PDA

View Full Version : Как преписвате най-често в даскало



Tyson
06-07-2006, 20:35
Хайде тука сега секи да разкрие по някоя хитрина за преписване в даскало, че има госпожи където и те се хитрат и знаят бая тънкости да ги еб* ](*,)

Ето от мене няколко метода, които съм исползвал (без да ме ловят)

1. Ако имате ГСМ с дата кабел и може да го прекрепяте към компютара си пишете какво ви трябра на компа после хвърляте на ГСМ-а и обикновенно репликата "Госпожо гледам само колко е часа" минава без отказно :)
2. Примерно по литература не ми се занимава цяла тема да пиша и правя ксерокс на 50% на темата и го слагам в наилонова прознрачна папка и така ми минава всеки път....

Я сега вие издайте нещо, че утре имам класно хорааа :-k

mnogo_sladi4ka
06-07-2006, 20:45
http://pishtovland.hit.bg/
я виж ей тва сайтче може да ти е мн полезно ;-)

Tyson
06-07-2006, 20:51
http://pishtovland.hit.bg/
я виж ей тва сайтче може да ти е мн полезно ;-)

Дам има полезна информация тук :))
Ако си направя класното без проблем ща разцелувам яката \:D/

Hail Mary
06-07-2006, 20:54
Ето как преписах на класното у назе си напрайх чернова на темата отидех у даскалото сложих темата под чина и отгоре плика ми през 1вия час писах некфи тапотии се едно чернова през междучасието без никой да види смених черновата от назе и таа каде съм правил у училище и 2рия час си преписвам черновата от дом :mrgreen: Или пак много сполучливо 1вия срок го напраих тфа от весника "Кандидат гимназист" нарезвам си темите на малки листчета и по джобовете и питам госпожата
- Моа ли да идем до кенеф и 10 минути го зубрим на изуст по коридорите.После като ме питат що толко съм се бавил викам че съм имал разтроиство и немах тоалетна хартия и готоо :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-08-2006, 21:32
nie puk na 1 guma i celiq klas si podskazvame s gumata pishem nomera na vuprosa i taka ... ili puk na edin 2-en listt i vutre s moliv ;)

WILD__BOY
06-08-2006, 22:10
еми кво ли не правя
най често питам някой за това което не знам и го преписвам. не се готвя с някви пищови - просто не се нуждая

kakyra
06-08-2006, 22:10
http://pishtovland.hit.bg/
я виж ей тва сайтче може да ти е мн полезно ;-) ole ne se obijdai ama naistina toq sait e mnogo glupav.. nqma nishto po izturkano.. ako si si vzel pishtov ne e za da go u4ish a za da go prepishesh.. nqma nikav smisul da hodish do toaletnata :D

Loshotia
06-09-2006, 13:55
Тея, авторите на сайта явно откриват топлата вода

Lorein
06-09-2006, 15:18
1.Някой по-горе спомена нещо за гума- при мен тва е вършило работа, но не из целия клас,защото г-жата винаги гледа към определени хора повече,защото знае,че те винаги преписват. Няколко момичета си купуваме една по-голяма гумичка, след като сме си попълнили ТЕСТА(при контролни не върши работа) написваме подред отговорите на гумичката: а в г б д и т.н.
2. Някой друг спомена за царски пищов. На едно класно една моя съученичка си беше направила такъв,ама понеже наща даскалка не е вчерашна,се разписва на всеки лист, на който пишем и не види ли подписа си,не си прави труда да проверява класното.
3. Моя запазена марка, мн се гордея с пищовчето си... :lol: Значи то ще служи само при момичетата,тъй като се изисква дълга коса. За тези,които имат GSM, диктофон на него и слушалки специално за телефона предлагам това- записвате си гласови бележки на телефона- препоръчвам само това,което не знаете да си запишете- и малко преди да почне часа си нагласяте да е готово и после само да натиснете копчето да почне записа. Слушалката слагам под лента за коса,за да може хем да се закрепя по-добре, хем да не се вижда толкова. Такъв пищов ползвах по биология на едно контролно и ест имам 6 без грешка. Гледайте само записа да не е прекалено силен, за да не се чува мн от околните. :wink:
А, и още нещо - по-добре да бъдете с някоя грейка отгоре, за да можете по-лесно да боравите с GSM-а!

meri88
06-09-2006, 19:13
e da ma moje6 i v samata kniga da si go sloji6 otzad ili puk v tetradka golqm format hubavo izrqzan list s gotovata tema

MiRaCuLiXbb
06-09-2006, 19:19
Вадex си учебника и си преписвах. То и без туй не ме интересуваше въобще кво ми преподават в даскало. В момента обаче избягвам да преписвам.

light_purple
06-09-2006, 20:47
p4elata_brumze niama li da spodeli ne6to??? :D

rusalkata_
06-09-2006, 21:13
ами това сайтчето не ми каза никаква нова информация.почти сички методи съм ги пробвала. :lol: цаката му е да можеш да преписваш и да си си направил хубав пищов.значи ето това са методите които аз използвам:
1.по принцип си пиша много ситно и пищовите ми се получават перфектно!значи пиша си това което ми трябва(дати по История,непознати думи по Немски и Английски и т.н.) на едно малко продълговато листче,навивам го на хармонийка и си го държа в ръката,а когато ми потрябва просто си го развивам,като гледам даскалът да не ме хване. :wink:
2.пиша на чина с молив и прикривам с ръкава на блузата ми или с листа на който пиша. :D
3.този метод ми е за класните работи по Литература.в Литературата на предишната или следващата страничка(след страницата с произведението) си пиша с молив увода,тезата и заключението и само изложението си пиша сама. :wink:

скоро мисля да пробвам и един нов.значи на последното ми класно по БЕЛ дадох на г-жата да ми подпише 2 листа,а ползвах само единия.та мисля на следващото класно да си напиша готово класното на този лист и през часа да се правя,че пиша и накрая само да сменя листовете. \:D/ еми това са ми тайните.дано да ти свършат работа! :wink:

meri88
06-09-2006, 21:18
da i takiva gi ima ili kakto ti kaza siten po4erk i moje taka da se zgane 4e da si go sloji6 i v maratonkata ili na 4ina pod lista na koito pi6e6

Carlos
06-09-2006, 21:45
Тука проличава геният на ученика... :)
1. Моят GSM Sony Ericsson K750i има 2 мегапикселова камера. Идеална е да взема една тетрадка или учебник и да снимам по страниците. Особено формулите по химия. Като ги нащракам, уж и аз си гледам часа, ама всъщност си гледам снимчиците и преписвам яко.
2. Моята приятелка за контролни в топло време ходи с къси поли или недотам къси :) и си пише по краката... Явно има голям ефект :)

kateto^^
06-10-2006, 08:49
emi...mnooogo sum prepisvala be :) kogato sum bila s pola samo se krustosvam i puham pi6ova pod polata :) oba4e tva go praq samo pri u4itelite ot mujki pol :) ko 6e dode da me proveri li :) pisala sum na 4ina na ruka otzade na lista kudeto 6e pi6a na duskata sme pisali po perdetata pi6tov4eta v himikalite :) abe mnoogo na4ini ima :) daji i v dnevnika sum slagala pi6tovite oba4e tam e malko riskovano,6toto ima takiva daskali deto razglejdat dnevnicite mnoo 4esto :)

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 12:33
Тука проличава геният на ученика... :)
2. Моята приятелка за контролни в топло време ходи с къси поли или недотам къси :) и си пише по краката... Явно има голям ефект :)
Пхахахахах, гении а?! По-добре да получа двойка отколкото да си пиша по краката. :shock: :shock: :lol: По-тъп начин за преписване надали има. :smt043

Carlos
06-10-2006, 13:58
[quote=Carlos]
Пхахахахах, гении а?! По-добре да получа двойка отколкото да си пиша по краката. :shock: :shock: :lol: По-тъп начин за преписване надали има. :smt043
А що не ве!? Като дава ефект, що да е тъп. Ми то ясно, че кат си мъж не мойш си описа краката, ама за момичета става...

rusalkata_
06-10-2006, 15:28
с химкалка???по краката??? :shock: :? а,м/у другото сега се сетих.продават се и такива специални химкалки,които имат листче закрепено за тях(не се вижда,защото е увито около това за закачването на химикалките към листове :wink: ) и когато преписваш просто развиваш листчето и после то от само себе си се прибира навътре. :wink:

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 17:16
[quote=Carlos]
Пхахахахах, гении а?! По-добре да получа двойка отколкото да си пиша по краката. :shock: :shock: :lol: По-тъп начин за преписване надали има. :smt043
А що не ве!? Като дава ефект, що да е тъп. Ми то ясно, че кат си мъж не мойш си описа краката, ама за момичета става...
E що не. Първо е простотия да пишеш по себе си с химикалка каквото и да било, защото е вредно. Мастилото се просмуква в кръвообръщението, а е токсично. Второ е...хмм грозно. Като си изпишеш краката с темата по литература ще заприличаш на някой дърт татуиран рокер. Дори една формулка да напишеш...?! :shock: После докат го изтъркаш от кожата... Ми къв е проблема да пишеш върху лист и да си го скриеш някъде? И аз съм си писал върху ръката някоя и друга формула или число, но там лесно се трие... Ае незнам някакво нехигиенично и тъпо ми е да си пишеш върху краката...

In4iTu_
06-10-2006, 17:35
Обикновено си пиша по чина и слагам нещо отгоре...Една моя приятелка на последното контролно си написа на малки листчета уроците и си ги налепи с тиксо от вътрешната страна на крака и като си кръстоса краката листчетата не се виждат и няма как да те хване даскалката... :mrgreen:

06-10-2006, 17:36
с химкалка???по краката??? :shock: :? а,м/у другото сега се сетих.продават се и такива специални химкалки,които имат листче закрепено за тях(не се вижда,защото е увито около това за закачването на химикалките към листове :wink: ) и когато преписваш просто развиваш листчето и после то от само себе си се прибира навътре. :wink:

Аз имам такава химикалка. Наистина върши работа, защото даскалите няма да тръгнат да ти проверяват химикалите. :lol: А,и още нещо за тези химикалки - по-добе е върху тях да се пише с молив,за да може после да се трие и да се ползва да друг път.

a_curious_girl
06-10-2006, 18:47
1.Ми казвам че ми се ходи до тоалетната и каквото не знам го запомням за 2 мин. от пищов който съм си сложила в някой джоб,връщам се и веднага пиша това което съм прочела докато не съм го забравила.
2.По литература най-вече,когато имаме да пишем съчинение на един лист си пиша цялото съчинение(ако знам темата де) обаче го пиша с тия моливи дето са с графит ОБАЧЕ не слагам в молива графит.Пиша само с върха на молива и то така се издълбава на листа и като погледнеш под определен ъгъл се вижда всичко.Госпожата минава,разписва се на белия ми лист на който тя не вижда нищо и аз на същия този лист преписвам издълбаното отдолу.Тва ме е спасявало доста пъти \:D/ \:D/
3.Слагам си пищов в джобовете на блузата и без дори да ходя до тоалетна преписвам
4.Слагам си на стола един лист на който съм си написала всичко,сядам си и от време на време се измествам леко за да прочета това което ме интересува.
5.Залепвам си на ръката листче с доста информация,от време на време си вдигам ръкава на блузата(ама под чина така че да не се види пищова много ясно) и ако госпожата ме пита какво правя веднага си дърпам ръкава и как ще се усети че имам пищов
6.Направо от учебника-слагам го под чина,уж се протягам,измествам се назад и почвам да си търся това което ми трябва.
6.Царския пищов-и това е вариант
7.На чина си написвам основни неша и когато госпожата минава покрай мен закривам всичко с листа или с ръкав


.....ся не се сещам друго,но има стотици начини да преписваш успешно.Въпрос на майсторлък си е защоото има някои хора които АБСОЛЮТНО всеки път ги хващат!

06-11-2006, 10:50
Слагам пищова под чина и в същото време до половина на краката ми навеждам се на една страна и накланям листа на 90 градуса и уж пиша в чета от пищова или пък написвам най-важните неща на чина ,но най-яко става когато го напишеш с свършен химикал например на листа и то не се личи освен по определен ъгъл и тогава само повтаряш :)

SuMmEr_F
06-11-2006, 10:52
Слагам пищова под чина и в същото време до половина на краката ми навеждам се на една страна и накланям листа на 90 градуса и уж пиша в чета от пищова или пък написвам най-важните неща на чина ,но най-яко става когато го напишеш с свършен химикал например на листа и то не се личи освен по определен ъгъл и тогава само повтаряш написаното ама и това със диктофона е супер медот който веднъж изпобвах и действаше :D

06-11-2006, 17:28
1.Крия пищова под чина като го пъхам между желязото и дъската.
2.Лепя си пищова на 1ия от крачолите на късите панталони и като преписвам обръщам крачола.
3.Ако имам време и подръчни матеряли си правя джоб от 1 лист от тетрадка и го залепям точно от долната страна на дъската на чина.
4.Пиша на облегалаката на чина/стола пред мен.
5.Най-тривиалния - слагам си пищова м/у краката.
6.Питам съседа :lol:
7.Пиша с вече свършил химикал в/у 1 лист и след това на светлината гледам следите от натискането.
8.Пращат ми SMS :-D
Тва е общо взето.

ycMuBkaTa
06-11-2006, 17:53
Аз пък да ви се оплача хич не мога да преписвам. Сигурно ще се пробвам някога и ще ме хванат...въобще съм трагичен случай. Ако се отдаде възможност преписвам с приятелката ми, но тя върши основното...

remember_the_name
06-11-2006, 18:30
зависи от госпожата при която правя класното 4есно казано по бел си жадя листите и ги преписвам без никои ни6то да ми каже ина4е мн хубаво се полу4ава като се запи6е6 на звукозапис и да си го пусне6 с хандфрее така никои няма да се сети така 4е вси4ко зависи дали има6 време да прави6 пи6тови или не ти се занимава

Tyson
06-11-2006, 21:57
На класното преписах като преснимах от ръководството за 10 клас темите на 50%.. и така става малко лисчето и мога да си го крия с ръката като минава госпожата....
Но най важно е да не се вадят пищолите в началото на часа, защото госпожата дойде и ме провери мене, знае си ме
:mrgreen:
Но преписахме :twisted: ;-) \:D/

meri88
06-12-2006, 12:45
we trqbva da znae6 kak da prepisva6 i da ne te hvanat :P

xOtkiSsSs
06-12-2006, 18:56
Е в нащо даскало може се преписва само при определени учители ... за жалост. :x При повечето направо си вадя тетрадката под чина или в/у него и си преписвам др път на тел-а ама общо взето не се нуждая мн мн :mrgreen:

light_purple
06-12-2006, 19:39
Nai 4esto sum si slagala pi6tova pod lista,no vednuj si slojih 1 list4e v lastika za kosa.Pisala sum si po 4inovete su6to dosta puti.Vadila sum si u4ebnika i u4ednata tetradka po vreme na kontrolno i tupata gospoja ne zabeliaza.Awe ima si na4ini

hubava jena
06-14-2006, 20:45
az si obli4am nqkva pola s tanak 4oropoga6nik i si pi6a na lis4e kvot trqbva slagam go pod 4oropoga6nika i gledam.

KingOfEdge
06-14-2006, 21:27
be napravo vadi6 u4ebnika vurhu 4ina.xaxaxaxa.bazik nee mnogo razumno ama pri nekoi kioravi stava ina4e moje kat mene po nekoi put si pravq na edin bql karton pi6a si4ko i ziam kabar4e.zabojdam pod 4ina i kat pristupi gadniq daskal go pribiram navutre kat sa mahne go drupvam dosta e lesno.Moje i s telefona kakt kazvat drugite .As sam probval vednuj ma na tela mu padna bateriqta i nemojah da prepi6a :D

niGGa
06-14-2006, 21:29
1. Лист в ръката, навит на хармоника.Изкарал съм всичките си оценки по Биология, Химия, История и География в 7-ми клас.Естествено завърших само със 6-тици.
2. Листче с инфо под истинския лист.
3. По литература действа.Записвам си на мп3-ката темите по литература, които ще се паднат.Последния път записах 4 от възможни 6.След тва прекарвам слушалката през ръкава на блузата, и си подпирам главата на ръката.Слушалката е в ръкава, извита към ухото ми.Хем съм диктувал тихо, хем заглъхва от ръкава и от ръката ми...
4. Тетрадката на краката
5. Написано на чина
6. В косата на момичето пред мене - нереално е тва :lol:

KingOfEdge
06-14-2006, 21:32
nigga ti si golqm veselqk ima6 gotini idei

S_T_E_V_E
01-12-2007, 10:39
Хаха супер сте бе хора. Страшна мафия сме :mrgreen: аз имам няколко идеи:
:arrow: принтираш на шрифт 6 и става таман, слагаш си го в ракава или в шепата и си даржиш на юмрук пищова и пишеш като си го отваряш леко или може в ракава на някой блуза с такива широки ракави :lol:
:arrow: може пищова да се сложи в такав от тези прозрачните химикали дето са с капачки някой. Навиваш го и го пахаш като свитак в химикала и направо "барабана на пищова" става :smt005 , ако е принтиран супер - повече инфо ще има :-k

NiKOLAN
01-12-2007, 11:06
отварям учебника или тетрадката на масата и преписвам

koalka
01-12-2007, 11:12
Еми по литература последния път между редовете на самата литература си написах темата :D .По математика, ако имам задачите на чина ги пиша, а иначе по биология от учебника.По история-от тетрадката.

tOniTyy
01-12-2007, 17:24
Хм интересна тема ;) ;)
Аз обикновено си написвам на някакво листче с мн дребен шрифт и така.Или си го слагам в китката на ръката или някаде на ръката или под ръкава на якето ми.То зависи по какво трябва да преписвам де.При някой госпожи е мн трудно, но получава се. Също с тетрадката си я слагам да чина отгоре затворена разбира се, и по време на контролното я отварям, като пред мен сяда някой с широк гръб и не се виждам.На чина пиша с молив, ама това мн рядко.А сетих се още нешо пиша си пак нешата на един лист и хващам чина, а под ръката ми е листа и така само го издърпжам напред, а ако нещо госпожата се осъмни минава и вижда, че няма от къде да преписжам а все едно си държа листа с показалеца. :) Цаката е да не се претесняваш, че ще те хванат.А да си спокоен все едно всичко си знаеш и няма проблеми.Защото физиономията много издава.