PDA

View Full Version : винаги ли свършвате момичета?....



lady_R
06-10-2006, 23:41
ot 9 meseca vodq redoven polov jivot i za tozi period ot vreme nito vednaj ne sam stigala do orgazam! :cry:probvah s dvama no pri nito edin ot dvamata ne uspqh da svar6a,hubavo mi e no ne 4ak tolkova!na kakvo se dalji tova?na vas slu4valo li vi se e?
Заглавието трябва да е на кирилица!!!
:wink: модерирано от by devil_girls_

Runnaway
06-10-2006, 23:44
Бившата ми приятелка е правила секс 2 години преди аз да я докарам до оргазъм за първи път .. и то клиторен .. до вагинален не стигнах :( ... както и да е .. според мен това е напълно нормално .. доколкото знам вагиналният започва да се появява след първото раждане .. всичко си е строго индивидуално !!!!!!

ne`znaina
06-10-2006, 23:57
до сега и аз не съм получавала .. но доколкото знам..мноу рядко момичетата получават оргазъм...

DiVaChkA
06-10-2006, 23:59
Много зависи от момчето как ще те докара,ако е разбирач ще успее да те накара да свършиш,просто трябва да те възбуди и да те предразположи,но какво да се прави ние момичетата сме сложно устроени и трудно получаваме оргазъм.При мен също се мина много време докато успея да свърша за първи път.

crazyy
06-11-2006, 00:50
аз сикам да попитам каква е разлиакта мейду клитор и вагина ако може подробно да ми се обясни плссс

shadow4e
06-11-2006, 00:55
вагина е дупката,от която ти изтича менструацията...ако имаш такава
клиторът е най-чувствителната част от женското тяло.от него надолу започват срамниет устни/ някои хора го описват,като умален вариант на главата на песниса/


и аз никога не съм изпитвала вагинален оргазъм,но и не съм правила мн пъти секс....

06-11-2006, 01:38
вагина е дупката,от която ти изтича менструацията...ако имаш такава
клиторът е най-чувствителната част от женското тяло.от него надолу започват срамниет устни/ някои хора го описват,като умален вариант на главата на песниса/


и аз никога не съм изпитвала вагинален оргазъм,но и не съм правила мн пъти секс....
а да те попитам неразбрах кое е парво вагианта или клитора и имали разлика в дупките смисал до колкото снам едното е пикучния канал и т.н а другия вече си е там както си се води (пътя към яичници и т.н)????Не съм в час с тези работи ако може да ми обясните :)

06-11-2006, 01:39
вагина е дупката,от която ти изтича менструацията...ако имаш такава
клиторът е най-чувствителната част от женското тяло.от него надолу започват срамниет устни/ някои хора го описват,като умален вариант на главата на песниса/


и аз никога не съм изпитвала вагинален оргазъм,но и не съм правила мн пъти секс....
а да те попитам неразбрах кое е парво вагианта или клитора и имали разлика в дупките смисал до колкото снам едното е пикучния канал и т.н а другия вече си е там както си се води (пътя към яичници и т.н)????Не съм в час с тези работи ако може да ми обясните :)
ваа това сам аз Crazyy

Labelle
06-11-2006, 03:48
Наистина е много субективно. Рядко ми се случва да не стигна до оргазъм - при ситуации, когато съм изморена, нервна, напреганта или просто ми е дискомфортно от нещо.По принцип не се получава първите 10-15 пъти с нов партьор - време за опознаване , "напасване" и преодоляване на срама и притеснението.

Empty
06-11-2006, 10:21
zavisi ot mn ne6ta.Za da stigne6 t1i jelaniq orgazam...vajna rolq v sex-a igrae lybovnata igra...moq savet e pove4e da nablegne6 na lubovnata igra....
nakarai mom4eto koeto e s teb da(e ako e ot po razibari4ite i bez da my kazva6 bi trqbvalo da se seti) zapo4ne da masajira,dokosva klitora ti i opredeleno kagato se vazbydi6 do takava stepen 4e ti da my se nahvarli6 otgore....mislq 4e 6te dostigne6 tova koeto tolkova jelae6 est. zavisi i ot partniora....no mislq 4e poe4e vnimanie obarnete na lubovnata igra... [-o<

California
06-11-2006, 10:22
до сега и аз не съм получавала .. но доколкото знам..мноу рядко момичетата получават оргазъм...
Какво означава много рядко? Водих полов живот 1 година преди да стигна до оргазъм с партньор... от както съм с последния ми приятел не е имало случай да правим секс и аз да не свърша...
Зависи от толкова много неща... според мен най-вече от отношенията между двамата, секс без чувства е губене на време... пък ако иската старомодна ме наричайте...

dea
06-11-2006, 10:39
naistina zavisi ot mn neshta i az sym svyrshvala samo 1pyt!i to ne beshe koi znae kolko dobre v drugite sluchai prosto mi e priqtno-do kolkoto znam si idva s vremeto i opita!

NeSTa_86
06-11-2006, 11:02
а бе вие жените сте прецакани кво да говорим :lol:

SuN4o_F
06-11-2006, 11:18
ne vseki pat dostigam do orgazum no za da se dostigne do varha e vajno momi4eto da se otpusne da ima opiten partnior do sebe si da se obi4at i vs e ok :wink:

06-11-2006, 11:57
Бившата ми приятелка е правила секс 2 години преди аз да я докарам до оргазъм за първи път .. и то клиторен .. до вагинален не стигнах :( ... както и да е .. според мен това е напълно нормално .. доколкото знам вагиналният започва да се появява след първото раждане .. всичко си е строго индивидуално !!!!!!
xaxa kak 6te idva sled rajdaneto be lape....koi te izluga taka a?Tva 4e nemoje6 nezna4i 4e idva sled rajdaneto...yverqvam te.....
Ina4e otnosno vuprosa na momi4eto......abe mislq 4e ako te poritat v bubrecite 6te svur6i6 mnogo lesno...biv6ata mi mnogo se vuzbyjda6e ot tva.... :!: :!: :!: :!: ili xum neznam kvo drygo...moje da go nakara6 da ti tup4e ymreli ribki v ystata 4yval sum 4e pomaga :-k :-k :-k :-k :-k

Runnaway
06-11-2006, 12:05
Бившата ми приятелка е правила секс 2 години преди аз да я докарам до оргазъм за първи път .. и то клиторен .. до вагинален не стигнах :( ... както и да е .. според мен това е напълно нормално .. доколкото знам вагиналният започва да се появява след първото раждане .. всичко си е строго индивидуално !!!!!!
xaxa kak 6te idva sled rajdaneto be lape....koi te izluga taka a?Tva 4e nemoje6 nezna4i 4e idva sled rajdaneto...yverqvam te.....
Ina4e otnosno vuprosa na momi4eto......abe mislq 4e ako te poritat v bubrecite 6te svur6i6 mnogo lesno...biv6ata mi mnogo se vuzbyjda6e ot tva.... :!: :!: :!: :!: ili xum neznam kvo drygo...moje da go nakara6 da ti tup4e ymreli ribki v ystata 4yval sum 4e pomaga :-k :-k :-k :-k :-k

Лапе е на баща ти сина .. казвам това което пряителката ми е казала след като е говорила с гинеколожката си .. леко с обидите щото нито ме знаеш нито ме познаваш .. ти може да си на 18 и да се мислиш за мъж и за тва да риташ момичетата в бъбреците, щото си толкова некадърен че със сила ги караш да се правят че им е приятно .. айде улево !!!

06-11-2006, 12:13
ooo mili4kiq zasegna li see.....da ne pla4ka6....spoko ne boi se za mene az moga da se sprqavq s momi4etata....i s tebe moga da se spravq..samo se nadypi i 6te vidi6:D:D:D:D:D... ;-) ;-) ;-)
i vzemi izlez ot vas malko stiga s teq forumi...mn zle....xax...kvo pocql den visi6 i otgovarq6 na "imam pupka na topkite"...mn si zle....nqkvi kompetenti mneniq dava6 gledam:D

Runnaway
06-11-2006, 13:54
ooo mili4kiq zasegna li see.....da ne pla4ka6....spoko ne boi se za mene az moga da se sprqavq s momi4etata....i s tebe moga da se spravq..samo se nadypi i 6te vidi6:D:D:D:D:D... ;-) ;-) ;-)
i vzemi izlez ot vas malko stiga s teq forumi...mn zle....xax...kvo pocql den visi6 i otgovarq6 na "imam pupka na topkite"...mn si zle....nqkvi kompetenti mneniq dava6 gledam:D

:---) .. malko mi mqzash na nqkakuv ot liubimite mi pozior4eta .. sigurno mojesh da se spravish samo s pupkata mejdu krakata ti .. edin suvet - namajiq s krem nivea .. moje i da zarasne !!! A tova kak si prekarvam vremeto e neshto s koeto ti suvsem ne si v 4as !!!!

Inzaghi
06-11-2006, 16:21
Много зависи от настроението и на 2-мата ,от любовната игра ,от това дали им и кеф и на 2-мата точно в тоя момент да правят секс!Ако всичко това е на лице и момчето е успяло да възбуди момичето до такава степен ,че тя да му се нахвърли няма начин да не стигне момичето до оргазъм!
Моето гадже свършва почти всеки път ,дори по 2 пъти....е не може да се каже ,че и двата оргазма трябва да са много силни!Например 1-ния е силен ,другия по-слаб ,но важното е ,че свършва....и найстина на мен ми става много хубаво като тя свърши!Айде Успех на всички!

06-11-2006, 19:20
Runnaway...46..ti si i stydent li be brato..i pi6e6 v teenproblem....xaxaxa....mn si zle pi4...mn...kat te gledam i na kvo prili4a6

Варки
06-12-2006, 11:21
Е миличка не всеки път жената стига до оргазъм,колкото и възбудена да е!Вече ти казаха по горе за настроението и психичната нагласа.Искам да кажа още нещо достигането до оргазъм не зависи само от мъжа!Ти трябва добре да опознаеш тялото си и да разбереш кое как и къде най-много ти харесва и да се стремиш да го правиш дори и да накараш мъжа да го прави!
И при мен мина доста време докато достигна до оргазъм и то се получи,когато аз бях отгоре!Пробвай различни начини,различни варианти и съм сигурна,че рано или късно ще свършиш :)

Svetlana_Pei4eva
06-12-2006, 13:17
до сега и аз не съм получавала .. но доколкото знам..мноу рядко момичетата получават оргазъм...
Какво означава много рядко? Водих полов живот 1 година преди да стигна до оргазъм с партньор... от както съм с последния ми приятел не е имало случай да правим секс и аз да не свърша...
Зависи от толкова много неща... според мен най-вече от отношенията между двамата, секс без чувства е губене на време... пък ако иската старомодна ме наричайте...
i az taka smqtam

06-12-2006, 14:28
DA!normalno e 8-[ no ne se otchaivai !

la4ezara
06-12-2006, 18:22
вагина е дупката,от която ти изтича менструацията...ако имаш такава
клиторът е най-чувствителната част от женското тяло.от него надолу започват срамниет устни/ някои хора го описват,като умален вариант на главата на песниса/


и аз никога не съм изпитвала вагинален оргазъм,но и не съм правила мн пъти секс....
а да те попитам неразбрах кое е парво вагианта или клитора и имали разлика в дупките смисал до колкото снам едното е пикучния канал и т.н а другия вече си е там както си се води (пътя към яичници и т.н)????Не съм в час с тези работи ако може да ми обясните :)


Ama ti zle li si?! Eto ti link - cuka6 i vijda6 koe kude e : CUK!! (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80)

la4ezara
06-12-2006, 21:06
Бившата ми приятелка е правила секс 2 години преди аз да я докарам до оргазъм за първи път .. и то клиторен .. до вагинален не стигнах :( ... както и да е .. според мен това е напълно нормално .. доколкото знам вагиналният започва да се появява след първото раждане .. всичко си е строго индивидуално !!!!!!
xaxa kak 6te idva sled rajdaneto be lape....koi te izluga taka a?Tva 4e nemoje6 nezna4i 4e idva sled rajdaneto...yverqvam te.....
Ina4e otnosno vuprosa na momi4eto......abe mislq 4e ako te poritat v bubrecite 6te svur6i6 mnogo lesno...biv6ata mi mnogo se vuzbyjda6e ot tva.... :!: :!: :!: :!: ili xum neznam kvo drygo...moje da go nakara6 da ti tup4e ymreli ribki v ystata 4yval sum 4e pomaga :-k :-k :-k :-k :-k

Лапе е на баща ти сина .. казвам това което пряителката ми е казала след като е говорила с гинеколожката си .. леко с обидите щото нито ме знаеш нито ме познаваш .. ти може да си на 18 и да се мислиш за мъж и за тва да риташ момичетата в бъбреците, щото си толкова некадърен че със сила ги караш да се правят че им е приятно .. айде улево !!!


Runnaway! podkrepqm te. 6toto jenite ne sa igra4ki, koito moje6 da gi bie6 i rita6. Takiva kato Anonimko treq da otidat u zatvora ili nqkoq ludnica, kudeto im e mqstoto!!! :smt014

cvety_i_bebeto
06-12-2006, 21:14
mi az po4nah da polu4avam orgazam 3 meseca sled kato po4nah da vodq polov jivot..i po4ti vseki pat kogato pravim sex..polu4avala sam dori 4,5 pati za ednoto .....

Azlan
06-12-2006, 21:46
fake работа :smt015

NIKITO_@f-che
04-19-2007, 13:17
ot 3 meseca vodq polov jivot.priqtelq mi postoqnno se obvinqva che ima malak penis i zatova nikoga ne polu4avam orgazum.ako moje nqkoi da mi pomogne za6toto tova postoqnno vodi do karanici :cry:

krem4et0
04-19-2007, 18:57
да ти стимулира клитора бе!
Иначе аз от началото не стигах до оргазъм, но сега гаджето не ме оставя докато не свърша. може и 1 час да се мъчи с ръчички и езиче, ама ме докарва до края. Кажи на гаджето да се труди повечко.

masada
11-12-2007, 15:06
Zdraveite na vsi4ki!Iskam samo da kaja na mom4eto s nick" гост"da vzeme edin u4ebnik za 8mi klas i da pro4ete za anatomiqta na 4oveka,za6oto tez 4asove mai gi e propusnal.Sled tova moje da se zamisli za glupostite koito dranka i nekompetentnite otgovori, koito dava na vsi4ki ot foruma.

krem4et0
11-12-2007, 15:10
Стара и многократно дискутирана тема!