PDA

View Full Version : Не може с друга?!



frozen
06-07-2006, 18:15
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други? В смисъл да пробва да бъде с друга....и да не става както трябва? Щото бившия ми приятел ми каза нещо подобно и още се чудя...? :?

Black_Witch
06-07-2006, 18:17
Зависи от човека.Аз лично познавам мъж,който е адски влюбен и смята,че девойката му е душа близнак и не знам си още кво,а постоянно кръшка...
Други пък дори без да са влюбени,а просто от уважение не изневеряват.Те са ми любимите :smt016

Runnaway
06-07-2006, 18:18
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други? В смисъл да пробва да бъде с друга....и да не става както трябва? Щото бившия ми приятел ми каза нещо подобно и още се чудя...? :?

Аз съм така зарязан ама още не съм пробвал да правя секс с друга :( .. мн обичах бившата си пряителка :( .. и още я обичам ... четох някъде че някои мъже го приемат много сериозно и след това дълго време не могат да се представят добре в леглото .. дано не съм от тях .. доколкото се познавам няма да съм от тях ама все пак ](*,)

Black_Witch
06-07-2006, 18:23
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други? В смисъл да пробва да бъде с друга....и да не става както трябва? Щото бившия ми приятел ми каза нещо подобно и още се чудя...? :?

Аз съм така зарязан ама още не съм пробвал да правя секс с друга :( .. мн обичах бившата си пряителка :( .. и още я обичам ... четох някъде че някои мъже го приемат много сериозно и след това дълго време не могат да се представят добре в леглото .. дано не съм от тях .. доколкото се познавам няма да съм от тях ама все пак ](*,)

Има и друг вариянт.С помощта на друго момиче,да забравиш твоята.Знам,че в момента не мислиш така,но рано или късно ще ти се наложи да свикнеш с мисълта,че нея вече я няма до теб.Колкото по-бързо,толкова по-добре...не изпускай ценни моменти от живота си.Горе главата,отпусни се.

machoka
06-07-2006, 18:40
Възможно е.. да обичаш някоя много много и да искаш да споделиш цялото време на света с нея, да държиш на нея, да правиш всичко за нея и въпреки всичко да потърсиш задоволяване на сексуален нагон при друга - вече въпрос на морал дали ще е в публичен дом или с най-добрата приятелка - чист, неангажиращ секс.

Друг е въпроса, че трябва да си голямо животно да го направиш, но въпреки всичко е възможно и 'нормално' от абстрактна гледна точка.

Black_Witch
06-07-2006, 18:42
Възможно е.. да обичаш някоя много много и да искаш да споделиш цялото време на света с нея, да държиш на нея, да правиш всичко за нея и въпреки всичко да потърсиш задоволяване на сексуален нагон при друга - вече въпрос на морал дали ще е в публичен дом или с най-добрата приятелка - чист, неангажиращ секс.

Друг е въпроса, че трябва да си голямо животно да го направиш, но въпреки всичко е възможно и 'нормално' от абстрактна гледна точка.

Е*и я тая абстрактност!!! Бъди Човек(с главна буква),не животно :cry:

Runnaway
06-07-2006, 18:51
Благодаря ти за съвета .. просто вече не вярвам във възможностите си да накарам една жена да ме желае .. :( .. което е тъпо, а и доколкото се виждам в огледалото - НЕ Е ТАКА !!!! Просто ще ми трябва или мн бързо секс или много дълго да почакам :(

MiRaCuLiXbb
06-07-2006, 18:56
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други?
Невъзможно е да не може/ако не е импотентен...:) /, но е възможно да не го иска и да не се случва...

06-07-2006, 19:13
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други?
Невъзможно е да не може/ако не е импотентен...:) /, но е възможно да не го иска и да не се случва...

Това "да не го иска" трябва да се разбира като че въобще не си ляга с други, защото не иска, или - ляга си с друга, но се получава засечка? За второто питах..

Runnaway
06-07-2006, 19:24
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други?
Невъзможно е да не може/ако не е импотентен...:) /, но е възможно да не го иска и да не се случва...

Това също може да бъде причина за импотентност .. не е за шеги това .. съвсем сериозно ...

