PDA

View Full Version : Не съм сигурна в чувствата му...



??????????
06-10-2006, 21:52
Здравейте... Имам нужда от съвет.. защото наистина не знам какво да правя!.. Та .. от скоро имам приятел .. За първи път си мисля, че сам наистина влюбена.. Много съм щастлива... Но понякога не сам сигурна в чувствата на гаджето ми.. Когато сме двамата сами се държи адски мило!Обсипва ме с целувки.. Когато не сме заедно.. ми се обажда често, праща ми мили смс-чета.. Казвал ми е не един път, че е щастлив с мен, че за първи път изпитва нещо истинско ...Но когато с нас има и други хора не ми обръща почти никакво внимание.. Държи се хладно.. все едно не е същият човек... И аз не мога да разбера дали ме обича, дали държи на мен.. Страх ме е да не ме нарани.. Защото няма да понеса още едно разочарование.. Моля ви кажете си мнението... ](*,)

SeXyTo_f
06-10-2006, 22:00
ми кажи му че когато сте с други хора се чувстваш малко пренабрегната...ама в крайна сметка...като сте с други хора...не може само на теб да ти обръща внимание...остави го малко да диша...:)

jadna_za_lubov
06-10-2006, 22:13
spokoino..obi4a te si4ki mom4eta sa taka na same edni s kompaniq savsem razli4ni pogovori s nego i mu obqsni 4e iska6 i v kompaniq da e tolkova mil :) nqma kakvo da se sumnqva6 v 4uvstvata mu ... :D

sunny_girl16
06-10-2006, 22:14
ми кажи му че когато сте с други хора се чувстваш малко пренабрегната...ама в крайна сметка...като сте с други хора...не може само на теб да ти обръща внимание...остави го малко да диша...:)
NApylno sam syglasna - ima vreme samo za teb no i na drugite trqbva da obry6ta vnimanie .vse pak pogovorete za tova

Frank_Lampard
06-10-2006, 22:26
Незнам защо, но си мисля, че си права в съмненията си. Почти съм сигурен, че гаджето ти е лигльо, ако е вярно това което казваш де ...

п.п. да кажа на почитателите ми, че се завърнах ;)

sherry
06-10-2006, 23:08
Когато сте голяма компания,няма как да стоите само двамат настрани и да се мляскате... :D Той явно не иска да пренебрегва и другите,в крайна сметка трябва да обърне на всички внимание,не само на теб...Помисли за това.Все пак има и приятели,какво ще си помислят те,ако вместо всички заедно да си говорите и да се шегувате нещо,вие двамата се "цепите" от компанията.Не се притеснявай,след като ти е доказал любовта си,тва не трябва да те тревожи.И аз се притеснявах за това преди,но разбрах,че греша.Всеки има нужда от малко свобода,а и ако постоянно си се глезите един на друг,може по-бързо да си омръзнете.Абе,бъди по-търпелива и не се впрягай за глупости :D

DiVaChkA
06-10-2006, 23:29
Явно човека не може да се отпусне пред хората,ама аз ако бях на теб щях да се държа по същия начин с него,нека да усети самия той колко е гадно така...

teenkopele
06-11-2006, 00:14
ми кажи му че когато сте с други хора се чувстваш малко пренабрегната...

Давай. :wink:

Sladkata_Svetli
06-11-2006, 00:15
Това е при почти всички момчета! Успокой се, тои те обича но неиска да го показва пред други хора защото според него това е проява на слабост! Всички момчета искат да показват независимост най-вече пред приятелите си! Защото каквито са тъпи повечето (нищо лично) ще почнат да го бъзикат .... и т.н. Е успех!!! :)

IKisseDAGirL
06-11-2006, 09:41
абе те по-голямата част от момчетата са така, spox :wink:
нали все пак пред компания трябва да се направят малко на мъже, на готини и т.н. :P

сигурна съм, че той те обича, тъй като тва поведение е често срещано, на мен също ми се е случвало, и в никакъв случай не показва, че на момчето не му пука :) просто мъже, кво очакваш :mrgreen:

просто колкото и да държи на теб, всеки има нужда от малко свобода
не е задължително постоянно да ти обръща внимание :wink: даже така е по-добре, защото ще задържите тръпката 8)

niki7o
06-11-2006, 10:03
абе те по-голямата част от момчетата са така, spox :wink:
нали все пак пред компания трябва да се направят малко на мъже, на готини и т.н. :P

сигурна съм, че той те обича, тъй като тва поведение е често срещано, на мен също ми се е случвало, и в никакъв случай не показва, че на момчето не му пука :) просто мъже, кво очакваш :mrgreen:

просто колкото и да държи на теб, всеки има нужда от малко свобода
не е задължително постоянно да ти обръща внимание :wink: даже така е по-добре, защото ще задържите тръпката 8)
to4no taka =D>

mocinka
06-11-2006, 16:25
Когато сте голяма компания,няма как да стоите само двамат настрани и да се мляскате... :D Той явно не иска да пренебрегва и другите,в крайна сметка трябва да обърне на всички внимание,не само на теб...Помисли за това.Все пак има и приятели,какво ще си помислят те,ако вместо всички заедно да си говорите и да се шегувате нещо,вие двамата се "цепите" от компанията.Не се притеснявай,след като ти е доказал любовта си,тва не трябва да те тревожи.И аз се притеснявах за това преди,но разбрах,че греша.Всеки има нужда от малко свобода,а и ако постоянно си се глезите един на друг,може по-бързо да си омръзнете.Абе,бъди по-търпелива и не се впрягай за глупости :D Съгласна съм с това мнение :-)