PDA

View Full Version : Кой отбор може да спре Бразилия



Пчелата Лайнарка
06-09-2006, 10:55
Е?

jenny_e
06-09-2006, 11:07
mai nikoi, no moje da ima i iznenadi (Germaniq, Angliq, Franciq-se pak sa silni otbori )

sexy___pi4e
06-09-2006, 12:07
spored men te 6te sa pobediteli

black_heart
06-09-2006, 12:12
Arjentina ili Angliq

Пчелата Лайнарка
06-09-2006, 12:22
ами ника си ми харесва на мен. Иначе аз съм Пепи П. ама пиша така в друг раздел. \:D/ :lol:

hamilcar
06-09-2006, 12:53
Няма отбор който може да спре Бразилия.

Santino
06-09-2006, 13:51
Arjentina ili Angliq

пс:доктор дре, ще се захласнеш бе, мой :D :D :D

Jamalska
06-09-2006, 14:10
Няма отбор който може да спре Бразилия.
!!!:)

teenkopele
06-09-2006, 14:41
Няма отбор който може да спре Бразилия.

Според мен, има такъв отбор и само предстоящите мачове ще покажат кой е той. :wink:

Tyson
06-09-2006, 15:24
Чехия
Аржентина
Германия
Англия
Италия (въпреки, че много от титолярите им няма да играят)
Испания
Холандия

Sapphir
06-09-2006, 15:35
Изпитвам силна антипатия към бразилците , дано се намери отбор, който да ги спре. Макар че аз не ги смятам за някакви хипер силни.

ht_7j
06-09-2006, 15:45
I az ne mislq, che ima takyv otbor, no dano ima iznenadi. [-o<

ht_7j
06-09-2006, 15:49
I vse pak...Az sym za Hyrvatska, Portugalia ili Italia...

06-09-2006, 15:49
Искам финал - Гана срещу Япония!

Maria Carmen
06-09-2006, 19:48
Costa Rica - Trinidad i Tobago :lol: :lol:

teenkopele
06-09-2006, 23:47
Аз пък искам финал Хърватска-Сърбия и Черна Гора, въпреки че е много малко вероятно да стане. :wink:

Пчелата Лайнарка
06-09-2006, 23:50
Я по разбиращите Холандия с бразилия кога най-вероятно могат да се срещнат.

i'm so excited!
06-10-2006, 12:15
германия (щото са домакини :-D )
англия може би, аржентина може би и евентуално мойте фаворити хърватска

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 20:40
Я по разбиращите Холандия с бразилия кога най-вероятно могат да се срещнат.
Значи ако Бразилия стане първа в групата си, а Холандия са втори след Аржентина то ще се срещнат на полуфинал. Ако Холандия завърши първа в групата си ще се срещнат на финал.

Пчелата Лайнарка
06-10-2006, 20:56
Я по разбиращите Холандия с бразилия кога най-вероятно могат да се срещнат.
Значи ако Бразилия стане първа в групата си, а Холандия са втори след Аржентина то ще се срещнат на полуфинал. Ако Холандия завърши първа в групата си ще се срещнат на финал.
Значи Рууд ще е голмайстор! То друг отбор освен кариоките не може да спре Холандия.

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 21:15
Я по разбиращите Холандия с бразилия кога най-вероятно могат да се срещнат.
Значи ако Бразилия стане първа в групата си, а Холандия са втори след Аржентина то ще се срещнат на полуфинал. Ако Холандия завърши първа в групата си ще се срещнат на финал.
Значи Рууд ще е голмайстор! То друг отбор освен кариоките не може да спре Холандия.
Абе да ти кажа доста отбори са способни. Дори утре ми е много интересно какво ще направи срещу Събрия и Черна Гора... Може очевиден да е мача за някои, но се видя, че на туй световно няма нищо сигурно...

Frank_Lampard
06-11-2006, 01:11
Единствените способни отбори са Англия и Германия. Разбира се моето желание е още на 1/2 финала, Лъвовете да ги спрат и после на финала Бекс да вдига титлата :)
Мисля, че това е напълно реално, особено след като Бичето / Рууней / се завърна ;)

gigi_00
06-11-2006, 17:05
Ispaniq

Nekasa4a
06-12-2006, 00:26
Няма отбор който може да спре Бразилия.
!!!:)


След като гледах Холандците сам склонен да вярвам че Бразилия има силен опонент и той ще ги спре :twisted: :mrgreen:

Въпреки че сам за Англия 8)

Football_PD
06-12-2006, 01:17
Бразилия е силно надценена и всички медии прекаляват с "надуването" на този балон.Като еденици са най-добрите,спор няма,Роналдиньо е играч от ранга на Пеле и Марадона,велик просто.Обаче не е само да се съберат 11 имена и толкова,ще ги видим как са като отбор,дали могат да се сработят толкова звезди заедно :-k .В квалификациите имаха загуби от отбори като Уругвай,Парагвай,Боливия,к ито нямат кой знае колко по-добри играчи от младежите на Бразилия до 19 години =D> .Което за мен значи,че срещу организирана,отборна и нахъсана игра бразилците често започат да издишат :smt017 .Моят фаворит са Италия,един много добър колектив,сплотен отбор,но имащ и звезди от световна класа като Тоти,Лука Тони и Дел Пиеро,които не отстъпват на бразилските(без Роналдиньо =D> разбира се ).Не отписвайте и Франция,Зидан сега е "дядка",но в славните си години беше по-велик от Роналдиньо,на Зи Зу само дори името му може да играе \:D/ .Другите добри отбори прекалено много разчитат на 1 играч - Англия на Рууни,Чехия на Недвед,Германия на Балак,Аржентина на Рикелме.....е хубаво,ама ако се контузи нещо звездата или не му върви играта?Така чак до титла не е стигал никой с по 1 футболист.На Еврото Недевед се контузи и гърците биха Чехия,защото без него чехите се чудеха какво да правят,така и Франция се провали без Зидан,но те имат и Анри поне \:D/

neMec`
06-12-2006, 11:44
ave v futbola vinagi ima izlenadi nikoga neznaete kakvo 6i stani arjentinma italiq angliq portugaliq ispaniq da ne bi da sa slabi otbori si4ko moje da stani minaloto svetovno otbor silen kato franciq padna ot sinegal otbor koito za 2ri put se klasira za svetovno a purviq e bil v purvite svetovni i stignaha do 4etvart finali li do kade be6e taka4e nikoi ne moje da kaji dali braziliq nqma da bude sprqna ,no as sa nadqvam da spe4elqt 6tot mislq da sloja nqkoi lev za tqqh za svetovni :wink:

teenkopele
06-12-2006, 11:53
ave v futbola vinagi ima izlenadi nikoga neznaete kakvo 6i stani...

Именно. :wink:

MiRaCuLiXbb
06-12-2006, 12:50
Бразилия е силно надценена и всички медии прекаляват с "надуването" на този балон.Като еденици са най-добрите,спор няма,Роналдиньо е играч от ранга на Пеле и Марадона,велик просто.Обаче не е само да се съберат 11 имена и толкова,ще ги видим как са като отбор,дали могат да се сработят толкова звезди заедно :-k .В квалификациите имаха загуби от отбори като Уругвай,Парагвай,Боливия,к ито нямат кой знае колко по-добри играчи от младежите на Бразилия до 19 години =D> .Което за мен значи,че срещу организирана,отборна и нахъсана игра бразилците често започат да издишат :smt017
Квалификациите не са особено надежден показател. Все пак на световно се играе...като за световно. :) Бразилците май нямат загуба от Уругвай и Боливия, имат от Еквадор и Мексико/не от квалификациите/ и то през 2004г май... Честно казано не си спомням много добре... Може да имат някои загуби от слаби противници, но направиха и доста добри мачове, срещу Аржентина, както и всички по-горе изброени отбори.
Иначе и на мен много ми харесват Италианците.

honey_reflection
06-12-2006, 21:08
Mislq. che moje Germaniq i Chehiq !!

The Interceptor
06-12-2006, 22:02
Arjentina ili Angliq

Right!

Fena
06-12-2006, 22:20
Ъ...Англия не ми се вярва. Имат силен футбол, но не мисля че могат да са сериозни конкуренти за купата, още повече на Бразилия. За Бразилия не мога да дам мнение за играта им, защото не съм гледал техен мач от 2002-ра. След утрешния мач с Хърватска, ще мога евентуално да направя някаква оценка на представянето им. И между другото Хърватска в момента изобщо не са слаб отбор, така че се очертава да бъде доста добър мач ! :twisted:

06-12-2006, 22:29
Според мене тука иде ре4 за Англия и Германия( въпреки вси4ко мисля 4е съставът им за световното е силен),а изненади може да се о4акват отвсякъде,все пак о6те не сме видяли в действие пове4ето от фаворитите за купата.ми6лено пропускам Аржентина - тва не е тяхната година.

ATAKABG
06-13-2006, 05:10
Германия
Италия
Аржентина
Чехия

laynovoz
06-14-2006, 22:17
българите, за да си го върнат от 94, те не играят, следователно - никой!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

аве кви са тес бразилци да не са богове, нали ги видяхме...хубо че хърватите не биаха организирани щяха да им и*ат майката...

06-15-2006, 02:11
българите, за да си го върнат от 94, те не играят, следователно - никой!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

аве кви са тес бразилци да не са богове, нали ги видяхме...хубо че хърватите не биаха организирани щяха да им и*ат майката...
94-та изобщо не играхме с Бразилия така че не схващам защо трябва да им го "връщаме" за тогава :shock:

laynovoz
06-15-2006, 12:45
българите, за да си го върнат от 94, те не играят, следователно - никой!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

аве кви са тес бразилци да не са богове, нали ги видяхме...хубо че хърватите не биаха организирани щяха да им и*ат майката...
94-та изобщо не играхме с Бразилия така че не схващам защо трябва да им го "връщаме" за тогава :shock:

мисълта ми беше друга.. нали паднахме от италия заради садията и италия играха със бразилия. този път нямаше да е така и садията нямаше да е п*тка и щяха да играят двете Б-та (както каза Ванга)

MiRaCuLiXbb
06-15-2006, 12:57
По-скоро ще играят Батсвана и Бразилия, отколкото България...

laynovoz
06-15-2006, 16:38
По-скоро ще играят Батсвана и Бразилия, отколкото България...

](*,) za jalost

MiRaCuLiXbb
06-15-2006, 19:14
Ботсвана де* :lol:
Но и Батсвана е по-вероятно да играе отколкото ние. :)