PDA

View Full Version : Любопитно ми е ...



bibonka
06-08-2006, 20:38
Та...въпроса ми е малко тъп ама искам мнение...По принцим ходя доста спортно облечена,а гаджето ми,с което ходим от 9 месеца,ме е вийдала о елегантно облечена 2-3 пъти..Ииии сега си харесах една дълга бяла пола,на некфи шарки ( общо взето доста елегантна) и реших да си я взема...Иии цялата ми идея е да го изнендан в понеделник ,демек да мина през училището му и да се поява на високи обувки,с тази пола и някакво разголено потниче..Та мислите ли,че ще се изненада иии при положение,че ми е казвал,че ме харесва елегантно облечена,че му се харесам или не ??? Ние се обичаме много ама все пак да чуя и друго мнение :)

dobreSresan
06-08-2006, 20:56
Е мн ясно!
Супер яко ще му стане :)

sladko_6emet4e
06-08-2006, 20:56
Mnogo interestna iznenada no 6tom te e vijdal 2-3 puti opredeleno 6te te haresa i opredeleno 6te bude iznenadan povqrvai mi :))) A moje i ne samo toi da te haresa taka 4e vnimavai :PP

POLA^_^
06-08-2006, 20:56
давай,мисля.че ще оцени това,коеот ще направиш и спер много ще се изкефи :wink:

Atika
06-08-2006, 20:56
tcttc ... ne ste ot vchera zaedno, ima li znachenie kak shte si oblechena i kak shte iglejdash , ako pravish neshto podobno go napvi za sebe si a ne za nego, toi trqbva da te haresva vinagi :!:

06-08-2006, 21:00
tcttc ... ne ste ot vchera zaedno, ima li znachenie kak shte si oblechena i kak shte iglejdash , ako pravish neshto podobno go napvi za sebe si a ne za nego, toi trqbva da te haresva vinagi :!:

АБСОЛЮТНО ПОДКРЕПЯМ ТОВА МНЕНИЕ !!!

Не мисля че щом ходите толкова дълго ще има някаква разлика... освен ако не сте се скарали :smt005

bibonka
06-08-2006, 21:02
Да съм точна има и едно момиче от неговото даскало,която нещо маи го сваля и само говори как може да ходиш с тая дрън дрън...та и тов ми беше скритата причина,да и покажа че "тая" може да не ходи и като парцал,както се изрази тя :)

black_dimond
06-08-2006, 21:08
islq che ideta si q biva i na priqtelq ti shte mu e mnogo priqtno

Atika
06-08-2006, 21:14
Да съм точна има и едно момиче от неговото даскало,която нещо маи го сваля и само говори как може да ходиш с тая дрън дрън...та и тов ми беше скритата причина,да и покажа че "тая" може да не ходи и като парцал,както се изрази тя :)

Vij sega ,kakvo te interesuva mnenieto na horata i osobeno na tezi koito svalqt priqtelqt ti ??? Sled 9 meseca sega li se seti da mu pokazvash kolko natokana pichka moje da si ili prosto tragna da se merish s drugite , ta toi e si e tvoi i qvno e s teb zaradi tova koeto si - estestvena :!:

teenkopele
06-08-2006, 21:37
Та...въпроса ми е малко тъп ама искам мнение...По принцим ходя доста спортно облечена,а гаджето ми,с което ходим от 9 месеца,ме е вийдала о елегантно облечена 2-3 пъти..Ииии сега си харесах една дълга бяла пола,на некфи шарки ( общо взето доста елегантна) и реших да си я взема...Иии цялата ми идея е да го изнендан в понеделник ,демек да мина през училището му и да се поява на високи обувки,с тази пола и някакво разголено потниче..Та мислите ли,че ще се изненада иии при положение,че ми е казвал,че ме харесва елегантно облечена,че му се харесам или не ??? Ние се обичаме много ама все пак да чуя и друго мнение :)

Ще се зарадва да види теб самата, а не това, в което си облечена. :wink:

Labelle
06-08-2006, 21:48
О, ще ти се зарадва и то много. Мъжете обичат облечени елегантно момичета , не заради самото облекло а заради това, че е направено за тях , а и е готино да вървят с някоя мацка, будеща завистливи погледи у жените и похотливи у мъжете . Много им се вдига самочувствието :)
Само внимавай да не те "хареса" някоя пневмнония , че в понеделник ще е дъждовно и студено .

jadna_za_lubov
06-08-2006, 21:57
emi zavisi ot mn ne6ta-polata vkusa mu...dali ti otiva ili ne spored men probvai kvo tolkova :::

Malko_kote
06-08-2006, 22:25
Mi da 6to ne :) mn 6te mu haresa6, samo preceni i vremeto, da ne stane taka 4e da vali ili ne6to ot sorta;)

bulgarche
06-09-2006, 05:43
Ххахах... Ако не ти е свикнал най-много да се препоти 3 пъти и да те строи в две редици, що си се пуснала такава разголенка :)

LP_girl_14
06-09-2006, 07:54
хехе ми бива си я идеята,ама все пак гледай да не е прекалено разголено потниче :wink:

Пък и той те харесва както й да си облечена(или съблечена),така че въобще недей да се притесняваш са това.Ако ти харесва полата купи си я ,но не защото на него така му харесваш,а заради самата себе си!Айде успех и да се направиш много красива :wink:

`Death`Whore`
06-09-2006, 09:44
Елегантното обличане изключва цигански деколтета. Ако искаш да го изненадаш, отиди на среша, където сте само двамата, така. Пред цялото училище ще е тъпо.

Nadelina
06-09-2006, 11:09
tcttc ... ne ste ot vchera zaedno, ima li znachenie kak shte si oblechena i kak shte iglejdash , ako pravish neshto podobno go napvi za sebe si a ne za nego, toi trqbva da te haresva vinagi :!:
Ima znachenie kak e oblechena...ako naprai tfa sas polichkata toi sqkash she byde gord che ima do sebe si takava macka...(ne che sega ne e shtot se pak q obicha 9 meseca sa zaedno) no she mu stane mnoogo gotino :)

`Death`Whore`
06-09-2006, 11:16
Все повече ме учудваш. Имаш мислене на мъж, и то на не много..как да го кажа, умен мъж. Той е виждал тялото И, видял е душата И. А ти казваш, че ако всички я видят с деколте и пола, той ще е горд, че я има за гадже. Каква гордост? Най-много момчетата да се надървят от деколтето.

Nadelina
06-09-2006, 11:21
Най-много момчетата да се надървят от деколтето.
Daaa tochno tova e celta :)

strawberry1988
06-09-2006, 14:48
ami 6tom te e vijdal samo 2-3 puti,nai veroqno 6te se zadarva

otchaqnata
06-09-2006, 17:22
Mnogo interestna iznenada no 6tom te e vijdal 2-3 puti opredeleno 6te te haresa i opredeleno 6te bude iznenadan povqrvai mi :))) A moje i ne samo toi da te haresa taka 4e vnimavai :PP

summer_04
06-09-2006, 18:14
davai s teb sme!:)

evanescence_fen4e
06-09-2006, 18:17
ми надявам се да му хареса

ht_7j
06-09-2006, 18:24
Hmm...ideqta ne e losha, no az se chudq neshto...
Razgolenoto potniche elegantno li e??
Visokite obuvki sa elegantni, no ako sa na tok, a ne tzqlata podmetka. Ne znam tvoite kakvi sa...samo kazvam mnenie.

