PDA

View Full Version : Концерт на 50 CENT В БГ



06-08-2006, 21:39
някой знае ли колко струват билетите,къде по-точно в Несебър ще е концерта и как мислите,дали въобще ще дойде в България? :smt017 ::: \:D/

blizalka
06-09-2006, 01:27
Световноизвестният рапър 50 Cent ще дойде в България през юни. Концертът му е планиран за 16 юни в Несебър и ще бъде последван от сборно рокаджийско шоу на 5 юли, отново в Несебър.
Първите 5000 билета за концерта на 50 cent ще струват 35 лева, след което цената ще бъде 50 лева. Билетите се пускат за продажба от 11 май на касите на стадион "Васил Левски". На 5 юли ще се състои и сборен рок концерт, където ще вземат участие 3 групи - Nazaret, 10 years after и wish bon ash. Билетите ще се продават заедно с тези на 50 Cent

взето от http://showbusiness.actualno.com
Само дето не знам кой ще му отиде на концерта :-s

06-09-2006, 06:51
i da doide i da ne doide,vse edno.nz koi 6te e tolkoz zabutan 4e da hodi na koncerta mu....

Jamalska
06-09-2006, 13:44
Бе има ги мн такива....фенчета..блингчета

06-09-2006, 14:38
Мен ме кефи и бих отишъл ама ще си дам парите за Монстърс Ъф Рок или за Напалм Дет...

evanescence_fen4e
06-09-2006, 16:10
mani go toq 4eren negar s rozovi zabki :twisted: :evil:

ht_7j
06-09-2006, 16:37
Shte mu propusna koncerta...

Ima mnogo hora, koito buha otishli ne zashtoto sa mu fenove, a prosto zashtoto e izvesten. Te sigurno dori ne razbirat textovete mu. A ako razbiaha, nikoga nqmashe da sa fenove. :roll:

honey_91
06-12-2006, 20:57
az bih oti6la no to4no na 16 imam test po anglisski (u4a vuv angliiska gimnazia) i ne moga da otida a puk e i v nesebar :cry:
Tolkova mn mi se iska6da otida...

P.P. Az sum fenka na 50 Cent i mu razbiram textovete i ne bih oti6la na ne4ii koncert samo za6toto e izvesten :wink:

Vse pak koito 6te hodi neka da kaje i posle da razkaje [-o<

Едноок Смок С Дисаги
06-12-2006, 22:42
Комерсиалния рап уби рапа

lori
06-13-2006, 07:13
Shte mu propusna koncerta...

Ima mnogo hora, koito buha otishli ne zashtoto sa mu fenove, a prosto zashtoto e izvesten. Te sigurno dori ne razbirat textovete mu. A ako razbiaha, nikoga nqmashe da sa fenove. :roll:
може и да имаме фенове но кой ще даде 50 лева за един концерт

niGGa
06-13-2006, 18:04
може и да имаме фенове но кой ще даде 50 лева за един концерт
Всеки истински фен.Точно на тоя селянин няма да отида, но бях на Onyx, GZA & DJ Muggz, Killa Beez..Всеки билет по 35-40 лева...Тва се случва веднъж в живота...Поне в България..

06-15-2006, 21:45
Не знам кой е селянин,при положение че цяла България слуша песните му. Може и да е комерсиализиран ама в днешно време кой не е. Това че на някои от вас не им харесва си е изцяло ваше право. Ама да ми судите по вас 4е никои нема да иде си е напрао смешно. Има още 7млн души в тая държава.

Р.S. Сигурен съм 4е той ше успее да събере хора на своя концерт равняващ се на хората отишли на вси4ки останали рапъри, идвали в България , взети заедно

HandOfBlood
06-15-2006, 23:32
всъщност не бих отишла ако ще и да ме колят (;

ironic
06-16-2006, 00:30
Не знам кой е селянин,при положение че цяла България слуша песните му. Може и да е комерсиализиран ама в днешно време кой не е. Това че на някои от вас не им харесва си е изцяло ваше право. Ама да ми судите по вас 4е никои нема да иде си е напрао смешно. Има още 7млн души в тая държава.

Р.S. Сигурен съм 4е той ше успее да събере хора на своя концерт равняващ се на хората отишли на вси4ки останали рапъри, идвали в България , взети заедно

Ще отидат, именно защото не разбират текстовете му. "Важното е бийт и баса да кърти". Пълно е с малки и големи раперчета и гангстерчета, мечтаещи да са черни. Идеал им е да са Лоши момчита и мацките да им се метат. Някой се беше изказъл, че разбира текстовете му и му е фен. Те и американците разбират текстовете му и му се кефят. Друг е въпросът, че 85% от албумите му се копуват от бели 10-12 годишни от предградията. Все пак винаги ще има някой да се кефи на опаковката, въобразявайки си, че съдържанието е стойностно.

Jamalska
06-16-2006, 11:54
може и да имаме фенове но кой ще даде 50 лева за един концерт
Всеки истински фен.Точно на тоя селянин няма да отида, но бях на Onyx, GZA & DJ Muggz, Killa Beez..Всеки билет по 35-40 лева...Тва се случва веднъж в живота...Поне в България..
ахахахахаха я сподели как си бил на Джиза и Мъгз?Дали е било яко?как си прекара хахахахахахаха

06-16-2006, 16:01
Да то и аз бях на KRS 1. Mного беше забавноооо...хахахахха. :mrgreen:

niGGa
06-16-2006, 17:37
Цитат:
ахахахахаха я сподели как си бил на Джиза и Мъгз?Дали е било яко?как си прекара хахахахахахаха
Да де...Грешка =) Исках да кажа, че щях да ходя...Объркал съм се...Всеки греши =)

priti_kiti
06-16-2006, 19:15
оффф мани,оня ден ме наспамиха с брошурки по центъра на София... напрао ми се отщя да хода... не че и иначе щях де,но се пак :lol:

Jamalska
06-16-2006, 21:09
Да то и аз бях на KRS 1. Mного беше забавноооо...хахахахха. :mrgreen:
Нали..от радост си потроших интериора... :? :evil: :cry: ..Сега като се присетя и ми се доубива и доплаква...ооот радост де:?
niGGa да ти имам грешката честно:/

дидо
06-17-2006, 10:25
доколкото разбирам повечето от вас ходят само на изпълнители, на които разбират текстовете, така ли? ми на мен и на Busta ми се ходи, но ако има някой, който разбира текстовете му... евала! Да не говорим за GZA, RZA и други, не само рапъри, чийто english е супер разбираем (защо само english, ами български!!!). айде да не се правим на кой по-по-най.

White__Nigga
06-17-2006, 14:25
Ave vie kak stanahte takiva golemi kritici,50 cent ima super mnogo qki pesni deto ne ste gi 4uvali izob6to,kato ste slu6ali 1-2 negovi pesni i kat ne sa vi haresali i...'ae toq gledai go kaf e balak,ne moje da pee izob6to'...vie ste golemi uruddi kato si mislite 4e razbirate pesnite i i jivota na 50 cent samo ot 1-2 pesni deto ste slu6ali.Pak i 50 ne be6e sam na koncerta s nego bqha Oliviq i Young Buck deto,da va svetna malko, sa ot G-UNIT deto e edna ot nai izvesnite grupi v cqla amerika 4e daje i v Evropa,tai 4e ne mi se pravete na golemi razbira4i ot muzika i si zadrujte jalkoto mnenie za vas, 4e kato vidq takiva izkazvaniq na urudi kato vas 4ak mi se povru6ta.Tolkova ste umstveno osakateni 4e ne mojete da go proumeete,slu6ate nqkva si lugava muzika i si mislite ve4e 4e razbirate ot muzika...ae varete ga se preska4ate....

06-17-2006, 14:29
Не, сериозно. 50 СТИНКИ е наистина много калпав рапър. WHITE_NIGGA, не се ли още малък да пишеш по форуми? Когато станеш на 12 години, пак заповядай.

Mo6no
06-17-2006, 16:34
Аз гледах репортаж на концерта по канал 1. Това което видях беще, че публиката е съставена от 10- 12 годишни хлапета, а това което чух трудно би се нарекло музика.

Jamalska
06-17-2006, 18:15
Ами случвало ми се е да ходя на концерт само за да подкрепя развитието на хип-хопа ..без преди това да съм чувала изпълнителя..в последнствие се зарибих,...Ама според мен хора като 50стинки не спомагат за да се развие хип-хопа...а да се накефят 12годишните бъдещи азисчовци...А ако толкова искам да разбера някой текст го търся в нета...
На РиЗА не съм ходила...тогава бях малка за такива неща каза мама:)
А ДжиЗА няма да дойде от мен да го знайте:)(дано греша)

06-17-2006, 20:11
MALE TYKA STE GOLEMI BALACI NE MOJEL DA PEE I BIL KOMERSQLEN AZ KATO GLEDAX REPORTAJA VIDQX XORA OKOLO 20-25GODINI KADE STE GI VIDQLI TEQ XLAPETA I KAK RAZBRAXTE 4E SA NA 12 GODINI SAMO MAI VIE SI ZNAETE TO4NO BULGARITE DA KRITIKYVAME RAPA E TUPO

Mo6no
06-17-2006, 20:19
А ДжиЗА няма да дойде от мен да го знайте:)(дано греша)
А той кога трябва да идва? и с Мъгс ли ще идва? Защото аз много му се кефя на Мъгс и на Съйпръс Хил (Преди ми бяха любимата група)

06-17-2006, 20:27
Аз па искам Non Phixion...

nm
06-18-2006, 13:37
parvo na koncerta nqma6e hlapeta i pove4eto tam bqh ve4e adults ! vtoro az samiq mnogo se 4udix dali da otida i bqh malko pesimisti4no nastroen predi koncerta na 4oveka si naprai mn qko 6ou trqbva da vi kaja ... ne se bqh kefil tolkova mn otdavna i ako pak naprai koncert pak 6te otida 6toto povqrvaite mi use6taneto si struva6e 35 leva ...

WILD__BOY
06-18-2006, 13:42
на концерт бих му отишъл само ако знам какво ще пее, защото не ме кефят комерсиалнтие му песни.
Просто политика на продуцентите - фифти го показа с филма си. С блиг блинг песни от сорта на кенди шоп и ин дъ клуп си прави парите.
Пял е пред 7000 човека, но го е напраил като за пед 30 000, поне не се изгаврли с хората като някой други "зведи" дори и родни.

honey_91
06-18-2006, 14:48
niakoi znae li dali 6te mu davat koncerta po TV
I MNOGO molia tezi koito sa hodili i ako imat snimki ot koncerta da mi gi pratiat na honey1991@abv.bg [-o<

Jamalska
06-19-2006, 15:47
А ДжиЗА няма да дойде от мен да го знайте:)(дано греша)
А той кога трябва да идва? и с Мъгс ли ще идва? Защото аз много му се кефя на Мъгс и на Съйпръс Хил (Преди ми бяха любимата група)
Концерта е писан за 16.07...И ще е сам...Макар че аз мн исках да чуя на живо албума с Мъгз...