PDA

View Full Version : Как да намерим песен



EnJoY ThE LoVe
06-08-2006, 20:16
Сега ще обясня на тези, които не знаят как се казва някоя песен, как да я открият сами и ги приканвам чак след като са опитали да пускат нова тема.

1.Как да открием песен чута по радиото, в дискотека и т.н.

Песен се търси най-лесно по част от текста и в това отношение www.google.bg представя почти неограничени възможности.Това което трябва да направите е първо да отворите търсачката, после слагате едни кавички (") пред текста и написвате самия текст на песента която търсите като се стремите да е максимално верен. Достатъчно е една грешна дума или буква и търсачката няма да открие нищо. Ако при първото търсене не откривате нищо проверете дали не сте объркали някоя дума най-добре с речник.
2.Как да открием песен чута във филм.

Когато сте чули песен от някой филм и не знаете как се казва, не бързайте да пускате нова тема защото в голяма част от случайте можете да я откриете сами без да чакате някой да ви отговори и без излишно да се flood-ва форума.

Трябва да направите следното:
Отивате на този сайт 2.Как да открием песен чута във филм.

Когато сте чули песен от някой филм и не знаете как се казва, не бързайте да пускате нова тема защото в голяма част от случайте можете да я откриете сами без да чакате някой да ви отговори и без излишно да се flood-ва форума.

Трябва да направите следното:
Отивате на този сайт 2.Как да открием песен чута във филм.

Когато сте чули песен от някой филм и не знаете как се казва, не бързайте да пускате нова тема защото в голяма част от случайте можете да я откриете сами без да чакате някой да ви отговори и без излишно да се flood-ва форума.

Трябва да направите следното:
Отивате на този сайт 2.Как да открием песен чута във филм.

Когато сте чули песен от някой филм и не знаете как се казва, не бързайте да пускате нова тема защото в голяма част от случайте можете да я откриете сами без да чакате някой да ви отговори и без излишно да се flood-ва форума.

Трябва да направите следното:
Отивате на този сайт 2.Как да открием песен чута във филм.

Когато сте чули песен от някой филм и не знаете как се казва, не бързайте да пускате нова тема защото в голяма част от случайте можете да я откриете сами без да чакате някой да ви отговори и без излишно да се flood-ва форума.

Трябва да направите следното:
Отивате на този сайт www.imdb.com полето горе в ляво написвате името на вашия филм и както почти винаги тъсачката на IMDB ще ви даде много предложения за филми с подобно име - изберете вашия филм.

06-08-2006, 20:19
Vzeto e ot data.bg :wink:

IdontGiveaFuck
06-08-2006, 20:20
Toва го пуснах в Тази (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39415) тема.
Честно да ти кажа-резултат никакъв.Просто мързела е голям и на никой не му се търси.

Дата (http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=382635)

06-08-2006, 20:26
Aaaaa da. :oops: E brau na teb. NE znaeh 4e ima takava tema sry,prosto re6ih 4e moga da pomogna na nqkoi :wink:

piFka_LP
06-08-2006, 21:14
ami i na men ne mi svurshi rabota shtoto tursih za -34 pesni ot diskoto

blizalka
06-09-2006, 00:24
Сега ще обясня на тези, които не знаят как се казва някоя песен, как да я открият сами и ги приканвам чак след като са опитали да пускат нова тема.
Такааам ..това важи и за теб!Пускаш тема,която вече я има!!^I don't give a fuck.^ одавна ни е предоставила тази информация и поне казва от къде я е взела - благодаря ^I don't give a fuck.^ :wink: ,че аз и без това не мога да отворя датата.

Aaaaa da. :oops: E brau na teb. NE znaeh 4e ima takava tema sry,prosto re6ih 4e moga da pomogna na nqkoi :wink: .
Предполагам,че това си ТИ,който/която си пуснал/а темата ..Само,за да трупаш постове ли я пусна?Май-май познах,а?
Иначе и на мен тия методи не ми вършат работа ..пък и не вдъхват доверие,особено момента с "Как да търсим песни чути в дискотеката" :smt005

EnJoY ThE LoVe
06-09-2006, 08:14
Сега ще обясня на тези, които не знаят как се казва някоя песен, как да я открият сами и ги приканвам чак след като са опитали да пускат нова тема.
Такааам ..това важи и за теб!Пускаш тема,която вече я има!!^I don't give a fuck.^ одавна ни е предоставила тази информация и поне казва от къде я е взела - благодаря ^I don't give a fuck.^ :wink: ,че аз и без това не мога да отворя датата.

Aaaaa da. :oops: E brau na teb. NE znaeh 4e ima takava tema sry,prosto re6ih 4e moga da pomogna na nqkoi :wink: .
Предполагам,че това си ТИ,който/която си пуснал/а темата ..Само,за да трупаш постове ли я пусна?Май-май познах,а?
Иначе и на мен тия методи не ми вършат работа ..пък и не вдъхват доверие,особено момента с "Как да търсим песни чути в дискотеката" :smt005

Offf na bas se hva6tam 4e i ti ne si znaela za su6testvuvaneto na temata na ^I don't give a fuck.^ A kato si tolkova protiv da se puskat izli6ni temi i izli6ni mneniq za6to pusna tvoito ???????

blizalka
06-09-2006, 12:12
Offf na bas se hva6tam 4e i ti ne si znaela za su6testvuvaneto na temata na ^I don't give a fuck.^ A kato si tolkova protiv da se puskat izli6ni temi i izli6ni mneniq za6to pusna tvoito ???????
1во - пиши на кирилица!!
2ро - не се хващай на бас,който няма да спечелиш!За разлика от теб някои хора четат какво се пуска из форума.
Мнението ми е излишно за теб,защото явно си се засегнал/а,а?Приеми критиката и недей да спориш,защото и без това не си в угодна позиция.Писала съм по темата така или иначе,ноооо кой да види...

piFka_LP
06-09-2006, 17:26
Offf na bas se hva6tam 4e i ti ne si znaela za su6testvuvaneto na temata na ^I don't give a fuck.^ A kato si tolkova protiv da se puskat izli6ni temi i izli6ni mneniq za6to pusna tvoito ???????
1во - пиши на кирилица!!
2ро - не се хващай на бас,който няма да спечелиш!За разлика от теб някои хора четат какво се пуска из форума.
Мнението ми е излишно за теб,защото явно си се засегнал/а,а?Приеми критиката и недей да спориш,защото и без това не си в угодна позиция.Писала съм по темата така или иначе,ноооо кой да види...
Pishaneto na kirilica e preporachitelno no ne i zaduljitelno ?!?!?!?

blizalka
06-09-2006, 17:48
Айде,всичко се обърна на чат за което се извинявам..Ами piFka_LP какво е твоето извинения за това,че не пишеш на кирилица?В някои форуми трият мненията които не са кирилица и ,ако тук беше така едва ли щеше да си навъртяла толкова много постове.Все пак сме българи,нали?Мненията писани на латиница и числа директно ги подминавам,даже не знам кой има нерви да ги чете.Направо си е задължително да се пише на кирилица,но явно не го разбираш..

Sapphir
06-09-2006, 17:49
LOCK

evanescence_fen4e
06-09-2006, 17:52
колко "умно"

MSbikini
06-09-2006, 21:40
Трябва да направите следното:
Отивате на този сайт www.imdb.com полето горе в ляво написвате името на вашия филм и както почти винаги тъсачката на IMDB ще ви даде много предложения за филми с подобно име - изберете вашия филм.
A как да изтегля музиката :?: