PDA

View Full Version : Искреност или намеци!?!(към МОМИЧЕТАТА)



06-09-2006, 09:29
Момичета,какво предпочитате:момчето да бъде исрено-да ви каже направо,че ви обича(това не означава да не ви ухажва и т.н.,ами в началото да се изясните) или да покаже любовта си чрез намеци. ](*,) Айде помогнете плс,че немога да разбера :smt017

_sexy_madama_
06-09-2006, 09:35
emi znae6 li kvo mislq az ...az sum momi4e i bih iskala da mi kajat 4e me obi4at 4rez nameci ,za6toto malko e gadno dfa ti kajat v o4ite obi4am te...ami ako ne haresva6 mim4eto koeto ti go kazva?ami ako naprimer ti e nai-dobriq fr i ne iska6 da go narani6? [-X ne!4rez nameci bspored men e nai dobre :-) :-)

_sexy_madama_
06-09-2006, 09:37
no znai tova e moe mnenie ti po dobre izpolzvai svoeto :!: :!: :!: :-)

`Death`Whore`
06-09-2006, 09:39
Има намеци за секс, но намеци за любов няма. Чувствата могат да се покажат до една степен чрез постъпки, но и постъпките, и думите могат да са лъжливи.

06-09-2006, 09:49
Ами аз мисля,че трябва да изразя любовта си като и кажа какво чувствам,но не съм сигурен :-k И въпреки това искам да чуя вашите мнения,за да не се получи някаква мн кофти ситуация :smt011

_sexy_madama_
06-09-2006, 10:10
mili4uk po dobre i podari cvetq ili ne6to ot sorta,s predloga 4e si iskal da gi podari6 na gadjeto ti ,oba4e tq ti e otkazala i 4e nqma na koida gi podari6 !ako gi otkaje zna4i ne te hartesva ,ako gi priemes golqma usmivka i ako zabeleji6 4e e 6tastliva prez celiq den zna4i te haresva :-)

`Death`Whore`
06-09-2006, 10:15
Момиче, престани да говориш глупости. Излагаш се пред хората, които могат да мислят.

doctordre
06-09-2006, 10:31
Момиче, престани да говориш глупости. Излагаш се пред хората, които могат да мислят.
:lol: :lol: :lol:

NeSTa_86
06-09-2006, 11:28
mili4uk po dobre i podari cvetq ili ne6to ot sorta,s predloga 4e si iskal da gi podari6 na gadjeto ti ,oba4e tq ti e otkazala i 4e nqma na koida gi podari6 !ako gi otkaje zna4i ne te hartesva ,ako gi priemes golqma usmivka i ako zabeleji6 4e e 6tastliva prez celiq den zna4i te haresva :-)ти си хипер зле...що нем и подариш едни гащи и да ми кажеш, че гаджето ти е отказало...да видиш как ще реагирам.......просто ще забрава, че същестуваш.......

CVETELLINA
06-09-2006, 11:59
mili4uk po dobre i podari cvetq ili ne6to ot sorta,s predloga 4e si iskal da gi podari6 na gadjeto ti ,oba4e tq ti e otkazala i 4e nqma na koida gi podari6 !ako gi otkaje zna4i ne te hartesva ,ako gi priemes golqma usmivka i ako zabeleji6 4e e 6tastliva prez celiq den zna4i te haresva :-)ахахахахаха ужас.... :shock: :-D :-D :-D
А по темата,мисля,че при всяка връзка трябва да има ухажване.Но също така чувствата не се казват,а се показват! :wink:

lori :)
06-09-2006, 14:05
Ако направо кажеш на момичето ,дори и да те харесва има опастност да загуби интерес .Няма смисъл просто да и поднесеш чувствата си наготово.А и любовта се доказва, в повечето случаи думите са излишни :wink:

Ice_Queen
06-09-2006, 14:12
ами като се замисля..тва с ухажването е много яко..става ти ..така да се каже-топло на душичката от това че някой се старае да ти се хареса,да те впечатли и т.н. :roll:
иначе идва момента в който по-откровенния разговор е задължителен ;)
И както Лори каза-понякоаг думите са излишни,с жестове на моменти може да покажеш много повече :mrgreen:

Labelle
06-09-2006, 14:17
Искреност , но не веднага имам пред вид веднъж сме излезли и "Ми такова, знаеш ли , че те обичам", защото нещо не реагирам никак адекватно на такава изцепка - първа реакция :shock: и веднага след това под масата от смях, което никак не е приятно за момчето. И все пак като излезем 2-4 пъти хубаво е да си каже какво мисли, защото намеците преполагат първата крачка да направи момичето , което е глупаво и за повечето момичета някакси неприсъщо.

Sladurka_69
06-09-2006, 14:52
Ami tva s podaraka prednazna4en za gadjeto i spored e men e adski tapo, 6toto li4no az adski mn bih se podraznila, 4e nqkoi mi podarqva ne6to koeto ne prednazna4eno za men samo 6toto nema kvo da go pravi! [-X A ina4e mislq 4e parvo trqbva da si siguren v 4uvstavata si, a pak posle davai napravo, pak kvoto stane! :) Uspeh!

_M1rkA6t0_k0tI_
06-09-2006, 16:00
да ти кажа зависи от момичето най много но май повечето момичета обичат да ги охажват без направо обичам те (поне според мен аз тка предпочитам :) ) защото ако не те обича тя ще стане мн тъпо или ще се усмихне или ще ти каже малко по деликатно "не те харесвам" така че с намеци май по добре а и зависи от възраста на момичето но все пак намекни и че я харесваш но бъди търпелив не прибързвай :) :P :D :lol:

Овцата
06-09-2006, 16:22
Аз лично не гледам с добро око на хора, които много бързо ги изтърсват тези думи. И мисля, че не съм само аз. Едно е да си искрен и да не я лъжеш, друго е прекомерно много да се разкриваш. Остави признанията за по-късно. Не е нужно дори да се опитваш да й го покажеш, защото и да искаш не можеш да го скриеш. А пък ако я мъчи малка неизвестност, още по-добре. Все пак чувството за влюбеност малко или много се крепи на несигурността.

Black_Witch
06-09-2006, 16:42
Момичета,какво предпочитате:момчето да бъде исрено-да ви каже направо,че ви обича(това не означава да не ви ухажва и т.н.,ами в началото да се изясните) или да покаже любовта си чрез намеци. ](*,) Айде помогнете плс,че немога да разбера :smt017

Аз па не мисля,че и намеци трябва да са.По-скоро с жестове.Моя мъж много повече ми стопля сърчицето като направи нещо мило за мен,като се грижи за мен,от колкото като ми повтаря постоянно колко е влюбен. :smt011

bulgarche
06-09-2006, 16:42
Аз предпочитам направо.

otchaqnata
06-09-2006, 17:18
ами като се замисля..тва с ухажването е много яко..става ти ..така да се каже-топло на душичката от това че някой се старае да ти се хареса,да те впечатли и т.н. :roll:
иначе идва момента в който по-откровенния разговор е задължителен ;)
И както Лори каза-понякоаг думите са излишни,с жестове на моменти може да покажеш много повече :mrgreen:

white_chik
06-09-2006, 17:24
ами не мога да кажа на 100% как точно би ми харесало,може би зависи от ситуацията,но май ще е най-добре 2 в 1.АКо ходя с дадено момче-ще ми е приятно да ми каже в очите,че ме обича,но ако некой приятел ме спре и ми го изтърси, а аз не изпитвам същот, ще ми стане некво странно и гадно.

AnN_G
06-09-2006, 19:20
Ми с намеци е по-добре,според мен не може веднага да и го изтърсиш,момичетата винаги се съмняваме"дали ме харесва,дали не си е такъв със всички,само се бъзика май...приемаме като приятелка..."и още такива,първо и показвай само със знаци а после поговорете-това е моето мнение.Все пак първо трябва да забележи че имаш нещо към нея.

miloto_girl_4e
06-09-2006, 19:22
предпочитам да е директен, а не да ми увърта сто часа

NaDeTy`bE
06-09-2006, 19:24
ami az haresvam mom4eta koito namekvat i po vreme na namekvaneto go kazvat :} nqkaksi tova namekvane olekotqva ne6tata i predrazpolaga momi4eto :} 8-[

ludamacka
06-09-2006, 22:10
ami az li4no obi4am ne6tata da sa qsni taka 4e predpo4itam napravo da mi kajat 4e me obi4at

anitka_555
06-10-2006, 10:14
ISKRENOST!!!kaji i go napravo 6toto ot prekaleno mnogo nameci nakraq tq 6te izgubi tarpenie.osobeno ako ima 4uvstva kam tebe-taka 4e davai uvereno momi4etata ne haresvat mom4eta koito sa nesigurni v sebe si (pone az) [-X

06-10-2006, 10:59
Много благодаря за помощта,но честно да ви кажа вече съвсем се обърках.Иначе ние сме на 14 години,аз съм напълно сигурен,че я обичам,и то много.Скоро ще я поканя на среща,засега само и правя комплименти и се държа мило.Та-а-а-а-а все пак какво да направя?Кога да и кажа,че я обичам ](*,) ](*,) ](*,) ?

Slave4You
06-10-2006, 11:32
на мен ли4но 6те ми е доста кофти някой да ми го каже в о4ите.смисъл...ако той не ме кефи,ко да му кажа:"хубаво ама аз пък не те харесвам"....най добре си е с намеци...по този на4ин ако не харесвам мом4ето 6те мога да го отблъсна не толкова жестоко и рязко.

Овцата
06-10-2006, 11:34
Много благодаря за помощта,но честно да ви кажа вече съвсем се обърках.Иначе ние сме на 14 години,аз съм напълно сигурен,че я обичам,и то много.Скоро ще я поканя на среща,засега само и правя комплименти и се държа мило.Та-а-а-а-а все пак какво да направя?Кога да и кажа,че я обичам ](*,) ](*,) ](*,) ?
Поне след няколко месеца.

06-10-2006, 11:38
Аха,значи след като излизаме няколко месеца,да и кажа,че я обичам.А как да разбера ако не иска да излизаме.В смисъл не искам да и досаждам.Въпреки,че я обичам ако не изпитва никакви чувства към мен аз няма да упорствам.Та как да разбера дали изпитва нещо към мен и дали ще се получи?

Labelle
06-10-2006, 11:54
Аха,значи след като излизаме няколко месеца,да и кажа,че я обичам.А как да разбера ако не иска да излизаме.В смисъл не искам да и досаждам.Въпреки,че я обичам ако не изпитва никакви чувства към мен аз няма да упорствам.Та как да разбера дали изпитва нещо към мен и дали ще се получи?
Няма нужда да чакаш няколко месеца - още на 2-3 среща можеш да и кажеш , че я харесваш. А за обичането - изчакай да се убедиш , че иска да излиза стеб , приятна и е компанията ти и има симпатии.

06-10-2006, 12:16
А добре ли е ако и подаря цветя на втора среща?Или на трета?За тези въпроси се сетих половин час по-късно след последния ми въпрос :mrgreen: И него ще го повторя:как да разбера,че не ме харесва?

Labelle
06-10-2006, 12:19
не не и подарявай подаръци веднага може да се стресне. Лесно ще разбереш - ако почне да увърта колко е заета как няма време как е свободна чак след 2 седмици - значи просто няма желани да излиза с теб. Ако приема поаканите ти - явно си и симпатичен.

06-10-2006, 12:21
Ами колко често да я каня да излизаме?

06-10-2006, 17:04
Айде помогнете само за това,моля ви.През лятото колко често да я каня да излизаме.Че аз колко съм влюбен и се притеснявам да не прекаля :smt007

NaughtyGirl
06-10-2006, 17:40
Аз лично предпочитам да ми го покаже чрез намеци,защото ако не го харесвам ще ми е мн кофти да го отрежа,а пък ако почне да ми го намеква и аз мога да му намекна,че не го харесвам!!!

niki7o
06-10-2006, 17:45
Аз лично предпочитам да ми го покаже чрез намеци,защото ако не го харесвам ще ми е мн кофти да го отрежа,а пък ако почне да ми го намеква и аз мога да му намекна,че не го харесвам!!!
i az sam na su6toto mnenie macka =D>

sedric
06-10-2006, 18:04
mili4uk po dobre i podari cvetq ili ne6to ot sorta,s predloga 4e si iskal da gi podari6 na gadjeto ti ,oba4e tq ti e otkazala i 4e nqma na koida gi podari6 !ako gi otkaje zna4i ne te hartesva ,ako gi priemes golqma usmivka i ako zabeleji6 4e e 6tastliva prez celiq den zna4i te haresva :-)
kwi sa teq ГЛУПОСТИ дето ги приказва6?!?!?! ти да не си на 5 4е тва са пълни тъпотий казва6 и "лапай 4урката животнооооооо" и ако тя се навие си4ко е на 6 ( майтап) ми най добре е 4рез намеци!!!!

ABPopA
06-10-2006, 18:05
emi moito mnenie po v7pros4eto ti.... nemoje nqkoi napravo da ti kaje 4e te obi4a... to4no po vreme na taka nar4etenoto "uhajvane" idvat nqkakvi 4uvstva... tva "obi4am te" ne e za na4alo na nqkakva vr7zka,pone tva si e moito mnenie! i az bih predpo4ela da stane vsi4ko s nameci;))) ni6to koeto e mn direktno ne me kefi mene osobeno ako staa duma za liubov;))

Brrrrrrrrrrrrr
06-10-2006, 18:26
всяко момиче си има собствено мнение по въпроса. Теака че няма място за спор в този случай. Никой не може да ти каже ДИРЕКТНО или С НАМЕЦИ НА ВСЯКА ЦЕНА! Такова е моето мнение. :)

Labelle
06-10-2006, 19:09
Ами колко често да я каня да излизаме?
Момче направо ние да я поканим , а ? Тези неща се чувстват :). Още от първото излизане ще разбереш ако и е приятно и всеки ден може да излизате. Хайде успех и малко по смело и самоуверено :)

Krem4eto
06-11-2006, 17:38
Момичета,какво предпочитате:момчето да бъде исрено-да ви каже направо,че ви обича(това не означава да не ви ухажва и т.н.,ами в началото да се изясните) или да покаже любовта си чрез намеци. ](*,) Айде помогнете плс,че немога да разбера :smt017

ИСКРЕНИ!