PDA

View Full Version : za vkusa



06-10-2006, 22:26
Onq den s edin fr si govoihme i toi mi kaza 4e kato e pravil 6pakli vkusa mu se e storil malko gaden. iskam da pitam mom4etata kvo mislqt. awe moje i momi4etata da se vkliu4at.

craitan
06-10-2006, 22:39
mi da si izmie zybite we :smt005 :smt005 :smt005 az kato go pravih mi be6e mn qko i na partniorkata mi sy6to a posle za vkusa sy6toto si be6e nikva razlika pone pri men :mrgreen:

Frank_Lampard
06-10-2006, 22:53
Не е гадно. Но пък и дори да е, едва ли свирките са по-забавни, така че ако искаш свирки ще трябва и ти да се потрудиш ;)

06-10-2006, 22:54
зависи от човека и от хигиената му.. като те притеснява вкуса и не ти е приятно отиваш в аптека и си купуваш неща точно за тая цел.. ягодка бананче всякви вкусове има...

ne`znaina
06-10-2006, 22:59
същата работа е както и при момчетата... като ядете нещо и се отразява на вкуса на спермата сладко солено.. и до хигиена... някои като не се поддържа ми... извинявай мноу ама и на мен няма да ми е приятно... :arrow: иди до аптеката .. и както са казали по горе.. тва ще ти реши проблема

favor_91
06-10-2006, 23:04
зависи от човека и от хигиената му.. като те притеснява вкуса и не ти е приятно отиваш в аптека и си купуваш неща точно за тая цел.. ягодка бананче всякви вкусове има...
да и аз това мисля :::

Runnaway
06-11-2006, 00:15
същата работа е както и при момчетата... като ядете нещо и се отразява на вкуса на спермата сладко солено.. и до хигиена... някои като не се поддържа ми... извинявай мноу ама и на мен няма да ми е приятно... :arrow: иди до аптеката .. и както са казали по горе.. тва ще ти реши проблема

По-добрият вариант е да отидеш до банята преди да правиш каквото и да е .. 1во за да не се изложиш и 2ро за да не се среже партньорката ти с реплика от рода на "какво намирисва така" или де да знам какво друго .. не ми се е случвало !!!!!!

TSecret
06-11-2006, 09:49
ustanoveno e 4e ako 4ovek e vluben v partniora si vkusa i mirisa na tqloto go vazpriema kato priqten,a kogato niama lubov toi stava vse po gaden..

SuN4o_F
06-11-2006, 11:32
ustanoveno e 4e ako 4ovek e vluben v partniora si vkusa i mirisa na tqloto go vazpriema kato priqten,a kogato niama lubov toi stava vse po gaden..
da saglasna sam...

06-11-2006, 11:49
Runnaway...maloymniko.....kvo trugva6 da lije6 momi4eto i to ti kazva "ooo 4akai da se izmiq i idvam" xaxaxaxa ili puk o6te ot predi tva znae 4e 6e q lije6...xaxa....ti si ebasi kyxoto par4e be brato....xaxa....pytkite sa gadni......

`Death`Whore`
06-11-2006, 12:50
За да развенчая всички митове и да ви вкарам малко акъл в главата, ще ви кажа от личен опит, че и спермата, и вагиналните сокове са солени! Не зависи от това какво си ял, все е солено!

Щом е било неприятно на вкус, или момчето е гнусливо, или момичето има инфекция. Кажи му го.

desito_88
06-11-2006, 13:20
vsi4ko zavisi ot higienata na 4oveka !!!

Carlos
06-11-2006, 17:59
На мен пък ми е ВКУСНО :twisted: да си я лижа мойта :D

Ice_Queen
06-11-2006, 18:05
На мен пък ми е ВКУСНО :twisted: да си я лижа мойта :D
Ахахха кефиш ме ! :smt005
Колкото до вкуса..еми на мен спермата ми се струва супер солена и гадна..но заради приятеля ми се старая да не го забелязвам!(за него бих направила всичко!
Ако не ти е приятно да я лижеш..хех...май и тя ше те ограничи в свирките! :mrgreen:

06-11-2006, 20:22
За да развенчая всички митове и да ви вкарам малко акъл в главата, ще ви кажа от личен опит, че и спермата, и вагиналните сокове са солени! Не зависи от това какво си ял, все е солено!

Щом е било неприятно на вкус, или момчето е гнусливо, или момичето има инфекция. Кажи му го.

=D> =D> =D>

air_J
06-11-2006, 22:16
Само не разбирам какво общо има дали ще прави шпакли с това дали ще му духат? Някой ще ми обясни ли? Значи излиза, че ако не лижа приятелката ми тя няма да ми духа, така ли? Примитивно, елементарно и глупаво мислене! И вкуса на тези прословути сокове наистина не е от най-приятния, но не е и чак толкова ужасен. :-({|=

hforce
06-11-2006, 22:58
awe ne znam za ostanalite ama na mene vkusa si mi haresva a tva za vlubvaneto ne mi se struva mnogo vqrno 6tot sum lizal i 1 koqto q poznavah ot 1 sedmica (zabi me bez da i znam imeto) i ne q obi4ah puk vkusa si be6e su6tiq kakto i pri momi4etata koito sum obi4al, ne znam moje i prosto da ne sum gnusliv

beb4o_bu
06-11-2006, 23:01
За да развенчая всички митове и да ви вкарам малко акъл в главата, ще ви кажа от личен опит, че и спермата, и вагиналните сокове са солени! Не зависи от това какво си ял, все е солено!
Така е...
И разбира се,хигиената е мнооого важна.Естествено,че ако момичето не се поддържа ще е така.А другия вариант е наистина да има инфекция.