PDA

View Full Version : folk pevicite i plastikata



bai_master_jedi_killer
06-08-2006, 10:37
vseki mesec folk zvezdite si praviat operacii za6toto nemogat da peiat tehnite lubumci ili po tochno fenove gledat samo telata im 80%ot majete slu6at folk
tova ne laja

just_a_kid
06-08-2006, 10:45
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....

midian
06-08-2006, 10:53
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....мда права си, :smt012

KpuCuTo0o
06-08-2006, 11:04
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....



=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Stasi`f`
06-08-2006, 11:14
Vsichki sa takiva razvalini...absoliutni bezdarnichki

musik_girl
06-08-2006, 11:46
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....
ooo da..mnogo ste kompetentni...taka ne obi4am hora kato vas,koito gledat povurhnostno na ne6tata i slagat vsi4ki pod ob6t pokriv...Purvo-izmejdu tqh ima i mn. krsivi(Kameliq da re4em) i mnogo grozni kato Kati napr.,ima umni i glupavi,no pove4eto povqrvaite mi neinformirani puber4eta sa umni,ina4e nqma6e kak da stignat do tuk da gi poznvate i da gi komentirate,bas durja,4e tova nito edin ot vas ne bi mogul da uspee...a 4e izglejdat ednakvo,da izglejdat,ama qvno nqma koi ot toq forum da se seti,4e tova e prosto trik,fasada,metod za izkarvane na pari..4e koi 6te6e da gi haresa ako bqha kato babi..mtv ne gledate li?e 4e pop-pevicite ne se li stremqt i te kum edno ne6to-da sa perfektni i naki4eni..zle ste.pomislete malko.stiga s tiq povurhnostni izvodi,vreme e da se opmnite malko

Levski_Fenka
06-08-2006, 11:52
те ако не си напраят операция няма никой да ги погледне според мен щото сигорно 99% от тях нямат глас и винаги на плейбек

just_a_kid
06-08-2006, 13:18
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....
ooo da..mnogo ste kompetentni...taka ne obi4am hora kato vas,koito gledat povurhnostno na ne6tata i slagat vsi4ki pod ob6t pokriv...Purvo-izmejdu tqh ima i mn. krsivi(Kameliq da re4em) i mnogo grozni kato Kati napr.,ima umni i glupavi,no pove4eto povqrvaite mi neinformirani puber4eta sa umni,ina4e nqma6e kak da stignat do tuk da gi poznvate i da gi komentirate,bas durja,4e tova nito edin ot vas ne bi mogul da uspee...a 4e izglejdat ednakvo,da izglejdat,ama qvno nqma koi ot toq forum da se seti,4e tova e prosto trik,fasada,metod za izkarvane na pari..4e koi 6te6e da gi haresa ako bqha kato babi..mtv ne gledate li?e 4e pop-pevicite ne se li stremqt i te kum edno ne6to-da sa perfektni i naki4eni..zle ste.pomislete malko.stiga s tiq povurhnostni izvodi,vreme e da se opmnite malko

Въпросът за красотата е много относително нещо и аз мисля, че ако според тебе някви изкуствени куклички са красиви, то по мое мнение не са и всеки си има своя представа за красота, а ги слагам под един знаменател, защото както споменах са ми еднакви. Колкото до успеха им - според мен той не е в следствие на някакъв брилянтен мозък, още по-малко на талант, а просто сега тва се слуша и мисля, че почти всеки може да ги достигне, ако в него се вложат достатъчно пари ... Може би наистина не съм била права, като съм казала, че всички са безмозъчни, ама просто на такива приличат и съм сигурна, че ако не всички, то наистина по-голямата част от тях са си тъпи. За рекламния трик не споря, защото ако наистина не изглеждаха като сладникави барбита, нямаше да се харесат на лигавите момиченца, а ако не се обличаха като проститудки щяха да загубят и мъжката част от своите фенове...

ПП: Това е лично мое мнение и не целя с него да обиждам феновете на чалгата. Може и да греша по някой въпрос, но това е моята гледна точка и това са впечатленията, с които аз съм останала от фолкпевиците.

musik_girl
06-08-2006, 14:26
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....
ooo da..mnogo ste kompetentni...taka ne obi4am hora kato vas,koito gledat povurhnostno na ne6tata i slagat vsi4ki pod ob6t pokriv...Purvo-izmejdu tqh ima i mn. krsivi(Kameliq da re4em) i mnogo grozni kato Kati napr.,ima umni i glupavi,no pove4eto povqrvaite mi neinformirani puber4eta sa umni,ina4e nqma6e kak da stignat do tuk da gi poznvate i da gi komentirate,bas durja,4e tova nito edin ot vas ne bi mogul da uspee...a 4e izglejdat ednakvo,da izglejdat,ama qvno nqma koi ot toq forum da se seti,4e tova e prosto trik,fasada,metod za izkarvane na pari..4e koi 6te6e da gi haresa ako bqha kato babi..mtv ne gledate li?e 4e pop-pevicite ne se li stremqt i te kum edno ne6to-da sa perfektni i naki4eni..zle ste.pomislete malko.stiga s tiq povurhnostni izvodi,vreme e da se opmnite malko

Въпросът за красотата е много относително нещо и аз мисля, че ако според тебе някви изкуствени куклички са красиви, то по мое мнение не са и всеки си има своя представа за красота, а ги слагам под един знаменател, защото както споменах са ми еднакви. Колкото до успеха им - според мен той не е в следствие на някакъв брилянтен мозък, още по-малко на талант, а просто сега тва се слуша и мисля, че почти всеки може да ги достигне, ако в него се вложат достатъчно пари ... Може би наистина не съм била права, като съм казала, че всички са безмозъчни, ама просто на такива приличат и съм сигурна, че ако не всички, то наистина по-голямата част от тях са си тъпи. За рекламния трик не споря, защото ако наистина не изглеждаха като сладникави барбита, нямаше да се харесат на лигавите момиченца, а ако не се обличаха като проститудки щяха да загубят и мъжката част от своите фенове...

ПП: Това е лично мое мнение и не целя с него да обиждам феновете на чалгата. Може и да греша по някой въпрос, но това е моята гледна точка и това са впечатленията, с които аз съм останала от фолкпевиците.Da,4e vseki si ima sobstven vkus si prava...V pulnoto pravo si i da izrazqva6 li4no mnenie,tova koeto me drazni e,4e 4ujdiq trud e podcenqvan i ne govorq za "brilqnten mozuk",kazah prosto 4e nqkoi ot momi4etata na mitko painera ne sa nikak glupavi i tova proli4ava ot intervjutata im.A i vse si mislq,4e za da privlekat nqkogo da vloji tolkova pari v tqh su6to ne e nikak lesno..ina4e na tqhno mqsto 6tqhme da budem ti ili az ili vsi4ki..Drazni me na4ina,po koito bulgarite se otnasqme kum izvestnite hora v Bulgariq-na4ina ,po koito gi pljuem i psuame s izvinenie,a sled tova po diskotekite i kuponite,kusame rizite si i tancuvame bqsno na tehnite pesni4ki.Za6toto slu4ai takiva ima mnogo.A tova si e 4ista proba zavist i licemerie,ne go kazvam za teb,govorq po princip,tui kato ne moga da tvurdq ne6to za 4ovek,koito ne poznavam.

{sweet4e}
06-08-2006, 14:58
Според мен те просто си гледат бизнеса.За тях това е начин да изкарат пари,както другите.То и мен понякога ме яко дразнят със своите преструвки и самочувствито си,което идва от там че могат да си позволят всякакви глезотии.А пластичната хирургия ги кара да се чувстват по-красиви и важни.Но щом могат да си го позволят....нека го правят.Все пак ги гледа голяма част от българите.
Само много да не си показват даденостите защото има и малки деца-ето това е нещото което ме дразни!!!