MiRaCuLiXbb
06-07-2006, 19:30
Мислите ли, че е възможно ако един мъж обича, да не може да спи с други?
Невъзможно е да не може/ако не е импотентен...:) /, но е възможно да не го иска и да не се случва...

Това "да не го иска" трябва да се разбира като че въобще не си ляга с други, защото не иска, или - ляга си с друга, но се получава засечка? За второто питах..
Ами казах ти..."Невъзможно е да не може"...сиреч ако си ляга с други в 99% от случаите засечки няма да има...Самият факт че си ляга с други говори, че в момента го иска. А точно тези функции на тялото колкото и да казват, че е на психическа основа не е вярно...
Малее кви простотии пиша... :lol:
Ае накратко ако си ляга с друга, това че те обича няма никак да му попречи.

Carlos
06-07-2006, 22:00
skoro bqh chel che ima takava "bolest" pri mujete.sreshta se pri 1/10 ot mujete i se izrazqva v tova che fizicheski ne mogat da izneverqt.s chujda jena nastupvali nqkakvi hormonalni promeni v mozuka,koito vodeli do "vremenna impotentnost".s chujda jena prosto ne mojel da go vdiga.ne znam do kolko e istina tova,bili izsledvaniq na ruski ucheni...

ProstoAz
06-07-2006, 22:03
Ох, зависи си от самия човек (в случая - от мъжа).

Как може да задавате такива въпроси и да чакате общовалидни мнения? :?

MiRaCuLiXbb
06-08-2006, 12:30
skoro bqh chel che ima takava "bolest" pri mujete.sreshta se pri 1/10 ot mujete i se izrazqva v tova che fizicheski ne mogat da izneverqt.s chujda jena nastupvali nqkakvi hormonalni promeni v mozuka,koito vodeli do "vremenna impotentnost".s chujda jena prosto ne mojel da go vdiga.ne znam do kolko e istina tova,bili izsledvaniq na ruski ucheni...
По-скоро 1 на 100, 1000... :lol: Теоретично е възможно, но подобна статистика е почни невъзможно да се направи, познайте защо. :wink:

djigi
06-08-2006, 13:16
Възможно е!

Имам един познат, който е на доста над тийн годините и миналата година се влюби в една девойка, оказа се несподелено. Той месеци на ред не можеше да погледне друга жена, обясняваше ми как въобще не може да си помисли дори за секс с друга. Все пак успя да премине тази стена. В момента (година след влюбването) казва, че малко по малко започва да му утихва любовта към нея.

Това е някакъв единичен случай, с който все пак се доказва, че не е Невъзможно, но при колко е от мъжете е така....

{sweet4e}
06-08-2006, 14:43
E nqkoi taka se uspokoqvat(a pak i ako momi4eto gi e zarqzalo.... :smt010 )
Ama vse pak vsi4ki sa razli4ni

NeSTa_86
06-08-2006, 14:44
nqmam ideq ;) moje i da e taka

Martichka
06-11-2006, 01:21
Mi vapros na 4uvstva e a i na navici :P

Labelle
06-11-2006, 03:58
Съмнявам се, поне при една доста голяма част от мъжете. Но от друга страна, когато получаваш всичко от 1 човек нямаш потребност дори да флиртуваш. Предполагам че има доста ''предани" , достатъчно влюбени мъже, които не могат да спят с друга просто, защото чувствата им са така обсебени ,че не забелязват другите в качеството им на сексуален обект.

Frank_Lampard
06-11-2006, 09:39
Разбира се, че възможно. Както винаги съм казвал, сексуалното привличане е нещо съвсем различно от любовта :)

sexy_macka
06-11-2006, 09:41
Az mislq,che ne e koi znae kakfo ako ste razdeleni dulgo vr(primerno toi otide da uchi v dr grad i se vijdate 4-5puti mesechno) da pravo SEX s dr...Rasbira se shte mi stane malko kofti,no nqma da go vinq i t.n. zashtoto znam che me obicha ili ako ne me obicha,to shte mi go kaje i shte skusame..
Prosto 1mesec bes SEX pri polojenie che si go pravil 1godina fseki den...Gadno e!
\:D/

Stanny
06-12-2006, 23:00
Аз ако обичам някое момиче в никакъв случай немога да бъда с друга защото ще и е адски гадно да я целувам и в сащия момент да си мисля за другата ](*,) мисля, че и той е така :wink: