PDA

View Full Version : Za moq nerazdelen klas.



FiRe_LaDy
06-10-2006, 14:55
Eto ostavat nqkolko dni do 15iuni.A na men vse poveche i poveche ne mi se iska da se razdelqm s klasa si.Vijdam v ochite i na syuchenicite mi tygata ot nablijavashatata razdqla.Sqkash zapochvame da osyznavame kakvo stava.Poslednite dni,v koito sme celiq klas otminavat taka neusetno.Vseki se mychi da prikrie tygata,no ochite izdavat.Vlajniq pogled na momichetata i nevinnata i taka sladka usmivka na momchetata.Vseki jest,vsqko neshto ... taka krasivo,no za posledno.Shte doide lqtoto i vseki shte se radva na vakanciqta,a kogato na 15 septemvri dogodina vseki prekrachi praga na uchilishteto,neshto shte mu lipsva,neshto shte e stranno.I shte osyznaem kakyv zadrujen klas sme bile,no shte e kysno veche.Dali shte bydesh sam na chin ili do teb nov drugar shte stoi.olkata ot razdqlata e golqma.Vse edno edna chast ot teb umira.Prosto si otiva,nqma q veche.Vseki po razlichen pyt poema,no v syrceto spomena za svoq klas otnasq kadeto i da e.I strannoto e che edva sme 7-mi klas,a bolkata e golqma,a golemite .. 12 klas ... boli ot razdqlata golqma .. no shte se sreshtnem nii.I veche v poslednite dni ste mi v glavata smao vii.Sanuvam vi redovno.Synuvam kak sme razdeleni i kak jaduvam da sym s vas.I vseki mig s vas zapazvam za vinagi v syrceto si,zashtoto vie ste mi neshto mnogo skypo.Stranno kak v synq mi vsichki sa taka dobri,silni i mili,a v razdqlata sme slabi vsichki.Iskame da kajem neshto,no dumite zasqdyt v gyrdite ni i vseki stoi i mylchi.A dve nejni i ot lubov kym vas,shte se otronqt moite sylzi.Vzemete gi.Za vas sa.Obicham vi,dori razdeleni da sme nie.
Boli me ot razdqlata,no silna shte byda,zashtoto znam,che sled godini pak shte se saberem i dori vmesto dneshnite deca - golemi hora shte stoqt - otnovo shte sme nie - otkachenie 7 `a` klas.
Cenete tova,koeto imate,zashtoto kogato go zagubite,shte razberete kakvo ste imali.No togava bolkata e po golqma.Zatova otcenete go na vreme.Obichaite klasa si kakyvto i da e ... shte dodie golqmata razdqla,a ot neq BOLI i ne pravete moqta greshka da razbirate kakyv klas ste imali sled kato go gubite veshe ..... :smt009
\:D/ Zdravei milo lqto!!! \:D/

hollaback_girl
06-10-2006, 15:02
Mili4ka, ne go li vzima6 mn na seriozno?kakvo tolkova?tova, 4e ve4e nqma da ste v edin klas vsi4kite ne zna4i, 4e nikoga nqma da se vijdate.Mejdudrugoto tova, koeto si napisala e mn hubavo. :wink:

FiRe_LaDy
06-10-2006, 15:08
Mersi mila.Da go napisha beshe prichinata edin moi syn.V koito synuvah che sym dalech ot vsichki i otivam da gi vidq samo za malko ii nqkak si mi stana mnogo gadno ot togava.

foulmist
06-10-2006, 15:10
kat zavyr6vah 7 klas ne mi be6e mnogo gadno 6tot polovinata hora si bqha v moito daskalo i sled tva do 12 klas oba4e sq kat zavyr6ih 12 klas kvo revane padna sq ne mu misli posle e gadnoto :? :cry:

SeXyTo_f
06-10-2006, 15:56
i az sam 7mi klas...daje 7A...i naistina e mn. tejko...7 godini sam prekarala s tiq hora...i mi e gadno...ni6to osobeno ne sa tezi hora...ama tezi 7 godini sme me4tali zaedno...karali sme se...zdobrqvali sme se....pravili sme 6turorii...i mn. drugi ne6ta...i...nqmam dumi...jivota e gaden...

FiRe_LaDy
06-10-2006, 16:42
SeXyTo_f imenno za tova govorq.S nishto ne s apo usobeni ot drugite,no tolkova vreme s tqh nqkak si se prevyrzah i stanaha chast ot men.Kolkoto ida sme se karali i bili az gi obicham vsichkite. :smt016

06-10-2006, 18:23
Аз пък сега завърших 12 клас. И ми е супер кеф, че нема да ги виждам повече тия... А съм с тях от началното училище... Какво толкова си ревете за класовете, тепърва с толкова хора ще се запознавате...

Shadow_Walker
06-10-2006, 19:47
Наистина споко-все ще се виждате с класа.Ако наистина много сте задружни нищо няма да ви попречи да излизате и т.н. :) Пък и може ей така да се засечете-аз моя бившия клас много често ги срещам... :|

06-10-2006, 20:50
И аз съм 7 клас,но в този клас съм от 3 години само,но въпреки това ми е мн гадно, че ще се разделим-такива лудории сме правили,имало е достичка караници,но после пак сме се разбирали. Обмилсям варианта всеки месец след като завършим да се събираме някъде целия клас,да си говорим за новото даскало,за новия клас,за новите откачени даскали и т.н. На определена дата еди-къде-си... :roll:

Lorein
06-10-2006, 20:52
И аз съм 7 клас,но в този клас съм от 3 години само,но въпреки това ми е мн гадно, че ще се разделим-такива лудории сме правили,имало е достичка караници,но после пак сме се разбирали. Обмилсям варианта всеки месец след като завършим да се събираме някъде целия клас,да си говорим за новото даскало,за новия клас,за новите откачени даскали и т.н. На определена дата еди-къде-си... :roll:


П.П: Това горе бях аз,забравих да се регна... :lol:

Sarabi
06-11-2006, 14:12
Да,и аз съм седми клас и ще ми ед мъчно за повечето хора...но си помислете и за друго-все пак толкова много време сме били с тези хора и не ми се вярва да се виждаме за последно!Все пак не умираме а само сменяме училищата!Нищо не пречи класа отново да се събира,да си разказва как е в новото училище...А и в новото даскало ще срещнем нови хора,нови добри приятели.И ще спечелим,няма да загубим-все пак имаме доказаните стари приятелии новите,с които ще ни е забавно докато се опознаваме!
Ама наистина си е тъжна раздялата :(

[VaNiA``]
06-11-2006, 14:23
И аз също съм 7-ми клас и ми педстои раздяла с класа,все пак ще кандидатствам...И наистина тези последните дни ми е толкова мъчно,такава носталгия ме е обзела... :smt009 На мен лично ще ми е тежко,защото освен училището сменям и града и ще съм далече от съучениците...Едва ли ще мога да ги виждам често..:((( Но животът продължава:) Това ще се преодолее ;-) Точно сега идва момента на истинския живот-запознанствата с нови хора,нови приятели..:))))) За това освен тъга,мисля,че трябва да изпитваме и известно щастие..:)
Така,че горе главата :wink:

ProstoAz
06-11-2006, 15:02
Аз пък даже спрях да ходя на училище (и да се виждам със съучениците ми) 3 седмици преди да завършим - седях си в къщи и учех за изпитите. Само на последния учебен ден бях, взехме си бележниците и отпрашихме на някъде.
Цяло лято ми беше много кофти, че се разделям с класа ми, но...няма и 1 месец от както бях в ново училище и вече си бях забравила бившия клас. Толкова много свикнах със сегашния ми клас, че си мисля, че не 2 години, ами 9 сме били заедно.
От време на време се виждам със стари съученици, поздравяваме се, заговаряме се, но...въобще не ми липсват. :lol:

П.П. Пропуснах да кажа, че емоцията, която изпитваш в новото училище, сред напълно нови хора е страхотна! Първата година в новото училище е неповторима. Аз бих я изживяла пак и пак и пак... :D

Dr. Kazimbutt
06-11-2006, 15:52
Тази тема е пълна лигня.

Авторке, не говори, че старият ти клас ще ти липсва, защото не е така - гарантирам ти. С повечето хора от него ще спрете да се виждате. Всеки тръгва по собствения си път и не го интересуват чуждите. Пък и в новото даскало ще срещнеш нови хора и най-вероятно ще се чудиш как си могла да скърбиш за бившия ти клас.

remember_the_name
06-11-2006, 17:53
преди 2 год се бях скарала с цялия клас и само 4аках да доиде тъпия 7ми клас и да се махна, но...сега въоб6те не е така толкова мн 6те ми липсват вси4ки само като си помисля и по4вам да рева особено на последък никои не ходи на даскало и като се видим и ми е стра6но гадно. в4ера като излязохме и по4нахме да си говорим как догодина няма да гледам носа не незнам си кои и някакви такива елементари не6та и направо си заревах стра6но мн оби4ам този клас а след изминалото зелено и въоб6те изминалата година ми се реве за целия випуск толкова се сбливих особено с б и г клас (аз съм 7а) не ми се мисли! сно6ти си представих няма да виждам си4ки отка4ени даскали които до сега ме мъ4иха и въпреки си4ко ги оби4ам...няма да виждам класа ми с които до тази година постоянно се карах с някои...няма да виждам хората които оби4ам! наи-ло6ото е като си представя 4е отивам сама в някакво тъпо даскало в което не познавам никои и се 4уствам празна нямам си на идея как 6те издържа на 15!!! цялото даскало 6те ревем...направо не ми се мисли :cry: :cry: :cry:

wow
06-11-2006, 18:24
седми клас не го преживях тежко. можеби защото бяхме малки и не усъзнавахме че вече няма да можем да сме заедно както през последните 7 години. въпреки че тогава си обещахме да не се разделяме никога, сега се отминаваме по улиците като непознати. сега си мисля че тогава бяхме малки и не създадохме добри приятелста. оваче хора да ви кажа тази раздяла не е нищо в сравнение с тая в 12 клас УЖАССС. сега съм 11 но като гледам догодина по това време няма да мога да преживея раздялата:)