PDA

View Full Version : Алкохол ?



Tyson
06-10-2006, 12:57
Мии сега искам да попитам какво ви кара да употребявате алкохол (тези които пият де :) )
За да ви стане весело
За да не се различавате от хората на масата
Заради приятелката(приятеля) си, защото и той пие
Защото ви харесва
Защото е необходим, превързани сте

Понякога като видя някакво момче,момиче на 11-12 години пияно и нещо нз какво ми става тъпа работа....
Аз лично попийвам само по празниците, като не отписваме "петък ден на майстора" любимия ми празник :lol:

i'm so excited!
06-10-2006, 13:12
тва да се НАПИЕШ като пор е адски задръстено.
да пийнеш една бира или чашка винце/ракийка примерно за градус и настроение - ок.
но тва да наливаш и наливаш докато не почнеш да драйфаш е ужасно. да де, и на мен ми се е случвало да си позабравя границата, но много рядко а и осъзнавам, че това което съм направила е тъпо.
а пък особено много ме дразнят пък дрислите на по 12 с патрончето флирт в ръка... направо ми дожалява за тях

djigi
06-10-2006, 13:32
Пия за "Наздраве"-то, от възможните отговори дадени в темата - нека бъде втория. Все пак Никога не се напивам, най много да се позамая и спирам. А е имало случаи - когато имам усещането, че ми се пие - но те са някакъв малък процент.

Dr. Kazimbutt
06-10-2006, 13:33
Аз пия по малко, колкото да съм на градус. Никога не се омазвам като свиня.

Briseis
06-10-2006, 14:13
По принцип не пия.Ако пия това ще е бира или вино и то само около чаша.Тъпо е да пиеш, за да си интересен пред някой :|

ProstoAz
06-10-2006, 16:47
Лятото пия по една биричка за утоляване на жаждата - по време на мач или в заведение, няма значение.
По 1-2 чаши червено вино зимата на вечеря с наще или някъде навън, колкото да се сгрея. :lol:
Т.е. никой възможен отговор не си харесвам. :wink:

SeXyTo_f
06-10-2006, 18:07
ми тъпо е да се напиваш, за да се направиш на интересен...да речем видиш една жена...пияна...грозно е....пия само по дискотеки...на някъв повод (РД да речем) и по купони....ама не прекалявам... :)

Tyson
06-11-2006, 15:19
До сега всички които сте дали отговор на темата сте ацки прави и аз пия по малко колкото за настроение да си денсаш така с по голям кеф \:D/

Иначе не казвам и че по някога не съм се правил морга от сякъде по един път в годината поне се правя :-$ Но съм си искарвал ацки добре

Най добре си е недейте прекаляваите с алкохола, просто за настроение 1-2 напитки въпреки, че не е задължително настроението да идва с пиенето [-(



Хайде успех на всички и да сте внимателни по къпончета :smt006 [/i]

midnight...
06-11-2006, 16:23
тфа да се отрежеш тотално както казаха преди мен е тъпо
пийвам по една биричка през лятото е може и 2 ама не се напивам

Nekasa4a
06-11-2006, 22:56
Аз пия по малко, колкото да съм на градус. Никога не се омазвам като свиня.


Ем аз сам ти пална противоположност :twisted: Мога да правя шоу и да се кефя без да пия но почна ли да пия стигам до омазване(не си го представяите повращане падане и сякви такива) ам до изпиване на поне 2 литра от некав концентрат и доналиването с бира или некви енергини напитки след това як сън. И винаги като реша да пия излизам само по лична карта и дрехи от дадена дискотека колкот и пари да има това е най лошото ](*,)

Но като гледам предните мнения това което пия за да ми доиде допалнително настроение вие от него ще омрете от натравяне :-k накаде отиде тоз свят :twisted: