PDA

View Full Version : Имам хемороид. Какво да правя



Гост257
06-10-2006, 08:58
Значи преди 1 седмица някаде, неотдавна демек, значи то си е нещо като пъпка нали, (с доста ухитрения успях да го видя, все пак се намира на доста интересно място) значи не ме боли, не ме сърби, не чувствам няква крайна болка при изхождане, всмисл да кажем ако си стисна въпросното място леко се усеща някаква болка но е ... неква никва. Но все пак е малко гадно аз по принцип нямам никакви проблеми, здравето ми е като на бик, боледувам веднъж годишно за 2-3 дена, при смяна на сезоните от лято на зима :mrgreen: Та значи нали пак повтарям не ми създава проблеми обаче си е някакво, странно все пак не е нещо нормално, та значи какво да правя? :smt017

06-10-2006, 09:21
Съветвам те да отидеш на лекар.
Знам, че е неприятно и ще ти трябва малко време да се мотивираш, но все пак ме послушай и иди.
Казвам го от опит, защото аз отлагаь цели 6 месеца и накрая отидох.
Ако все пак предпочиташ да се самолекуваш ще ти кажа, че трябва да отидеш е някоя аптека и да поискаш нещо за хемороидо. Ше ти предложат Detralex (най вероятно). Пие се по специална схеме, която ще ти кажат.
Има и едно мазило, което е много ефикасно (поне при мен беше така), казва се Pilex и е крем за мазане.
ами май е това. Успех и бързо възстановяване....

Гост257
06-10-2006, 10:03
А какъв е горе долу ефекта от тези лекарства, и за колко време се постига? :?:

06-10-2006, 18:18
Predi da zapo4nesh da piesh kakvito i da e lekarstva, zapo4ni da si miesh zadnika pone po 2 puti na den! poddurjai dobra higiena i vij rezultata. Ako ne te ustroiva togava konsultacia s lekar i posle eventualno lekarstva!
Smurph sum!

DrSmurph
06-10-2006, 18:21
I propusnah da kaja che e kraino vreme da prestanete da si izprashtate t.n. PROVERENI RECEPTI i da se lekuvate kakto vi padne. Tova ne e shega rabota! Za tova uchim 6 godini i pak ne sme sigurni kakvo da napravim!!!!!

..
02-27-2007, 13:19
Абе а от тия хемороиди може ли да се умре ?

sexy_anji_
02-27-2007, 14:51
Значи преди 1 седмица някаде, неотдавна демек, значи то си е нещо като пъпка нали, (с доста ухитрения успях да го видя, все пак се намира на доста интересно място) значи не ме боли, не ме сърби, не чувствам няква крайна болка при изхождане, всмисл да кажем ако си стисна въпросното място леко се усеща някаква болка но е ... неква никва. Но все пак е малко гадно аз по принцип нямам никакви проблеми, здравето ми е като на бик, боледувам веднъж годишно за 2-3 дена, при смяна на сезоните от лято на зима :mrgreen: Та значи нали пак повтарям не ми създава проблеми обаче си е някакво, странно все пак не е нещо нормално, та значи какво да правя? :smt017

по темата отиди на лекар, ние тук не можем да ти предлагаме никакви лекарства.

а между другото само да те светна че сезоните се сменят от лято на есен и след това от есен на зима :smt017

obiknovenna
08-01-2009, 23:07
Horaa ot dosta vreme imahh savsem nezabelejimm hemoroid .Ne mi preveshe nikakvi problemi ii ..ne e vijdashe nito me boleshe, nooo ot 2 sedmiciiiii e addd..Reshih da se konsultiram s lichnata mi lekarka i tq mi izpisa nekfi lekarstva(Mastu za mazane..,doloprokt sveshtichki i tabletki
"Phlebodiq "...) i ne pomagaaa.... interesuvah e dosta po toq vurps zashtoto vse pak sum momiche i mi e neudobno da pravq sexxx kato imam tova "chudovishte" .Poprincip se poqvqva pri rodikite ot napuvane sled rajdane ili ot pikantni hrani......Vuv foruma na bgmama imaaa mn suveti i nai-veche pishe che pomaga tretirane s otvara ot smradlika ... nqkakvo bilkovo kremche "Paileks" ,komresi s revanol... ihtiol i...tn... nadqvam se neshtro da pomogne na nqkoi az smqtam da opitam!!! :lol: :lol: \:D/

bloodyF
08-02-2009, 09:59
Horaa ot dosta vreme imahh savsem nezabelejimm hemoroid .Ne mi preveshe nikakvi problemi ii ..ne e vijdashe nito me boleshe, nooo ot 2 sedmiciiiii e addd..Reshih da se konsultiram s lichnata mi lekarka i tq mi izpisa nekfi lekarstva(Mastu za mazane..,doloprokt sveshtichki i tabletki
"Phlebodiq "...) i ne pomagaaa.... interesuvah e dosta po toq vurps zashtoto vse pak sum momiche i mi e neudobno da pravq sexxx kato imam tova "chudovishte" .Poprincip se poqvqva pri rodikite ot napuvane sled rajdane ili ot pikantni hrani......Vuv foruma na bgmama imaaa mn suveti i nai-veche pishe che pomaga tretirane s otvara ot smradlika ... nqkakvo bilkovo kremche "Paileks" ,komresi s revanol... ihtiol i...tn... nadqvam se neshtro da pomogne na nqkoi az smqtam da opitam!!! :lol: :lol: \:D/



тъпа.,..темата е от 2 години... :? :? :?