PDA

View Full Version : страшни историики



LOLY
06-08-2006, 19:55
хора идва лято врвме за екскурзии, хижи, палатки и т.н.т та 6те е интересно да споделите стря6на история за дългите летни нощи

In4iTu_
06-08-2006, 20:40
В смисъл?Дай пример, за да разберем за какво става въпрос...кви страшни истории?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-08-2006, 21:23
imalo edno semeistvo... maika dete i ba6ta i te sednali da ve4erqt... po edno vreme dokato hapvali se 4ulo "kap kap kap" i ba6tata otisul da vidi kakvo stava ... nooo ne se vurnal .... deteto i maikata produljili da qdat no bez bashtata .. po nqkoe vreme pak se 4ulo "kap kap kap" maikata otishla da vidi kakvo stava no i tq ne se vurnala pove44e... deteto ostanalo samo izplashilo se i 4ulo pak "kap kap kap" i otishlo i vilqlo maika si i bashta si da popravqt boilera :D :D :D :D :D :D :D :D

imashe i edno drugo zna4ii po deistvitelen slu4ai imalo nqkkakva maika koqto zaklala deteto si ii tam go zanesla na grobishtata i go ostavila i te go pogrebali i sled pogrebenieto zavalql dujd no samo nad groba na deteto i to vuv formata na tqloto


i oshte 1 v nqkakvo selo trugnali da pravqt detska gradina i rabotnicite izkopali trap v koito da slagat cimenta 2 deca si igrali i topkata im padnala v dupkata pri cimenta ednoto otishlo da q vzeme no padnalo vutre a drugoto otishlo da mu pomogne no i to padnalo rabotnicite napravili detskata gradina s tozi ciment i posle po stenite na spqlnqta dokato decata spqli se 4uvali vikove..

LOLY
06-09-2006, 15:17
taq poslednata ne be6e zle:)
taq ne e stra6na am e iznervq6ta:) ta zna4i:
na edna tumna, tumna planeta,na edin tumen, tumen kontinent, v edna tumna, tumna durjava v edin tumen, tumen grad, po edna tumna tumna uli4ka, v edna tumna, tumna ku6ta, po edni tumni, tumni stulbi, vedna tumna, tumna staq jivql edin.......NEGUR!!!!/ negur trqbva da se izvika/ :smt064

06-20-2006, 18:39
е аиде де само това ли знаете и аз мн обичам страшните историики такаче няма да имам нищо против да прочета някоя ;)

Eimi_{}
06-20-2006, 21:00
Преди доста време имало един студент,който много искал да си вземе изпитите и решил да се усамоти в някое село..И намерил една къща,която била мн евтина и я наел..Отишъл там и всички граждани му казвали да не ходи,защото това била къщата на един съдия,който бил много жесток с жертвите си и била прокълната.Той обаче не ги послушал.Отишъл в къщата и учил.Но точно в 12 часа,къщата се напълнила с плъхове..Той се опитал да ги прогони,но не успял и си легнал..на сутринта ги нямало...На другия ден забелязал,че в къщата има бесилка и една огромна картина на съдията,който живеел там преди.Повторило се същото с плъховете.Но на другия ден,в 12 часа плъховете не дошли.Дошъл само един,огромен и студентът го замерял с различни книги,но всички,като че ли отскачали от него.Накрая успял и то с Библията.След малко обаче на мястото на съдията( в картината) седял плъхът!Студентът много се уплашил и като се обърнал на стола седял съдията от картината.Той държал едно въже за бесене и успял да хване студента,който се съпротивлявал..Тогава сички плъхове излезли и се опитали да попречът на съдията,който обаче обесил студента..Плъховете успели да бият камбаната и хората от селото дошли и видели всичко...Тогава обаче съдията на картината се бил ухилил злобно и държал въже,а студента висял на бесилото!!!!!!! Философията е,че плъховете са онези хора,които съдията бил осъдил на смърт..Е,не е мн хубаво но друго незнам,сори.. :wink:

Eimi_{}
06-21-2006, 22:19
То така като се разказва не е интересно..Трябва да я прочетеш с подробности... :D

Mihaela`be
06-26-2006, 10:58
Edna priqtelka mi razkazvashe,che neinata maika e imala dve sestri po-golqma i po-malka.Po-malkata umrqla pri rajdaneto si.Kogato moqta priqtelka bila malka (na 1-2) stanelo li 1 chasa zapochvala da plache,maika i idvala,no tq ne spirala da plache dokyto maika i ne izleznela...Maika i izliza tq spira-vliza i pak pochva da plache...Zaveli q na gledachka i tq kazala,che myrtvata sestra i maikata na priqtelkata mi mnogo si prilichat (kato bliznachki) i priqtelkata mi synuva sestrata na maika si i kogato maika i vleze obrazyt stava dvoen i ne moje da razpoznae koq ot dvete e maika i...i gledachkata kazala na maika i da razdade i vsichko se opravilo...ne che e mnogo strashna taq istoriq...ama vse pak e stranno :-k

niki7o
06-26-2006, 11:08
Edna priqtelka mi razkazvashe,che neinata maika e imala dve sestri po-golqma i po-malka.Po-malkata umrqla pri rajdaneto si.Kogato moqta priqtelka bila malka (na 1-2) stanelo li 1 chasa zapochvala da plache,maika i idvala,no tq ne spirala da plache dokyto maika i ne izleznela...Maika i izliza tq spira-vliza i pak pochva da plache...Zaveli q na gledachka i tq kazala,che myrtvata sestra i maikata na priqtelkata mi mnogo si prilichat (kato bliznachki) i priqtelkata mi synuva sestrata na maika si i kogato maika i vleze obrazyt stava dvoen i ne moje da razpoznae koq ot dvete e maika i...i gledachkata kazala na maika i da razdade i vsichko se opravilo...ne che e mnogo strashna taq istoriq...ama vse pak e stranno :-k
mnogo oburkva6to

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-26-2006, 13:07
Edna priqtelka mi razkazvashe,che neinata maika e imala dve sestri po-golqma i po-malka.Po-malkata umrqla pri rajdaneto si.Kogato moqta priqtelka bila malka (na 1-2) stanelo li 1 chasa zapochvala da plache,maika i idvala,no tq ne spirala da plache dokyto maika i ne izleznela...Maika i izliza tq spira-vliza i pak pochva da plache...Zaveli q na gledachka i tq kazala,che myrtvata sestra i maikata na priqtelkata mi mnogo si prilichat (kato bliznachki) i priqtelkata mi synuva sestrata na maika si i kogato maika i vleze obrazyt stava dvoen i ne moje da razpoznae koq ot dvete e maika i...i gledachkata kazala na maika i da razdade i vsichko se opravilo...ne che e mnogo strashna taq istoriq...ama vse pak e stranno :-k

da razdade kakvo? dosta e stranni4ko ...

Slipped Away
06-26-2006, 18:42
Страхните историйки не са зле,но по-добре потърсете в нета,защото там има много!

one_more_minute
08-11-2006, 12:34
Аааа страшните истории са неизбежни като се съберете с приятели някъде с преспиване... Обикновенно когато реша да разказвам просто си измислям, импровизирам :D Обаче в повечето случаи вместо другите да са уплашени се хилят като идиоти, та май не съм много добър разказвач :mrgreen:

ista
08-15-2006, 22:13
манете вие... с тия страшни истории... последния път, когато сме си разказвали с моята компания беше на село. и то не къде да е, а на гробищата. може да ви се стори странно, но ние така или иначе там си се събирахме (даже както написах в една друга тема - там ми е и първата целувка). та, за въпросната вечер... какъв страх съм брала с разказите на един от компанията... леле... просто не е истина. самите разказчета не бяха толкова страшни, но въпроса беше, че са по истински случай, а и начина по който ги разказваше... казвам ви, тоя човек трябва да стане писател! :lol:

piece0Fchocolate
08-17-2006, 21:56
Абе хора, не мислите ли, че ще е по-добре да се разкават историй по истински случаи? Такива измислени колкото щеш, но когато една история е истинска има повече тръпка ;) И започвам аз моята история, която е станала по истински случай(тва ми го разказват познати):
Преди няколко години едно момиче се удави в една река близо до моя град, а преди да се удави това момиче е трябвало да ходи на прослушване за певица, но така и не отишла-понеже умряла. Та една вечер мои познати се качили на балкана във вилата и са слушали как от реката се носела песен, гласа бил същият като на момичето, което се удавило там... а за други страшни, или по-точно вълнуващи не се сещам в момента, разбира се по истински случай де :) другите са ми мн "фалшиви", не звучат добре и няма тръпка :) айде пишете и вие

d0rInd0
08-18-2006, 14:24
Прочети ''Десет малки негърчета'' на Агата Кристи и после няма да можеш да заспиш цяла седмица.

Jamalska
08-18-2006, 17:27
Не е чак толкова страшно си мисля аз...За десет малко негърчета става дума...Ама е интересно как се развива