PDA

View Full Version : проблем с майка ми...



Slave4You
06-10-2006, 13:03
Хора,помо6т!!!Днеска аз излязох от нас и съм си оставила 4ата вклю4ен.през това време майка ми се е върнала и е видяла кво съм си 4атила.м/у не6тата има6е и работи за нея,които по късно се оказаха гре6ни.аз се връ6там и майка ми ме гледа някво ядосано и я питам мамо кво ти има бе и тя ни6то само 4е вратата на стаята ми беше 6ироко отворена и като влязох видях 4е 4ата е отворен.та тя ми се развика и аз 6тот не 6та да съм в ло6и отно6ения с нея тъй като скоро ми е РД-то и не 6та да се гледаме на криво се пробвах да и се извиня а тя ми вика със сърдит тон "Добре де простих ти ся" ама е пове4е от ясно 4е не ми е простила :(((( не знам как да се извиня,тя не иска да говори с мене за това.ПЛС помогнете!И мн моля без коментари от сорта да не си си остаяла 4ата или пък кат не си била сиг кво обвинява6 хората!6тот аз си разбрах гре6ката и наистина съжалявам!!!!

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 13:08
E какво точно е прочела, че чак толкоз да ти се обиди? И ти па кво обсъждаш майка си в чата???
Ми незнам, трябва време. Изчакай ден два и не я дразни повече. Като се поуспокои поговорете...

Slave4You
06-10-2006, 13:22
помолих ви без такива коментари!!!казах ви 4е съжаляам!!!достатъ4но ми е гадно 4е и вие да ми намилате на главата!Моля ви се,дайте ми съвети,в момента имам нужда от приятели а не от майка номер 2!!!

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 13:28
Ха, не се опитвам ти бъда майка n2. Хич не ми пука за теб. Просто е важно да разберем кво толкоз е прочела. Ако си писала некоя безобидна глупост просто я помоли да говорите и й обясни. Ако е нещо по-сериозно ти казах - изчакай ден два да премине и тогава поговори с нея. Ако не се изясните бързо обаче рискуваш да си развалите отношенията задълго, освен това е възможно да разкаже и на други за случката.
Ти най-добре познаваш майка си и знаеш как да говориш с нея. Квот и да ти кажем ние няма да е 100% надеждно, защото никой оттук не познава майка ти. Може да е лесно уязвима и да помни дълго време, може да е по-разбрана и да ти прости бързо... Незнам какъв отговор търсиш. Единственото, което можеш да направиш е да търсиш начин да и се извиниш като се държиш добре, не праиш повече глупости и намериш начин да говорите.

djigi
06-10-2006, 13:29
Е, наистина кажи какво толкова си написала, пък после се оказало, че не е вярно? Според мен ти трябва да й се сърдиш. Не, че подкрепям да пишеш лоши неща за майка си, но все пак така да се рови в нещата ти :shock: Все пак (според мен) ти искаш да се сдобриш с нея, само и единсвено, заради това, че скоро имаш рожден ден, нали? А това пак си е неуважение към родителя! Пък относно сдобряването - кой знае какъв харектер е тя. От целия форум най много - ти! Майка ми колкото и да ми е обидена и да се е карала, след известно време (от 5 минутки до ден-два) й минава, докато баба ми, ако не отида да й се извиня може и месеци наред да ми се цупи....

Slave4You
06-10-2006, 13:44
НЕ,КАТЕГОРИ4НО НЕ ИСКАМ ДА СЕ ИЗВИНЯ САМО 6ТОТ ИМАМ СКОРО РОЖДЕН ДЕН!!!Напротив!И преди съм била в ло6и отно4ения с нея,а не искам.Може да ви зву4и адски ламерско и 4естно казано не ме интересува.Е,ако не6то ми се развика 6тот и е нервно ве4е 6те е разли4но 6тот 6те е тя виновна.Но тук аз съм си виновна и аз съм тази която трябва да се извини!работата не е болка за умиране.казах на една фр как майка ми остави клю4а в нас и по този на4ин аз не мога да изляза 6тот тя няма клю4.Ама аз се пак излязох.тогава се оказа 4е тя не го е оставила наро4но а мн била бързала и нямала време да го земе.аз мн не и вярвам но нямам др избор освен да и се извинявам.за тва е цялата работа!!

The^Burning^Red
06-10-2006, 18:12
tova 4e ti e gadno pokazva che obichash majka si i 4e ti puka za neq bez znachenie kakvo si pisala...
kogato si prava prava si...sega se chustvash vinovna i se izvinqvash- qsno.
Majka ti nemoje da ti se syrdi mnogo...spored men majkite se zasqgat dosta no poneje obichat decata si im minava za den dva. no posle se pravqt na strogi i syrdite za da nakajat decata. Menr rqdko me biqt no mi se syrdqt i tova e golqmo nakazanie...
govori syvsem iskreno s neq...kaji i che q obichash...shte ti prosti..
zaradvaj q s neshto koeto haresva...kupi i cvete, napravi i kafe, izmij chiniite...
vsi4ko 6te se opravi...majkata znae che shte ponese mnogo udari ot deteto si i lubovta i e bezkrajna...

teenkopele
06-10-2006, 23:35
С времето всичко би трябвало да се оправи. :wink:

Sarabi
06-11-2006, 16:58
Според мен няма да ти се сърди дълго,все пак не си писала разни глупости и такива работи...би трябвало да и мине,а ти отиди при нея,кажи й,че този ден много си искала да излезеш,защото цяла седмица си учила много яко, и много си се ядосала,че те лишава от тази възможност,и й се извинини O:) .

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 19:10
Трябвва да си поговорите с нея на дълго и на широко. Кажи и всичко-защо си го написала. Тя едва ли ще ти се сърди кой знае колко дълго.

IKisseDAGirL
06-13-2006, 15:29
спокойно бе, тя ти е майка, ще се посърди малко и ще ти прости :) те винаге се сърдят, ама после кво да правят, минава им :P просто се дръж малко по-мило с нея и в някой по-подходящ момент й обясни, че си сгрешила за това нещо :wink:
от там нататъка обаче внимавай с кого какво обсъждаш и гледай скришните неща да остават скрити ;-)

hamilcar
06-13-2006, 17:54
Намерила си за какво да се ядосваш ... ше се посърди малко и ще и мине. Не си трови нервите за такива глупости.

j0r0_fear
06-13-2006, 19:35
hm....kvo e pro4ela v 4ata...da ne si pisala uff maika mi e golqma tupa4ka kurva i t.n....
edno zapomni:maximum respect kum roditelite!

06-17-2006, 18:30
Хора,помо6т!!!Днеска аз излязох от нас и съм си оставила 4ата вклю4ен.през това време майка ми се е върнала и е видяла кво съм си 4атила.м/у не6тата има6е и работи за нея,които по късно се оказаха гре6ни.аз се връ6там и майка ми ме гледа някво ядосано и я питам мамо кво ти има бе и тя ни6то само 4е вратата на стаята ми беше 6ироко отворена и като влязох видях 4е 4ата е отворен.та тя ми се развика и аз 6тот не 6та да съм в ло6и отно6ения с нея тъй като скоро ми е РД-то и не 6та да се гледаме на криво се пробвах да и се извиня а тя ми вика със сърдит тон "Добре де простих ти ся" ама е пове4е от ясно 4е не ми е простила :(((( не знам как да се извиня,тя не иска да говори с мене за това.ПЛС помогнете!И мн моля без коментари от сорта да не си си остаяла 4ата или пък кат не си била сиг кво обвинява6 хората!6тот аз си разбрах гре6ката и наистина съжалявам!!!!

ebasi qkoto iskaam i az maika mi da ne mi govori. ina4e sled vreme 6e i mine...

limubai
06-17-2006, 18:57
Едно само не разбирам...Какво бихме могли да ти помогнем ние, като проблема си е чисто и просто между теб и майка ти. Мисля си, че това е твърде лично и ние нищо не може да те посъветваме освен да не се притеснваш, а да й обясниш как стоят нещата и ако тези работи дето си ги писала за нея са верни да й ги кажеш в очите, а ако не са верни просто да й обясниш защо си ги казала или да си измислиш някоя причина, която да те оправдае