PDA

View Full Version : Глупавите реклами по телевизията



favor_91
06-10-2006, 23:24
...ами чудех се да пусна някаква тема и реших да разнообразя малко с тази :arrow: хайде тук да коментираме тъпите реклами по телевизията :idea: защо ги/не ги харесваме и каде е идеята изобщо

хЪЪ мене много ме дразни онази реклама на парфюма ефтерпа..облечи го :roll: хахаха
но ме кефи рекламата на кока кола 8)

priti_kiti
06-10-2006, 23:34
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28006&highlight=%F0%E5%EA%EB%E0%EC%E8

teenkopele
06-10-2006, 23:45
"Евтерпа", незнам дали съм виждал по-глупава реклама... :lol: :lol: :wink:

DarthRevan
06-11-2006, 06:02
Evterpa (http://www.bglovers.net/other/Evterpa.avi)

tova e tolkova typo 4e re6ih 4e dori trqbva da se zapazi...takava nerealna glupost trqbva da ne se zabravq...za da nqma i drugi...

RoyTheReaper
06-11-2006, 07:59
всички реклами са тъпи.

I_lo0ove_VaSk{}
06-11-2006, 09:08
Mene pak me drazni onazi na Red Bull, osobeno posledniq variant e hiper tap! A za Evterpa podkrepqm napalno i kosmodisk "...a sega ve4e i bqgam" tova deto go kazva nqkva 100 godi6na marda! Ebati prostotiite

the_o.c_girl
06-11-2006, 09:14
кажи баба ...
и също 1 за салами сами-м

TheMaggie
06-11-2006, 09:50
Еее не....."Евтерпа" бие всички тъпи реклами.....
"-Коооте"
"-Мяааау"
ОТВРАТ :smt078

TSecret
06-11-2006, 09:54
e da evterpa gi bie ama tuka i poazvate golqma populqrnost!!!! sa6to kosmodisk i nakolenkite na livain-superrrrrrrr tupi reklami....

djigi
06-11-2006, 10:45
По принцип рядко някоя реклама да ме впечатли, нека си ги пускат, но! кой я е измислил тази, по-скоро кой му е платил.... реклама за някакъв епилатор, толкова бях заслепена от.... то не е безмислие, нелепост по скоро, че дори не чух марката. "А сега вашитя крака са идеално гладки, а и ако те самите са идеални, значи и Вие сте перфектна" И ме трогна не това, че реклама е дразнеща или недобре направена, а това, че свеждат "перфектността" на човек до някакви косми.

TheMaggie
06-11-2006, 10:50
По принцип рядко някоя реклама да ме впечатли, нека си ги пускат, но! кой я е измислил тази, по-скоро кой му е платил.... реклама за някакъв епилатор, толкова бях заслепена от.... то не е безмислие, нелепост по скоро, че дори не чух марката. "А сега вашитя крака са идеално гладки, а и ако те самите са идеални, значи и Вие сте перфектна" И ме трогна не това, че реклама е дразнеща или недобре направена, а това, че свеждат "перфектността" на човек до някакви косми.
Аааа това е новата рекламана епилаторитена "Браун".Мн е тъпа наистина. :smt005

saninka91
06-11-2006, 11:08
Еее не....."Евтерпа" бие всички тъпи реклами.....
"-Коооте"
"-Мяааау"
ОТВРАТ :smt078
hahhha syglasna sym s teb :D

just_a_kid
06-11-2006, 11:52
Определено на "Евтерпа" и както всички реклами на прахове за пране са най-изнервящите, но и останалите не са много по-умни. По принцип по българските телевизии дават адски тъпи реклами, но преди време имаше едно предаване "Рекламна пауза" /не знам дали го дават още/, където пускаха някои наистина страхотни реклами /доколкото една реклама може да бъде страхотна де..../

niki7o
06-11-2006, 11:56
"Евтерпа", незнам дали съм виждал по-глупава реклама... :lol: :lol: :wink:
i men ne me kefi osobeno mnogo stra6no tupa e :-s

teenkopele
06-11-2006, 12:03
"Евтерпа" е фаворит, до момента. :lol: :lol: :wink:

just_a_kid
06-11-2006, 12:10
"Евтерпа" е фаворит, до момента. :lol: :lol: :wink:
хехехе, хубаво че каза, никой нямаше да забележи :wink:
аз забравих да спомена и рекламите на препаратите за миене на чинии, пфууу ужасно тъпи са!

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 12:11
Много е тъпа тая на Евтерпа и на салами Сами-м. Особено там където момчетаата подскачат и си облизват пръстиите. Всъщност и на Космодиск са ХИПЕР тъпи рекламите. :smt012 Има тоолкова тъпи реклами че просто няма накъде.

i_want_u_f
06-11-2006, 12:48
хаха мен ме кефеше тая за тестовете за бременност
"ако има 1 черта,теста е валиден
а Жоро е невинен
ако има 2 черти
бързо бързо му звънни
бременна си вече ти"

Това къртеше мивки,ама я махнаха вече

TheMaggie
06-11-2006, 15:56
хаха мен ме кефеше тая за тестовете за бременност
"ако има 1 черта,теста е валиден
а Жоро е невинен
ако има 2 черти
бързо бързо му звънни
бременна си вече ти"

Това къртеше мивки,ама я махнаха вече
Ааа наистина тая ми беше любимата реклама.Супер беше пяхме песента на концерта на училище и после всички при директора.Като си спомня такъв купон беше. :lol:

beB_
06-11-2006, 16:04
Определено на "Евтерпа" и както всички реклами на прахове за пране са най-изнервящите, но и останалите не са много по-умни. По принцип по българските телевизии дават адски тъпи реклами, но преди време имаше едно предаване "Рекламна пауза" /не знам дали го дават още/, където пускаха някои наистина страхотни реклами /доколкото една реклама може да бъде страхотна де..../


http://smilies.sofrayt.com/%5E/8/pain.gif

i az sum na tfa mnenie

:))))))))))))))))))))))
06-11-2006, 21:26
za evterpa nqma kvo da kazvam to se vide ina4e me kefat kaji baba thank you i taq verno za testa be6e mn qka

favor_91
06-11-2006, 23:29
хаха ами тази на новите дъвки Аироуейвс...тези оранжавите...леле тая е отврат :shock:

FikyScHetOo
06-12-2006, 08:06
Определено на "Евтерпа" и както всички реклами на прахове за пране са най-изнервящите, но и останалите не са много по-умни. По принцип по българските телевизии дават адски тъпи реклами, но преди време имаше едно предаване "Рекламна пауза" /не знам дали го дават още/, където пускаха някои наистина страхотни реклами /доколкото една реклама може да бъде страхотна де..../
На рекламите това им е целта - да се набият на очи... и в главите на хората. Нима не се продава повече космодиск като ти го повтарят това и ти не решиш да пробваш, не за друго, а понеже ти писва. Не е важно какви отзиви има рекламата - положителни или отрицателни...нали е реклама. Примерно ако Азис каже, че не харесва някви вафли (примерно), нали тези, които го мразят ще си вземат такива, а тези, които му се радват- също (да видят вкуса на това, което той/тя не обича). Нещо такова е май и на "алпийска фирма Дъглас". Това е най-евтината реклама. Тези, които са от София 100% са виждали надписите из града. Нима след време като отидеш в тази фирма ще се сетиш, че "са турци и ви лъжат" или ще се сетиш, че името ти е познато. Но откъде...от приятел, от реклама...
А иначе в реламна пауза имае наистина оригинални реклами (като една за някакъв фитнес център, с мацката дето чупи орехи със стегнатите си задни части)

midnight...
06-12-2006, 08:44
винаги съм ненавиждала реклами за прахове или ъъъ"за 1 стотинка 20 чинии" :lol: :lol: :lol:

favor_91
06-12-2006, 09:09
винаги съм ненавиждала реклами за прахове или ъъъ"за 1 стотинка 20 чинии" :lol: :lol: :lol:
да бе верно,точно както онази реклама на Фея препарат за миене на съдове дето пускат пари в некфа касичка :-s \:D/

teenkopele
06-12-2006, 10:31
"Евтерпа" е фаворит, до момента. :lol: :lol: :wink:
хехехе, хубаво че каза, никой нямаше да забележи :wink:
аз забравих да спомена и рекламите на препаратите за миене на чинии, пфууу ужасно тъпи са!

Едно време, отдавна беше, имаше една реклама на "Роли" с едни анимационни човечета, които танцуват и се кефят в един умивалник.
Велика беше! :mrgreen: \:D/

П.П. Все още си спомням песента. :wink:

favor_91
06-12-2006, 19:04
"Евтерпа" е фаворит, до момента. :lol: :lol: :wink:
хехехе, хубаво че каза, никой нямаше да забележи :wink:
аз забравих да спомена и рекламите на препаратите за миене на чинии, пфууу ужасно тъпи са!

Едно време, отдавна беше, имаше една реклама на "Роли" с едни анимационни човечета, които танцуват и се кефят в един умивалник.
Велика беше! :mrgreen: \:D/

П.П. Все още си спомням песента. :wink:
ахаха пчела ще ни я запееш ли \:D/ :smt005 шегувам се разбира се ти пЪк да се не обидиш :-D
а спомняте ли си онази на маргарина ТОМИ ....само за 1 лев 8) :) хаха и тази беше велика :!: :-)

06-12-2006, 19:21
"Евтерпа" е фаворит, до момента. :lol: :lol: :wink:
хехехе, хубаво че каза, никой нямаше да забележи :wink:
аз забравих да спомена и рекламите на препаратите за миене на чинии, пфууу ужасно тъпи са!

Едно време, отдавна беше, имаше една реклама на "Роли" с едни анимационни човечета, които танцуват и се кефят в един умивалник.
Велика беше! :mrgreen: \:D/

П.П. Все още си спомням песента. :wink:
ахаха пчела ще ни я запееш ли \:D/ :smt005 шегувам се разбира се ти пЪк да се не обидиш :-D
а спомняте ли си онази на маргарина ТОМИ ....само за 1 лев 8) :) хаха и тази беше велика :!: :-)
За Пудинг беше сладка реклама ..."У мода е там където има Пудинг"
За перилните препарати са много "интересни"

favor_91
06-13-2006, 09:05
"Евтерпа" е фаворит, до момента. :lol: :lol: :wink:
хехехе, хубаво че каза, никой нямаше да забележи :wink:
аз забравих да спомена и рекламите на препаратите за миене на чинии, пфууу ужасно тъпи са!

Едно време, отдавна беше, имаше една реклама на "Роли" с едни анимационни човечета, които танцуват и се кефят в един умивалник.
Велика беше! :mrgreen: \:D/

П.П. Все още си спомням песента. :wink:
ахаха пчела ще ни я запееш ли \:D/ :smt005 шегувам се разбира се ти пЪк да се не обидиш :-D
а спомняте ли си онази на маргарина ТОМИ ....само за 1 лев 8) :) хаха и тази беше велика :!: :-)
За Пудинг беше сладка реклама ..."У мода е там където има Пудинг"
За перилните препарати са много "интересни"
haha особено тези на Бонукс .... или пък Тайд :-& хахаха =;

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 18:48
Хаха....Евтерпа!Наистина УЖАСНА реклама,но се пак ни е останала в главата-с лошо,но ни е направила впечатление.А колко още знайни и незнайни тъпички рекламки има-не е истина!Понякога дори не схващам замисъла.Една-две поразголени мацки,нещо друго за фон-я готина кола,я готин пич......и ето ти рекламка.
P.S.Обаче има и понякога добри попадения.Повечето на Спрайт са готинки \:D/