PDA

View Full Version : Moderated:Скъсали сме официално, а всъщност не сме!



SwEeT_pAiN
06-08-2006, 18:09
Zdraveite, mnogo se radvam che vi ima i nai-nakraq se prestrashih da vi napisha.Ta problema mi e sledniqt: Az sym na 15 god i hodq s edno momche na 18 poveche ot mesec.Obache edin den na edna nasha sreshta toi mi kaza che trqbva da skysame oficialno {pred vsichki ostanali} a vsyshtnost samo nie da si znaem che sme zaedno. Za da mojel toi da trygne s drugo momiche, na koeto mu ima zyb, iskal da i go vyrne typkano. Kaza mi che vsichko shte se opravi i che trqbvalo da mu imam doverie.No eto che veche..8 dni sme na tova polojenie, s nego ne sme se vijdali ot sybotata,kogato se vidqhme za 5-7 min. Predi dva dena mi kaza che shte namesi oshte edno momiche, za da bydelo shte po-gadno. Kajete mi kakvo da pravq, az ne iskam da go izgubq, placha vseki den otkakto tova se sluchi...Napravo veche otkacham.Plss pomognete mi byrzo....
Blagodarq vi predvaritelno!!

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

NeSTa_86
06-08-2006, 18:12
Извинявай, че съм толкова директен, но си адски кухо парче ;)
Пича ти си ебе и си прави кефа и си мисли, че ти си една глупачка, която може да разиграва както си иска. Ако бях на твое място щях да му бия шута и нямаше да го погледна вече .

Айде успех и не се обиждай от това, което написах...всичко е заради него, защото ме ядоса

06-08-2006, 18:18
:lol: :lol: :lol: eiii macko mn qko te iurkat! nz..ama po dobre ne se zanimavai pove4e s toq,ne mu se obajdai,ne mu pi6i...kato te potyrsi-SREDEN PRYST! ne razbiram kak moje da si tolkova naivna! seriozno!! tva e YpsuRDna situaciq! ae good luck!

da40
06-08-2006, 18:19
Ми кажи му че се чустваш страшно гадно заради това и искаш вече отново да си ходите официално . Ако откаже , му кажи че може да избира С ТЕБ или С ОНАЯ ДЕТО ИСКА ДА ПРЕЦАКА

ht_7j
06-08-2006, 18:20
Hey....Osyznai e malko!!! Mnogo si naivna, ama mnogo...No nali si na 15, sega ti e prosteno. Zashto pozvolqvash na nqkoi da si igrae tak s teb???? #-o

He3HauKa
06-08-2006, 18:35
Za svoite 18 godini ,,priqtelq ti '' e dosta typ :smt019 A ti trqbva da se osaznaesh ako toi naistina darjeshe na teb nikoga nqmashe da ti prichini podobno neshto :smt019 ,,Pove4e ot mesec'' ne e nikak mnogo vreme taka che te savetvam da go zabravish ili da mu kajesh qsno i to4no che nomerata mu nqma da minat ,inache ti shte izlezesh po glupava i ot nego... [-(

ne`znaina
06-08-2006, 18:56
ха ... ама приател4ето ти мноу яко си те разиграва ...я се замисли малко.. ако те оби4а 6е си праи ли труда да ходи да отмъщава на някоя си.. би тряяло да не му пука и 6е ти кажа тегли му ти 4ертата за да не ти я тегли той парви.. кофти 6е ти е мацко няя как оба4е имам малко достоинство не ти е първия няя и да ти е последен аи успеьь :wink:

aMf1
06-08-2006, 19:11
абе мацко нещо го задържа да е при теб но се съмнявам да е любов
и му кажи че това което става не ти харесва а не се измъчваи заради неговите прищевки! не мисля че е момче за теб такаче виш и намери нещо свестно и се махни от него! :-k

DevilWish
06-08-2006, 20:07
Ама много просто постъпваш уе момичееее!!!!
Аз ако съм на теб до ся 100 пъти да съм му казала щом искаш да ом отмъщаваш прави го без мен и да съм го зарязала 100 хиляди пъти!!!

Brrrrrrrrrrrrr
06-09-2006, 19:41
ха ... ама приател4ето ти мноу яко си те разиграва ...я се замисли малко.. ако те оби4а 6е си праи ли труда да ходи да отмъщава на някоя си.. би тряяло да не му пука и 6е ти кажа тегли му ти 4ертата за да не ти я тегли той парви.. кофти 6е ти е мацко няя как оба4е имам малко достоинство не ти е първия няя и да ти е последен аи успеьь :wink:
Съгласна съм с теб напълно :wink:

sedric
06-09-2006, 19:47
hahahahahahahahahah тоя пи4 явно си е намерил накфа куха лейка и ся си я върти на малкия пръст!!!!!!!! куклоо само 1 6те ти кажа ТОЯ МНОУ ЯКО ТЕ ПЪРЗАЛЯ И ТИ СЛАГА РОГА КАКТО СИ ИСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sherry
06-09-2006, 21:59
Как можеш да допускаш да те разиграва така?! :shock: Това не е обич,а мъчение,лъжа.Осъзнай се,ти не трябва да му позволяваш да си играе с теб и чувствата ти.Ако искаше да е с теб,нямаше да се занимава с други,нямаше да ти причини тая болка!А и що не ти се е обаждал от няколко дни?Мами те...не му вярвай!Отрежи го и не се занимавай с него,така е най-добре

thirteen
06-09-2006, 22:17
хахаха баси смеха.Я си помисли кой е прецакан?!?!

