PDA

View Full Version : Moderated:Мотивите на произведенията от 8 клас?!



lev4o
06-09-2006, 16:11
6te sam vi mn blagodaren ako nqkoi mi kaje motivite na proizvedeniqta ot 8 klas znam 4e tva e mnogo pisane i rabota ama ako nqkoi moje da pomojne da go napravi ina4e moje da ne minem v 9 klas blagodarq predvaritelno

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

lev4o
06-09-2006, 18:33
6e mi obqsnite li kvo e tva Moderated by miloto
т.7 от Правилника

Jessika_MG
06-09-2006, 18:58
Zna4i, 4e ne si 4el/a pravilnika i si naru6il/a nqkoq to4ka. Sq tva ne e moq rabota da ti obqsnqvam....
Ta , za proizvedeniqta-govori se za rodov dylg, rodovi normi, v na4aloto e "Dervi6ovoto seme", "Predi da se rodq"... tam li4nostta e podtiskana v imeto na rodovoto i negovite zakoni. Edva li ne 4ovek e tova, koeto mu e poveleno da byde. Drugite 2 proivedeniq, koito sa mi napravili vpe4atlenie sa "Potomka" i "Da se zavyrne6 v ba6tinata ky6ta". Trqbva da si gi 4el/a... V potomka pak se govori za vr16taneto kym roda. Az sam takava, za6toto predcite mi sa bili takiva. Liri4eskata geroinq raz4ita sebe si sprqmo tova, koeto sa bili pradedite i. A "Da se zavyrne6 v ba6tinata ky6ta" zasqga "motiva": centyr-periferiq. Trqbva da ste govorili v u4ili6te. V centyra 4ovek se rajda, izjivqva detstvoto si i posle trqbva da izvyrvi jiteiskiq si pyt (koito se qvqva periferiqta) i v kraq na dnite si se zavry6ta otnovo v centyra, za da zavyr6i jiteiskiq cikyl, da zatvori kryga. Ob6to vzeto ne6ta sa za vryzkata na otdelniq individ s roda mu, normite, principite i izob6to kak se priema 4ove6koto sy6testvuvane.
Tova e koeto si spomnqm ot 8mi klas nakratko, dano ti pomogne pone malko!

lev4o
06-09-2006, 19:16
jessika_MG ti si nai to4nata macka mn ama mn ti blagodarq 4e se postara da mi napi6e6 teq raboti ako si ot pld ili ot nqkade drygade moje da dade6 skype da si lafim o6te edin pat mn ti blagodarq

Jessika_MG
06-09-2006, 20:19
Xax, e nali za tova sa forumite. Trqbva da se pomaga \:D/ Ina4e ne sam ot plovdiv :smt016 i uspeh s izpitvaneto !!!