PDA

View Full Version : Блян мой



06-08-2006, 22:41
Прошепни ми боса в нощта.
Говори ми нежни слова.
Позволявам ти да ме обичаш.
Позволявам ти да ме убиваш с любовта си.
Позволявам ти да бръкнеш в душата ми.Разтягай я, убивай ,я,разкъсвай я,така както аз разкъсвам теб.Слей се с вятъра.И отново проникни в душата ми.Съблечи се така както събличаш душата ми.Прибери се наранена от дъжда,така както аз прибрах душата си.Почувствай ме.Така както аз те почувствах.Обикни ме така както аз те обикнах.Целувай ме,така както аз те целувах.Мечтай ме,така както аз те мечтах.Дишай ме, така както аз те дишах.Запомни ме , така както аз те запомних:красива ,обляна в сълзи от болката, която ми причиняваш,като ме караш да те сънувам.Сбъдни се,така както ме накара да мечтая да се сбъднеш.Осъществи се блян мой...Спри да ми причиняваш болка като ме караш да те блянувам.Просто се сбъдни.Искам да се сбъднеш толкова скоро,от колкото отдавна те мечтая...,блян мой...живот мой..


Тук не става дума за човек, а за една мечта, която не бих могла да обясня.Аз сам авторката на "Хвърчилото"Искам мнения.Написах го за 5 минути.Просто от любов към изкуството. :-({|=

flying_girl
06-09-2006, 00:23
Мисля че бих го променила на някои на някои места, но като цяло е много фобро жъзхищавам се! =D>

Stasi`f`
06-09-2006, 04:38
I namen mnogo mi haresa =D>

teenkopele
06-09-2006, 13:32
Много ми хареса.
БРАВО! =D> =D> :wink:

ht_7j
06-09-2006, 15:10
Ne me pazplaka kakto "Hvyrchiloto", no mi haresa. :wink:

Brrrrrrrrrrrrr
06-16-2006, 12:06
Много е хубаво! Но според мен на някои места би трябвало нещо да се промени. Все пак е чудесно! =D>