PDA

View Full Version : PRISON BREAK



*fancy*
06-10-2006, 08:51
za kakvo se razpravq ////

Sapphir
06-10-2006, 08:55
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32873&highlight=prison+break

Има такава тема, както и търсачка!

Desire^
06-10-2006, 12:01
da ama ne [-X
v taq tema pi6e mnenia po seriala as iskam da znam za kvo stava vapros g/d v nego da znam dali da go gledam da si precenq \:D/

Фъкито
06-10-2006, 12:06
da ama ne [-X
v taq tema pi6e mnenia po seriala as iskam da znam za kvo stava vapros g/d v nego da znam dali da go gledam da si precenq \:D/


Ако разбираш елементарен английски :

Lincoln Burrows is on death row for the murder of the Vice President's brother. He insists he's innocent, but no one other than his brother Michael Scofield believes him. An engineer who was hired to renovate the prison where Lincoln is being held, Michael takes drastic measures to help his brother. He robs a bank and is sent to the same prison, so that with his knowledge of the building (the blueprints are conveniently tattooed on his body) the two of them can escape together. However, the plan soon becomes more complicated than Michael intended as other prisoners find out about the plot and want to escape too. Michael also discovers a massive governmental conspiracy that is determined to see Lincoln executed when two crooked federal agents try to silence Burrows' ex-wife and son, who are working with a lawyer to free him. Breaking out will be more difficult than he thought, but he's still going to give it his all.

evanescence_fen4e
06-10-2006, 12:48
тъпо :evil:

Sapphir
06-10-2006, 14:36
da ama ne [-X
v taq tema pi6e mnenia po seriala as iskam da znam za kvo stava vapros g/d v nego da znam dali da go gledam da si precenq \:D/

Ми гледай го и ще разбереш за какво се разказва подяволите!
В ТЕМАТА за този филм , можеше да питаш за него , защо правиш нова тема?

the_o.c_girl
06-10-2006, 14:40
тъпо :evil:кое му е тъпото,бе ти навсякъде само това и това!аз несъм гледала сериал и немога д акажа ти гледал ли си го или темата е тъпа

ComiX
06-10-2006, 14:42
Prison Break, или както е определян от критиката - "хита на сезона" не е за изпускане. Историята най-общо казано е за това, как един човек е осъден на смърт и чака екзекуцията си в затвор край Чикаго, след като е бил натопен за убийството на вицепрезидента на САЩ, което не е извършил. По-малкият му брат обаче е проектирал затвора и влиза при него за да го измъкне. Как ще стане това обаче? Той има перфектен план, но за да мине всичко успешно, трябва да се спазва графика за подготовка на бягството. Трябва да накара съкилииника си да се включи, да се отърве от един ненормален, който не спи, да заблуди докторката, че е болен от диабет, за да ходи редовно в лазарета, който е най-слабото звено в затвора и да подготвя бягството. Трябва и да пробивa дупки в стени с ръчен миксер, да си направи ключ от болт, да убеди мафиотски бос да му помогне в бягството и след него.. но винаги се получават усложнения, които не са предвидени и трябва да се импровизира. Постепенно "бягащите" се увеличават и с един супер-перверзен, садистичен, бисексуален педофил убиец, който никой не харесва, един шантав старец, за който има съмнения, че е легендарният Д.Б. Купър, както и други тяхни съкилииници. А междувременно отвън корумпирани агенти от тайните служби (Secret Service), плетат интриги за да се отърват, колкото се може по-бързо от всички, които могат по някакъв начин да докажат, че нещата не са такива, каквито след много труд те са направили да изглеждат. Една чаровна адвокатка и един обществен защитник ще направят всичко възможно да измъкнат приятелите си от затвора, като се опитат да разнищят случаят, в който са земесени хора от най-високо държавно равнище.. но часовника тиктака и датата на екзекуцията наближава..

Филма е просто много добър трябва да го гледаш няма какво да се чудиш :wink: