PDA

View Full Version : Моля прочетете ..



Runnaway
06-07-2006, 20:20
Имам няколко питания:
1. Защо не се въведе максимален размер на аватарите 150х150 както е в другите форуми ? Адски дразнещо е аватара да заема повече от 1/3 от цялата страница .. на ширина .. Просто темите стават като стихотворения - 3 думи на ред ..

2. Защо не се добавят 1-2 модератори, които да отговарят само за тема "СЕКС" .. просто от 1 седмица чета повечето постове там и всяка 3та тема е ебавка, а има хора които наистина си имат проблеми .. и те остават незабелязани !!!!!!

Съжелявам ако има вече такива теми, но виждам че проблемите не са отстранени, а УЖАСНО ДРАЗНЯТ !!!!!

Tyson
06-07-2006, 21:43
Така са си идеални аватарите....
Модераторите само ще ти вдигат кравното и така си е добре.
А ако се направи само регистрираните потребители да могат да пишат няма да има простотии както сега (някой да се лигават и да пишат простотии) [-(

Labelle
06-12-2006, 20:18
А ако се направи само регистрираните потребители да могат да пишат няма да има простотии както сега (някой да се лигават и да пишат простотии)
Да, но не забравяй, че има и много хора, които предпочитат да споделят проблемите си инкогнито поради бариерата "срам"..............
А за тамите ебавки - щяха да са по-малко ако след постването на подобна тема поне 10 човека не започваха да коментират и да се палят. - така разпалват и интереса на автора да бълва простотии.

dAnnyb0y
06-14-2006, 16:12
Имам няколко питания:
1. Защо не се въведе максимален размер на аватарите 150х150 както е в другите форуми ? Адски дразнещо е аватара да заема повече от 1/3 от цялата страница .. на ширина .. Просто темите стават като стихотворения - 3 думи на ред ..

2. Защо не се добавят 1-2 модератори, които да отговарят само за тема "СЕКС" .. просто от 1 седмица чета повечето постове там и всяка 3та тема е ебавка, а има хора които наистина си имат проблеми .. и те остават незабелязани !!!!!!

Съжелявам ако има вече такива теми, но виждам че проблемите не са отстранени, а УЖАСНО ДРАЗНЯТ !!!!!

На първия ти въпрос отговарям - прочети правилата на форума. Има ограничение за аватари, модераторите имат задачата да следят и когато забележат нарушението аватара се премахва от админ с предупреждение.
Отговора на втория въпрос не ми влиза в компетенцията.

machoka
06-14-2006, 16:35
За раздел секс не се грижи, 'хвърлям му поглед' често, просто не го правя на час по лъжичка, ами отведнъж пресявам плявата от ручната тревичка ;)

Колегата се изказа ясно и точно за аватарите.

bulgarche
06-29-2006, 22:11
Мисля, че не си ти тоз дето ще определя кое е проблем и кое не. А относно раздела и моделирането...то навсякъде е така...а и при положение, че модове ръсят флууд и т.н. ... к'во да говорим повече