PDA

View Full Version : da pi6at samo momi4etata!!!!!!!!!!!



artilerista_vlad
06-07-2006, 14:06
hodq s edno momi4e ot dosta vreme. mnogo q obi4am i mislq 4e tova e istinskata lubov. tq sy6to me obi4a. s neq ne sme pravili seks. ot nqkolko sedmici nasam, po4nahme da zadylbo4avame lubovnata igra, ostavi me da q lija, no ne e gotova za seks (ne e oba4e tam problema). nemoga da q nakaram da polu4i orgazym!!! i tova me pritesnqva. zapo4vam, vyzbujdam q, no nz kak da prodylja, za da q nakaram da svyr6i. spodele malko ot li4ni si opit pls. kak vi haresva ili kak vinagi ste iskali da vi nakarat da polu4ite orgazym. 6te sym vi priznatelen
:( :( :( :( :( :( :( :( :(
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore`
06-07-2006, 14:08
Е, тя е девствена. Не очаквай чудеса. Притеснява се, което е предпоставка за по-малко удоволствие.

Black_Witch
06-07-2006, 14:08
По принцип зависи дали е достигнала полова зрялост.Не съм чула за момиче,което да е свършило дори първия път като е спало с момче.Имам една приятелка-2 години води полов живот и още не е достигнала до оргазъм.Пък и по-голямата част по принцип зависи от нея.

artilerista_vlad
06-07-2006, 14:38
i az i tq sme na po 18 ne mislq 4e ne sme dostignali polova zrqlost. spored vas tova zavisi ot neq ?

`Death`Whore`
06-07-2006, 14:40
Зависи от това, което ти правиш и от нейната психика и физиология.

Black_Witch
06-07-2006, 14:46
i az i tq sme na po 18 ne mislq 4e ne sme dostignali polova zrqlost. spored vas tova zavisi ot neq ?

ем можеше от тук да започнеш :wink: м..наистина зависи дали тя ще се отпусне.Прави това,което усещаш,че и харесва и я възбужда.Ти би трябвало да знаеш по-добре от нас.

Runnaway
06-07-2006, 15:57
hodq s edno momi4e ot dosta vreme. mnogo q obi4am i mislq 4e tova e istinskata lubov. tq sy6to me obi4a. s neq ne sme pravili seks. ot nqkolko sedmici nasam, po4nahme da zadylbo4avame lubovnata igra, ostavi me da q lija, no ne e gotova za seks (ne e oba4e tam problema). nemoga da q nakaram da polu4i orgazym!!! i tova me pritesnqva. zapo4vam, vyzbujdam q, no nz kak da prodylja, za da q nakaram da svyr6i. spodele malko ot li4ni si opit pls. kak vi haresva ili kak vinagi ste iskali da vi nakarat da polu4ite orgazym. 6te sym vi priznatelen
:( :( :( :( :( :( :( :( :(
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


Пич ще ме извинияваш ама имам едно съветче, а и няма да пиша глупости ... най-лесният начин да накараш едно момиче да свърши - EVER е това да я лижеш и то да се концентрираш само върху клитора и мястото около него ... ако достатъчно дълго се задържиш на клитора (демек не ти се схване ченето) мацката ще свърши и после 5 минути ще седиш затиснат между бедрата й :) ... Което определено ще ти достави удоволствие, зашото да видя как една жена пулсира пред мен - това е върховното удоволствие в секса за мен :)

Black_Witch
06-07-2006, 16:06
Пич ще ме извинияваш ама имам едно съветче, а и няма да пиша глупости ... най-лесният начин да накараш едно момиче да свърши - EVER е това да я лижеш и то да се концентрираш само върху клитора и мястото около него ... ако достатъчно дълго се задържиш на клитора (демек не ти се схване ченето) мацката ще свърши и после 5 минути ще седиш затиснат между бедрата й :) ... Което определено ще ти достави удоволствие, зашото да видя как една жена пулсира пред мен - това е върховното удоволствие в секса за мен :)[/quote]

:twisted:

viki91
06-07-2006, 17:08
Пич ще ме извинияваш ама имам едно съветче, а и няма да пиша глупости ... най-лесният начин да накараш едно момиче да свърши - EVER е това да я лижеш и то да се концентрираш само върху клитора и мястото около него ... ако достатъчно дълго се задържиш на клитора (демек не ти се схване ченето) мацката ще свърши и после 5 минути ще седиш затиснат между бедрата й :) ... Което определено ще ти достави удоволствие, зашото да видя как една жена пулсира пред мен - това е върховното удоволствие в секса за мен :)

:twisted:[/quote]
=D> =D> =D> =D>

DevilWish
06-07-2006, 17:57
Пич ще ме извинияваш ама имам едно съветче, а и няма да пиша глупости ... най-лесният начин да накараш едно момиче да свърши - EVER е това да я лижеш и то да се концентрираш само върху клитора и мястото около него ... ако достатъчно дълго се задържиш на клитора (демек не ти се схване ченето) мацката ще свърши и после 5 минути ще седиш затиснат между бедрата й :) ... Което определено ще ти достави удоволствие, зашото да видя как една жена пулсира пред мен - това е върховното удоволствие в секса за мен :)
Ммм точно т'ва е правилния отговоррр! :mrgreen: :smt008

Runnaway
06-07-2006, 18:01
Мисииии :) ... все пак и мъжете могат да дават точните съвети :) ... Мерси за признанието :)

Овцата
06-07-2006, 18:03
Да, освен това още нещо да ти кажа. Момичетата не си падат по лигави целувки, но когато става въпрос за лизане, най-добре да пуснеш повечко лиги :Р ;) Сериозно говоря.
Освен това я питай дали иска по-силно или по-слабо да натискаш с език (ако е чувствителна и я натиснеш повечко, може хич да не й хареса). Та така :D

Runnaway
06-07-2006, 18:10
По-добрият вариант е в началото, като я възбудиш от влагалището и започва да изтича така наречената "мазга" или по-интелигентно казано жената се възбужда и се овлажнява .. този секрет е идеален за започване на лизането .. демек в началото не трябва да започваш от клитора, а от срамните устни след което с език качваш въпросната течност по клитора, за да не я боли и да е сухо и когато започне да изсъхва пак си "взимаш" от въпросната течност .. можеш да ползваш и пръсти, но моят съвет е най-много да си вкараш 1 пръст във влагалището й докато я лижеш .. и го движи много бавно и не го вкарвай до край .. просто го вкарвай и изкарвай бавно движи го вътре без да я натискаш и така около половин час и ще видиш как ще ти омекне в ръцете :)

DevilWish
06-07-2006, 18:11
Мисииии :) ... все пак и мъжете могат да дават точните съвети :) ... Мерси за признанието :)
Е определено ако ми дойде накой като теб,няма да му простя :mrgreen: :twisted: :smt016

Black_Witch
06-07-2006, 18:12
Да, освен това още нещо да ти кажа. Момичетата не си падат по лигави целувки, но когато става въпрос за лизане, най-добре да пуснеш повечко лиги :Р ;) Сериозно говоря.
Освен това я питай дали иска по-силно или по-слабо да натискаш с език (ако е чувствителна и я натиснеш повечко, може хич да не й хареса). Та така :D


=D> =D> =D> =D> =D>

Black_Witch
06-07-2006, 18:14
Мисииии :) ... все пак и мъжете могат да дават точните съвети :) ... Мерси за признанието :)
Е определено ако ми дойде накой като теб,няма да му простя :mrgreen: :twisted: :smt016

Много си малка още за него.Аз се цял ден се опитвам да му взема телефона.Нареди се на опашка и си вземи номерче :smt014
:wink:

Runnaway
06-07-2006, 18:16
Мисииии :) ... все пак и мъжете могат да дават точните съвети :) ... Мерси за признанието :)
Е определено ако ми дойде накой като теб,няма да му простя :mrgreen: :twisted: :smt016

Явно бившата ми приятелка не можа да го оцени :( .. сега съм сам и колкото и да ми се прави секс и да искам да виждам женско тяло пред себе си и да усещам любовта във всяко движение от любовната игра съм само на Лили и Деси [-o< ... А и смятам че моят опит е необходим на другите и затова го споделям !!!

