PDA

View Full Version : Как да се изчистя?



06-07-2006, 20:24
Значи мисля,че темата не е за тука,ама ся не ми се мисли къде да я пускам.Та значи аз имам криви зъби и в края на септември ше ми слагат нещо като скоби,ма и не с точно скоби.Няа значение,искам да ви питам как да си изчиста зъбите от никотина,който се е натрупал там(Не че знам как става тва де).Аз дотук съм събрал два съвета :Значи преди да си мия зъбите да слагам сода за хляб на четката и лимонов сок(От лимон,изтисквам го)връз четката със содата и така щели да се избелят.Е не че знам как точно ше стане,ама нищо.А другия начин е да дъвча орбит уайт и така.А,бтв,тва искам да го направа за да не усетат че пафкам,естествено.


П.С.темата я пускам и в двата раздела и моля някой да отговори!!

Stasi`f`
06-07-2006, 20:30
Nai-dobriq savet,koito az moga da ti dam e da spresh cigarite i da produljavash s procedurkite,koito sa ti kazali

layna-govna
06-07-2006, 20:31
ами иди на зъболекър е човек, някой койт не познава ваще че да не им изтърси и тай...питай ги щи влезат в положението щи дадат съвет

mnogomili4kata-sf
06-07-2006, 20:36
Тва със содата само да ти кажа не го прави по-често от 1 път седмично,защото руши емайла....с лимон мажи там и тва е...не са много вариянтите

Black_Witch
06-07-2006, 20:58
Ем...ако искаш да има ефект-наистина трябва да спреш цигарите.Иначе какъв е смисъла при положение,че след 1-2 седмици зъбите ти отново ще са същите?Моя съвет е да ги миеш примерно 3 пъти дневно с някаква избелваща паста.А ако искаш бърз ефект(но пак зависи как си с джоба) иди някъде,където избелват зъби.Тва поне е сигурно.И от там нататък ако ги поддържаш правилно-ще си бъдат постоянно бели.

06-08-2006, 05:11
Добре де,ама защо трябва да са бели???Нали уж тряа да излезе никотина,или и аз не знам какво?А,бтв с Орбит Уайт дали ше стане?

06-08-2006, 05:12
Опа,това бях аз... :oops:

06-08-2006, 19:12
Аре бе хора,казвайте!

no0k1e
06-08-2006, 23:26
има процедури за избелване на зъбите...отиди при някой зъболекар и питай..20 кинта май беше

Just_One_Girl
06-09-2006, 13:26
Спокойно бе сладък, как мислиш, че зъбарката ще се усети, че са ти жълти зъбките точно от цигари. :) Ако пита нещо, кажи й че си мърльо и затова така :P Не бе сериозно казваш тей съм си от малък, никога нре съм бил с брели зъбки и тфа е. Тя да не е следовател да те пита що тей що иначе... 8)

06-10-2006, 08:45
Спокойно бе сладък, как мислиш, че зъбарката ще се усети, че са ти жълти зъбките точно от цигари. :) Ако пита нещо, кажи й че си мърльо и затова така :P Не бе сериозно казваш тей съм си от малък, никога нре съм бил с брели зъбки и тфа е. Тя да не е следовател да те пита що тей що иначе... 8)щ

Добре де,ама значи просто тряа да са ми бели зъбите така ли?Щото аз разбрах че имало нещо специфично при пафкането със зъбите ставало(Ама как го казах... :oops: ).Щото ако само пожълтяват и зъбара,или зъбарката не моат да усетат от кво са жълти,или не моат да осетат че пафкам,значи да продължа да си пафкам...Бяло Виктори... :oops:

П.С.Сорка за правописа,ама баща ми е учител по БЕЛ и затва така. :lol:

DrSmurph
06-10-2006, 18:27
Ima mnogo spoluchlivi pasti za zubi i se pospri s polzvaneto na soda ili sol! Zubite pojultiavat po-skoro ot kafeto otkolkoto ot cigarite. Taka ili inache ako mojesh po-dobre izobshto ne pushi!!!

06-11-2006, 13:51
Значи искате да кажете че мога да кажа че са ми жълти по принцип(Както си е!).И да разбирам ли че от пафкането САМО пожълтяват или става нещо друго,дето се получава САМО от пафкането,демек нещо дет се получава само от пафкането... :smt017
Схванахте,нали?Айде някой да ми отговорои,плс!!! :smt017

`Death`Whore`
06-11-2006, 13:54
Лимоновият сок е киселина, содата също може да увреди зъбите. Консултирай се със зъболекар. Някой приятел ли ще ти слага скобите?

06-11-2006, 19:26
Лимоновият сок е киселина, содата също може да увреди зъбите. Консултирай се със зъболекар. Някой приятел ли ще ти слага скобите?

Еми с връзки от съседите се уредихми и ше ми ги слагат някви студенти от стоматологията и нещо такова.

И все пак някой ще ми каже ли:Когато пуша нещо специално става ли ми на зъбите,чрез което може да се усети че пафкам,или само си пожълтяват както са и си!Айде моля кажете да знам дали да ги почвам пак че вече трети ден се мъчаа... ](*,)

mnogomili4kata-sf
06-12-2006, 08:12
Ти напраи егати проблема от това...едва ли може да се разбере...начи ако им държиш хигиентата на ниво пак може да са жълтички,ама не чак толкова...ето аз пафкам ама моят зъболекар никога не ме е питал, а и не му влиза в работата дали аз пуша...пожълтяването на зъбите може да стане от 100000036890389052 неща,така че не мисля,че има какво да те притеснява дали някой може да разбере...аз ползвам избелващи пасти и веднъж седмично ги търкам със сода...прави и ти така и смятам,че всичко ще е наред

siXt_senSe
06-12-2006, 12:51
Iskam da vi kaja 4e vyob6te ne zavisi tva dali sa mu beli zabite-pak 6te go razberat 4e pu6i.Maikata na moq priqtelka e zybolekarka i sam q pitala.Ako pita6 men moito mom4e i da uspee6 da se prikrie6 vednyj 6te ti e dosta trudno da go pravi6 v ostanaloto vreme,za6toto ne mi se vqrva 4e 6te gi nosi6 po-malko ot godina