PDA

View Full Version : Epilirane na triugulnika



vafafa
06-10-2006, 19:50
Moje bi vuprosa mi e glupavichuk no vse pak! :lol: Kak se epiilira triugulnika v smisul to4no tam ot dolo epilira li se ,ako se epilira nqma li da se razdurpa tva.... :oops: plss pi6ete

Stasi`f`
06-10-2006, 19:53
Ooo...neiskam i da si pomislqm,kamoli da probvam :smt011

a_curious_girl
06-10-2006, 19:54
Ммм..........тва е гадничко и блезничко..........особено отдолу... =; =; [-(

^sladyranka`
06-10-2006, 19:59
Ммм..........тва е гадничко и блезничко..........особено отдолу... =; =; [-(

Mhm.. taka si e ama nqma na4in.. Prosto vnimavai !A ako moje6 da iztarpi6 otidi na kozmetik da ti napravi kola maska .. Pone 6te si gladka za po dalgo !

Пепи Пекторалиса
06-10-2006, 20:05
Ooo...neiskam i da si pomislqm,kamoli da probvam :smt011
Е кво ти там космата ли ще си седиш?! :-#

djigi
06-10-2006, 20:22
По принцип "to4no tam ot dolo" е възможно да се обезкосмява. Ти си избираш как. Едно момиче беше писало, че има много малко и малки косъмчета и с епилатора не я боли - честно, опитах съвсем малко - не ми е по възможностите да го издържа, предпочитам с кола маска. Иначе от епилатора няма да ти стане нищо (разтегне,отпусне) на кожата, където и да било.

06-11-2006, 18:47
Kola maskata spored men e nai-dobroto re6enie,za6toto na vsqkade premahva dosadnite kosam4eta,a i posle si "meki4ka" kato bebe6ka koja za dalgo vreme.Prosto trqbva da potarpi6 parvite dva pati i posle nqma da te boli.A sa6to i trqbva parviq pat da sa ti dostata4no golemi za da ne te boli mnogo :wink: Ot 1 godina go pravq(vpro4em hodq na kozmetik,za6toto sama ne moga na vsqkade) i sam mn dovolna

siXt_senSe
06-11-2006, 22:24
naistina e nai dobre s kola maska.az li4no nqkoi pyt za po-byrzo gi maham s epilatora no kojata stava po-gruba i se poqvqvat pyp4ici,za tova ne go prepory4vam :wink:

Nadelina
06-12-2006, 11:52
Az predi se brysneh..i edin pyt reshih da vidq kfo she stane ako probvam s epilatora..i eksperimenta mi beshe prosto genialen...pusnah si kryf...

kkiki
06-13-2006, 14:14
E kakva e razlikata mejdu epilirane i kola maska az mislq 4e i s dvete stava dobre ,koi kakvoto si ima

sweet_so_delicate
06-15-2006, 00:17
Az predi se brysneh..i edin pyt reshih da vidq kfo she stane ako probvam s epilatora..i eksperimenta mi beshe prosto genialen...pusnah si kryf... Haha,ne moje bez kruv macka;) NO opredeleno e po-dobre pone purvite puti da si otide6 na kozmetik,6te si sigurna 4e nqma da se vuzpali,te tam te porusvat s edna pudri4ka malko e nepriqtno,no puk posle nqma takuv kef...gladko i meko;):P struva si opredeleno;) epilatora go ostavete za po-kusno;)

nasty_13
06-16-2006, 17:58
kozmetika si e kozmetik..ako te e sram davai s brysna4a.az li4no ne dyrja mn mn na bolka i zatva kremove,kozmetici ala-bala.. :)

gg_bg23
06-16-2006, 18:10
EPILIRAI - NQMA STRASHNO - NA 3-TOTO KOSYM4E SVIKVA6 S BOLKATA. AZ POLZVAM I KOLA I EPILATOR - ZAVISI OT VREMETO, S KOETO RAZPOLAGAM. VE4E PRODAVAT EPILIRASTI LENTI - VSI4KO TI E GOTOVO-NAGLASENO - SAMO LEPI6 I DYRPA6 I ZA 1 4AS SI GOTOVA.

dan dan dan
06-16-2006, 18:20
Аз също предпочитам козметика или домашната кола маска с ленти,с епилатора ме боли ужасно много и не ми е по силите.

sweet_so_delicate
08-05-2006, 22:54
Kakuv 4as? za 5 min gi maha kozmeti4kata. za kvo da se mu4i6? i ot kakvo da te e sram,na neq tva i e rabotata,vijdala e mn takiva kato nas i gi zabravq sled kato si trugnat:D nai-mn da te poobsudi s nqkoq kolejka,ama dreme ti;)

ycMuBkaTa
08-06-2006, 13:11
Аз лично карам с епилатора-наистина боли, но се свиква и след 2-3 път вече не ти прави впечатление...

patty_ncet0
08-15-2006, 19:51
NQMA LI NQKAV PO BEZBOLEZNEN NA4IN?EDNO VREME IMA6E NQKAV PREPARAT ZA OBEZKOSMEVANE DETO SE PR1SKA I STAVA NA PQNA SEDE6E SE IZVESNO VREME I SE OTMIVA. MAI DEISTVA6E AMA SQ NE SAM GO VIJDALA.

08-15-2006, 21:11
ako si se brasnala i kosuma ti e mnogo tvurd s epilator 6te umre6 ot bolka,aide otstrani po biva,oba4e otdolu samo s brasna4,ujasna e bolkata :smt013

`Death`Whore`
08-15-2006, 21:12
Абе, няма ли упойка? Не мога ли да си бия лидокаин или нещо подобно...страх ме е от болката.

patty_ncet0
08-15-2006, 22:50
jejejej tova be6e qko,no ne s1m 4uvaa za upoiki ako ima az s1m p1rwa ;)

silv
08-16-2006, 00:21
pri vseki e razli4no,imamedna pritelka koqto se epilira navsqkyde i triugalnika i otdolu i nma prob,ama men me boli adski mn ta polzvam samobrasna4ka...A za kryv,kato opitah imah malko tam kydeto islizaha koren4etata na kosym4etata,ama opittaj ;)

_crazy_baby_
08-16-2006, 11:00
Zdr misleh da otvarqm nova tema no nqma iskam da mi pomognete vzeh si nqkakvi lenti Taky i mislq s tqh da si epiliram triguglulnika vuprosut mi trqbva li predi tova da napravq neshto za ne izlqzat nqkvi pup4icii i kolko gore dolu trqbva da sa dulgi kosum4etata da si gi mahna pls pomognete :smt006

krem4et0
08-16-2006, 12:19
1 път пробвах с ленти и нищо не стана-не ме боля,ама и косми не изтръгна.Аз си ползвам крем-депилатоар и съм доволна.2 пъти седмично и е супер.За кола маска и епилатор нм не ща и да чувам.
Днес обаче четох,че епилирането на интимните части не е препоръчително,зящото засилва инфекциите.Все пак косъмчетата там си имат своето действие-механично спират микробите.за тов гинеколозите не го препоръчват.мен взе да ме хваща страх.Ако не правех секс изобщо нямаше вече да си махам космите-по-добре да съм здрава!

`Death`Whore`
08-16-2006, 12:22
Така е, но пък космите допълнително подгряват влагалището, което увеличава вероятността от гъбична инфекция. Гъбичките виреят на влажни и топли места, а влагалището е винаги влажно и топло. На мен ми харесва да съм гладка там - чувствам се чиста.

krem4et0
08-16-2006, 12:26
И на мен така ми харесва,но защо след като по твое мнение космите увелчават гъбичните инфекции,е естествено да ги има там?

`Death`Whore`
08-16-2006, 12:29
Точно защото затоплят. Половите органи на жената трябва да са на топличко. Принципно влагалището се прочиства само и се предпазва от инфекции...но все си мисля, че в днешно време се храним с какво ли не и пием какви ли не лекарства, което влияе на "имунната система" на вагината.

08-16-2006, 17:29
А няма ли друг начин за изтръгване на космите с корените им освен кола-маска и епилатор? Защото аз си карам с бръснача, страх ме е от болката, наистина, няма ли някаква упойка.
Аз мисля утре да отида до някоя аптека и да си купя домашна кола-маска, за да когато имам нужда от почивка от болката, да спра.
Така ми е неприятно- за да съм гладка, трябва всеки ден с бръснача, пък плюс това ми се получават гадни пъпки. Можете ли да ми кажете как да направя така, че да е без тези пъпчици с бръснача? Кожата да си е гладка... Благодаря!

Loshotia
08-18-2006, 15:34
Значи без кръв не може- това си е! Където са по- дебели косъмчетата е така. За пъпчиците, не знам при триъгълника как е, обаче на другит места поне един път седмично с ексфолиант или по- груба ръкавица за баня се почиства. Това предпазва и от тея косъмчета, които растат под кожата после и дето изглеждат ужасно

Chiana
08-18-2006, 16:14
Еми аз ползвам епилатор. Навсякъде, абс навсякъде, където имам косми за махане ги махам с епилатор. Да, вярно е, боли. Но не е кой знае каква болка - търпи се. Предпочитам го пред кола маската. Досега не съм ходила на кола маска, но когато гинеколожката ми каза, че много момичета получавали гъбички, защото ходели на кола маска и им давали разни хавлии, които уж били за еднократна употреба, а пък всъщност.... Абе нз не се навивам да отида на козметичка. Най-хубаво си е с епилатора. Е, чат-пат се разранява, когато са по-дебелички, ама голяма работа. След това го почиствам със спирт и готово :) Не е кой знае каква болка. Трябва просто да сте по-търпеливи. А и когато не ги оставяш да порастнат много и ги епилирваш по-често не боли толкова. А пък и аз не се навивам да се бръсна там. Веднъж пробвах с крем-депилатоар, еми то космите поникват след 3 дена!! Аз нямам намерение през 3 дена да се занимавам с косми. Мен епилатора с ми държи 1 месец. Нищо няма да ви стане, нито ще се разтегнете и т.н. Само си пазете клитора, да не вземе да го защипе епилатора, че става лошо. :lol:

а.s
08-18-2006, 20:21
кола маска си е най доброто,с епилатора си махам на ръцете но наистина става по груба кожата.поо краката не ми става по груба.ама за триъгълника кола маска при козметичката...
аз немога да си предствя с епиалтор то4но отдолу..или пук да ги бръсна..то ни6то не се маха така или поне аз немога така :roll:

е какви хавлии дават.ти само лягаш на кушетката и там акдето ме 4исти няма допир с хавлии или някви кърпи....незнам

gbaga
11-26-2006, 12:07
Az dosega vinagi sum gi brusnela za6toto stav anai burzo i bezbolezneno.Mislq da hodq na kozmetik.sega kato sum gi brusnela 6te me boli li?a i kolko gore dolo struva tazi procedura

KykYBabY
11-26-2006, 12:11
Az predi se brysneh..i edin pyt reshih da vidq kfo she stane ako probvam s epilatora..i eksperimenta mi beshe prosto genialen...pusnah si kryf...




дам дам дам и при мен така затва си се бръсна (поне е безболезнено) :)

11-26-2006, 18:40
Zdraveite!zna4i,mislq da ida na kozmetik,ama dosega ne sym si mahala ni6to otdolu i iskam da pitam,predi da ida,trqbva li da gi podstrija ne6to,kakvo da pravq to4no?sorry za typiq vypros

pipilotas
11-27-2006, 09:21
I az do sega ne sum hodila na kozmetik, razlikata e 4e se brusneh...huh golqma gre6ka ot moq strana sq kosmite mi sa ujasno grubi i tvurdi i nemoga da se turpq .. a iskam da pitam kato otide6 na kozmetik kude to4no ti go mahat 6toto az iskam otdolu..ama to4no! otdolu da kajame :oops: na ustnite huh :oops: pls nqkoi da mi obesni :oops:

11-27-2006, 14:43
taka zna4i za 'havlienite karpi' kakto stana vapros sig e imala predvid edni ga6ti4kikoito davat za ednokratna ypotreba no vse pak ne mislq 4e nqkoi dr gi e slagal predi tva :? a za kakvo zna4y otdolu emi absolutno vsi4ko dori i onia det ti idvat pri gyza ti gi mahat :lol:

ABSOLUTme
11-27-2006, 16:22
Абе, няма ли упойка? Не мога ли да си бия лидокаин или нещо подобно...страх ме е от болката.
4e to ima lidokain,koito se pruska..v aptekite go prodavat,nqkude 6-7lv be6e(mai)..s takova te pruskat i kato ti dup4at ezika :-D tui 4e mislq i za 'tam dolu' 6a svur6i rabota 8-[

vaabab
11-28-2006, 11:39
i kolko vreme nqmash kosmi otdolo?a i kva e cenata na procedurata?

asdfghjk
11-28-2006, 15:24
4e to ima lidokain,koito se pruska..v aptekite go prodavat,nqkude 6-7lv be6e(mai)..s takova te pruskat i kato ti dup4at ezika tui 4e mislq i za 'tam dolu' 6a svur6i rabota
________________

macka lidokaina e samo za ligavici.. ne deistva na kojata si deto e.. edna macka koqto me dupci mi go kaza.. _

ABSOLUTme
11-28-2006, 22:35
macka lidokaina e samo za ligavici.. ne deistva na kojata si deto e.. edna macka koqto me dupci mi go kaza.. _
i na men taka mi kazaha..oba4e 1 priqtel mi razpravq6e,4e kato se epilira dolu(za mom4e govorim),ta toi mi kaza,4e si kupuva to4no takuv lidokain ot aptekite i ne go bolqlo tolkoz...dr e vuprosut dali e vqrno i dali na vs 6te deistva :roll:

Loshotia
11-30-2006, 19:54
Мене си ме боли и това си е. После един ден ми е супер чувствителна кожата. С бръснача е грозно- трябва много често, има шанс да се порежеш и като набодат става ад. Кола маската е истината

evil_lady_in_black
12-01-2006, 06:40
Моя епилатор е от тези които ти изтудяват кожата и корените и хич не те боли като се епилираш кадето и да е било.Но и с колата маска не е зле аз поне много мразя кола маска на ръцете ама какво да се прави трябва да се махат космите

12-12-2006, 21:52
всички говорите за махане на косми там долу но никой не спомена ами формата на мене лично да се изчится там долу до голо ще се чувствам като малко момиченце пффф правя си бразилска лентичка любопитно ми е докъде се води бразилската лентичка как се оформя до самите срамни устни и около тях ли се оставя лентичка или само на венериния хълм???

rali4ka91
12-14-2006, 10:53
Триъгълника с пинсетката а отдолу, а отдолу с крем4ета, о6те не съм събрала смелост да мина там с пинсетка, епилатор и кола маска :roll:

rali4ka91
12-14-2006, 10:57
всички говорите за махане на косми там долу но никой не спомена ами формата на мене лично да се изчится там долу до голо ще се чувствам като малко момиченце пффф правя си бразилска лентичка любопитно ми е докъде се води бразилската лентичка как се оформя до самите срамни устни и около тях ли се оставя лентичка или само на венериния хълм???
Само ан венериния хълм;)

{Poison}
12-14-2006, 17:09
Болезнено е-няма как,кожата там е нежна,но може би,ако сложиш лед преди това,мястото става по-малко чувствително и не боли толкова,същото е като с пробиването на ухо :)

Nen0RmalniK
02-12-2007, 16:41
Az predi se brysneh..i edin pyt reshih da vidq kfo she stane ako probvam s epilatora..i eksperimenta mi beshe prosto genialen...pusnah si kryf...




дам дам дам и при мен така затва си се бръсна (поне е безболезнено) :)

do KykYBaBY : dokat hodehme li samo ne se brasne6e 4e kat te pipah ima6e dosta gasta gora xhaxhaxa :smt005

Glezanka
02-12-2007, 18:16
Az deistwam sys brysnacha ... probwah wednuj sus epilatora,no prosto nemojah da iztraq na bolkata ... inache mislq da opitam s kola maska ta da widim kwo shte stane ;)

Undying
02-12-2007, 19:43
Аз за пръв път когато се бръснах го напрайх с бръсначка,но сега вече карам с кола маска.А за тия дето питат за нещо обезболяващо-пиете 2 водки на екс и тва е.Аз лично така правя понякога.Притъпява се болката :lol:

tutu_f
02-20-2007, 18:06
vie ludi li ste? to4no ot toq epilator po venerenie hylm se poqviha takiva gadni podutini i podkojni,rani..ujas.nedeite s epilator.............. :smt012

mystic^
03-02-2007, 18:31
q kajete teq kremove.. depilatoari deto sa.. efikasni li sa za otdolu? shot mn se chudq dali da si vzema ama se opasqvam da ne si dam parite na vqtyra.. q nqkoi koito e probval da kaje kakva marka tochno e ako est e podeistval

strange__
03-02-2007, 18:44
q kajete teq kremove.. depilatoari deto sa.. efikasni li sa za otdolu? shot mn se chudq dali da si vzema ama se opasqvam da ne si dam parite na vqtyra.. q nqkoi koito e probval da kaje kakva marka tochno e ako est e podeistval
Няма смисъл,пак е като със бръсначката :arrow: само ще си дадеш парите.Мое мнение :wink:

*ScAnDaL*
03-05-2007, 00:10
Az hodq na kozmet4ka 6toto tam nqma otkazvane vka6ti me zaboli malko i se otkazvam a tam legne6 li nqma drug na4in! Boli noo se svikva i nqma ot kakvo da te e sram pove4eto go pravqt :P