PDA

View Full Version : ima li veroqtnost zabolekarkata mi da razbere 4e pu6a!



06-07-2006, 15:30
S maika mi 6e hodq na zabolekar u dr den pri edna neina priqtelka,
ima li veroqtnost da razbere 4e pu6a,6toto ako tva stane maika mi su6to 6e nu4i => Ba6ta mi i toi i mi e spukana rabotata. Kajete mi 6toto sum mn ama mnooooooogo pritesnena!

iv4enceto
06-07-2006, 16:01
S maika mi 6e hodq na zabolekar u dr den pri edna neina priqtelka,
ima li veroqtnost da razbere 4e pu6a,6toto ako tva stane maika mi su6to 6e nu4i => Ba6ta mi i toi i mi e spukana rabotata. Kajete mi 6toto sum mn ama mnooooooogo pritesnena!
Ами не искам да те плаша но мисля че има...Братовчедка ми например беше ходила на зъболекар с баща си и зъболекарката казала че емайла на зъбите и е поизтънял от кофеина и цигарите или нещо такова...а и също ако са ти пожълтели повечко от последния преглед насам.Но не се шашкай,защото пък погледнато реално шансовете да разбере че пушиш са си минимални според мен ;)

evanescence_fen4e
06-07-2006, 16:20
ако ще ходиш за 1 път при тази зъболекарка мисля че не,но ако си редовна нейна пациентка вероятността е мн голяма

MiRaCuLiXbb
06-07-2006, 17:11
Може и ако е неква нахална може дори да те пита... По принцип ушни-нос-гърло лекари и зъболекари могат лесно да видят симптоми...

CRaZy_IKT
06-07-2006, 17:47
Може много ясно нали за тва е учила-все едно да отидеш при гинеколог и да изискваш той да не разбере че не си девствена примерно...Сори тва е http://g-emotions.hit.bg/wow_files/image006.gif

Levski_Fenka
06-07-2006, 17:53
S maika mi 6e hodq na zabolekar u dr den pri edna neina priqtelka,
ima li veroqtnost da razbere 4e pu6a,6toto ako tva stane maika mi su6to 6e nu4i => Ba6ta mi i toi i mi e spukana rabotata. Kajete mi 6toto sum mn ama mnooooooogo pritesnena!
Той й да разбере не мисля че работата му е дали пушиш нали?
Аз много пъти съм ходила и до сега не е ставало дума за цигари...
Пак и родителите ти все някога ще разберат... няма цял живот да се криеш :mrgreen:

eti4ka_87
06-08-2006, 13:45
da razbirase 4e moje da razbre dali pu6i6 ili ne,nqma zna4enie dali otiva6 za purvi put ili za 10.

SlaDka_BliZalka
06-08-2006, 15:39
S maika mi 6e hodq na zabolekar u dr den pri edna neina priqtelka,
ima li veroqtnost da razbere 4e pu6a,6toto ako tva stane maika mi su6to 6e nu4i => Ba6ta mi i toi i mi e spukana rabotata. Kajete mi 6toto sum mn ama mnooooooogo pritesnena!
Ами не искам да те плаша но мисля че има...Братовчедка ми например беше ходила на зъболекар с баща си и зъболекарката казала че емайла на зъбите и е поизтънял от кофеина и цигарите или нещо такова...а и също ако са ти пожълтели повечко от последния преглед насам.Но не се шашкай,защото пък погледнато реално шансовете да разбере че пушиш са си минимални според мен ;)

imenno ;) 6e kaje6 4e pie6 kafe :D
UsPeh :P