PDA

View Full Version : ot kvi marki ste dovolni



06-07-2006, 19:10
sa mi e na svur6avane kozmetiata i iskam da vi pitam ot kvo ste dovlni da si vzema i biala i ot dekorativnata spirali 4erni molii fondioteni glancove krem4eta izmiva6i masi ma na hubasi marki pls aaa kogata mi e mazna na Tzonata normalno za teen

dan dan dan
06-07-2006, 19:16
Ами аз съм доволна от козметиката на Avon и Oriflame като цяло.Маските ми са на тях,крем не използвам,тоника ми също е на Ейвън,спирала имам и на двете фирми,фон дьо тена ми също.Добри са,е все пак зависи от това с колко пари разполагаш.:)[/b][/quote]

In4iTu_
06-07-2006, 19:25
Спиралата ми е на Avon, черен молив..не знам каква марка е..май Goldenrose..фон дьо тена ми също е на Avon, гланцове - повечето са от Avon и Oriflame, но си вземам и по-обикновени от магазинчетата по пазара :mrgreen: Крема ми е на Avon, някакъв със морски водорасли и бамбук - много съм доволна, Маски имам две - едната е на Oriflame, а другата на Avon - и двете са хубави, а за мазна кожа подходящи продукти са тези от серията ClearSkin също на Avon :wink: Eми май е това... :!: :-D

^FaiNt^F
06-07-2006, 19:49
4erniq mi moliv e na oriflame-mnogo mi haresva 8) spirala-na manhattan nqkva (nz kak se pi6e markata) i ot neq sym mnogo dovolna ve4e 3 godina sym s neq...balsam za ustni-nivea essential....a za glancove-samo nivea caregloss and shine :!:
krem za lice...na teen clean matira6tiq-mnogo deistva :shock: i krem bo4ko! posledniq e mnogo hubav...abe i dvata de...
po4istvat gel i po4istvata emulsiq (pak e kato gel)-avon...hubavi sa
maska za lice-clearskin...i huma estestveno :wink:
fon dio ten ne polzvam....korektorite sa mi na avon i oriflame-dosta dobri spored cenata si.....za tva se se6tam za sega :-k

a_curious_girl
06-07-2006, 19:51
Ми и аз имам на Avon,обаче по-качествени марки са Elea(страшно съм доволна),Max-factor и други,но тези основно

Atika
06-07-2006, 21:30
Spiralite na loreal za parite si sa si dosta dobri, kakto i max factor

Пепи Пекторалиса
06-07-2006, 22:46
Avon са световен боклук, но тук ни се струва скъпа и си мислим, че е хубава марка.
Аз препоръчвам Vichy.

midnight...
06-08-2006, 08:56
за кремове, маски и т.н. аз съм напълно доволна от нивеа и виши, а козметика - макс фактор, мейбалин
п.п. да не пропусна и душ-геловете на флорена!

Sapphir
06-08-2006, 12:58
черен молив на brooklin много е як и е някаде лев и нещо

TSecret
06-08-2006, 17:47
ami az polzzvam skupa kozmetika-na dior i amway!
ina4e prepora4vam ot po-dostapnata na max faktor-dekorativna i na vichy-bqla!

ucTuHcKa
06-08-2006, 17:55
Гланцове, спирали, сенки, пяна за лице, ексфолиант за лице, лосион за тяло и др. - Avon.
Молив за очи - Golden Rose - много съм доволна.
Пудра за тяло - Oriflame.

Българските марки също не са за изхвърляне:
Крем за лице - Aroma.
Тоалетно мляко и тоник - Elea.

Bamfi
06-09-2006, 11:46
ami az polzzvam skupa kozmetika-na dior i amway!
Amway - go go go!

648541
06-12-2006, 13:53
Regal i Golden Rose!!!!

lori
06-12-2006, 14:04
Гланцове, спирали, сенки, пяна за лице, ексфолиант за лице, лосион за тяло и др. - Avon.
Молив за очи - Golden Rose - много съм доволна.
Пудра за тяло - Oriflame.

Българските марки също не са за изхвърляне:
Крем за лице - Aroma.
Тоалетно мляко и тоник - Elea. ами авон и орифлеме и разбира се голден розе

kaka_lara
06-13-2006, 07:44
от Elea имам ужасни спомени за едни отвратителни обриви... Nivea си е марка с доказано качество, а за декоративна козметика почти всичко ми е на Manhattan. Avon i Orifflame са боклуци O:)

dan dan dan
06-13-2006, 11:44
Извинявайте ама не можете да кажете за един продукт или като цяло марка,че са боклуци,защото на различна кожа действа различно.На мен например продуктите на Ейвън и Орифлейм ми действат добре.:)

06-13-2006, 17:10
:arrow: мн сам доволна от виши.гел за лице -около20 лева и термална вода-10 лв.мн са добри :roll:

pussy_reni
06-14-2006, 17:48
Az sum dovolna ot kozmetikata na AVON.Molivite za o4i sa strahotni,su6to taka i glancovete.

06-16-2006, 13:30
Moqta sestra e distributorka na Avon i vinagi si pora4vam ne6to,za6toto kozmetikata im e dobra i s ceni dostapni za vseki :D ina4e onzi den si kupih senki na Golden Rose i sum mn dovolna ot tqh.Izpolzvam kozmetika i na Nivea,no pove4e ot Avon-dobra e

kudravoto
06-17-2006, 13:21
mi nivea,golden rose i yves rocher sa dobri marki

Kam4eto
06-17-2006, 13:51
Avon (само не лаковете), Nivea, Catherin Arley са мн добри

Black`baby
06-20-2006, 20:06
a kakvo 6te re4e dekorativna kozmetika

fuck_you_baby
06-20-2006, 20:16
Извинявайте ама не можете да кажете за един продукт или като цяло марка,че са боклуци,защото на различна кожа действа различно.На мен например продуктите на Ейвън и Орифлейм ми действат добре.:)
da i az mislq taka.vapreki 4e na men ne mi dopadat mnogo tiq produkti i na avon i oriflame.no na vseki kojata mu e razli4na i vseki ponasq produkta po razli4en na4in.ina4e...fon diu ten-a mi e na manhattan,spiralata-sa6to a moliva za o4i e obiknoven no e mnogo hubav.mi tova e a sega po vajnoto koeto iskah da vi kaja :)

eliSuper
07-01-2006, 21:50
и аз ползвам декоративната и бяла козметика на AMWAY и съм страшно доволна, декоративната им козметика се ползва в много професионални шоута, тези с танцуващите на лед и разни такива и е страшно добра, а антицелулитният им гел е най-добрия, който съм ползвала. много е икономичен и ефективен вече 2 туба измазвам. който иска да пише на мойта дистрибуторка amway@mail.bg или 0889569071

07-01-2006, 21:56
Спиралата ми е на Avon, черен молив..не знам каква марка е..май Goldenrose..фон дьо тена ми също е на Avon, гланцове - повечето са от Avon и Oriflame, но си вземам и по-обикновени от магазинчетата по пазара :mrgreen: Крема ми е на Avon, някакъв със морски водорасли и бамбук - много съм доволна, Маски имам две - едната е на Oriflame, а другата на Avon - и двете са хубави, а за мазна кожа подходящи продукти са тези от серията ClearSkin също на Avon :wink: Eми май е това... :!: :-D


И мойте горе-долу са такива само че не използвам кремове за лице, тъй като имам много капризна кожа и е много алергична, даже и фондьо тен не използвам много защото много ми се възпалява кожата