PDA

View Full Version : vajen vupros kum mladite momi4eta???



06-08-2006, 12:45
zdraveite na vsi4ki mladi momi4eta....az sum mom4e i sum na 18 godini....imam edin vapros kum vas...........................ZA6TO SE GRIMIRATE???nqkoq ot vas zadavala li si e toq vapros i zamislqla li se DALI GRIMIRANETO HARESVA NA MUJETE ILI TO4NO OBRATNOTO -OTBLUSKVA GI??? predpolagam ne ste!!!!! ne mislete 4e tova vi pravi po krasivi,naprotiv zagrozqva vi stra6no mnogo,razbiram da ste nqkoq lelka na 40 godini da ima kakvo da skrivate no na mladi momi4eta nqkaksi de da znam,......tvurdo sum na higienata i poddurjaneto na kojata,kremove maski za lice takiva ne6ta!!!!NO KATO ZAPO4NETE DA SE MAJETE S SENKI FONDIOTENI MOLIVI SPIRALI I DE DA ZNAM O6TE KVO -KAKVO DA VI KAJA PROSTO E GROZNO,KATO VIDQ NQKOE TAKA NAMACANO MOMI4E,MEN ME E GNUS DA GO PIPNA,VSE EDNO IMA MASKA OT GRIN NA LICETO,NE DOKOSVAM ESTESTVENA KRASIVA KOJA A NQKVA NAKLEPANA I ....NQMAM DUMI!!!!RAZBERETE KOLKOTO I MOM4ETA DA POPITATE 6TE VI OTGOVORQT SU6TOTO!!!!AZ SE RADVAM 4E OTU4IH PRIQTELKATA MI DA SE MAJE,PREDI GO PRAVE6E NO I TQ SE ZAMISLI I OSUZNA 4E PROSTO E OTVRATITELNO!!!!!!!
NEZNAM KOI E IZMISLIL TOVA JENITE DA SE GRIMIRAT ,I TOVA V DNE6NI VREMENA E PRIETO KATO ZADULJITELNO,I TOVA 4E KAZVAT 4E JENITE SA GROZNI BEZ GRIM,NAPROTIV BEZ GRIM TE SA PREKRASNI NEJNI SU6TESTVA ,A JENA S GRIM E GROZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ETO SEGA SUM NA KOPUTARA A SESTRAMI KOQTO E NA 15 VE4E SE MAJE BLIZO 1 4AS!!!!SME6NA RABOTA :D :D :D :D :D :D :D
ZAPOMNETE MOMI4ETA ESTESTVENATA KRASOTA E NAI -DOBROTO KOETO MOJE DA IMA EDNO MOMI4E!!!MOMI4ETA VIE PO PRIRODA STE SUZDADENI KRASIVI ,NE RAZVALQITE TOVA KOETO VI E DADENO!!!!
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
TOVA E KOETO ISKAH DA KAJA!!!!!!!!!1 :D :D :D
KAJETE SI MNENIETO,KRITIKUVAITE TOVA KOETO KAZAH I T.N NQMA PROBLEM ,PROSTO ISKAH DA VI POPITAM,,4AKAM MNENIQ!!!!!!!!!!!!!!!

djigi
06-08-2006, 13:01
Забележка: По възможност не пише с главни букви, освен първата на първата дума в началото на изречението. Като цяло сигурно знаеш, че този начин на писане в интернет пространството се счита за викане, но всъщност се чете доста по-трудно и е неприятно.


Мъжете все това говорят. А кой е казал, че някой се гримира точно пък за тях и го интересува те харесват ли го това или не. Има много голямо значение какъв и колко грим. Хора, които като си сложат такъв и не им личи - подчертават естесвената си красота, но в повечето случаи напълно изменят чертите си - грозно е, но след като Ти се харесваш, защо не. Какво лошо има във фон дьо тена - ако искаш да прикриеш нещо, чудесно, измислено е "спасението". Не виждам как коректора (дори да е сложен, че да си личи) може да бъде по-Гнусен (използвам думата, която и ти) от пъпка.

Sapphir
06-08-2006, 13:08
О, не съм на това мнение. Грима си е хубав и щом аз се харесвам ще се гримирам , защо мъжете си мислят , че всички жени правят всичко за тях и че трябва винаги да се съобразяват с тях!?

I_love_dead_people
06-08-2006, 13:17
Красивото си е красиво и без грим...
Аз в момента имам леки проблеми с кожата на лицето и се налага когато излизам да съм леко "оправена". Но иначе не се клепам изобщо. Харесвам се и без грим.

Dr. Kazimbutt
06-08-2006, 13:35
Ако едно момиче е истински красиво, то няма нужда от грим. Така че няма смисъл да си пляскате един тон щуротии по лицето. :wink:

TSecret
06-08-2006, 17:42
ne vsi4ki sme idealni! momi4etata sme mnogo suetni i vse ne6to ne ni e v red,za tova se opitvame da prikriem q niakoq papka,q ne6to drugo i ot tva prikrivane se pouvli4ame vseki pat pove4e i pove4e v razkrasqvaneto i taka po4vame da promenqme 4ertite na liceto si kato se mislim 4e sme stanali vse po-krasivi i taka 6te se haresame na pove4eto mom4eta ili na niakoe s to4nost! i za tova ob6te vzeto se grimirame!!! ima niakolkoto tipa grim spored men-estestven i izkustven! az li4no slagam samo fon du ten i pudra za da izgladq kojata si i tova spored men vaob6te ne li4i 4e sam se mazala,no ima drugi koito kato po4nat ot fon du tena,minat prez senkite i molivite i stignat do ruja-li4no za men tozi grim e tejak i se slaga samo v specialni slu4ai! vapreki tova niakoi momi4eta do takava stepen sa sviknali da se gledat s kupi6tata grim 4e ve4e zapo4vat da ne se haresvat bez nego i za tova se polu4ava tova.. vseki den vsqko momi4e se sueti pred ogledaloto i izvar6va svoe ritual za razkrasqvane! i vsi4ko tova e da se haresame....

sarang
06-08-2006, 18:19
Ами аз лично не нося грим, само си слагам цветен балсам или гланц на устните. А относно грима - ами не е вярно, че загрозява. Ако е сложен както трябва, разкрасява и дори не си личи. Хубавият грим е когато ти кажат не, че гримът ти изглежда много добре, а че лицето ти изглежда перфектно. Така че малко спирала и подчертаване на очите, устните също са много важни, правят една жена много красива. Стига да са нанесени както трябва. Това е причината аз да не слагам грим - просто не мога. А нима ще ми кажеш, че безцветните устни са по-хубави от тези, в които има живот? Разбира се, не бива да се прекалява и с това.

aMf1
06-09-2006, 10:23
грима подчертава хубавите черти на една жена 8) (стига да знае колко да слага де... :-s )

`Death`Whore`
06-09-2006, 10:35
Много слабо ме интересува дали на мъжете им харесва да се гримирам. На мен ми харесва - когато се гримирам брутално, имам по-голямо самочувствие и това е важното.

Метълката
06-09-2006, 11:02
Мноо сте забавни като писнете 'Аз обичам естественото'
Ми не си бръснете/скубете краката, ходете си в натурален естеВствен вид.

А за мъжете - ела ме виж сутрин кат ставам и после ми говори за естесвено и безгримно съществуване :-D :mrgreen:

Аз обожавам тъмния грим, стои ми чудесно и аз се харесвам. пък досега все са се намирали младежи и за мен. :twisted:

white_chik
06-09-2006, 17:58
Не знам до каква степен си компотентен,но има момичета,които с грем стават наистина красиви.ВЕрно,че на некои изобщи не им отива и даже ги загрозява,но не при всички е така.А и не съм съгласна,че момчетата са на такова мнение,защото дори да не ти се вярва съм се интересувала кво мислят моите познати и да ти кажа честно-голяма част харесва нагримирани момичета

Brrrrrrrrrrrrr
06-09-2006, 19:00
Аз лиично винаги си слагам много лек грим. Но пък изобщо не ми пука дали мъжете ще го харесат! :lol:

06-09-2006, 19:12
Така... Аз например си слагам само розов гланц и спирала. Спиралата ми отваря очите и така изглеждам по свежа. Гланца подчертава устните ми и ги прави да изглеждат по-меки, апетитни, сочни. Има едно момиче от другия клас, което си слага само молив за очи, но и стои отвратително. Някак си я затваря, прави я по...как да кажа. Не изглежда като момиче. Не съм на ничия страна. На някои им отива гирм, а на други въобще.

e_l_i_z_a
06-09-2006, 20:46
Гримираме се,за да имаме самочувствие.Пък и мога преспокойно да те светна,че има страшно много видове грим.Зависи от уменията на момичето.То може да се гримира така,че да изглежда като клоун.Но може да се гримира така,че да не си личи,че има грим,но да е страхотна красавица!Към второто ние всички(момичетата)се стремим.За жалост,не всички успяват.Може би на такива екземпляри си попадал досега.
А и не ми казвай,че ще ти стане много приятно,ако видиш някой модел на някое списание без грим...пхахахахахаххахахах а
Или пък някое момиче в нощния клуб(дискотеката)например.. . :twisted:.Аз лично бих останала с впечатлението,че тя:
1.Или не се поддържа
2.Не е имала време
3.Стреми се да изглежда естествено,независимо на кво мяза...
Та,дано да е второто,защото другите две не говорят много хубаво за НЕЯ. :wink: И това ест си е мое мнение.Не оплювам твоето,нито се опитвам да натяквам моето.
И да се отправя към приключване-
Много момичета в днешно време се гримират.И това е,защото:
1.Не се чувстват достатъчно красиви
2.Чувстват се красиви,но искат да са още по-красиви,заради НЯКОГО
3.Доставя им удоволвствие да стоят пред огледалото
4.Искат да правят добро впечатление,като подчертаят красивите си черти.
5.По този начин се освежават и изглеждат жизнени.
Във всички случаи се наблюдава едно-На жените гримът им харесва и това е факт,който ТИ не можеш да промениш,колкото и да го искаш.
И ще те помоля да престанеш като чуеш думата "грим" да си представяш някаква пренатруфена бабка с тонове сенки около очите и лъхаща на ефтин фон-дьо-тен.Верно,че има такива,но се обзалагам,че около теб има момичета,които изглеждат чудесно уж "без грим"..но истината е,че те са го сложили правилно-така,че твоите мъжки очи да не го забележат.
И П.С. между другото дълбоко ме съмнява,че приятелката ти не си слага грим..може би само е намалила количеството. :D

miloto_girl_4e
06-09-2006, 20:54
как не съм съгласна с думите на автора не е истина...
1. преди всичко аз го правя за себе си :!: Няма нещо ,свързано с мен(било то за външият вид или нещо в характера ми), което да променям заради някого, да правя заради друг :!:
2. гримът не е само за прикриване на недостатъци :!: гримът поддчертава хубавите ти черти и прикрива недостатъците ... т.е изпъква красотата по този начин :!:
3. ако човек се гримира умело и не прекалява става много красиво.. слагам си фон дьо тен и не ми личи.. защо? просто,защото не прекалявам,защото знам как да си го сложа добре,но има момичета,които така клепат, все едно са восъчни фигури..
гримът не е нищо лошо,напротив :!: но нали знаете,че всичко е хубаво(полезно)в малки количества?

Slave4You
06-10-2006, 10:56
хахах...така,зна4и.
1)и аз не съм мн по тези не6та,то това не зна4и 4е не си слагам.слагам си в умерени коли4ества.
2)не си4ки моми4ета са толкова красиви колкото ти ги изкара.някое моми4е може да си сложи фон дьо тен за да скрие някоя гадна пъпка да кажем.вярно,има и хубавки моми4ета които си слагат гримове без имат нужда,но някои наистина имат нужда
3)кой ти каза 4е то4но за мом4етата се правим на хубави и си слагаме гримове?някои моми4ета се гримират за само4увствие. :D
4)и няма нужда да вика6 сега-нали тва озна4ават главните букви!!!

06-10-2006, 18:11
Аз никога не съм се гримирала и пак са ме харесвали... Нека тия, които наистина имат какво да крият да се мацотят...

ycMuBkaTa
06-10-2006, 22:07
Гримирвам се, защото така си се харесвам повече, а приятелите ми са ми казвали кое как ми отива.
Не се гримирвам чак толкова, че да приличам на коледна елха. Просто си слагам разни неща по-малко, за да се харесвам самата аз.

Labelle
06-11-2006, 04:15
Било по- красиво без грим - ако е така по телевизията нямаша да има една гримирана "дама".
Разлика между гримиране и слагане върху лицето на всичко, намиращо се на шкафчето -огромна.
Момчета естети, държащи на естествената крсота - безброй.
Момче което да не се обрне след някоя наточена мацка, дори и просто по навик - не съществува.
И в този ред на мисли - гримът е хубаво, полезно нещо.
Гримирам се рядко по необходимост, но това си е личен избор. Имало е дни, в които съм благодарила на господ, че е създал грима, имало е такива в които съм го мислела за най-безполезното нещо.
За автора на темата - не гримът е проблем, проблем е неумението да се използва, то е което предизвиква комични и неестествени ефекти . И следващия път като пишеш може да не ни се караш.

06-11-2006, 07:04
Хаха, нямало да има гримирани мацки по ТВ... А да ви е минавало през ума, че там ги светят с не знам си колко ватови лампи и прожектори, които действат като микроскоп направо? Естествено е, че ще имат грим! Все едно да ми изтъкнете колко гримирани са оперните певци - там нещата отиват направо към гротеска, но това е заради огромното разстояние, което ги дели от публиката. Елате ги вижте отблизо :-&
Ако ви хареса да се цапате, цапайте се, но след 20 години всичката ви естествена красота ще е напълно повяхнала. И не ми излизайте с номера, че подхранвали... Нямаше да има нужда да подхранват, ако не изтощаваха толкова много. В един момент кожата става като пергамент.

e_l_i_z_a
06-11-2006, 08:06
Тц,тц,..ставала кожата като пергамент...ами ако момичето пуши като комин,пие като бъчва,ползва от най-некачествените гримове,не си маха грима като си ляга,не ползва слънцезащитен крем и не носи очила...чак тогава се съгласявам с теб!
Но спокойно и тържествено мога да ти заявя,че има жени на около 50-60 години,които изглеждат на 30-35,а цял живот са се гримирали.Проблем?
Майка ми се е гримирала и тя цял живот,а изглежда наистина млада за годините си.
Ще си позволя да добавя и това,което Labelle каза,защото е МНОГО ВЯРНО(поздравления,мацка!)-Момчета естети, държащи на естествената крсота - безброй.
Момче което да не се обърне след някоя наточена мацка, дори и просто по навик - не съществува.
Така че просто...нали ти не си слагаш грим в крайна сметка? =;

girl_valq
06-13-2006, 15:26
s spored men pri vseki e razli4no az naprimer imam edna priqtelka na koqto kato si sloji senki preli4a na kloun no na drugi momi4eta ot klasa i stoi dosta dobre.Az li4no slagam samo glanc i spirala ponqkoga pudra ,ina4e samo za specialni slu4ai se grimiram po seriozno. O:)

sexy_dizzy
06-14-2006, 11:58
Тц,тц,..ставала кожата като пергамент...ами ако момичето пуши като комин,пие като бъчва,ползва от най-некачествените гримове,не си маха грима като си ляга,не ползва слънцезащитен крем и не носи очила...чак тогава се съгласявам с теб!
Но спокойно и тържествено мога да ти заявя,че има жени на около 50-60 години,които изглеждат на 30-35,а цял живот са се гримирали.Проблем?
Майка ми се е гримирала и тя цял живот,а изглежда наистина млада за годините си.
Ще си позволя да добавя и това,което Labelle каза,защото е МНОГО ВЯРНО(поздравления,мацка!)-Момчета естети, държащи на естествената крсота - безброй.
Момче което да не се обърне след някоя наточена мацка, дори и просто по навик - не съществува.
Така че просто...нали ти не си слагаш грим в крайна сметка? =;
=D> =D> =D>

06-16-2006, 13:48
Vij sega,tova ne ozna4ava 4e edno momi4e kato se grimira ne spazva higiena.A i to se grimira,za6toto taka se haresva pove4e qvno,a ne zaradi mom4etata.Ima i takiva koito go pravqt da se haresat na nqkoi.No li4no az ne sum ot tqh.Predi da tragna da izlizam(predpolagam 4e vsqko momi4e go pravi)se kupq,posle kato se opravq i mi ostava da se nagrimiram si miq liceto s gel-pqna,miq si zabite,posle si po4istvam liceto s tonik i go praskam s osvejava6t sprei i 4ak togava se grimiram(a i ne vseki si slaga fon djo ten,kato men)i si slagam suvsem malko grim i prozra4en glanc.A otdelna e temata da vidi6 momi4e na 11 godini kak si e slojilo 4eren moliv,koito ne mu otiva v/u lice,koeto e neizmito i se e razmazal nasam natam(i ne samo grima-laka,noktite,kosata)Na tova da si sloji6 ot vsqkvi vidove grim po 5 tona ve4e mu vikam klepane-I az sum PROTIV tova klepane

06-16-2006, 15:14
awe tova za estestveniq vid e mn iztyrkano.dryn,dryn.to ne che az se maja koi znae kolko.samo cheren moliv i glanc.smqtam che poveche ne mi e nujno.no zashto pyk da ne si slagam?todchertava hubavite mi strani vse pak.imam po-izrazitelni ochi i ustni.i ne mi prechat momichetata,koito nosqt tymen ili brutalen grim.kefqt me,osobeno metalkite.mn sa qki,daje i na men ot vreme na vreme mi kazvat che prilicham na takava.prosto grimyt e neshto s koeto se otlichavash ot ostanalite.s nego prikrivash nedostatycite si i podchertavash krasotata si.sam izbirash kakyv da e.ot grima mojesh da razberesh mn za edin chovek. O:) :wink: :mrgreen:

cveteto
06-16-2006, 16:42
О, не съм на това мнение. Грима си е хубав и щом аз се харесвам ще се гримирам , защо мъжете си мислят , че всички жени правят всичко за тях и че трябва винаги да се съобразяват с тях!?

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

nasty_13
06-16-2006, 17:39
taka...1-vo horata s mn grim za slu4ai na nz na kakvo na maniq..napr az si hodq bez grim ama kogato mi stane ne6to na kojata,ixzleze mi pypka,imam obriv ili ne6to takova ii imam sre6ta ami 6te si sloja korektor ili fon dio ten...moliv -ponqkoga..no da ti kaja ima momi4eta koito slagat grim diskretno i nqma ni6to lo60 v tova,za6toto kozmetikata e sazdsadena i d apredpazva kojata ot vrednite vliqniq na okolnata sreda i pro4ie..pak i da ti kaja 4estno dosta mom4eta nqmat ni6to protiv diskreten grim..:0 a za momi4etata koito si slagat "maski" da protivna gledka sa.

sk8girL
06-16-2006, 18:27
грима подчертава хубавите черти на една жена 8) (стига да знае колко да слага де... :-s )
И аз съм на това мнение.Когато е в умерени количества я прави по-красива:)

06-16-2006, 18:47
ne se grimiram za6toto znam 4e sled 10-15 godini 6te prili4am na babi4ka.vinagi sym estestvena i mn rqdko sym si slagala moliv ili spirala.na sy6totomnenie sym 4e estestvenoto e po hubavo

ckeuT4eTo_f
06-16-2006, 21:48
грима подчертава хубавите черти на една жена 8) (стига да знае колко да слага де... :-s )
И аз съм на това мнение.Когато е в умерени количества я прави по-красива:)
Napulno suglasna sum s vas ;)

y
06-16-2006, 22:36
grima pod4ertava 4ertite na edn ajena sega evrno si e 4e nqma smsisul momi4eta po na 15 da se grimirat s supe rmn grim no nqkoi imat nujda po priqtno li
6e ti e da gleda6 nqkvo momi4e s nekva gadn akoja i pupki ili namazana s pudra za d aprikrie nedostatacite po kojata taka 4e grima pomaga z amnogo ne6ta




zdraveite na vsi4ki mladi momi4eta....az sum mom4e i sum na 18 godini....imam edin vapros kum vas...........................ZA6TO SE GRIMIRATE???nqkoq ot vas zadavala li si e toq vapros i zamislqla li se DALI GRIMIRANETO HARESVA NA MUJETE ILI TO4NO OBRATNOTO -OTBLUSKVA GI??? predpolagam ne ste!!!!! ne mislete 4e tova vi pravi po krasivi,naprotiv zagrozqva vi stra6no mnogo,razbiram da ste nqkoq lelka na 40 godini da ima kakvo da skrivate no na mladi momi4eta nqkaksi de da znam,......tvurdo sum na higienata i poddurjaneto na kojata,kremove maski za lice takiva ne6ta!!!!NO KATO ZAPO4NETE DA SE MAJETE S SENKI FONDIOTENI MOLIVI SPIRALI I DE DA ZNAM O6TE KVO -KAKVO DA VI KAJA PROSTO E GROZNO,KATO VIDQ NQKOE TAKA NAMACANO MOMI4E,MEN ME E GNUS DA GO PIPNA,VSE EDNO IMA MASKA OT GRIN NA LICETO,NE DOKOSVAM ESTESTVENA KRASIVA KOJA A NQKVA NAKLEPANA I ....NQMAM DUMI!!!!RAZBERETE KOLKOTO I MOM4ETA DA POPITATE 6TE VI OTGOVORQT SU6TOTO!!!!AZ SE RADVAM 4E OTU4IH PRIQTELKATA MI DA SE MAJE,PREDI GO PRAVE6E NO I TQ SE ZAMISLI I OSUZNA 4E PROSTO E OTVRATITELNO!!!!!!!
NEZNAM KOI E IZMISLIL TOVA JENITE DA SE GRIMIRAT ,I TOVA V DNE6NI VREMENA E PRIETO KATO ZADULJITELNO,I TOVA 4E KAZVAT 4E JENITE SA GROZNI BEZ GRIM,NAPROTIV BEZ GRIM TE SA PREKRASNI NEJNI SU6TESTVA ,A JENA S GRIM E GROZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ETO SEGA SUM NA KOPUTARA A SESTRAMI KOQTO E NA 15 VE4E SE MAJE BLIZO 1 4AS!!!!SME6NA RABOTA :D :D :D :D :D :D :D
ZAPOMNETE MOMI4ETA ESTESTVENATA KRASOTA E NAI -DOBROTO KOETO MOJE DA IMA EDNO MOMI4E!!!MOMI4ETA VIE PO PRIRODA STE SUZDADENI KRASIVI ,NE RAZVALQITE TOVA KOETO VI E DADENO!!!!
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
TOVA E KOETO ISKAH DA KAJA!!!!!!!!!1 :D :D :D
KAJETE SI MNENIETO,KRITIKUVAITE TOVA KOETO KAZAH I T.N NQMA PROBLEM ,PROSTO ISKAH DA VI POPITAM,,4AKAM MNENIQ!!!!!!!!!!!!!!!

`Death`Whore`
06-16-2006, 22:40
Пак повтарям - за кожните проблеми и акнето има кожни лекари. Гримът само вреди и не прави кожата да изглежда по-хубава.

Roxy
06-17-2006, 00:32
къв естествен вид...ми кат си спала 3 часа очите са ти подпухнали и имаш торбички под очите,излезнала ти е някоя пъпка ит.н. ми как да не се гримираш,много ясно че няма да ходиш така.гримът се използва за да подчертава красотата на човек,а не само да скрива недостатъците(ми със сенките и спиралата кво ще скриеш?!?)
ако си гледат много планета затва може да си се отвратил от гримираните мадами...

PoIsOnKiSsES
06-18-2006, 09:53
priqtel az sam momi4e i sam saglasna s teb 4e nqma ni6to po hubavo ot estestvenata krasota az ne sam privarjeni4ka na grima no tva ne ozna4ava 4e ostavq6 kojata si bez griji naprotiv momi4eta vnimavaite mnogo s kvi pokluci se grimirate i osobeno s fondiotena za6toto ne vsi4ki fondioteni pozvolqvat na kojata mi da di6a t.e. taka vi se zapu6vat porite i se poqvqvat 4ernite to4ki i papkite gledaite da namalite upotrebata im sa6to 6te spe4elite ne kazvam vaop6te da ne go pravite no se ograni4avaite ako si mislite 4e po tozi na4in 6te se haresa6 na nqkoi gotino mom4e ne si zasujava 6tom ne te ocenqva takava kakvata si bez grim pak nali znaete 4e majete se vlubvat sutrin kogato mackata e bez grim :D :D :D :P \:D/

`Death`Whore`
06-18-2006, 09:58
Обаче гримът е и аксесоар към облеклото. Не всяка жена се гримира, за да се хареса на мъжете.

seksi_pi4ka
06-18-2006, 10:11
как не съм съгласна с думите на автора не е истина...
1. преди всичко аз го правя за себе си :!: Няма нещо ,свързано с мен(било то за външият вид или нещо в характера ми), което да променям заради някого, да правя заради друг :!:
2. гримът не е само за прикриване на недостатъци :!: гримът поддчертава хубавите ти черти и прикрива недостатъците ... т.е изпъква красотата по този начин :!:
3. ако човек се гримира умело и не прекалява става много красиво.. слагам си фон дьо тен и не ми личи.. защо? просто,защото не прекалявам,защото знам как да си го сложа добре,но има момичета,които така клепат, все едно са восъчни фигури..
гримът не е нищо лошо,напротив :!: но нали знаете,че всичко е хубаво(полезно)в малки количества?to4no taka az sam krasiva i nese grimirvam hahaha

`Death`Whore`
06-18-2006, 10:13
Момичето каза, че се гримира, а ти се съгласи с нея с идеята, че ти не се гримираш. Продължаваш да показваш, че си идиот.

sladkata_hilary
06-19-2006, 13:40
Е аз например не се гримирам,защото не мисля че изкуственото е по-добро от естественото!

mariana_90
06-20-2006, 16:00
hubavo e edno mlado momi4e da se poddarja i da iska da izglejda dobre, no ne i da prekalqva! Protiv sam tejkiq grim osobeno prez lqtoto za6toto predi vsi4ko trqbva da se grijim za zdraveto na kojata si. Ina4e nevijdam ni6to lo6o v tova da se pod4ertava krasotata s lek grim i ako ima6 nqkakv dejekt da go skrie6! O:)

kudravoto
06-20-2006, 16:04
mi az ne obi4am da izpolzvam grimove po qko mi e bez

butty
06-20-2006, 19:14
Аз не нося грим..защото като носиш грим и кожата ти почва да става все по-суха и да се състарява..на 15 съм и си мисля че горе-долу и без грим съм хубава,като попорасна може и да започна да се гримирам..не знам но засега съм против грима :) =D>

Eimi_{}
06-22-2006, 10:49
Ми на мене ми харесва да се гримирам но малко.Не ми харесва,като някой се гримира като клоун,но нямам нищо против лекия грим.. :D

XXX_f
06-23-2006, 10:32
Ami , ima mnogo momi4eta ,deto naistina mn grozno se macat tolkova mnogo grim slagat , 4e napravo stava gnusno.S teq pudri za leve i tem podobni napravo se ulivat.Edin put sum slagala krem - pudra i tova be6e na abitirentskata mi i to slojih suvsem malko.Az lsagam po malko grim v ejedneveto po4ti nese grimiram , ot vreme na vreme slagam 4eren moliv i spirala i lek glanc za ystni,a ako otivam na sreshta slagam malko senki ,no ne silni.Spored men momi4etata se grimirame , ne tolkova da ni haresa nqkoe mom4e , kolkoto da se konkorirame edna dryga , iskame otsreshta momi4eto da kaje "eh vij q taq , kolko qko se e grimirala iskam i az" taka mislq az

TikvenaElhichka
06-23-2006, 14:33
Мене не ме кефи грима и т'ва е.

* С'я всички ще ми скочат и ще ми кажат, че съм на 12 :lol: *

sameone
06-24-2006, 21:07
Az se grimiram no mnogo rqdko.

AmeLia
06-26-2006, 10:49
Според мен по-красиво е естественото.Когато си без грим,изглеждаш свежа като цвете :smt007
А да не говорим,че е смешно да видиш някое недоразвито момиче с грим...
Просто не мога да разбера защо искат толкова да пораснат.
Гримът не е за разкрасяване,а за прикриване на недостатъци по лицето-белези,бръчки и т.н.Не намирам смисъл някое момиче да тръгне да се гримира,само за да се чувства по-красиво.Защото гримът е нещо изкуствено и всеки трябва да се приема такъв,какъвто е...

ами щом изглеждаш 'свежа като цвете' - пу-пу-пу да не ти е уруки :smt016 аз обаче имам недостатъци, които позамазвам с грима.. примерно носа ми е по-голям отколкото бих искала и винаги леко по-розов от лицето и като му сложа малко фон-дьо-тен не изпъква толкова.. също така си подчертавам миглите със спирала, защото са прекалено светли.. това ми е грима на мен - малко е, но разликата е огромна!! :smt019 :wink: :mrgreen:

LuCkY_YoU
06-26-2006, 14:27
ami li4no az se 4uvstvam po uverena kogato sum s grim.ne go pravq samo zaradi mom4etata, a i zaradi sebe si.mislq, 4e taka izglejdam po-dobre i ne vijdam ni6to lovo v tova. pyk i kogato znae6 kak da go pravi6, nqma nikakuv problem. grozno e kogato se prekalqva.

niki7o
06-26-2006, 14:27
vseki 4ovek ima pravo na izbor

fresh4e
06-27-2006, 10:05
естественото е красиво,но не може да се отрече че гримът разкрасява.както вече казаха преди мен,гримът скрива недостатъците и подчертава красивите черти на лицето.А не всички знаят как да се гримират и затова понякога се получава обратния ефект.признавам че и аз не се гримирвам достатъчно добре и затова се ограничавам само със спирала и глац :roll:

fuck_you_baby
06-27-2006, 11:06
Мноо сте забавни като писнете 'Аз обичам естественото'
Ми не си бръснете/скубете краката, ходете си в натурален естеВствен вид.

А за мъжете - ела ме виж сутрин кат ставам и после ми говори за естесвено и безгримно съществуване :-D :mrgreen:

Аз обожавам тъмния грим, стои ми чудесно и аз се харесвам. пък досега все са се намирали младежи и за мен. :twisted:
parvite 4 reda prosto praskat.bravo na teb =D>

fuck_you_baby
06-27-2006, 11:07
грима подчертава хубавите черти на една жена 8) (стига да знае колко да слага де... :-s )
to4no taka :wink:

HandOfBlood
06-27-2006, 11:28
на мене 'гримирането' ми е черен молив... даже от 2-3 дни и тфа не съм слагала 8)

RaDiTy
06-27-2006, 18:23
Обожавам гримът и не бих престанала да се гримирам защото на момчетата не им харесва..пък и не съм чувала момчетата да не харесват гримирани мацки ...е може да има такива :P

06-27-2006, 21:05
Щото повечето от тях приличат на гъзове в лицето и все някак трябва да се прикрият...

sexY_mackA90
06-27-2006, 22:27
Мноо сте забавни като писнете 'Аз обичам естественото'
Ми не си бръснете/скубете краката, ходете си в натурален естеВствен вид.

А за мъжете - ела ме виж сутрин кат ставам и после ми говори за естесвено и безгримно съществуване :-D :mrgreen:

Аз обожавам тъмния грим, стои ми чудесно и аз се харесвам. пък досега все са се намирали младежи и за мен. :twisted:


absolutno si prafa podkrepqm te napulno!!! i az obojafam tumen grim... :D

06-28-2006, 16:02
Много слабо ме интересува дали на мъжете им харесва да се гримирам. На мен ми харесва - когато се гримирам брутално, имам по-голямо самочувствие и това е важното.
i osven tva kato se grimira6 brutalno pla6i6 6u6umigite

light_purple
06-28-2006, 19:04
zdraveite na vsi4ki mladi momi4eta....az sum mom4e i sum na 18 godini....imam edin vapros kum vas...........................ZA6TO SE GRIMIRATE???nqkoq ot vas zadavala li si e toq vapros i zamislqla li se DALI GRIMIRANETO HARESVA NA MUJETE ILI TO4NO OBRATNOTO -OTBLUSKVA GI??? predpolagam ne ste!!!!! ne mislete 4e tova vi pravi po krasivi,naprotiv zagrozqva vi stra6no mnogo,razbiram da ste nqkoq lelka na 40 godini da ima kakvo da skrivate no na mladi momi4eta nqkaksi de da znam,......tvurdo sum na higienata i poddurjaneto na kojata,kremove maski za lice takiva ne6ta!!!!NO KATO ZAPO4NETE DA SE MAJETE S SENKI FONDIOTENI MOLIVI SPIRALI I DE DA ZNAM O6TE KVO -KAKVO DA VI KAJA PROSTO E GROZNO,KATO VIDQ NQKOE TAKA NAMACANO MOMI4E,MEN ME E GNUS DA GO PIPNA,VSE EDNO IMA MASKA OT GRIN NA LICETO,NE DOKOSVAM ESTESTVENA KRASIVA KOJA A NQKVA NAKLEPANA I ....NQMAM DUMI!!!!RAZBERETE KOLKOTO I MOM4ETA DA POPITATE 6TE VI OTGOVORQT SU6TOTO!!!!AZ SE RADVAM 4E OTU4IH PRIQTELKATA MI DA SE MAJE,PREDI GO PRAVE6E NO I TQ SE ZAMISLI I OSUZNA 4E PROSTO E OTVRATITELNO!!!!!!!
NEZNAM KOI E IZMISLIL TOVA JENITE DA SE GRIMIRAT ,I TOVA V DNE6NI VREMENA E PRIETO KATO ZADULJITELNO,I TOVA 4E KAZVAT 4E JENITE SA GROZNI BEZ GRIM,NAPROTIV BEZ GRIM TE SA PREKRASNI NEJNI SU6TESTVA ,A JENA S GRIM E GROZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ETO SEGA SUM NA KOPUTARA A SESTRAMI KOQTO E NA 15 VE4E SE MAJE BLIZO 1 4AS!!!!SME6NA RABOTA :D :D :D :D :D :D :D
ZAPOMNETE MOMI4ETA ESTESTVENATA KRASOTA E NAI -DOBROTO KOETO MOJE DA IMA EDNO MOMI4E!!!MOMI4ETA VIE PO PRIRODA STE SUZDADENI KRASIVI ,NE RAZVALQITE TOVA KOETO VI E DADENO!!!!
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
TOVA E KOETO ISKAH DA KAJA!!!!!!!!!1 :D :D :D
KAJETE SI MNENIETO,KRITIKUVAITE TOVA KOETO KAZAH I T.N NQMA PROBLEM ,PROSTO ISKAH DA VI POPITAM,,4AKAM MNENIQ!!!!!!!!!!!!!!!
Ne sum suglasna.Ako jenite naistina biaha po-krasivi bez grim za6to zvezdite gi grimirat zaduljitelno vuv filmi i klipove.E naistina e mnoo gadno da vidi6 nekoe malko momi4e sus 10 tona grim,no sumsem lek grim kolkoto da prikrie nedostatucite opredeleno ne e grozno.

goddes_of_the_death
06-29-2006, 07:57
Непознавам мом4е или мъж,който да не ми е мранкал поне веднъж 4е се гримирвам :!: Вси4ки си мислят 4е без грим моми4етата са много хубави .Само дето съ6тите тия мом4ета като видят някое по-грозни4ко моми4е без грим и веднага по4ват да обсаждат колко грозна била,да си била сложела поне малко 4ервило и т.н.Тай 4е мом4ета, спрете да мранкате 6тото и вие незнате кво искате всъ6ност,а и нито едно моми4е не се интересува от мнението ви по този въпрос !!!

maraia
06-29-2006, 12:07
на твоето мнение съм...не мисля че едно красиво момиче има нужда да се плеска...фен съм на естествената красота...е наистина като ходя по купони,дискотеки и такива си слагам молив (не черен,а сребърен) ...
но момичетата някои като ходят с тонове грим,просто изглеждат "по-големи"...

In4iTu_
06-29-2006, 14:13
Не съм съгласна, че гримът загрозява.Както казаха много хора преди мен - грима подчертава красивото. Да, бих се съгласила, че едно момиче с перфектна визия - нито една пъпчица, дълги красиви мигли, гладка кожа без петна и т.н. - няма нужда от грим. Но я си представи момиче с някои недостатъци без грим....няма да е естествено красива, по-скоро естествено грозна...Така че изводът е следния - ако се смятате за супер красавица не използвайте грим, бъдете естествено красива.Ако обаче мислите, че имате нужда от грим, нанасяйте си го без притеснения, защото не всички момчета са като автора на темата....

0ceanporn
07-13-2006, 15:26
Трябва да ви кажа че като си сложа дори и малко грим ставам супер безлична! Просто има хора на който им отива и хора на който не! Пробвала съм всякакви гримове и определено не съм се харесвала.Сега не слагам изобщо нищо, ако ми се наложи само си извивам миглите и слагам малко гланц.Но тва със 300 тона грим,особено когато не е подбран и не си отива с лицето,дори с дрехите е супер тъпо! Някой момичета пък се клепат с много некачествена козметика и просто си съсъпиват кожата. Ако имате пъпки ги лекувайте, не ги мажете с пудри защото така задълбочавате проблема! Ще дам един прост пример!
Представете си че вашето лице е повърхността на Земята. Върху него живеят различни клетки,бактериики и разни други, който са естествени обитатели на вашата кожа.Сега си представете че залеем повърхността на Земята, тоест кожата ви със солидно количество цимент, т.е. пудра или там с каквото се мажете.Какъв е резултата? Запушвате всички пори!Оттам те се ядосват, почват да бълват вулкани от мазнотия за да се освободят от цимента, вие лъщите, кожата ви се инфектира и ви излизат повече пъпки! И вие все така ги мажете ли мажете...Другото което има значение- като залеете кожата с този " цимент" тя става безлична.Колкото и тъпо да ви звучи, дори в пъпчицата,червенинката,бем ката и луничката има по малко чар ( естествено в умерени количества). Ако изравните лицето си с пудра ще станете като измита чиния,после трябва да си "правите" очи,вежди,скули,уста и т.н. и то става едно дълго рисуване с неясен край.Накрая като се погледнете в огледалото и ви се реве.И затова не ви се излиза от вас,щото сте се гримирали като клоуни.
Айде успех дами и като се гримирате, не се омазвайте, а имайте мярка!

marche
07-13-2006, 15:46
az sym na mnenie 4e nqkoi momi4eta pove4e se haresvat s grim i to si e vqrno,pyk az sy6to mraza momi4eta koito se macat 4e napravo nama to4ka ot liceto koqto ne e grimirano,naprimerno az edinstveno si slagam 4eren moliv za6toto se haresvam taka i spored men taka pove4e mi otiva i ima momi4eta koito se grimirvat i stavat mn hubavi i ima momi4eta koito mn se macat i izglejdat na myrtyvci

guAMaHT
07-13-2006, 16:12
az li4no ne se grimirvam .oba4e grimyt ne zagrozqva ako be6e taka horata nqma6e da si go slagat i na6ite 4algarki nqma6e da sa hubavi ama vyob6te :lol:

piece0Fchocolate
07-13-2006, 16:29
както казва гостът постнал тази тема, че грима "загрозява", ами ако си видял някоя проститутка с червило до ушите и тъмно сини сенки мн ясно че ще те загрозява. Далеч от грима си за това си на това мнение. по-добре се радвай на тези около теб вместо да постваш таквиа безмислени теми :evil:

™bLaCk`RoSe™
07-14-2006, 14:13
Аз си се гримирам,защото така ми харесва на мен.Ако друг не ме харесва си е в некова загуба :D Един гланц за устни малко спирала и молив мисля че не би загрозило никое момиче,а точно обратното

did1ls
07-14-2006, 14:33
Ами аз лично не нося грим, само си слагам цветен балсам или гланц на устните. А относно грима - ами не е вярно, че загрозява. Ако е сложен както трябва, разкрасява и дори не си личи. Хубавият грим е когато ти кажат не, че гримът ти изглежда много добре, а че лицето ти изглежда перфектно. Така че малко спирала и подчертаване на очите, устните също са много важни, правят една жена много красива. Стига да са нанесени както трябва. Това е причината аз да не слагам грим - просто не мога. А нима ще ми кажеш, че безцветните устни са по-хубави от тези, в които има живот? Разбира се, не бива да се прекалява и с това.
=D> =D> =D> =D> =D>

macy_day_parade
08-02-2006, 09:43
lel ne moga da povqrvam 4e mom4e govori taka...kakto i da e!Az s1m momi4e na 14 godini i slagam samo 4eren grim...silen :oops:
mi haresva mi prosto,pravq go za sebe si ne za drugite.Naprimer spored men e mn t1po da se majes s nqkvi fon dio teni i tn.prosto malko glantc za ustni i.. 8-[ :smt040

macy_day_parade
08-02-2006, 09:46
i o6te ne6o:abe kvo vi pre4i na vsi4ki da si pi6em s angliiski bukvi!?!?!Da ne bi da ne mojete da 4etete?

Emotional_Decay
08-02-2006, 09:52
Ем...Който мисли по този начин да си хваща някоя естествена "красавица" и готово.Аз не се гримирам,за да ме харесва някой си...Аз го правя за себе си..и слабо ме интересува,че примерно някое момиче не знае как да се гримира и те плаши.Ходила съм на курс,покрай манекенството и да ти кажа - тва си е изкуство.И за какви недостатъци,за Бога,говориш...? Не виждам лошо да се поприкрият,ако има такива,ама по-важното е,че се изтъкват красивите черти.

08-02-2006, 17:10
а бе гримът наистина е тъпотия.Който си е грозен с грим по хубав нема да стане.Браво за темата. =D>

vikito_666
08-02-2006, 20:08
VIJ..AKO NAISTINA IMA NQKUKUV NEDOSTATUK..ILI BELEG..
da spored men stava...no trqbva da se ima mqrka...iiiiii edno ot nai-vajnite ne6ta:
DA SE 4ISTI GRIMA VSQKA VE4ER....6TOTO NA SLEDVA6TIQ DENN...az poznavam edna (za moe ne6tastie) koqto si lqga s grim...aaa i dr su6testveno: samo kogato se kupe si go maha (koeto stava vednuj na dve sedmici...) abe.....NO COMMENT!

vikito_666
08-02-2006, 20:10
Аз си се гримирам,защото така ми харесва на мен.Ако друг не ме харесва си е в некова загуба :D Един гланц за устни малко спирала и молив мисля че не би загрозило никое момиче,а точно обратното
E NAPRIMER TVA SI E V REDA NA NE6TATA...DOKATO NAPRIMER SUTRIN EDIN PLUTEN I TUMEN GRIM PO-SKORO ZAGROZQVA OTKOLKOTO DA RAZHUBAVQVA..

Obitax
08-02-2006, 20:40
Много слабо ме интересува дали на мъжете им харесва да се гримирам. На мен ми харесва - когато се гримирам брутално, имам по-голямо самочувствие и това е важното.


E te tova me razbi !!! Zagubih Dar Slovo !

ThePainIsReaL
08-02-2006, 21:21
Не се гримирам , имам какво да прикривам , но не го правя - лекувам се вместо това . Ползвам балсам за устни на Нивеа и отвреме-навреме си слагам спирала и молив . Това е .

Имам познати , на които гримът им седи разкошно , други пък ги прави дърти , зависи от ръчичката , поставила грима . Аз не мога , за това не се и мъча .

П.П МОЛЯ , не пише гримирВам - глаголът е ГРИМИРАМ се , не гримирВам се .

angel4eto_666
08-08-2006, 18:17
Ако едно момиче е истински красиво, то няма нужда от грим. Така че няма смисъл да си пляскате един тон щуротии по лицето. :wink:
i az sam na tva mnenie makar 4e sam momi4e nai mnogo da sloja edna spirala i edin glanc i si se haresvam ,6toto mislia 4e liceto mi e mn krasivo i bez grium pone taka sa mi kazvali mom4etata,a do momi4etata t.e. moite priatelki vse mi mrankat 6to ne se grimiram i t.n.

did1ls
08-08-2006, 18:33
Аз само слагам леко черен молив и гланц.Туй е :!:

sun4e
08-08-2006, 18:45
ем и аз не се гримирвам кой знаи колко попринцип си слагам спирала руж и гланц в естествен цвят понякога и сенки но също в естествен цвят или малко по-тъмен Не обичам крещящите цветове за грим... :smt017

no0k1e
08-08-2006, 19:14
az podkrepqm picha...prav e gore dolu
ne e gotino s mnogo grim!

did1ls
08-08-2006, 19:18
az podkrepqm picha...prav e gore dolu
ne e gotino s mnogo grim!
И на мен не ми харесва.а пък много мразя като видя момичета по на 12 години да приличат на какички на 16

Elektra_x
08-08-2006, 19:24
Забележка: По възможност не пише с главни букви, освен първата на първата дума в началото на изречението. Като цяло сигурно знаеш, че този начин на писане в интернет пространството се счита за викане, но всъщност се чете доста по-трудно и е неприятно.


Мъжете все това говорят. А кой е казал, че някой се гримира точно пък за тях и го интересува те харесват ли го това или не. Има много голямо значение какъв и колко грим. Хора, които като си сложат такъв и не им личи - подчертават естесвената си красота, но в повечето случаи напълно изменят чертите си - грозно е, но след като Ти се харесваш, защо не. Какво лошо има във фон дьо тена - ако искаш да прикриеш нещо, чудесно, измислено е "спасението". Не виждам как коректора (дори да е сложен, че да си личи) може да бъде по-Гнусен (използвам думата, която и ти) от пъпка.
Да както каза човекът пред мен зависи за какъв грим говорим.Но за едно нещо си прав...въпреки че съм момиче и на мен понякога това ми прави впечатление,когато някое момичето се е отрупало с фондьоен...ама толкова некадърно сложено или с някои силни сенки и червило излязло от контура на устните...имам приятелки,изглеждащи точно така и са толкова ама толкова смешни....че нямам думи направо.В този случай аз също съм против.Но имам момичета,които умеят да се гримират и изглеждат добре с грим.Аз например си слагам само молив и гланц...т'ва ми е напълно достатъчно и не мисял че изглеждам смешно...

reason
08-08-2006, 22:00
Едно е да се гримираш хубаво,друго е да си слижиш 5 тона грим и да приличаш на възрастна жена!Попринцип нямам нищо против тези,които се гримират,но умерено.Имам една приятелка,с която се запознах съвсем случайно и първия път я попитах на колко години си и тя"на 16 почти"аз направо се стреснах.Приличаше на 25 годишна!
Аз лично не се гримирам много,защото не обичам да се занимавам(нямам търпение)пък и лятото не обичам в топлото да ми се размазва моливът или спиралата.

KaRameL_f
08-09-2006, 00:13
Едно е гримът да подчертава женската красота,а друго е да мацаш в/у лицето си тонове грим и да приличаш на палячо.Всяко моми4е се гледа в огледалото като се гримирва ,така че няма опастност хората да си помислят че цирка е дошъл. :shock: :shock: :shock:

ludo_mace
08-09-2006, 15:47
Според мен по-красиво е естественото.Когато си без грим,изглеждаш свежа като цвете :smt007
А да не говорим,че е смешно да видиш някое недоразвито момиче с грим...
Просто не мога да разбера защо искат толкова да пораснат.
Гримът не е за разкрасяване,а за прикриване на недостатъци по лицето-белези,бръчки и т.н.Не намирам смисъл някое момиче да тръгне да се гримира,само за да се чувства по-красиво.Защото гримът е нещо изкуствено и всеки трябва да се приема такъв,какъвто е...
Напълно подкрепям :smt023 :smt023 :smt023

gestapo
08-09-2006, 18:49
Послушайте съвета на мъжете по света: БЕЗ ГРИМ СИ Е НАЙ-ДОБРЕ!

mechtaq_za_teb
08-09-2006, 18:53
sqko momi4e moje da si sloji grim tolkova kolkoto iska shtom se haresva tova si e neina rabota vse pak.

ReaLLy_SweeT
05-23-2008, 22:46
A ti zashto ne se zamisli6 nad vyprosa 4e na nqkoi moje da mu haresva kak izglejda kato e grimiran :D az sam edin ot horata koito podkrepqt vsi4ko daje i fondiotena :D iskam da kaja 4e tova e ne6to katozabavlenie za pove4eto ot nas :} taka 4e na koito kakvoto mu haresva dasi pravi :} vajno e nie kakvo iskame i kak se haresvame nali tova e nai vajnoto :}

ReaLLy_SweeT
05-23-2008, 22:48
az podkrepqm picha...prav e gore dolu
ne e gotino s mnogo grim!
И на мен не ми харесва.а пък много мразя като видя момичета по на 12 години да приличат на какички на 16
I zashto ako moga da popitam :)
Zashtoto 14 godi6ni hodqt s1s 18 godi6ni li :) ako se zamisli6 zad liceto na tova momi4e moje da se krie edin prekrasen 4ovek s mislene na 16 godi6na :) neka se grimirvat :}

plamsityy
05-24-2008, 05:40
Аз лиично винаги си слагам много лек грим. Но пък изобщо не ми пука дали мъжете ще го харесат! :lol:

И аз съм така :wink:

H8_mE
05-24-2008, 07:06
zdraveite na vsi4ki mladi momi4eta....az sum mom4e i sum na 18 godini....imam edin vapros kum vas...........................ZA6TO SE GRIMIRATE???nqkoq ot vas zadavala li si e toq vapros i zamislqla li se DALI GRIMIRANETO HARESVA NA MUJETE ILI TO4NO OBRATNOTO -OTBLUSKVA GI??? predpolagam ne ste!!!!! ne mislete 4e tova vi pravi po krasivi,naprotiv zagrozqva vi stra6no mnogo,razbiram da ste nqkoq lelka na 40 godini da ima kakvo da skrivate no na mladi momi4eta nqkaksi de da znam,......tvurdo sum na higienata i poddurjaneto na kojata,kremove maski za lice takiva ne6ta!!!!NO KATO ZAPO4NETE DA SE MAJETE S SENKI FONDIOTENI MOLIVI SPIRALI I DE DA ZNAM O6TE KVO -KAKVO DA VI KAJA PROSTO E GROZNO,KATO VIDQ NQKOE TAKA NAMACANO MOMI4E,MEN ME E GNUS DA GO PIPNA,VSE EDNO IMA MASKA OT GRIN NA LICETO,NE DOKOSVAM ESTESTVENA KRASIVA KOJA A NQKVA NAKLEPANA I ....NQMAM DUMI!!!!RAZBERETE KOLKOTO I MOM4ETA DA POPITATE 6TE VI OTGOVORQT SU6TOTO!!!!AZ SE RADVAM 4E OTU4IH PRIQTELKATA MI DA SE MAJE,PREDI GO PRAVE6E NO I TQ SE ZAMISLI I OSUZNA 4E PROSTO E OTVRATITELNO!!!!!!!
NEZNAM KOI E IZMISLIL TOVA JENITE DA SE GRIMIRAT ,I TOVA V DNE6NI VREMENA E PRIETO KATO ZADULJITELNO,I TOVA 4E KAZVAT 4E JENITE SA GROZNI BEZ GRIM,NAPROTIV BEZ GRIM TE SA PREKRASNI NEJNI SU6TESTVA ,A JENA S GRIM E GROZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ETO SEGA SUM NA KOPUTARA A SESTRAMI KOQTO E NA 15 VE4E SE MAJE BLIZO 1 4AS!!!!SME6NA RABOTA :D :D :D :D :D :D :D
ZAPOMNETE MOMI4ETA ESTESTVENATA KRASOTA E NAI -DOBROTO KOETO MOJE DA IMA EDNO MOMI4E!!!MOMI4ETA VIE PO PRIRODA STE SUZDADENI KRASIVI ,NE RAZVALQITE TOVA KOETO VI E DADENO!!!!
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
TOVA E KOETO ISKAH DA KAJA!!!!!!!!!1 :D :D :D
KAJETE SI MNENIETO,KRITIKUVAITE TOVA KOETO KAZAH I T.N NQMA PROBLEM ,PROSTO ISKAH DA VI POPITAM,,4AKAM MNENIQ!!!!!!!!!!!!!!!
Mda i az taka mislq,az slagam samo malko 4eren moliv i to 4at pat ,to zakakvo mi e drugoto?Nito imam pupki,koito da kriq,nito puk sum grozna bez grim,..abe naistina tva esuper tupo ne6to,puk i napolseduk edna mnoog stranna moda s toq fondioten - slaga6 si po mnogo i to taka do bradata,4e da si li4i hem istinskiq cvqt na kojata po 6iqta hem tozi na fondiotena! Punla tupotiq... su6to nekvi palq4ovci... to da stavaha naistina po-krasivi ,ama nqma takova ne6to... :?

kateto_sladkata
05-24-2008, 09:49
О, не съм на това мнение. Грима си е хубав и щом аз се харесвам ще се гримирам , защо мъжете си мислят , че всички жени правят всичко за тях и че трябва винаги да се съобразяват с тях!?

аз също харесвам грима и никога няма да се откажа от него :-P

GbSy
05-24-2008, 10:21
Първо, като си на осемнадесет, поне се научи да не допускаш елементарни правописни грешки!

По темата: Аз също не се гримирам, но съм на 13 и не смятам, че е необходимо. Слагам си само малко коректор, когато кожата ми е зачервена, а и коректора е анти-бактериален, а не купен от някоя сергия. Лично аз много се харесвам с молив но няма да започна да си слагам всеки ден. Просто няма смисъл. Слагам си за някои по-специални случаи и това е. Гланц си слагам всеки ден, но той е винаги в някакви светли нюанси на розовото, а не червено или няко друг крещящ цвят. Не мисля, че трябва всички да се гримират, просто е факт, че някои момичета изглеждат прекрасно без грим. Но има и много такива, които слагат грим, за да подчертаят естествената си красота и се получава страхотно. Все пак, осъзнайте го-гримът не може да промени чертите на лицето или кожата ви. Може само да подчертае хубавото във вас, а хубавото всеки го притежава. А относно това дали мъжете ги отвращава... Аз смятам, че трябва да си супер повърхностен, за да се гримираш, само защото ще видиш някое момче, че ако ще да е Мистър Свят...

пЛюш!нкаАа~
05-24-2008, 10:22
грима подчертава хубавите черти на една жена 8) (стига да знае колко да слага де... :-s ) +1 така е!А и щом умея да се гримирвам добре..Защо да не го правя..просто ми харесва да го правя - всяка жена иска да изглежда добре нали?Е няма нищо да и стане ако сложи малко гримче :wink:

TheNewReligion
05-24-2008, 10:31
Аз също съм на твоето мнение . Има мом момичета на 13-18 , които се мажат с фон дьо тени , спирали , сенки и моливи , без да се замислят , че вместо да подчертаят красивите си очи или устни , те си слагат маска . Някои даже не се чистят преди сън . Лично познавам една приятелка , която използва всички козметични продукти , които споменах по-горе и преди лягане нито се чисти , нито се маже с крем . А на другия ден върху това останалото от вчера слага , нови продукти . Отвратително и седи . Предполагам във форума няма такива момичета . Аз лично много си харесвам лицето и не използвам спирала , за да се гримирам , а за погчертая красивите си очи в умерени количетва . Понякога си слагам и молив , но по-рядко , защото знам , че лошото каество може да предизвика проблеми със зрението . Гланц също си слагам , но само за да подчертая красивите си устни . Не се мацотя с фон дьо тен и пудра , защото се грижа много добре за кожата на лицето си и нямам нужда . По-добре е човек да се опита да постигне успехи с външния си вид по естествен начин , а не с декоративна козметика . Това си е лично мое мнение и смятам ,че не е нужно да се коментира , ако някой е има друго разбиране по темата . Лек ден ! :)

kuklichka_bg
05-24-2008, 19:22
zdraveite na vsi4ki mladi momi4eta....az sum mom4e i sum na 18 godini....imam edin vapros kum vas...........................ZA6TO SE GRIMIRATE???nqkoq ot vas zadavala li si e toq vapros i zamislqla li se DALI GRIMIRANETO HARESVA NA MUJETE ILI TO4NO OBRATNOTO -OTBLUSKVA GI??? predpolagam ne ste!!!!! ne mislete 4e tova vi pravi po krasivi,naprotiv zagrozqva vi stra6no mnogo,razbiram da ste nqkoq lelka na 40 godini da ima kakvo da skrivate no na mladi momi4eta nqkaksi de da znam,......tvurdo sum na higienata i poddurjaneto na kojata,kremove maski za lice takiva ne6ta!!!!NO KATO ZAPO4NETE DA SE MAJETE S SENKI FONDIOTENI MOLIVI SPIRALI I DE DA ZNAM O6TE KVO -KAKVO DA VI KAJA PROSTO E GROZNO,KATO VIDQ NQKOE TAKA NAMACANO MOMI4E,MEN ME E GNUS DA GO PIPNA,VSE EDNO IMA MASKA OT GRIN NA LICETO,NE DOKOSVAM ESTESTVENA KRASIVA KOJA A NQKVA NAKLEPANA I ....NQMAM DUMI!!!!RAZBERETE KOLKOTO I MOM4ETA DA POPITATE 6TE VI OTGOVORQT SU6TOTO!!!!AZ SE RADVAM 4E OTU4IH PRIQTELKATA MI DA SE MAJE,PREDI GO PRAVE6E NO I TQ SE ZAMISLI I OSUZNA 4E PROSTO E OTVRATITELNO!!!!!!!
NEZNAM KOI E IZMISLIL TOVA JENITE DA SE GRIMIRAT ,I TOVA V DNE6NI VREMENA E PRIETO KATO ZADULJITELNO,I TOVA 4E KAZVAT 4E JENITE SA GROZNI BEZ GRIM,NAPROTIV BEZ GRIM TE SA PREKRASNI NEJNI SU6TESTVA ,A JENA S GRIM E GROZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ETO SEGA SUM NA KOPUTARA A SESTRAMI KOQTO E NA 15 VE4E SE MAJE BLIZO 1 4AS!!!!SME6NA RABOTA :D :D :D :D :D :D :D
ZAPOMNETE MOMI4ETA ESTESTVENATA KRASOTA E NAI -DOBROTO KOETO MOJE DA IMA EDNO MOMI4E!!!MOMI4ETA VIE PO PRIRODA STE SUZDADENI KRASIVI ,NE RAZVALQITE TOVA KOETO VI E DADENO!!!!
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
TOVA E KOETO ISKAH DA KAJA!!!!!!!!!1 :D :D :D
KAJETE SI MNENIETO,KRITIKUVAITE TOVA KOETO KAZAH I T.N NQMA PROBLEM ,PROSTO ISKAH DA VI POPITAM,,4AKAM MNENIQ!!!!!!!!!!!!!!!
avet tapak samo kat pro4etoh parvite 3 reda i mi sttana qsno ne samg o 4ela cqloto no tui da ne go praim sa haresame na nqkoi prosto da se 4ustvame dobre we oF super si tap prosto se edno da pitam az Vie majete za ko as brasneteeee

fuck_brainpants
05-24-2008, 19:34
:D :D :D да е неска няква на празника идва близко до мене 6 КЛАС, и ти казвам ПОГНОСИХ СЕ не исках да я гледааамммм :D:D:D
може да се сложи там малко черно моливче да се подчертаят очите малко гланц и т'ва е .... ако някой има по големи кожни проблеми на лицето МОЛЯ, ФОНДЮТЕН НЕ Е РЕШЕНИЕТО !!! Бягайте там на кожен лекар и се оправя .... разваляте си кожата... + т'ва да признавам си ... слагам си черен молив и спирала за подчертаване на очите, ала не мисля, че щом имам там малко черни точки трябва да си слагам някви фондютени и прочие ....... :-P

DisciplineAndOrder
05-24-2008, 19:45
Много слабо ме интересува дали на мъжете им харесва да се гримирам. На мен ми харесва - когато се гримирам брутално, имам по-голямо самочувствие и това е важното.

това е!!!

sladku_bebzi
05-24-2008, 19:55
Хахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: и си мислиш, че знаеш всичко :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: ... :? не е така :lol: Като приятелката ти се е правела на клоун, тва не значи, че тва е единствения начин за гримиране :razz: :razz: :razz: :razz: Всяко момиче може да си направи естествен вид.Може да си сложи много повече грим от някоя, която е изхабила половин тубичка ФДТ и пак да не забележиш.Вече всички фирми си имат серии за естествен вид.Козметиката се развива, така че сещаш ли се, че и тези, които според теб са без грим, всъщност са със.. а и не мисля, че има момичеа, което да не използва поне гланц, черен молив или спирала.

borovinkaa
05-24-2008, 20:12
:D :D :D да е неска няква на празника идва близко до мене 6 КЛАС, и ти казвам ПОГНОСИХ СЕ не исках да я гледааамммм :D:D:D
може да се сложи там малко черно моливче да се подчертаят очите малко гланц и т'ва е .... ако някой има по големи кожни проблеми на лицето МОЛЯ, ФОНДЮТЕН НЕ Е РЕШЕНИЕТО !!! Бягайте там на кожен лекар и се оправя .... разваляте си кожата... + т'ва да признавам си ... слагам си черен молив и спирала за подчертаване на очите, ала не мисля, че щом имам там малко черни точки трябва да си слагам някви фондютени и прочие ....... :-P
Хах, нека всички които нямат кожни проблеми да се изкажат.Мислите ли че кожният лекар ще помогне - предписва ти продукти, прави ти процедури, но ако си предразположен към акне пъпките излизат.Моето не е кой знае колко сериозно, но въпреки това, кожата ми без грим е в зачервявания, които прикиривам.Ако знаеш как да се гримираш, той няма да стои като "маска".
А и всички се изкарахте неземно красиви и с идеални черти.Не казвам, че не сте такива, но приемете, че не всички са перфектни и простосмъртните като мене си имат дефекти.Миглите ми не се удрят в челото, и нямам устните на чалгарка, но именно с малко количество грим и умения, можеш да направиш чудеса.

LuCiFersAngeL
05-24-2008, 22:05
как не съм съгласна с думите на автора не е истина...
1. преди всичко аз го правя за себе си :!: Няма нещо ,свързано с мен(било то за външият вид или нещо в характера ми), което да променям заради някого, да правя заради друг :!:
2. гримът не е само за прикриване на недостатъци :!: гримът поддчертава хубавите ти черти и прикрива недостатъците ... т.е изпъква красотата по този начин :!:
3. ако човек се гримира умело и не прекалява става много красиво.. слагам си фон дьо тен и не ми личи.. защо? просто,защото не прекалявам,защото знам как да си го сложа добре,но има момичета,които така клепат, все едно са восъчни фигури..
гримът не е нищо лошо,напротив :!: но нали знаете,че всичко е хубаво(полезно)в малки количества?
+1 Нямам какво да допълня!

MiMcHeTyY
05-24-2008, 22:10
ot edna strana spored mene avtora na temata e prav 4e ponqkoga mladite momi4eta prekalqvat s grima no spored mene e neobhodim i kakto pi6e6e v edno mnenie po nagore jenite haresfat grima i tova nqma kak da bude promeneno. no drug e vuprosa 4e naposleduk sre6tam ne malko mom4eta koito izpolzvat fon dio ten i pudra za da prikriqt nqkoi ot nedostatucite si kato naprimer nqkoq pupka. mujete sa stanali mnogo po suetni ot jenite i nqma da se o4uda ako skoro vreme po4nat i spirali, 4ervila da polzvat. taka 4e nqma lo6o v grima stiga da ne se prekalqva... :) :) :)

Mademoiselle
05-25-2008, 04:36
zamislqla sam se po vaprosa-vqrno e,4e majete ne sa privarjenici na grima,no puk az li4no ne se li6avam ot tozi na4in jenata da vnu6i,4e se poddarja i darji na van6niq si vid.Li4no na men absolutno vsi4ki hora mi kazvat,4e sam po-hubava bez grim,no az slu6am samo sebe si-obojavam da se grimiram i dokato tova mi nosi udovolstvie nqma da spra da go pravq:)

barbie_94
05-25-2008, 07:03
О, не съм на това мнение. Грима си е хубав и щом аз се харесвам ще се гримирам , защо мъжете си мислят , че всички жени правят всичко за тях и че трябва винаги да се съобразяват с тях!? Po-dobre ne bih se irazila ;-)

Bonbonenata
05-25-2008, 07:25
Оф, точно като баща ми говориш!
"Ти сега защо си обезкосмяваш краката?", "За какво ти е да си оформяш веждите?", "Аве, я мятай първото, което видиш" и т.н. и т.н. Изобщо за всеки аспект веднага прави проблем. Особено на майка ми, защото тя все пак купува нещата. Тя баба ми се поддържа мн добре, гримира се жената и явно никога не е обсъждала това в дома си, защото баща ми тази ЗАДЪЛЖИТЕЛНА част от тоалета на всяка жена за нищо я няма. Нз кфо си мисли. Че жените естествено нямат косми по ръцете, краката и подмишниците, съвсем естествено имат страхотни ДВЕ арки вместо вежи, че кожата им е вечно мека като на бебе... ама пак естествено, де... А, да, и ноктите им не са изгризани, неравни с гадни кожички... Но много знае, когато тръгне да коментира някоя жена.
Главата си залагам, че не си спобен да различиш умерения ежедневен грим. Това, че има момичета, които са като клоуни, не значи, че всички са такива!!! И като толкова искаш естествено, тръгни с някоя маймуна...

И е много, много егоцентрично да смятате, че всичко това се прави за вас. Напротив - правим го за себе си. Не ми пука как звучи, но е факт.

Ch0c0la73
05-25-2008, 09:09
apf mda be ka4i li she tragne bez grim s podpuhnali o4i s papki i luni4ki .. i she si kaja mdaa sega prosto vs mom4eta sa mi v krakata. .. pgaxxhahxahxahhxa kak li pak ne..aide molq vi se..dobre za po malko grim sam .. makar 4e si slagam pove4eko..ama kakvo da se pravi..edno momi4e kato se pogledne v ogledaloto trqbva da si povdiga samo4ustveieto i da si kajeee kolko sam hubava kolko sam sexy i togava da tragne po ulicata..nemoje cql den da sedi vkashti bez grim i taka i da tragne na ulicata..smisal cql jivot sedish bez grim..i ne ti puka i izvednaj kato stana na 13 kaka ti reshi da te nagrimira za rojdeniq si den..pogledna se v ogledaloto i stana 4ydo .. ve4e ne vijdash onova sku4no bledo lice..vijdash kak cqlata ti est krasota e mn po o4ertana.. i grima ti stava navik .. sorry ama e taka..a i samo da kaja 4e ima momi4eta koito sa bez grim i sa adski krasivi da taka e no na drugi pove4e im hodi s grim..pove4e se haresvat te samite a i drugite..kakto e i pri mene..mn pati sa mi kazvali..i znam kak trqbva da izglejdam 4e da se haresam na dr-te...ta takaa e ne vs momi4eta bez grim sa nejni i hubavi sashtesva..mom4etata i te jiveqt v edni zabludi..ama kakto i da e..

tItEufFf
05-25-2008, 09:23
Отчасти съм съгласна ... Повечето момичета от класа ми ходят с 2 тона фон дьо тен, черен молив, сенки и т.н. Не смятам, че това е подходящо за училище. За дискотека - да, но така да се ходи на училище :? Аз лично си слагам само спирала и много рядко фон дьо тен ...