PDA

View Full Version : iskam da pogovorq s nqkoi



tupac_fenka
06-07-2006, 14:05
predi pomolih za suvet i mi pomognahte ve4e nqkoi ot vas znaqt 4e imam problem s revsnosta.iskam da pogovorq s nqkoi da spodelim problemite si i da se opitame da si pomognem vzaimno...nai dobrata mi priqtelka stana narkomanka i ve4e ne sme zaedno a i nemoga da dopusna drugo momi4e do sebe si nikoga ne sum imala momi4e priqtelka koqto da mi pomaga kogato imam nujda i da e do men.imam samo mom4eta priqteli no te ne vinagi mogat da mi pomognat...molq vi pomognete mi iskam da pogovorq s nqkoi ....

mnogomili4kata-sf
06-07-2006, 14:08
Ееееей ама миличка...тук може да намериш хора,с които да обсъдиш проблемите си.нали за това сме тук...пиши на Лично,няма проблем да си поговорим...винаги съм отворена за нови приятелства и за това да помагам на другите...знам какво е да искаш някой да те изслуша, а аз съм добър слушател :smt006

_M1rkA6t0_k0tI_
06-07-2006, 14:32
мн мн не се разбира за какво искаш да говорим де....да ти кайа трябва да се опиташ да говориш с нея аз имам най добър приятел на който казвам всичко и ми помага да момичетата се притесняаме да споделяме с момчетата защото все пак са от противополойния пол но точно те могат да ни помогнат наи мн аз имам само една единствена наи добра приятелка и всичко останало момчета и знам за какво говориш а вие не си говорите с твойта да ен кайа бивша най добра приятелка защото сте от друга среда тя така е решила говори с нея че искаш пак да си приятелка с нея да си споделяте да си говорите да се забавлявате заедно но не мойете защото тя се е отделила и взема дрога и не е същата успех :) {}{}{}

rozovo_dupe
06-07-2006, 14:55
pi6i mi napravo na LS........mn dobar slu6atel sam.....v slu4aq 6te 4eta ama.....ne se pritesnqvai pi6i:)

_M1rkA6t0_k0tI_
06-07-2006, 15:44
rozovo_dupe предлагаш услигите си хаха е и аз съм доста добра слушателка пиши на който намериш за добре :D :D {}

pipi`e`golqma
06-07-2006, 15:59
Дори и в темата да пишеш,ако никой не те познава от форума, повече хора могат да ти помогнат :) както си прецениш :wink:

nasty_13
06-07-2006, 16:08
Ееееей ама миличка...тук може да намериш хора,с които да обсъдиш проблемите си.нали за това сме тук...пиши на Лично,няма проблем да си поговорим...винаги съм отворена за нови приятелства и за това да помагам на другите...знам какво е да искаш някой да те изслуша, а аз съм добър слушател :smt006
=D> a pak moje da pogovori6 i s pove4e ot 1 :D

ludamacka
06-07-2006, 16:12
ei spoki vsi4ki malko ili mnogo go imame tozi problem.moje6 da spodelq6 spokoino.e s kogoto iska6 de:)

viki91
06-07-2006, 17:25
Хейй....аз също съм добър слишател....можеш да споделиш....:) :arrow: :arrow: :!: