PDA

View Full Version : обичам я -как да и го кажа?



луд умора нема
06-10-2006, 23:50
здравеите значи с едни момич се познавамв от много отдавна и сме много ама много добри приятели но аз запо4нах да се влубвам и сега мисля че наистина я обичам според мен и тя изпитва нещо кьм мен но не сам сигурен моля помогнете ми дайте сьвети как да и го кажа защото вече не мога да крия

teenkopele
06-11-2006, 00:04
Излей си душата пред нея. Така ще ти олекне и ще разбереш дали и тя има някакви чувства към теб. :)
Успех. :wink:

Sladkata_Svetli
06-11-2006, 00:08
Проблема ти е много гаден :) Според мен просто трябва да седнеш и да си поговориш с нея! Да и разкриеш чувствата си или по-скоро и кажи в началото че имаш интерес към нея за да не я стреснеш! Щом ти е толкова добра приятелка от доста време значи ще те разбере :) И още по-добре ако и тя изпитва същото! Е... успех ти пожелавам! :wink:

LaFee
06-11-2006, 07:56
Просто поговори с нея, но сега ако си по-срамежлив вече не знам!
Но за всеки случай говори с нея!

sladkoto_neli
06-11-2006, 07:59
поговори с нея.кажи и кво чувстваш.щом мислиш че и тя има некви чувства към теб действай.нищо не губиш ако опиташ.кажи и за да не зажаляваш после че не си го направил.айде Успех!

WILD__BOY
06-11-2006, 08:00
Обичта не се казва - тя се показва. И аз мога да кажа на въпросното момиче,че я обичам ... и кво?! Когато кажеш на някой, че го обичаш той трябва да знае вече. трябва да се научиш да показваш чувствата си.

06-11-2006, 10:00
мерси за отговорите явно ще трябва да седна и да обсаадя всичко с нея защото ако не го направя ще се побьркам или после ще сьжелявам мерси за помоща. Ако някои е имал подобен проблем нека сподели[/url]

lady_ff
06-11-2006, 11:31
Наистина е най-добре да поговориш с нея. Щом се познавате от дълго време би трябвало да не се притесняваш да говориш с нея. Просто си сподели всичко което ти е на сърцето, ако момичето е свястно няма да има проблеми дори и да не те харесва. А ако и тя те харесва.. какво по хубаво от това :) Просто се изяснете.

summer_04
06-11-2006, 11:42
nali ste si priqtel4eta,trqbav da i kaje6,puk kvoto ima da stava 6te stava!

mocinka
06-11-2006, 11:47
Tи не и го казваи ,а направо и го докажи колко я оби4аш КЪСМЕТ :)

niki7o
06-11-2006, 11:49
moje da i napi6e6 pismo

SeXyTo_f
06-11-2006, 11:51
Обичта не се казва - тя се показва. И аз мога да кажа на въпросното момиче,че я обичам ... и кво?! Когато кажеш на някой, че го обичаш той трябва да знае вече. трябва да се научиш да показваш чувствата си.
абсолютно съм съгласна с пепи!

луд умора нема
06-11-2006, 20:10
ние се канм това лято да ходим заедно на море с компания и мисля там да и го кажа кво ще кажете дали там ще е по добре или преди тва да действам

Вътьо
06-11-2006, 20:13
Ми казваш и го с уста. Отиваш - "Обичам те" =)

jadna_za_lubov
06-12-2006, 00:23
.....kato nachalo mojesh da si opravish pravopisa...

Lady_ff
06-12-2006, 08:39
Според мен няма смисъл да чакаш чак до морето. Ако се провали нещо работата за морето, ще съжаляваш за изгубеното време. Надъхваш се просто, отиваш и й казваш. Тя няма да те изяде, спокойно :)

Krem4eto
06-12-2006, 19:51
Излей си душата пред нея. Така ще ти олекне и ще разбереш дали и тя има някакви чувства към теб. :)
Успех. :wink:

{sweet4e}
06-13-2006, 13:02
Внимавай само после тя да не злоупотребява с чувствата ти.А ти и тя на колко сте???

BaBy^FoR^YoU
06-13-2006, 15:20
Такам...много яко може да си развалиш приятелството с това момиче.Първо виж какво мисли по въпроса.Например кажи и че твои приятел е казал на най-добрата си приятелка подобно нещо и виж реакцията и за да знаеш какво да правиш.По добре според мен да си я харесваш без тя да знае отколкото да и кажеш и повече да не се видите и да развалите приятелството си.Лично мнение [-o<

06-13-2006, 16:09
kak?ne e mng trydno
prosto kazva6 i tolkoz :oops: :oops: :oops:
nqmq da te izqde.xaxaxaxaxax

06-13-2006, 16:45
Пич тя сигурно ще претпочете да си останете много добри приятели.Защото ако трагнеш с нея се някога ще скасете и тогава кво?Вече няма да искаш да я видиш.Ти каза че сте много добри приятели,тя няма да иска да рискува приятелството ви.
Трябва да поговориш с нея и да, и кажеш какво чустваш.Сащо да и кажеш че не искаш да я загубиш като приятел каквото и да стане.
Но парво помисли какво ще направиш като скасате?

Това е лично мое мнение!!!Аре успех

Знам го от личен опит.

06-13-2006, 22:23
мерси за мненията трябва много добре да обмисля нещата и да действам по някакав начин защото така не се издьржа или и казвам или преглащам и забравям чувствата си.А относно вапроса на колко сме години и двамата сме на 17

{sweet4e}
06-14-2006, 11:18
Еми внимавай и виж...тя обвързва ли се с такива на нейната възраст???А ти си нямаш приятелка нали???Защото става много гадно

sweeety
06-14-2006, 16:51
ами защо не и кажеш в прав текст какво чувстваш? нищо не губиш, а и ако мислиш че тя изпитва някакви симпатии към теб няма да има никакви проблеми! ние момичетата обичаме да ни казват истината в очите :smt007 изобщо не губи време , защото докато много умуваш може някой друг да те изпревари и да ти я вземе пред очите...! а вие от един клас ли сте или имате обща компания?

BAD_GIRL_
06-14-2006, 17:23
:arrow: mi pogovori s neq priznai i si4ko :wink:

луд умора нема
06-14-2006, 20:42
леле днес направо полудех тя се срещха там с некав и после ми званна да ходя да я посреща в центара отидох и докато се прибирахме тя ми разказа кво са правили каде са ходили нищо чак толкова не се е случило можду тях но така се вбесих и ако го бех видел тоя щех да го пребия напрао се разбих да ревнувам тя усети че ми стана нещо но пак не и признах мамка му ще се побаркамммммм и още повече се влубих в нея

ziky
06-14-2006, 20:42
Заставаш пред нея и право в окото!Ама не на ляво не на дясно....в окото :D

momcheto s tupiq nick...
06-14-2006, 20:43
здравеите значи с едни момич се познавамв от много отдавна и сме много ама много добри приятели но аз запо4нах да се влубвам и сега мисля че наистина я обичам според мен и тя изпитва нещо кьм мен но не сам сигурен моля помогнете ми дайте сьвети как да и го кажа защото вече не мога да крияВиж я и й кажи "обичам те".
Или пък се застреляй...върши работа...ще ти улекне!

LuDaTTa
06-14-2006, 20:50
Ei ... ama nali ste tolkova dobri prqteli ... togava kakvo ti prechi da i kajesh ili da i dokajesh ili da i napravish edna strahotna iznenada s koqto da si izleesh chuvstvata kum neq tova bi q trognala ... i nqma da te vijda kato priqtelq na koito si izliva dushata a i mom4eto s koeto moje da e i da q razbira i veche q poznava i znae kak moje da e shtastliva!

луд умора нема
06-15-2006, 12:21
утре вечер сме на купон и мисля там да деиствам пак ще видим кво ще стане пожелаите ми успех

еvercool
06-15-2006, 12:37
Дааам така е като не ис мноо готин немаш касмет в лубовта земи се грамни шото за ко йижееш тогава ште попитам кайете ми зашто трябва да се примирявам с това че друго момче ходи с моята лубов аз ште ви кажа прчетете наи отгоре :smt013 :smt013 :smt010 :smt010 :smt008 :smt014 и после пак :smt008 и накрая :smt010 извинете ме за правописните грешки ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

луд умора нема
06-15-2006, 22:41
Дааам така е като не ис мноо готин немаш касмет в лубовта земи се грамни шото за ко йижееш тогава ште попитам кайете ми зашто трябва да се примирявам с това че друго момче ходи с моята лубов аз ште ви кажа прчетете наи отгоре :smt013 :smt013 :smt010 :smt010 :smt008 :smt014 и после пак :smt008 и накрая :smt010 извинете ме за правописните грешки ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

абе от такива като теб ми е дошло до гуша много отворкоци се навадиха ама кат се сбласкате с проблем веднага клекате деба олигофрените