Овцата
06-07-2006, 18:18
По-добрият вариант е в началото, като я възбудиш от влагалището и започва да изтича така наречената "мазга" или по-интелигентно казано жената се възбужда и се овлажнява .. този секрет е идеален за започване на лизането .. демек в началото не трябва да започваш от клитора, а от срамните устни след което с език качваш въпросната течност по клитора, за да не я боли и да е сухо и когато започне да изсъхва пак си "взимаш" от въпросната течност .. можеш да ползваш и пръсти, но моят съвет е най-много да си вкараш 1 пръст във влагалището й докато я лижеш .. и го движи много бавно и не го вкарвай до край .. просто го вкарвай и изкарвай бавно движи го вътре без да я натискаш и така около половин час и ще видиш как ще ти омекне в ръцете :)

Да де, лигите служат преди да е почнала да се овлажнява. А пръста преди да е влажна, не й го вкарвай, понеже може да я заболи. Абе, аз лично първата година от сексуалния ми живот хич не обичах пръсти, да си кажа. Ти си преценяваш, де.

Runnaway
06-07-2006, 18:22
Мисииии :) ... все пак и мъжете могат да дават точните съвети :) ... Мерси за признанието :)
Е определено ако ми дойде накой като теб,няма да му простя :mrgreen: :twisted: :smt016

Много си малка още за него.Аз се цял ден се опитвам да му взема телефона.Нареди се на опашка и си вземи номерче :smt014
:wink:

Не лъжи :twisted: Аз съм на ваше разположение .. с каквото мога ще помагам ... ще се радвам ако се сприятелим .. имам нужда от това да общувам с момичета в момента, т.к. не съм мн добре психически .. след тази тежка раздяла :( .. имам нужда да си говоря с другите .. Благодаря Ви и на 3те Black_Witch {SeXy_BaBy} `Death`Whore`

OptiLink[Boy]
06-07-2006, 18:24
Мисииии :) ... все пак и мъжете могат да дават точните съвети :) ... Мерси за признанието :)
Е определено ако ми дойде накой като теб,няма да му простя :mrgreen: :twisted: :smt016

Явно бившата ми приятелка не можа да го оцени :( .. сега съм сам и колкото и да ми се прави секс и да искам да виждам женско тяло пред себе си и да усещам любовта във всяко движение от любовната игра съм само на Лили и Деси [-o< ... А и смятам че моят опит е необходим на другите и затова го споделям !!!


еи Пич признал съм те така е продължавай да споделяш опита си сега остава да им кажеш как е по добре да "сфирят" :D

Runnaway
06-07-2006, 18:26
Само сега да отида да вечерям и ще пусна специална тема .. добра идея ми даде :)

OptiLink[Boy]
06-07-2006, 18:31
Само сега да отида да вечерям и ще пусна специална тема .. добра идея ми даде :)


Чакам с Удоволствие :D

XXX_f
06-08-2006, 07:58
Bravo pi4, ti napravo me hvurli v tu4, ti si ot malkoto muje koito znaqt kakvo iska edna jena.Mene mi se padna edin deto me lije6e samo 2-3 min i tova be6e :evil: .Runnaway edin vupros koga 6te idvash vuv Varna =P~

kateto^^
06-08-2006, 08:25
xaxaxa :)
tva e tupo!emi kato ne prayte eks ne o4akvay da svur6i :) e nqkoy go pravqt samo ot dokosvane,no za da se obru6ta6 kum nas-na4i tq ne ot tqh :) emi merki priqtel

Runnaway
06-08-2006, 11:04
Bravo pi4, ti napravo me hvurli v tu4, ti si ot malkoto muje koito znaqt kakvo iska edna jena.Mene mi se padna edin deto me lije6e samo 2-3 min i tova be6e :evil: .Runnaway edin vupros koga 6te idvash vuv Varna =P~

Сега ми свършва сесията и може и да намина .. покрай бившата ми приятелка (Завършила е 1ва езикова 2005) се запознах с адски много хора във Варна и все ще намеря къде да прекарам малко време, а и роднини имам там .. така че се очаква посещение ... бтв ако някой ме търси може винаги да ме намери в IRC със същият ник, с който се подвизавам и тук !!!!

DevilWish
06-08-2006, 12:30
Runnaway Е щом имаш нужда ще продулжаваме да те подкрепяме :smt008 Нали сме за това :smt016 ?А ти недей много да се чувстваш зле за раздялата.Нали знаеш,че има и други мацки,които те чакат(аз :mrgreen: :smt016 )! :wink:

radica1
06-08-2006, 14:19
leleee va6te ako znaeha kvi razvratni de4ica si imat tctctc a ina4e li4i si 4e runaway ima opit v tiq ne6ta!I iskam samo da te pitam moqta kato q lija i na premestvaneto na ezika tu v lqvo tu v dqsno na nari4anata ot men PUP4ICA i krakata i se klatqt.Predstavi si kak pri vsqko murdane na ezika ili prusta tu v lqvo tu v dqsno krakata i trepvat 8)

Runnaway
06-08-2006, 14:22
Има нещо, което направо ги побърква - слагате си устните върху кожата й така че леко да заслучете клитора и мястото около него, след което започвате да си движите езика по клитора й докато е още засмукан от устните ви :) .. Направо се разтапяше приятелката ми от това :) ...

Black_Witch
06-08-2006, 14:37
Откачам когато сложа ръката му примерно на гърдите си или директно долу и той ми каже с някъв супер секси,притаен глас "Там ли го искаш".............. Аууууууууу,направо откачам!!! :smt016

06-08-2006, 18:24
RunnAway приятелка имаш ли си.. или и аз тряя се нареждам на опашка... \:D/

Singolo
06-12-2006, 11:45
Hahaha pri vas bilo zabavno. Evala Runaway. Eh momicheta momicheta kolko ste naivnichki, malko sladki prikazki i predavate fronta!

x)
06-12-2006, 11:58
гледай повече филми братле, малко или много се ше научиш нещо \:D/

El_otro_de_la_cama
06-12-2006, 12:23
Ei,Runaway, da znae6 4e samo zaradi tvoite mneniq si struva 4ovek da kisne v tozi forum.Kefi6 me,pi4.dano da nameri6 istinskata lubov i to skoro:)Kasmet \:D/

Sladkoto_Barbie
06-12-2006, 13:11
Istinata e 4e prosto e pritesnena i ne se otpuska dostatu4no :wink:
A osven tova e devstvena,vse pak jenite polu4avat orgazum po-trudno ot mujete,edva li 6te stane ot purviqt put.

A-N-J-E-L-I-K-A
06-12-2006, 14:31
Napravete go niakolko puti i togava zadavai tozi vapros :mrgreen:

sexy_tigar4e_MM
06-12-2006, 17:50
spoko ;) ne e v teb problema. moje bi Tq se pritesnqva itn. ama 6te se otpusne i vsi4ko 6te si stane ot samo sebe si;)

Runnaway
06-12-2006, 22:11
Ei,Runaway, da znae6 4e samo zaradi tvoite mneniq si struva 4ovek da kisne v tozi forum.Kefi6 me,pi4.dano da nameri6 istinskata lubov i to skoro:)Kasmet \:D/

Аз пиша само това което мисля .. писнало ми е от мръсни позьори и лицемери .. пиша само това, което съм опитал и което е било сполучливо и се е харесало на бившата ми приятелка .. не виждам какво срамно има да пиша в този форум даже и да съм на 20 ?!?!?!? Може би някой се дразнят от това че не пиша за мои си проблеми, а само предавам част от своят опит и помогам (или поне така си мисля) на по-младите от мен ... С мен ли сте или с тези, които обръщат всичко на ебавка, защото не могат да допуснат някой да им дава съвети как да не бият приятелките си или как да не ги карат да го лапат целия докато ги псуват колко са тъпи и дебели !!!!! Ще помогна на всички, които ми пишат и моля ви аз не се ебавам с вас, и вие се отнасяйте уважително !!!!!!