06-08-2006, 17:09
"Kъф труд бе?! Добре, че има някой композитор да им напише песните!"
E,spored teb koi razu4ava pesnite,koi se scepva ot u4astiq,koi trqbva vinagi da e na nivo i da izglejda dobre,koi sedi po cqla no6t da zabavlqva hotata,koi se snima v klipove i u4astva v reklami...kompozitorite li?! :lol: E,i ako na tova ne mu vika6 ba4kane..I povqrvai mi,makra da izglejda izklu4itelno lesno "da se ke4i6 pred kamerite" ili kak be6e.."da se ligavi6" po-to4no be6e nare4eno,to 4estno kazano ne vseki bi izdurjal na tova tempo na jivot,na koeto jiveqt na6ite "folk divi"...naitina se skusvat ot rabota,ama pone si karat s-klasite momi4etata,t.e. znaqt za6to go pravqt i slqpo gi interesuvat mneniqta na takiva kato vas.Awe biznes,kakto mnogo pravo si go kaza edin forumec

MuSik^vor^allEm
06-08-2006, 17:11
"Kъф труд бе?! Добре, че има някой композитор да им напише песните!"
E,spored teb koi razu4ava pesnite,koi se scepva ot u4astiq,koi trqbva vinagi da e na nivo i da izglejda dobre,koi sedi po cqla no6t da zabavlqva hotata,koi se snima v klipove i u4astva v reklami...kompozitorite li?! :lol: E,i ako na tova ne mu vika6 ba4kane..I povqrvai mi,makar da izglejda izklu4itelno lesno "da se ke4i6 pred kamerite" ili kak be6e.."da se ligavi6" po-to4no be6e nare4eno,to 4estno kazano ne vseki bi izdurjal na tova tempo na jivot,na koeto jiveqt na6ite "folk divi"...naistina se skusvat ot rabota,ama pone si karat s-klasite momi4etata,t.e. znaqt za6to go pravqt i slqpo gi interesuvat mneniqta na takiva kato vas.Awe biznes,kakto mnogo pravo si go kaza edin forumec

evanescence_fen4e
06-08-2006, 17:35
4e te pevicite i plasti4nite operacii sa kato dupe i ga6ti

the_o.c_girl
06-08-2006, 20:42
хмм :? и кво?! да не би след операциите да изглеждат по-добре или да пеят по-добре?! колкото до техните фенове - да гледат квото си искат, на мен не ми пука особено, аз лично не ги намирам нито за красиви, нито за талантливи , дори и след всички операции, а и не намирам разлики между тях, щото всички ми приличат на някви безмозъчни барбита.....мда права си, :smt012напълно а и още нещо ебънесенса ти ся какво ми се правиш,че неслушаш чалга лиhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gif

06-08-2006, 20:54
Вие май не разбирате, че колкото повече силикон има една певица, толкова по-добре пее, бе!

musik_VoR_AllEm...
06-08-2006, 21:03
"Kъф труд бе?! Добре, че има някой композитор да им напише песните!"
E,spored teb koi razu4ava pesnite,koi se scepva ot u4astiq,koi trqbva vinagi da e na nivo i da izglejda dobre,koi sedi po cqla no6t da zabavlqva hotata,koi se snima v klipove i u4astva v reklami...kompozitorite li?! :lol: E,i ako na tova ne mu vika6 ba4kane..I povqrvai mi,makar da izglejda izklu4itelno lesno "da se ke4i6 pred kamerite" ili kak be6e.."da se ligavi6" po-to4no be6e nare4eno,to 4estno kazano ne vseki bi izdurjal na tova tempo na jivot,na koeto jiveqt na6ite "folk divi"...naistina se skusvat ot rabota,ama pone si karat s-klasite momi4etata,t.e. znaqt za6to go pravqt i slqpo gi interesuvat mneniqta na takiva kato vas.Awe biznes,kakto mnogo pravo si go kaza edin forumec Когато си изкомпозират собствени мелодии и направят собствен текст тогава ще ги призная за таланти.. а не "нов талант" и пак същата дигитална история.
Hihihi...e togava vzemi se poogledai malko,pusni si tv-to i ako otkrie6 pove4e ot 5 "talanta" spored tvoite kriterii..USPEH! :D

just_a_kid
06-09-2006, 08:34
Вие май не разбирате, че колкото повече силикон има една певица, толкова по-добре пее, бе!

ееееее за тва не се бях сетила.... :smt082 :smt082 :smt082 :smt005