PDA

View Full Version : za detskite diskoteki



jenny_e
06-10-2006, 16:31
poprincip za ili protiv detskite diskoteki ste?
i na koi hodite po 4esto?
(slagam samo tezi 2 otgovora 6toto te sa mai-populqrni sred teenovete po moi nabludeniq)

white_chik
06-10-2006, 16:38
ами лично аз предпочитам DV,но не защото е неква супер яка дискотека,а защото винаги хода с некви готини хора там и си прекарваме супер.И двете дискотеки не са на ниво,но за лапета като нас са поносими.

ErinEverly
06-10-2006, 16:43
Хахххаа.. Минах я възрастта на танцуването по сутиени по пилоните на ДВ на някой кючек :lol: Просто вече не ме кефи. По-добре да отидеш на една ретро дискотека в суденски град и да се накефиш на хубава музика, която дори не сизнаел че я знаеш. Да не говорим за една компания от готини хора. Тук вече ги няма чалгиите, няма ги разголванията, няма ги пилоните. Разликата е огромна...

priti_kiti
06-10-2006, 16:56
Ми в Амор не съм ходила и едва ли ще отида някога.. в ДВ съм ходила няколко пъти.. нищо кой знае кво не е,компанията му е майката :)

beB_
06-10-2006, 17:46
nai-populqrnite sig spored tebe

az ot teq dvete nito edna ne haresvam
hoda si v black box

MiRaCuLiXbb
06-10-2006, 17:47
никоя

Stasi`f`
06-10-2006, 17:50
Eto tova mu e hubavoto na Sofiq-vsichko za vseki.Az primerno jieq v Kardjali i se chudq kade da se zavra,zashtoto vsichko veche prosto mi e pisnalo.Eh da mojeh da si jitkam iz stolichkata... ](*,)

niki7o
06-10-2006, 17:50
men mn me kefi DB i to mn sqka sedmica sum tam

06-10-2006, 18:29
Не ходя в долнопробни бордей за малолетни.

piFka_LP
06-11-2006, 11:17
hodq est ami na PARIS ( ruse)

LoVe_RuSlAn
06-11-2006, 11:50
да за детските дискотеки съм мноо ясно там е супер яко всеки ходи за да разпусне абе кво да ви обяснявам естествено че teenager без дискотека не мже а до колкото тея двете да ви кажа честно в дв ходих и am не се връщам естествено че предпочитам амор там е сто пъти по яко по широко пускат хладно момчетата са горе долу по яки и пускат всякаква музика и музиката е страшна а и от там познавам много повече хора отколкото от double vision но все пак всеки сима вкус и сега някои ще ми каже като ти се слуша различна музика ще сменяш залите в дв ама как да ги сменя като в рапа пуснат на един час по една хубава музика а чалгата не можеш да се дредиш да влезнеш или след 1 мин може да си получил топлинен удар толкова е горещо и тясно абе няма да ви разубеждавам да ходите в дв все пак всеки си има вкус ама и в която и да отидете не може без дискотеки на края на седмицата

teenkopele
06-11-2006, 12:46
Никоя. :wink:

WwanAdoO
06-11-2006, 13:07
да за детските дискотеки съм мноо ясно там е супер яко всеки ходи за да разпусне,
за да се върне смърдящ на пот, с червени очи и бузи и забил някоя малка пичка или готин батко,а понякога и за да стане участник в масов побой


абе кво да ви обяснявам естествено че teenager без дискотека не мже
и без напиване в градинката на Данон,да не забравяме


а до колкото тея двете да ви кажа честно в дв ходих и am не се връщам естествено че предпочитам амор там е сто пъти по яко по широко пускат хладно
да бе и там малко се потиш,ама не е чак като в Дабъла

момчетата са горе долу по яки
е,да разбира се, всеки е чувал легендите за готините изрусени пичове от Амор с дънки Reply и яке Diesel

и пускат всякаква музика
От хитовете по Радио Сити до класическите поп-фолк песни

и музиката е страшна
Да,права си, страшна е

а и от там познавам много повече хора отколкото от double vision
Марто прашката, Винкела, Пикачу ахахахахах забравих,тея са стари звезди,ти тогава сигурно си залягала над читанката

но все пак всеки сима вкус и сега някои ще ми каже като ти се слуша различна музика ще сменяш залите в дв ама как да ги сменя като в рапа пуснат на един час по една хубава музика а чалгата не можеш да се дредиш да влезнеш или след 1 мин може да си получил топлинен удар толкова е горещо и тясно абе няма да ви разубеждавам да ходите в дв все пак всеки си има вкус
Е то Амор е класика бе,от там тръгна вси4ко, Дабъл Визион и Митьо Крика да е там, пак няма да е по-култово

ама и в която и да отидете не може без дискотеки на края на седмицата
Разбира се...от 12 до 18години съм в тоя подлез,заедно с вси4ките ми приятели,та дори и гейовете :oops: :oops:

Няма студентски, няма други клубчета, ние сме в Амор :-D :-D :-D

06-11-2006, 13:08
Eдин голям и мазен за дискотеките!

06-11-2006, 17:43
dv rulzzz

honey91
06-11-2006, 18:48
DV :wink: