PDA

View Full Version : Да спиш с непознат...



06-08-2006, 21:23
Нека ви питам нещо...напоследък много си мисля за това колко трябва да познаваш един човек, че да спиш с него...Преди време вярвах, че секс се прави само с хора, които обичаш...незнам какво точно се промени, но сега изобщо не се нуждая от обич, за да стигна по-далеч от една целувка...И все пак не правя тази стъпка...Веднъж правих свирка на момче, което познавах от половин час...след това не съжалявах, а една приятелка реагира много зле...изкара ме едва ли не някоя долнопробна курва...а аз не съм такава...не бих направила такова нещо на всеки...просто трябва да го почуствам...И така...питам се нужно ли е да познаваш един човек, за да си легнеш с него и ако го сториш...толкова лош ли си всъщност?! Въобще кой определя правилата..кога е редно и кога не?!
Кажете какво мислите...правили ли сте го...абе всичко, което ви дойде наум...ще ми е интересно да видя мнението ви....:)

Atika
06-08-2006, 21:28
Tova sa pylni gluposti , ponqkoga sashtestvuva prosto sexualno vlechenie i ne ti trqbva drugo ..e dobre e da mu znaesh imeto :lol: Otdavash se na emociqta i tolkova! Kak vsichki momcheta go pravqt i posle sa "adkite pichove" zashto i nie da ne mojem shtom taka ni haresva ?? Naistina ne e mnogo moralno, no kakvo ot tova :mrgreen:

Siseetoo
06-08-2006, 21:36
Съгласна съм с мнението на Атика .. но едно е да чуеш че 'пича' е спал с много мацки , и съвсем друго ,че мацката е била с ''мнооого' мъже нали 8) А за правила не мисля,че има такива .. но дори и да има мисля че си достатъчно зряла сама да си ги определяш..
Не е никък лошо и ние да се позабавляваме от време на време :P :P :P

voinika
06-08-2006, 23:47
Ами секс с познат ?

bulgarche
06-09-2006, 05:36
Е това вече не е чак толкова странно и рядко срещано "явление". Напълно нормално и не мисля, че това е грешно, стига да го почувстваш, а не да го правиш просто ей така. Аз също съм го правил :smt006

Carlos
06-09-2006, 09:22
в секса и любовта НЯМА правила. Както го чувстваш-така го прави. Всеки човек има право на мнение и на избор. Ако се влияеш от мнението на приятелката ти-не го прави. Ако сама го искаш-прави го. Моят съвет е сексът с любов

Nadelina
06-09-2006, 12:06
V dneshno vreme vsichko e pozvoleno...nqma redno i neredno..Az ne sam pravila podobni neshta sas nepoznat...no ne mislq che ako nqkoga go poiskam neshto shte me spre...v smisal zadrujki...:P

^KaSiDi^
06-09-2006, 12:32
az sam pravila sex s nepoznat i tozi fakt ni nai malko me smushtava,pochuvstvala sam nqkakva trypka ili vlechenie i sam go napravila,ne mislq,che dylja nikomu nikakvi obesneniq i vyobshte ne me interesuva kakvo mogat da kajat zlite ezici,che sam kurva ili neshto podobno,pyrvo zashtoto sam ubedena,che ne sam i vtoro imam edin jivot i nqma toi da se opredelq ot starata chanta deto jivee na 5 etaj v nashiq vhod ili ot nqkoi dr podoben idiot....vseki si ima pravoto na izbor :P

Runnaway
06-09-2006, 12:33
Аз не съм го правил с непозната още .. смисъл нямам задръжки за това и в бъдеще ако ми се отдаде възможност ще се пробвам ;)

06-09-2006, 12:39
Ами ето с тия глупости момичета става К*РВИ просто .... вия като кажете трябва да го "почувства" ...И тя после "почувства" некъв сърбеж в кл*тора си и се почват к*рвенските истории :? :? :? :evil: :evil: =; =; =; =; =; :smt013 :smt013 :smt013

^KaSiDi^
06-09-2006, 12:43
Ами ето с тия глупости момичета става К*РВИ просто .... вия като кажете трябва да го "почувства" ...И тя после "почувства" некъв сърбеж в кл*тора си и се почват к*рвенските истории :? :? :? :evil: :evil: =; =; =; =; =; :smt013 :smt013 :smt013

a eto zatva govorih....che si e absolutno moq rabota kvo shte pravq i chujdi mneniq men ne me byrkat....i stiga vse momichetata da sme lekite....samo nie katoche li imame sexualni kontakti s nepoznati....tc tc tc.....nqkoi vzehte mn da izglupqvate...mn mi e interesno samo pri polojenie,che momichetata ne pravime sex s nepoznati,vie kvi nepoznati shte chukate ???? a ? :mrgreen: :twisted:

fashion_f
06-09-2006, 13:17
Според мен няма нишо лошо в това...стига да изпитваш сексуално влечение към другия...И да го направиш не означава , че си леко момиче (в случая) просто така си го почувствал 8-[ .. но това не означава , че трябва да се мяташ на всеки , който те кефи :smt016 ... И още нещо - аз не съм го правила това ...и незнам дали ще го направя...(не ме влече много :-s ) :smt083

the^one
06-09-2006, 14:36
Трябва да познаваш човека ,за да не ти остави нещо след себе си.Някоя досадна болест например.

Atika
06-09-2006, 16:01
Трябва да познаваш човека ,за да не ти остави нещо след себе си.Някоя досадна болест например.

I kato poznavame nqkoi hodim s nego na izsledvaniq i znaem vsichkite mu bolesti :shock: Tova e nai typata prichina koqto sym chuvala :!:

Black_Witch
06-09-2006, 16:19
Зависи си от психиката на човека.Случва ми се да изпитвам сексуално желание към човек,когото не познавам,но в никакъв случай не бих си легнала с него само заради това.Опитвала съм всъщност.Брат ми имаше един приятел,на когото се кефих супер много.Бях 2-ри клас като хлътнах по него :oops: и преди около година нещата се случиха така,че попаднахме на един купон,а той знаеше,че му се кефя от супер много години и стана квото стана.Честно казано може би това е нещото,за което съжалявам в живота си.Дори самият секс не ми хареса.Явно просто не мога да бъда с човек,който не познавам добре и му нямам доверие.Случвало ми се е да отказвам на много момчета,защото не ги познавам достатъно,което за мен означава да знам какво мога да очаквам във всеки един момент и най-важното е да държат на мен поне като човек.Но си държа на изградените правила и се надявам никога повече да не прескачам тази граница отново.

the^one
06-09-2006, 17:10
Трябва да познаваш човека ,за да не ти остави нещо след себе си.Някоя досадна болест например.

I kato poznavame nqkoi hodim s nego na izsledvaniq i znaem vsichkite mu bolesti :shock: Tova e nai typata prichina koqto sym chuvala :!:

Aми като знаеш за болестите му ще го накараш да се излекува!И после ще пристъпите към секса.За тебе може да е без значение дали мъжа до тебе е носител на венерически болести,но аз си слагам здравето на първо място !Предпочитам въпреки сексуалното привличане да си оставя краката затворени и да не хващам болести.

Atika
06-09-2006, 17:17
Трябва да познаваш човека ,за да не ти остави нещо след себе си.Някоя досадна болест например.

I kato poznavame nqkoi hodim s nego na izsledvaniq i znaem vsichkite mu bolesti :shock: Tova e nai typata prichina koqto sym chuvala :!:

Aми като знаеш за болестите му ще го накараш да се излекува!И после ще пристъпите към секса.За тебе може да е без значение дали мъжа до тебе е носител на венерически болести,но аз си слагам здравето на първо място !Предпочитам въпреки сексуалното привличане да си оставя краката затворени и да не хващам болести.

Vij ,skapa , tova e qsno i za men zdraveto e mnogo vajno , no pak procheto gornoto mi mnenie! Ili napravo shte ti go raztalkuvam za po lesno , dori i da poznavash nqkoi , dori i mnogo dobre da go poznavash nikoga ne moje da si siguren che ne e bolen ot neshto. Moje da hodish s nqkoi 1 godina i toi 1 vecher da se napie i da ti izneveri s nqkoq i posle prosto da ti lepne neshto si ..Taka che ...

strawberry1988
06-09-2006, 17:41
ami zavisi kak gleda6 na sexa,ako gleda6 na nago kato na sport,moje6 da go pravi s koito iska6,a ako gleda6 na nago kato na akt,koito e izraz na lubov,trqbav da go pravi6 samo s 4ovek,koito obi4a6.tova e.ne obr6tai vnimanie na priqtllata si,v kaq an krai6tata vseki e svoboden da pravi kakvoto si iska

kateto^^
06-10-2006, 08:35
naprau 6a sa gutna mayko mila....!

GHz
06-10-2006, 10:06
Нека ви питам нещо...напоследък много си мисля за това колко трябва да познаваш един човек, че да спиш с него...Преди време вярвах, че секс се прави само с хора, които обичаш...незнам какво точно се промени, но сега изобщо не се нуждая от обич, за да стигна по-далеч от една целувка...И все пак не правя тази стъпка...Веднъж правих свирка на момче, което познавах от половин час...след това не съжалявах, а една приятелка реагира много зле...изкара ме едва ли не някоя долнопробна курва...а аз не съм такава...не бих направила такова нещо на всеки...просто трябва да го почуствам...И така...питам се нужно ли е да познаваш един човек, за да си легнеш с него и ако го сториш...толкова лош ли си всъщност?! Въобще кой определя правилата..кога е редно и кога не?!
Кажете какво мислите...правили ли сте го...абе всичко, което ви дойде наум...ще ми е интересно да видя мнението ви....:)

Гледай са аз неам нищо против к*рвите ама ако после те зарази с нещо или ти направи бебе кво правите тогава а?Една приятелка пострада тъка !!!ХАХАХАХАХАХ К*РВИ НА всеки ъгъл НЕ БЪДЕТЕ КАТО ТЯХ бе!ТОЛКОВА ЛИ СТЕ МАЛОУМНИ!



Ето защо жените не могат да бъдат лисничей!
-Защо?
-Еми как да опазят една гора като не могат да опазят една слива!

`Death`Whore`
06-10-2006, 10:13
The one:
1. Трябва да си мнооооого близък с някого, за да ти довери, ако има венерическа болест.
2. Да приемем, че ходите 3-4-5-6 месеца и на момчето изобщо не му дреме за теб, а иска секс. И ако ти се съгласиш, мислиш ли, че на него ще му пука, ако ти предаде венерическа болест?
3. Чувала ли си думата "презерватив"?

SEKS
06-11-2006, 13:30
SEKS MOJE I S NEPOZNAT, NQMA PROBLEM

A-N-J-E-L-I-K-A
06-12-2006, 15:00
Ами съвсем нормално е :lol: трябва всичко да се опита!