PDA

View Full Version : фитнесс



фитнесс
06-07-2006, 19:59
здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля ](*,) ](*,)

06-07-2006, 20:18
МИ човек нещо не се опраих в тоя форум даде ми ерор ама кайи какво да си взема и моге ли да има странини ефекти.икога да жзимам нещото

гейнерче какво е тва

Hail Mary
06-07-2006, 20:35
МИ човек нещо не се опраих в тоя форум даде ми ерор ама кайи какво да си взема и моге ли да има странини ефекти.икога да жзимам нещото

гейнерче какво е тва
Значи аз ти препоръчвам да взимаш креатин няма никфи странични ефекти познавам един приятел кои то е на 15 и дига от лежанка 85 кела а взима креатин от 3 месеца.

doctordre
06-07-2006, 20:37
www.bb-team.org
Влез във форума и си задай въпроса.
Иначе накратко си вземи някакво гейнерче и най-важното - бъди редовен в тренировките! Диетата е да ядеш повече. :)
ти пък, човека тепърва започва, ти му викаш гейнърче :-D пич, чети сайта и ще научиш много полезни неща

06-07-2006, 20:52
а тоя креатин от каде да си го закупа и колко струва горе долу

06-07-2006, 20:55
и как и кога се пие и по колко пути на ден

Hail Mary
06-07-2006, 21:12
Еми от каде да го купиш не мога да ти кажа щото незнам иначе струва 15 кинта 100 грама има и за 32 кинта 160 грама ама 2рия е мноо по качествен на мусаши първите 4 дни се зима по 20 грама нема значение кога го пиеш можеш да го пиеш на 2 пати по 10 гр или 4 пати от 5 или от един пат иначе след тфа по 10 гр на ден.

MiRaCuLiXbb
06-07-2006, 21:15
www.bb-team.org
Влез във форума и си задай въпроса.
Иначе накратко си вземи някакво гейнерче и най-важното - бъди редовен в тренировките! Диетата е да ядеш повече. :)
ти пък, човека тепърва започва, ти му викаш гейнърче :-D пич, чети сайта и ще научиш много полезни неща
Че гейнера да не е само за напреднали. Туй си е заместител на храна. А тъй като сега почва и не може да поема голямо количество храна с гейнера ще си набавя всичко необходимо по един лесен начин. Няма да си затормозява стомаха и ще има по-бързи резултати. Нали затова е измислен.

doctordre
06-08-2006, 09:26
1. Влез в bb-team.org
2. Яж по 6-7 пъти на ден.
3. Тренирай.
е тва е най-добрия съвет. по-кратко и ясно не бих могъл да го кажа :)
miraculix : имах впредвид че момчето тепърва започва и надали знае какво е гейнър, не съм казал че е за напреднали. а и гейнъра въобще не е заместител на храна, тва са си чисто и просто голямо количество въглехидрати. oще повече не знаем момчето какъв тип е, ако е ендоморф и се тъпче с тоя гейнър по цял ден + другите въглехидрати ше стане едно голямо прасе (с извинение :wink: ) така че най-добре да прочете хубаво статиите в сайта, да поразпита във форума и ще научи много полезни неща

bb-team
06-08-2006, 11:30
Офф глеам тука едни сухи изказвания.Зна4и трябва ти програма Сплит за пока4ване на маса http://www.bb-team.org/training/000156.php тва е добра програма.А колкото до добавките още ти е рано.Можеш да си вземеш някоя суроватка да пиеш.Креатин ще ти трябва след 3 - 4 месеца ако го вземеш сега ефекта 6те е 0 . Стероиди не ти препоръ4вам щот ще станеш като балон.За пове4е информация влез в www.bb-team.org.Успех

