PDA

View Full Version : Ima li znachenie ako toi te pozdravi po ime?



06-11-2006, 02:59
Iskam da popitam vsichki vuv tozi forum kakvo mislite po slednia vupros. Mislite li che ima znachenie dali dadeno momche, koeto poznavate samo po fizionomia(e znaete mu i imeto), ne ste govorili s nego, shte vi pozdravi po ime. Imam predvid, vurvish si po ulicata i go sreshtash i toi ti kazva "Zdravei,Vanya da rechem" vmesto da kaje samo zdravei. Ima li znachenie i kakuv e smisula spored vas da vi pozdravi po ime. Oznachava li che moje bi ima simpatii kum teb, ili flirtuva, prosto da napravi dobro vpechatlenie na momicheto i za tova ia pozdraviava po ime? Kajete si mnenieto po vuprosa.

Labelle
06-11-2006, 03:34
Може би просто ти знае името и го употребява...........Не влагай чак такъв дълбок смисъл в един поздрав. Ако имаше симпатии можеше след "Здравей, Ваня" да се опита да продължи разговора...........
Все пак не ти пречи следващия път като те поздрави ти да спреш и да го питаш как е какво става с него и ей такива общи работи за да разбереш има ли желание за някакво общуване с теб.

^^_MaLkoTo_InChi_^^
06-11-2006, 06:03
Iskam da popitam vsichki vuv tozi forum kakvo mislite po slednia vupros. Mislite li che ima znachenie dali dadeno momche, koeto poznavate samo po fizionomia(e znaete mu i imeto), ne ste govorili s nego, shte vi pozdravi po ime. Imam predvid, vurvish si po ulicata i go sreshtash i toi ti kazva "Zdravei,Vanya da rechem" vmesto da kaje samo zdravei. Ima li znachenie i kakuv e smisula spored vas da vi pozdravi po ime. Oznachava li che moje bi ima simpatii kum teb, ili flirtuva, prosto da napravi dobro vpechatlenie na momicheto i za tova ia pozdraviava po ime? Kajete si mnenieto po vuprosa.

зависи как го казва . С какъв тон с какво изражение :)

white_chik
06-11-2006, 07:14
Според мен няма никво значение.Ти явно си падаш по това момче и отчаяно ти се иска и той да има чувства към теб,но едва ли това,че ти казва името е знак,че има некви симпатии.

IKisseDAGirL
06-11-2006, 08:42
Може би просто ти знае името и го употребява...........Не влагай чак такъв дълбок смисъл в един поздрав. Ако имаше симпатии можеше след "Здравей, Ваня" да се опита да продължи разговора...........
Все пак не ти пречи следващия път като те поздрави ти да спреш и да го питаш как е какво става с него и ей такива общи работи за да разбереш има ли желание за някакво общуване с теб.
съгласна съм :wink:
вярно е, че и невербалните знаци могат да покажат мн неща, но все пак не се впрягай чак толкова и не придавай толкова голямо начение на някакви си 2 думички
много по-добре би било ако се опиташ да се сприятелиш с момчето, да го заговориш, да се сближите :) тогава може би ще узнаеш доста повече неща за него 8)

CVETELLINA
06-11-2006, 08:51
Може би просто ти знае името и го употребява...........Не влагай чак такъв дълбок смисъл в един поздрав. Ако имаше симпатии можеше след "Здравей, Ваня" да се опита да продължи разговора...........
Все пак не ти пречи следващия път като те поздрави ти да спреш и да го питаш как е какво става с него и ей такива общи работи за да разбереш има ли желание за някакво общуване с теб.дам,съгласна съм:)Но нищо не пречи да го заговориш следващия път на някакви общи теми и така
:wink: :wink:

HeCu®
06-11-2006, 11:28
ooooooooooo bojeeee!!!!!!!!

mocinka
06-11-2006, 12:04
Може би просто ти знае името и го употребява...........Не влагай чак такъв дълбок смисъл в един поздрав. Ако имаше симпатии можеше след "Здравей, Ваня" да се опита да продължи разговора...........
Все пак не ти пречи следващия път като те поздрави ти да спреш и да го питаш как е какво става с него и ей такива общи работи за да разбереш има ли желание за някакво общуване с теб. Мила и аз Мисля таакамс. :)

summer_04
06-11-2006, 12:21
sry ,moje da prozvu4i malko grubo,no va6te sa ti dali ime za da go izpolzvat drugite hora!:)

Nadelina
06-11-2006, 12:29
Sega pri polojenie che ti si padash po nego i vsqka negova stapka i vseki negof jest i duma ti se struva che oznachavat neshto...Moje da ima simpatii no edno "Zdravey,Vaniq" ne moje da oznachava nishto...

strawberry1988
06-11-2006, 12:55
zavisi

`Death`Whore`
06-11-2006, 13:04
Няма значение с какви думи ще те поздрави.

sk8girL
06-11-2006, 13:10
Мии според мен няма значение.Просто те е поздравил и е използвал името ти.От един поздрав не може да се прецени дали някой има симпатии към теб или не.

LP_girl_14
06-11-2006, 13:16
Никакво значение няма.Тва е само поздрав!Кво от тва че ти е добавил името?Ако той имаше някакви симпатии към момичетонай-млакото щеше да й писка номера,да си уговорят среща,да я гледа постоянно,да й прави комплименти и т.н.Един поздрав не оначава нищо.Е всъщност означава любезност,но не и силни чувства или огромни симпатии