PDA

View Full Version : Neshto po razlichno .....



FiRe_LaDy
06-07-2006, 19:07
Sigurno shte si pomislite,che e porednata lubovna tema,no ne e taka.Nqmam si priqtel ot nqkade 2 sedmici.E,ne mi e hubavo sama,poneje sym sviknala da sym si s nego,a sega nego gonqma.Stranno obache ne mi lipsva i ne se chuvstvam taka,kakto misleh,che shte e.Promenih se mnogo za deti nqkolko dena,vypreki,che e polojitelno.Veche se chuvstvam po uverena v sebe si i kazvam tova,koeto mislq.Ne se strahuvam ot dumite,deistvitqta i mneniqta na drugite.Sqkash ne sym az.Uchudvam se sama na sebe si ot vsichko tova,no mai tova e bil pravilniq pyt za men.Da sym sama.I kato,che li,ako pak trygna s nqkogo - otnovo shte si byda pak az.Ima momche,koeto haresvam sega,no se dvuomq li dali da mu poakaj chuvstvata si i da da probam akkvo moje da stane ili da si ostana sama??Ama pyk i lqto idva ... nqkak ne varvi bez gadje... daite syveti ko da praq.

Вътьо
06-07-2006, 19:56
Покажи му ги.Кво лошо има..Нали не ти пука от хорското мнение, както ти сама каза.Тогава от какво се страхуваш?Можеш само да спечелиш..

GHz
06-07-2006, 20:03
Първо се изясни със самата себе си после почвай нова връзка но ако си готова давай!Това че идва лято не означава че 100% треа да си с гадже :? !Като гледам май и за седмица не можеш да останеш сама малко да осмисляш нещата,но все пак ти си преценяваш!
Успех

Сънчо
06-07-2006, 20:03
Мисля си,че тази промяна в теб едва ли се дължи на това,че си нямаш гадже.То идва от самата теб и с гадже и без пак същото... така че действай с оня пич и успех ;-)

sedric
06-07-2006, 20:10
хва6тай бика за рогата и само напред!!!!!!!!!!!!!!

mnogomili4kata-sf
06-07-2006, 20:22
Ееееее мацка и ти си като мен...същия случай...станала съм няква искрена и квото ми е на ума това и на устата...гледам да не ми пука от нищо и от никой...и ето,че по тоя начин взе да ми харесва и съм на път да сваля следващия сладур...хич да не ти дреме,хващай го тва момче за което говориш \:D/

FiRe_LaDy
06-07-2006, 20:29
Lqlqlq :P mii kato ste kazali .. mai da probam .. pyk kakvoto stane.I bez tova ne mi puka sq za nishto.Ma ima neshto vqrno,che ne moga da sym sama i sedmica dori ... Ama kato sym sama si ima predimstva - pravq kakvoto i kogato si poiskam,izlizam kydeto iskam,flirt s koito iskam.Ama predpochitam da si imam edno momche do men .. neshto seriozno,koeto tyrsq ot dosta vreme ama se popadam na greshniq chovek.Dano da go namerq v tova momche :smt007 :smt007 :smt006

mnogomili4kata-sf
06-07-2006, 20:37
И аз не мога да съм сама...пък и мъжете не са се свършили нали така...прави си кефа

FiRe_LaDy
06-07-2006, 20:43
Az si go pravq ... ma tqh kato gi gledam ... xaxaxa .. gorkite.Ama akkto kazvat te - jeni :P

GHz
06-07-2006, 20:43
Хората са казали почукай и ще ти отворят а ако залагаш само на силите на момчето няма да е и този и всеки следващ докато не вложиш малко осилия и ти!

sedric
06-07-2006, 20:54
Хората са казали почукай и ще ти отворят а ако залагаш само на силите на момчето няма да е и този и всеки следващ докато не вложиш малко осилия и ти!
да то4но така аз не разбирам 6то моми4етата все 4акат мом4етата да действат толкова ли па не могат и те да напраят не6то :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Krem4eto
06-08-2006, 15:27
Покажи му ги.Кво лошо има..Нали не ти пука от хорското мнение, както ти сама каза.Тогава от какво се страхуваш?Можеш само да спечелиш..