Nadelina
06-10-2006, 09:54
Ама много просто постъпваш уе момичееее!!!!
Аз ако съм на теб до ся 100 пъти да съм му казала щом искаш да ом отмъщаваш прави го без мен и да съм го зарязала 100 хиляди пъти!!!
PODKREPQM!!!!! Ti si po naivna i ot kokoshka...

`Death`Whore`
06-10-2006, 09:57
Не бих търпяла такова нещо. Ако ме обича, няма да ме унижава така пред своите приятели. А след като са му приятели, той защо не им каже какво е намислил? За да ти се подиграват! Ситуацията в очите на другите ще е следната: той ходи с теб, заебава те без обяснение, тръгва с друга, заебава и нея и пак тръгва с теб. Т.е., другата може да не му е пуснала и ти пак го приемаш. Гадно е.

SwEeT_pAiN_F
06-11-2006, 12:40
blagodarq vi mnogo! onq-den skysah s nego i v momenta sme samo i edinstveno priqteli, mn moi priqtelki mi kazvat che shte se probva a se vyrne, no az sym si obeshtala poveche da ne go dopusna

CVETELLINA
06-11-2006, 12:50
Този е някъв много зле...а ти си супер наивна!ЗАРЯЗВАЙ го тоя не си заслужава,как можеш да търпиш да те разиграва така...Мислиш ли,че те обича?!!НЕ мисля!този е абсолютен изрод,сорри,че така ти го казах,ама нямам думи просто,к'ва простотия го владее това момче.... #-o #-o

strawberry1988
06-11-2006, 12:50
tvoq pi4 te luje mnogo gadno i ako ne siak6 da strada6 i da ti se prismiva zad gurba ti,vednaga sprei da se zanimava6 s nego

I_love_dead_people
06-11-2006, 12:59
Не,не му давай да те разиграва така! Не си кукла на конци! Ако те обича,трябва да бъде с теб,а не да се прави,че ходи с друга,само за да й върне нещо си.Отмъщението не връща загубеното. Не знам как седят нещата,но... определено това не е любов!


Опс,малко късно прочетох,че сте скъсали.
Постъпила си правилно!

mocinka
06-11-2006, 16:13
:lol: :lol: :lol: eiii macko mn qko te iurkat! nz..ama po dobre ne se zanimavai pove4e s toq,ne mu se obajdai,ne mu pi6i...kato te potyrsi-SREDEN PRYST! ne razbiram kak moje da si tolkova naivna! seriozno!! tva e YpsuRDna situaciq! ae good luck! И аз мисля така КЪСМЕТ мила :-)

SwEeT_pAiN_F
06-11-2006, 17:07
vse poveche i poveche pochvam da si mislq che toi izobshto ne me e obichal.Mnogo mi e gadno che taka, no naistina e taka!Blagodarq vi oshte vednyj za mneniqta vi!

06-11-2006, 18:05
vse poveche i poveche pochvam da si mislq che toi izobshto ne me e obichal.Mnogo mi e gadno che taka, no naistina e taka!Blagodarq vi oshte vednyj za mneniqta vi! MИла аз съм с теб раз4итаи на мен моля няма зашто :(

SwEeT_pAiN_F
06-11-2006, 18:10
pone veche pochnah da mislq pozitivno za tova che sym skysala s nego, blagodarq vi che me okurajavate!

POLA^_^
06-11-2006, 19:53
ха ... ама приател4ето ти мноу яко си те разиграва ...я се замисли малко.. ако те оби4а 6е си праи ли труда да ходи да отмъщава на някоя си.. би тряяло да не му пука и 6е ти кажа тегли му ти 4ертата за да не ти я тегли той парви.. кофти 6е ти е мацко няя как оба4е имам малко достоинство не ти е първия няя и да ти е последен аи успеьь :wink:
Съгласна съм с теб напълно :wink:
ahamZzz

Krem4eto
06-12-2006, 19:22
Ми кажи му че се чустваш страшно гадно заради това и искаш вече отново да си ходите официално . Ако откаже , му кажи че може да избира С ТЕБ или С ОНАЯ ДЕТО ИСКА ДА ПРЕЦАКА

Така си е!Много голям п**ал е този!Сори за думата ама защо ще разиграва така момичето!!!

sladkoto_neli
06-13-2006, 14:19
Не бих търпяла такова нещо. Ако ме обича, няма да ме унижава така пред своите приятели. А след като са му приятели, той защо не им каже какво е намислил? За да ти се подиграват! Ситуацията в очите на другите ще е следната: той ходи с теб, заебава те без обяснение, тръгва с друга, заебава и нея и пак тръгва с теб. Т.е., другата може да не му е пуснала и ти пак го приемаш. Гадно е.

напълно съм сугласна

EvilGirl
06-13-2006, 23:26
Те повечето момчета са некфи такиа... Мислят си ,че могат да си играят с чувствата на хората. Скапани егоисти... Е то не само при момчетата се случва де, но ...

Pr0sTak
06-14-2006, 00:22
vse poveche i poveche pochvam da si mislq che toi izobshto ne me e obichal.Mnogo mi e gadno che taka, no naistina e taka!Blagodarq vi oshte vednyj za mneniqta vi!

И ако си мислиш че за 1 месец можеш да заобичаш някой както ти го казваш и другите го мислят........ вярвайте си сами на глупостите