PDA

View Full Version : Kogato toi ne iska sex



reni_koen
06-09-2006, 18:29
Imam edin izklu4itelno stranen problem.S priqtelq mi se poznavame ot 8 godini,prejiveli sme adski mnogo ne6ta zaedno,jiveem v edin blok,poznavame se do bolka.Toi e mom4e koeto mnogo me e naranqval,no az vinagi mu pro6tavah,ne mojah da go zabravq,ne mojeh da se darja kato priqtelka s nego,ne znaeh kak.Predi 6 meseza tragnahme,no posle se razdelihme,toi poiska,az nqmah mnogo vreme za nego.Posle pak se sabrahme,no sled 1 mesez az sre6tnah drug,slu4aen barman i zaplenena kato malko momi4enze zarqzah moq priqtel.Mnogo go zabolq,az znaeh tova,use6tah go i men me bole6e,no trqbva6e da go napravq,ne iskah da go laja.Bqh s drugo mom4e 1 mesez,toi mi be6e parviq...no mi omrazna,a v saznanieto mi be6e samo moq sased,OTNOVO se sabrahme predi 2 sedmizi,vsi4ko e nared zasega,no toi ne iska da pravim sex otkakto mu kazah 4e sum spala s drug,makar i samo edin...neznam za6to...pomagaite[/b]

Овцата
06-09-2006, 18:32
Ами... не е странно. Все някога ще поиска, не се притеснявай, просто му покажи, че го обичаш и повече няма да го зарязваш заради други момчета.

BeZ^BikiNi
06-09-2006, 18:42
Ami az mislq che v momenta oshte mu e kofti che toi ne e bil purviq- poneje za momchetata tova e mn golqma privilegiq i sled izvestno vreme shte mu mine. :-k Pone tova emoeto mnenie - ne burzai i shte vidish che sam shte si go poiska :roll:

06-09-2006, 18:57
Az 6te dam malko po razli4en otgovor ot predi6nite.Spored men toi mnogo te obi4a no prosta kati si predstavi 4e si go pravila predi nqkolko sedmici s drug i ti e burkal , celuval i tn..... i 6te mu e super kofti moje kato poiska da pravi i prosto da se se6ta za tova onzi kakvo e pravil i :-&
Ta ili naistina 6te go preodolee ili mojebi 6te se pomu4i izvestno vreme i 6te vidi 4e ni6to nqma da stane i nz natatuk..............

Carlos
06-09-2006, 19:12
Ami az mislq che v momenta oshte mu e kofti che toi ne e bil purviq- poneje za momchetata tova e mn golqma privilegiq i sled izvestno vreme shte mu mine. :-k Pone tova emoeto mnenie - ne burzai i shte vidish che sam shte si go poiska :roll:
напълно съм съгласен! =D>

Ekita
06-09-2006, 19:55
Ренко,парцал мой,можеше днес да дойдеш в нас да обсъдим двечките проблема,а не да пишеш анонимно във форума ми \:D/

iLoveChocolate
06-09-2006, 20:00
kaji mu 4e tova e bila golqma gre6ka i go ubedi v tova.za pruv put mi se slu4va da razbera 4e ima mom4e,koeto ne iska sex.mi probvai da go vuzbudi6 ili ne6to takova,toi rano ili kusno 6te olekne i jelanieto 6te naddelee v nego.uspeh macko \:D/

{sweet4e}
06-09-2006, 20:12
A toi bil li e predi s momi4e???
Ina4e sam napalno saglasna 4e na nego sega mu e kofti pri misalta 4e si bila s drug no tova samo pokazva 4e moje bi te obi4a!Ne misli6 li???

SuN4o_F
06-09-2006, 22:10
moje bi e iskal da ti e parviq... ne se pritesnqvai 6te si poiska...

cvety_i_bebeto
06-09-2006, 22:27
kofti mu e na 4oveka..4e si bila s drug..a mojebi e iskal toi da ti e parviqt..nz..iz4akai da mine malko vreme..ti ot 2 sed..ste zaedno i vednaga v legloto

no name
06-09-2006, 23:48
za pruv put mi se slu4va da razbera 4e ima mom4e,koeto ne iska sex.

Ние да не сме животни да не може да се контролираме :). И ние имаме чувства.

А по темата ми бая си го рязала .. трябва да го накараш да се почувства единствен и сте готови :)

06-09-2006, 23:58
govorete.tova e edinstveniq na4in.tap4ete na edno i su6to dokato ne ulegnat ne6tata.kakto ti kaza-poznavate se ot 8 godini i se poznavate do bolka.znae6 kak da go nakara6 da se 4uvstva edinstven.nqma kakvo da 4aka6 saveti-davai :)

-GosT

06-10-2006, 23:32
mnogo si tupa ma pa4avro nae6i 4e tva mom4e po cqla ve4er si misli kak onq kele6 ti e rovil iz mrusnata putka a...stranen i bil problema tupa si kat guz tva ti e problema

ne`znaina
06-10-2006, 23:36
mnogo si tupa ma pa4avro nae6i 4e tva mom4e po cqla ve4er si misli kak onq kele6 ti e rovil iz mrusnata p***a a...stranen i bil problema tupa si kat guz tva ti e problema

II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

няма да е лошо да прочетеш правилника преди да си позволяваш да пишеш...

Frank_Lampard
06-10-2006, 23:41
Абсолютно нормална е реакцията му. Познавате се от 8 години, сама казваш, че се познавате до "болка". Каквото и да става вие се събирате, т.е. има страшно силна връзка м/у вас. Нормално е да се предполага, че твоето "сефте" ще е точно с него, но уви ти си решила друго / според мен глупаво /. Неговата реакция разбира се е временна, ако той усети, че всичко е както преди до 1-2 месеца ще се успокои и ще пожелае сам, но все пак сега е наранен ...