iLoveChocolate
06-09-2006, 18:25
направи го,ама не эаради приятеля ти,той ще те обича неэависимо с какво си облечена,а эа да натриеш носа на тая шаврантия дето ти говори эад гърба. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_M1rkA6t0_k0tI_
06-09-2006, 18:42
ем яви се няма лошо а и щом ходиш мн спортно облечена и ти е казал че му харесваш елегантна като си облечена най мн да получи сърдечен удър хихихи абе ще те хареся всякак все пак си неговото момиче и гола да се разхождаш :РрРрР {}{}{} :D :D поне аз мисля така :)

_M1rkA6t0_k0tI_
06-09-2006, 18:44
Hmm...ideqta ne e losha, no az se chudq neshto...
Razgolenoto potniche elegantno li e??
Visokite obuvki sa elegantni, no ako sa na tok, a ne tzqlata podmetka. Ne znam tvoite kakvi sa...samo kazvam mnenie.



за потничето зависи какво е ако е изчистено няма някви киркийници да става може и класическо да е нищо че е по разголено :) а пък високите обувки освен на токчета не може как да са високи то това с цяла подметка не е елегантно ами е боклук :РрР

_M1rkA6t0_k0tI_
06-09-2006, 18:59
tcttc ... ne ste ot vchera zaedno, ima li znachenie kak shte si oblechena i kak shte iglejdash , ako pravish neshto podobno go napvi za sebe si a ne za nego, toi trqbva da te haresva vinagi :!:
Ima znachenie kak e oblechena...ako naprai tfa sas polichkata toi sqkash she byde gord che ima do sebe si takava macka...(ne che sega ne e shtot se pak q obicha 9 meseca sa zaedno) no she mu stane mnoogo gotino :)


мисля че както и да е облечена ще му хареса все пак я обича макар да му стане готино но и от друга страна има някакво значение щото ако се яви пред даскало с някъв ансук примерно после не че на него мн ще му пука де може би но съучениците му може да го базикат за което мн се ядосвам на хората за кво го праят няа кирия а пък ако я видят по елегантна или по тончно по секси ще му кажат бахти парчето дет си фанал и той ще си дигне самочувствието което не е мн яко де ама.... ама не е лошо да отиде секси облечена където и да е дори и да излизат на вънка трябва да се разнообразяваш мила да се обличаш различно не по един и същ начин :Р поне аз мисля по тоя начин пак ще кажа

bibonka
06-10-2006, 02:14
mi to potnicheto e po skoro bql korset...a obyvkite sa beli sandali sys kamyni na visok tok:) abe dneska si vzeh polata bqla sys sinio ama malko mi e dylga hhiihhi

_M1rkA6t0_k0tI_
06-10-2006, 07:58
хахаха маи има дооста цветове и по обувките киркиики ма те питаха дали е цялата подметка на висок ток или сао отдаз малко хахаха на 2 стотинки както се вика :Р

Krem4eto
06-11-2006, 16:59
Е мн ясно!
Супер яко ще му стане :)

`Death`Whore`
06-11-2006, 17:01
Ще ти дам 2 съвета, ако мислиш да се облечеш наистина елегантно:
1. Разголеният потник не е елегантен, без значение какъв е.
2. Обличай се в 2 цвята. Ако единият от тях е черно или бяло, още по-добре.

navits
06-11-2006, 17:43
Та...въпроса ми е малко тъп ама искам мнение...По принцим ходя доста спортно облечена,а гаджето ми,с което ходим от 9 месеца,ме е вийдала о елегантно облечена 2-3 пъти..Ииии сега си харесах една дълга бяла пола,на некфи шарки ( общо взето доста елегантна) и реших да си я взема...Иии цялата ми идея е да го изнендан в понеделник ,демек да мина през училището му и да се поява на високи обувки,с тази пола и някакво разголено потниче..Та мислите ли,че ще се изненада иии при положение,че ми е казвал,че ме харесва елегантно облечена,че му се харесам или не ??? Ние се обичаме много ама все пак да чуя и друго мнение :)

posle moje da se usamotite :twisted:
a po-natateka neznam :twisted: