PDA

View Full Version : gabichki



Maniche
06-08-2006, 12:48
znachi s gajeto mi spim zaedno ot 5-6 meseca...do sega ne sum spala s drygi momcheta,toi mi e purviq.toi tvardi che ot kakto sme zaedno ne e spal s drygo momiche a predi men e spal bez prezervativ samo s destveni momicheta.Ot kakto pochnah da vodq polov jivot bqh 3-4 puti na genekolog zaradi bqloto techenie i se mi kazvaha trihomoni,bez izsledvaniq.Pih fasijin spira no pak pochva techenieto.Posle otidoh na citonamazka poneje veche imah surbej i mi otkriha samo gubichki.Lekarkata kaza che e samo tova.Pih hapcheta i dokato ne ozdravqh ne sum spala s gajeto si..a predi tova e bilo samo s prezervativ.Zatova toi ne pi hapcheta.Sega toq mesec obache ne bqhme do pravili okolo 10 dena..i po princip parviq put mi e gadno.Predi da go napravim obache poluchih silno bqlo techenie i mi prilichashe na gubi s lek surbej.Sled kato go napravihme prezervativa se skusa po sredata na akta..i posle me jijeshe sled akta..taka 2 puti me jijeshe sled kato spahme zaedno i posle techenieto i sichko otmina.Sega sichko mi e nared.Spored vas kakvo moje da e ?Dali ima opasnost da se pritesnqvam?

Black_Witch
06-08-2006, 12:56
Нищо не разбрах от това обяснение.Кажи с 2 думи от какво се притесняваш...

maniche
06-08-2006, 13:05
mi chudq se dali moje pak da sum imala gubichki i da sam go zarazila i nego..ili tova che me shtipeshe sled seks moje da e nqkakvo drygo vazpalenie?sega veche mi nqma nishto..daje imam savsem leko techenie..

Black_Witch
06-08-2006, 13:27
mi chudq se dali moje pak da sum imala gubichki i da sam go zarazila i nego..ili tova che me shtipeshe sled seks moje da e nqkakvo drygo vazpalenie?sega veche mi nqma nishto..daje imam savsem leko techenie..

Не мисля,че са били гъбички.И на мен ми се е случвало това с щипенето като не съм толкова влажна и направя някво рязко движение...имам чувството,че ми се сцепва кожата :( А и щом от само себе си е минало-със сигурност не е възпаление.Спокс,нищо ти няма.