MiRaCuLiXbb
06-08-2006, 12:27
Офф глеам тука едни сухи изказвания.Зна4и трябва ти програма Сплит за пока4ване на маса http://www.bb-team.org/training/000156.php тва е добра програма.А колкото до добавките още ти е рано.Можеш да си вземеш някоя суроватка да пиеш.Креатин ще ти трябва след 3 - 4 месеца ако го вземеш сега ефекта 6те е 0 . Стероиди не ти препоръ4вам щот ще станеш като балон.За пове4е информация влез в www.bb-team.org.Успех
Резултатът няма да е нула, естествено. Вкарай малко мисъл, а не само заучени простотии.
doctordre, човек 60кг на 182см надали ще е ендоморф, не мислиш ли? Гейнера е точно заместител на храна. С 1 доза си набавяш всичко необходимо за следващите 2-3часа. А иначе и тук може да поразпита, няма да му дам/дадем по лоши съвети отколкото в bb-team.
Просто не ми се пише подробно за диети и тренировки в този сайт. А и гледам не е писал нищо вчера и днес, но ако настоява ще му обясня надълго и нашироко всичко необходимо. По принцип е хубаво на място да се види, да му се обясни, да му се покаже. Затова и се заплаща...

06-08-2006, 20:01
Офф глеам тука едни сухи изказвания.Зна4и трябва ти програма Сплит за пока4ване на маса http://www.bb-team.org/training/000156.php тва е добра програма.А колкото до добавките още ти е рано.Можеш да си вземеш някоя суроватка да пиеш.Креатин ще ти трябва след 3 - 4 месеца ако го вземеш сега ефекта 6те е 0 . Стероиди не ти препоръ4вам щот ще станеш като балон.За пове4е информация влез в www.bb-team.org.Успех
Резултатът няма да е нула, естествено. Вкарай малко мисъл, а не само заучени простотии.
doctordre, човек 60кг на 182см надали ще е ендоморф, не мислиш ли? Гейнера е точно заместител на храна. С 1 доза си набавяш всичко необходимо за следващите 2-3часа. А иначе и тук може да поразпита, няма да му дам/дадем по лоши съвети отколкото в bb-team.
Просто не ми се пише подробно за диети и тренировки в този сайт. А и гледам не е писал нищо вчера и днес, но ако настоява ще му обясня надълго и нашироко всичко необходимо. По принцип е хубаво на място да се види, да му се обясни, да му се покаже. Затова и се заплаща...
опс, съжалявам :oops: въобще не съм обърнал внимание на мерките му...

doctordre
06-08-2006, 20:02
тва бях аз :lol:

Tyson
06-08-2006, 21:58
здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля ](*,) ](*,)

Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
1 Като тренираш вдигаш максимална тежест
2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)
Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола) в по затантена ти казвам да е, че е забранен O:) комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове, бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
Успех с щангите O:)

Пепи Пекторалиса
06-09-2006, 01:48
Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
1 Като тренираш вдигаш максимална тежест
2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)
Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола) в по затантена ти казвам да е, че е забранен O:) комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове, бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
Успех с щангите O:)
Да, личи си що си такъв на аватара. Ниюо не фащаш от тоя спорт. :smt012

doctordre
06-09-2006, 11:02
здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля ](*,) ](*,)

Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
1 Като тренираш вдигаш максимална тежест
2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)
Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола) в по затантена ти казвам да е, че е забранен O:) комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове, бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
Успех с щангите O:)
хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги :lol: преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли :lol: и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа

06-09-2006, 14:16
хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги :lol: преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли :lol: и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа

1 Нормално е да допуснеш грешка, всеки човек греши !
2 Не ме учи точно мене на блъскане по фитнесите
3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....

Нито си ми на тренирането, нито на нищо... затова я по-добре си мълчи а :smt014

Tyson
06-09-2006, 14:21
хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги :lol: преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли :lol: и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа

1 Нормално е да допуснеш грешка, всеки човек греши !
2 Не ме учи точно мене на блъскане по фитнесите
3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....

Нито си ми на тренирането, нито на нищо... затова я по-добре си мълчи а :smt014
Сега си поогледай и това което си го написал ти, да видим кой може и кой не може да пише

MiRaCuLiXbb
06-09-2006, 16:11
хахах, не от вчера а от оня ден се занимаваш със щанги :lol: преди да блъскаш поне се научи да пишеш, най малкото мускОли. все пак нали тренираш за мускОли :lol: и въобще недей да препоръчваш химия след като не си "зобал" както казваш и не си запознат сериозно с тези неща!!! медикаментите са доста сериозна работа

1 Нормално е да допуснеш грешка, всеки човек греши !
2 Не ме учи точно мене на блъскане по фитнесите
3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....

Нито си ми на тренирането, нито на нищо... затова я по-добре си мълчи а :smt014
Айде на бас братле. :lol:

Tyson
06-09-2006, 19:17
Айде на бас братле. :lol:

3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....
За тива ли на бас батка.... не казвам, че аз разбирам най-много, но съм от тези дето разбират повечко :-$
Но ги има някой, най вече като този пич дето ме поправяше които са си баш разбирачи #-o

Пепи Пекторалиса
06-09-2006, 19:52
здравеите, на 15 съм момче и сам много слабичак тежа 60к а сам висок 1.82м и искам да тругна на фитнес,но се чудех дали някои взима добавки не стируиди и други вредни неща просто добавки нещо калции или бъглехидрати и каква диета да използвам.пообляснете ми моля ](*,) ](*,)

Брато за да качиш програми трябва да правиш следните работи:
1 Като тренираш вдигаш максимална тежест - тъпак за маса се дига 8-10повторения.
2 Ядеш по малко, но по често (през 2 часа...)
3 Спането е най-важно над 8 часа на ден
4 Ако ти се струва трудно качването на маса само от чиста хранаа може да вземеш и някакъв вид добарки:
Креатин-дава ти повече сила и пълни мускола с вода(надуваш се но след спирането на цикала спадаш)- не всеки задържа вода. Това е просто страничен ефект. Попрочети какво е АТФ и АДФ и тогава говори.
Протеин-хранителна добавка, полезна за организма и за мусколите препоръчва се за всички спортиски
аа и ако с добавки ти се струва бавна работата отиваш в някоя затантена аптека и си купуваш метан дострестенон (анабола - добре си го обясняваш :lol: ) в по затантена ти казвам да е, че е забранен O:) комбинирваи го с лифт52 и карзил за да няма странични ефекти.
Батка мисля, че съм ти помогнал до някъде, все пак не се занимавам с щанги от вчера(да си гурно 1-2 години и си мислиш, че чаткаш)...аз лично до сега не съм се зобал с нищо, но много съм чел пък и сичките ми приятелчета зобат яко това че дробове(дробът е един и е черен, белите не се засягат от стероидните препарати), бъбреци ставали на нищо...така е стават си ако не си предпазлив, но ако зимаш нормални количества и предпазни медикаменти нищо не може да ти стане...
Успех с щангите O:)
смешко виж си аватара и после ми говори за ББ.
Имаш много хляб да ядеж. Хора с по 10г стаж не смеят да казват, че разбират от ББ, а щиглец като теб тръгнал да обяснява. За креатина, за метана(с това знам, че колите карат :lol: )
Айде виж и здрав и повече действие отколкото писане(това не ти се отдава както всички видяхме). :wink:

Tyson
06-09-2006, 20:45
Да, някой от нещата където си написъл са вярни..... за маса се вдига обаче от 6 до 10 повторения с максималните килограми които можеш да вдигнеш....
Това при креатина, че е страничен ефект задържането на вода...."аре нема нужда"... а другото което си писъл са пълни глупости, но както и да е писнало ми е да се разправям с разбирачи... аз предимно се занимавам с бокс фитнес по рядко но и бая съм дигал преди, ако си много силен и си ми в категовията (+8кг =; ) бих те пробвал, ако си навитак нямаш никъкви ядове слагаме по 1 ръкавици и готово (на ринга не е бой, а спорт ! )

Пепи Пекторалиса
06-09-2006, 22:24
Да, някой от нещата където си написъл са вярни..... за маса се вдига обаче от 6 до 10 повторения с максималните килограми които можеш да вдигнеш....
Това при креатина, че е страничен ефект задържането на вода...."аре нема нужда"... а другото което си писъл са пълни глупости, но както и да е писнало ми е да се разправям с разбирачи... аз предимно се занимавам с бокс фитнес по рядко но и бая съм дигал преди, ако си много силен и си ми в категовията (+8кг =; ) бих те пробвал, ако си навитак нямаш никъкви ядове слагаме по 1 ръкавици и готово (на ринга не е бой, а спорт ! )
хе сигурно 80 кг съм. ама колкото и да си ще ме победиш. са аз не те карам на сила да играеш тенис на корт примерно. Айде сори за тона ама грешиш на места. :wink:

Tyson
06-10-2006, 07:35
За грешане не съм сгрешил просто по от долу можеше да ме допълниш, батка :smt017

doctordre
06-10-2006, 19:45
Айде на бас братле. :lol:

3 Не ми говори какво разбирам от бодибилдинг, защото съм почти сигорен, че в този сайт да не кажа, че аз разбирам най-много, но съм от разбирачите....
За тива ли на бас батка.... не казвам, че аз разбирам най-много, но съм от тези дето разбират повечко :-$
Но ги има някой, най вече като този пич дето ме поправяше които са си баш разбирачи #-o
еми баш разбирач съм, проблем? и ние знаем някои неща... ти си погледни поста и после говори, просто си смешен. искам тоя пост да го пуснеш в бб-теам да видиш как всички ще паднат от смях. айде няма кво повече да обяснявам

Tyson
06-11-2006, 07:21
Хах.. не мога да си дам сам преценка дали съм смешен или не съм, но щом казваш така да е...
Я дай ми линк в ББтеам каде може да се качват снимки да си кача една няма проблеми
Не съм дигал от 1 година точно, само от бокс си поддържам тялото дай да сложа една снимка да видим колко съм смешен 8)
Па под моята, ако и ти сложиш една твоя... :)

doctordre
06-11-2006, 16:29
Хах.. не мога да си дам сам преценка дали съм смешен или не съм, но щом казваш така да е...
Я дай ми линк в ББтеам каде може да се качват снимки да си кача една няма проблеми
Не съм дигал от 1 година точно, само от бокс си поддържам тялото дай да сложа една снимка да видим колко съм смешен 8)
Па под моята, ако и ти сложиш една твоя... :)
пак не четеш! казах да пуснеш тема с твоите "напътствия" за тренировки и хранене :idea:

Tyson
06-11-2006, 18:20
Грешката е моя sorry
Ма помислих, че на мене казваш, че съм смешен на вид няма проблем да сложа една снимка да се види колко съм смешен

06-13-2006, 18:50
mesto da se praite na razbira4e flezte tuka http://forum.tialoto.bg/

06-21-2006, 20:41
neznam ama vsi4ki izkazvat mneenie a samo na dvama e svqsno. kav kreatin be ti 6a6av li si kreatin se vzima v po naprednal stadii a geinarat sled 2 meseca oporiti trenirovki. kat ne trenirate kvo prikazvate be. negov priqtel bil vzimal kreatin.az sum na 18 i treniram ot 15 godi6en i o6te ne sam vzimal kreatin.vzimam samo geinar i na Nutrim Hi Fit. nqma kvo da mi prikazvate. pak za izkazvaneto 4e tvoi priqtel bil na 15 vzimal kreatine i vdigal 85 ot lejanka, ne e vajno kolko vdiga a da go pravi pravilno i s udovolstvie. 100% si vzemi programata ot onq link deto e pusnat.toq sait e mnogo dobur 6te ti dade dobur start.a sled 2 meseca kato vzeme6 gainar govori s fitness trenior. taka mislq az ina4e ima dvama 4oveka deto sa dali dobur savet. pak kolkoto do zabranenite bulama4i deto samo 6te te naduqt i 6te ti razvalqt droba moat savet e NEDEI GI VZIMA.
taka mislq az.

patoka_dafi
06-30-2006, 12:54
QJ I SPI ISI TRENIRAI S PO GOLEMI KILOGRAMI I QJ I SPI6 TOVA E TAINATA :---)

Slipped Away
06-30-2006, 13:07
Тренирай редовно и има една добавка,която се пие сутрин и вечер и се разбърква нещо като шейк с аромат на банан,ама не знам как се казва!

patoka_dafi
06-30-2006, 13:30
ILI MOJE6 DASI NAPRAVI6 FITNESS V VAAS S LEKI GIRI4KI

Slipped Away
06-30-2006, 14:41
Да,може би десет килограма!

_FroZeN_TeaRs_
07-01-2006, 08:21
Тренирай редовно и има една добавка,която се пие сутрин и вечер и се разбърква нещо като шейк с аромат на банан,ама не знам как се казва!
Вероятно говориш за протеините на Biogame (Supermass 2000)

_FroZeN_TeaRs_
07-01-2006, 08:27
Еми от каде да го купиш не мога да ти кажа щото незнам иначе струва 15 кинта 100 грама има и за 32 кинта 160 грама ама 2рия е мноо по качествен на мусаши първите 4 дни се зима по 20 грама нема значение кога го пиеш можеш да го пиеш на 2 пати по 10 гр или 4 пати от 5 или от един пат иначе след тфа по 10 гр на ден.
Креатина на Biogame се взема по 5 грама на ден(за спортисти с тегло 75-80 кг.) .. първата седмица се започва с така наречения "зареждащ период", в който се взема по 10 гр. 1-2 пъти дневно.А, колкото до Мусаши-то .. за 32 лв. едва ли ще си вземеш 160 гр. освен ако не е нещо фалшиво .. повярвай ми .. качественото, оригинално Мусаши е мн по-скъпо .. върви в Габрово да провериш колко е, във фирмения магазин на Мусаши, но ефекта е поразителен .. само за месец ще станеш "говедо" .. след това естествено трябва да го попиеш още поне два месеца, за да не изгубиш маса ..

ПП: От креатина на Biogame не очаквайте големи резултати .. или за да ги постигнете, трябва да превишавате дозите, както каза Hail Mary по 15-тина грама някъде ..
Надявам се че съм бил полезен .. благодаря за отделеното време и внимание :smt004

MiRaCuLiXbb
07-01-2006, 10:20
Протеин на biogame не се пие, защото е боклук, както и всички останали български добавки. И това не го казвам просто ей тъй.

MiRaCuLiXbb
07-01-2006, 10:23
оригинално Мусаши е мн по-скъпо .. върви в Габрово да провериш колко е, във фирмения магазин на Мусаши, но ефекта е поразителен .. само за месец ще станеш "говедо" .. след това естествено трябва да го попиеш още поне два месеца, за да не изгубиш маса ..
Пхахахахахахахахахахахах, не мога да спра да се смея. Мусаши е най-големия шит на света. То е за бумаци, дето не си знаят парите. Трябва си леееко тъп за да пиеш Мусаши. Съвсем леко. :---) :---)
Само за месец ставаш говедо ---- нов смях в залата. КАКВОТО и да вземеш на света за 1 месец НИКОГА не можеш да станеш говедо.

както каза Hail Mary по 15-тина грама някъде ..
Надявам се че съм бил полезен ..
Бате, що се обаждаш, като нищо не разбираш??