PDA

View Full Version : tormozqt li vi daskalite?



sameone
06-10-2006, 20:33
Vas tormozqt li vi daskalite?Az u4a v ezikova gimnaziq i 4estno kazano pada golqm tormoz,gar4 i kakto iskate taka go nare4ete.Moeto daskalo e palno s stari kovarni babeta koito samo se 4udqt kak da se zaqdat i kak da mi stajnqt jivota a pri vas kak e?

niki7o
06-10-2006, 20:49
nikoi ne se zaqjda s mene 6toto sam krotko i milo detence haah tva be6e nai-golqmata glupost deto kazah :D
are stiga s bazicite kvo ti kazvat teq?

sameone
06-10-2006, 21:01
te ne samo s mene se zaqjdat.... samo sa 4udqt kato izpitat nqkoi i kak da go natapqt...Sq za konkreten primer ne se se6tam ma sa otvratitelni vsi4kite.. :evil:

portokalkaa
06-10-2006, 21:13
pri nas trqbva pari da im davash za 5-ici,a za 6-ici mojesh samo da mechtaesh!

techCandy
06-10-2006, 21:36
.Moeto daskalo e palno s stari kovarni babeta koito samo se 4udqt kak da se zaqdat i kak da mi stajnqt jivota a pri vas kak e?
Ми едва ли, на тия бабета това им е целта. Това, че тебе си те мързи, е
друга тема. Хората просто се опитват да ви научат на нещо, в крайна сметка никой не ви кара да ходите на даскало, нали? Напусни го, и почвай да бачкотиш, няма да има стари бабета, които да те карат да учиш, ще има стари бабета, които ще те юркат да бачкотиш. Въпрос на избор, живееш в свободна страна.

WILD__BOY
06-10-2006, 21:40
Vas tormozqt li vi daskalite?Az u4a v ezikova gimnaziq i 4estno kazano pada golqm tormoz,gar4 i kakto iskate taka go nare4ete.Moeto daskalo e palno s stari kovarni babeta koito samo se 4udqt kak da se zaqdat i kak da mi stajnqt jivota a pri vas kak e?

Ти щот се скъсваш от учене и те те питат въпроси по медицина 4 кърс в СУ нали?! Я се стегни - даскалите как са отпуснали не е истина. Колко малко неща се изискват. Ще станем тъпи като американците и не задруго ами щото децата не се интересуват от знания, а от патки/путки и чалга.

Momchence
06-10-2006, 22:24
Абе мозък, на теб до къде ти стигат амбициите...да се докопаш до 12-ти клас по милост, да преспиш на абитюрентския бал с половината клас, да се надрусаш с 3 вида наркотици и да летиш с мерцедес по цици по цариградско шосе......до тук чудесно...и после кфо?!?! Тея хора се опитват да ви научат там на нещо...тфа същото дето ти му викаш тормоз...защо не отиде в някой трямвайджииски техниум кат не щеш да те тормозат....кат не щеш да те тормозят както казаха спокойно можеш да спреш даскалото ако имаш 8-ми клас....и тормоза спира...разбирам че си тъп пубер и че хормоните са по силни от теб ама тфа тфойто е вече наглост....имай малко уважение към труда на тея хора...един ден ще си им благодарна за тоя тормоз!!

teenkopele
06-10-2006, 23:49
Vas tormozqt li vi daskalite?Az u4a v ezikova gimnaziq i 4estno kazano pada golqm tormoz,gar4 i kakto iskate taka go nare4ete.Moeto daskalo e palno s stari kovarni babeta koito samo se 4udqt kak da se zaqdat i kak da mi stajnqt jivota a pri vas kak e?

Ти щот се скъсваш от учене и те те питат въпроси по медицина 4 кърс в СУ нали?! Я се стегни - даскалите как са отпуснали не е истина. Колко малко неща се изискват. Ще станем тъпи като американците и не задруго ами щото децата не се интересуват от знания, а от патки/путки и чалга.

Ти от какво се интересуваш? :shock:

WILD__BOY
06-11-2006, 07:21
Ти щот се скъсваш от учене и те те питат въпроси по медицина 4 кърс в СУ нали?! Я се стегни - даскалите как са отпуснали не е истина. Колко малко неща се изискват. Ще станем тъпи като американците и не задруго ами щото децата не се интересуват от знания, а от патки/путки и чалга.

Ти от какво се интересуваш? :shock:

Със сигурност не се интересувам от това. Все още не съм опростял до толкова та да си огранича светогледа до курви, чалга и пари.

sameone
06-11-2006, 11:39
MAAALEEE kade me pratixte vie napravo ne vqrvam.Nqkoi ot vas napravo narkomanka ma izkaraxa a az dori ne pu6a.. :shock: az si u4a nai redovno i ocenkite sa mi mnogo dobri.Celta na tazi tema e prosto da vi kaja 4e nqkoi daskali se darjat ujasno!!! a ne 4e ne u4a vuab6te prosto nqkoi prekalqvat.A za p4erata_brumze ako pri tebe ne iziskvat mnogo ne uzna4ava 4e pri vsi4ki e taka!!! [-X Napravo ne moga da povqrvam momchence kade me prati 4ak!!!ai ne mi preobra6taite tolkova mnogo dumute!!!

beb4o_bu
06-11-2006, 12:13
Донякъде съм съгласна...има такива учители,при които и да учиш и да не учиш,ако не им хареса нещо започват да се заяждат.Аз лично нямам такива в сегашното си даскало,но преди съм имала.Проблемът е там,че има и такива дето не можеш да разбереш какъв им е проблема...ти учиш и съответно се справяш добре,а те вместо един вид да те амбицират повече, започват да се заяждат за най-малкото.Нали знаете,че има задължения на ученика...Ето какво пише там:
Ученикът има право да:
1.бъде насочван,стимулиран и подпомаган за развитието на неговите дарби и т.н.
2.бъде поощряван с морални награди за високи постижения....
...и много други.А до колкото зная въпреки малкото дадени права на учителите,те нямат право да "накърняват" личното достойнство на учениците.Именно тези правила обаче не се спазват много много [-X ...така мисля аз.

06-11-2006, 12:43
awe mn sa gadni daskalite da vi kaja.iskashe edin da me pravi fleitistka,az razbira se otkazah i sled tova problemi,problemi...za malko televiziqta da doide v daskaloto vi kazvam... :lol: naposledak daskalite za zakoravqli prestapnici i machiteli :lol: :-k :smt011 :smt019 :smt013

teenkopele
06-11-2006, 13:23
Ти щот се скъсваш от учене и те те питат въпроси по медицина 4 кърс в СУ нали?! Я се стегни - даскалите как са отпуснали не е истина. Колко малко неща се изискват. Ще станем тъпи като американците и не задруго ами щото децата не се интересуват от знания, а от патки/путки и чалга.

Ти от какво се интересуваш? :shock:

Със сигурност не се интересувам от това. Все още не съм опростял до толкова та да си огранича светогледа до курви, чалга и пари.


Щом казваш...

Tyson
06-11-2006, 13:44
Една госпожа(господин) не може да тръгне да се заяжда с тебе без нищо... с мене лично много от преподавателите се заяждат, но те колкото се заяждат с мене аз едно 3-4 пъти повече... в класа сме точно двама идиота дето правим ацкото шоу, но нас ако ни няма ще е ацки тъпо 6 момчета сме от които 4 са големи путиовци ако ме разбирате правилно.
Едно мъжко момче според мене не може да иде се моли на госпожата и ала бала миналата година даже за малко да напляскам тази по химия [-( :lol:

Momchence
06-11-2006, 14:39
MAAALEEE kade me pratixte vie napravo ne vqrvam.Nqkoi ot vas napravo narkomanka ma izkaraxa a az dori ne pu6a.. :shock: az si u4a nai redovno i ocenkite sa mi mnogo dobri.Celta na tazi tema e prosto da vi kaja 4e nqkoi daskali se darjat ujasno!!! a ne 4e ne u4a vuab6te prosto nqkoi prekalqvat.A za p4erata_brumze ako pri tebe ne iziskvat mnogo ne uzna4ava 4e pri vsi4ki e taka!!! [-X Napravo ne moga da povqrvam momchence kade me prati 4ak!!!ai ne mi preobra6taite tolkova mnogo dumute!!!Еми съжелявам но точно така прозвуча в началото....."ох бедната аз в даскало всички даскали са против мен, това ужадно даскало само ме тормозят" Като гледам тая по български не само трябва да те депресира от тормоз, ами и да те заколи ритуално пред класа...да си чувала за кирилица и за грамотно писане? Точно па даскалите са ти проблем на тебе....ти първо себе си гледай след тфа даскалите?!?! Горката неоценена, пренебрегната и нагрубена....

techCandy
06-11-2006, 17:20
За авторката на темата, да учиш си, виждаме, правописа ти е ток! И
само не се обяснявай, че е от бързината, такива грешки не се правят в бързината, защото не са просто разместени букви.

Една госпожа(господин) не може да тръгне да се заяжда с тебе без нищо... с мене лично много от преподавателите се заяждат, но те колкото се заяждат с мене аз едно 3-4 пъти повече... в класа сме точно двама идиота дето правим ацкото шоу, но нас ако ни няма ще е ацки тъпо 6 момчета сме от които 4 са големи путиовци ако ме разбирате правилно.
Едно мъжко момче според мене не може да иде се моли на госпожата и ала бала миналата година даже за малко да напляскам тази по химия [-( :lol:
Каза великия мъж. Това много рядко го казвам, дано не ми изтрият
мнението, обаче ти си много тъп, толкова си елементарен, че ми се драйфа като пиша. Не се ли виждаш, че си 14 годишен (оф как ми се иска да кажа нещо по- силно) мухал? Едно мъжко момче, ти ли бе? Ха ха ха! И тва ли е най- готината дума, която знаеш "аЦки", леле мой, къртиш мивки бе! Правел ацкото шоу, я си скрии жалките пубертетски комплекси, там където слънце не огрява. Мислиш си, че като се правиш на олигофрен (не съм сигурна дали само се правиш), си много готин. Я ходи си изстискай още една пъпка пред огледалото, и не се дуй. Аман от сополи!

remember_the_name
06-11-2006, 18:49
ми 4есно казано ве4е никои не ми се заяжда освен класната която е по математика ина4е тая па4а по физика иска6е да ме тормози ама не6то не се полу4и така 4е в момента си живея живота ако ги няма6е тея изпитаи....6те6е да е перфектно :) ама както и да е

sameone
06-12-2006, 09:25
moqt pravopis moje da ne e mnogo dodar no tei kato gledam vii daje ne mojete da 4etete.Temata ne e analiziraite men,ili kakvo mislite za men,a e tormozqt li vi daskalite?Vii qvno kato nqmate ko da pravite i aide da se zaqjdame s xorata [-X

Plamenchetoo
06-12-2006, 09:40
emi i mene mnogo me tormozqt.taq po istoriq q mrazq shtot shte me ostavi na izpit a tazi po balgarski samo se zaqjda s mene.pisna mi.chakam samo da doide 30-ti da se mahna ot prokletata ezikova gomnaziq!!!