PDA

View Full Version : fitnes i -4 kg???



06-11-2006, 08:56
hora predi dva dena kato broim i dneska hodih na fitnes za purvi put toez hodila sam do sega no minalata godina i si zn ko da sipraaa kak no mn me boliat muskulityre na koreme okj imam treska normalno vupreki 4e edvam se dvuga no mn me boli krusta ne sam vdigala ni6o edinstveno steper velometar puteka i edni dve za korema det nz kak se kazvat ta misluta mi za6o me boli krusta zn 4e e ot koremnite no koga 6e mi mine? i misla neska pak da hoda na fitnes i kvo da pravia za da ne si susina krusta na 15 godini a i 53 kg iskam da stana 49 kak podiavolite do 20 uini pls kagete mi tu po4na i pk se naiam s ne6o sladko mn obi4am sladko osobeno 6okolad kagete podiavolite kak da gi smukna zavinagi tia 4, 5 kg

djigi
06-11-2006, 09:33
Днес като отидеш се опитвай да не натоварваш кръста, ни най-малко. Не знам как ще ходиш като казваш, че едва се движиш.... И аз веднъж като загрявах, навеждам се и не мога да се изправя, "сецнах се"...хах, като за реклама, ама след няколко дни нищо не усещах вече.

А какво ти пречи да ядеш шоколад, по-малко разбира се и да е чист шоколад. Всъщност, ако успееш да не ядеш една седмица и после въобще не ти се яде - пробвала съм, но са ми кавали, че примерно не ядеш шоколад(шоколадови нещица) един месец и после и един бонбон да хапенш те заболява корема ужасно и един вид се отказваш завинаги. Като се замислих няма смисъл, защото и аз много обичам такива "изкушения", така че защо да се отказвам, но гледам да консумирам в границите на "приличното"

a_curious_girl
06-11-2006, 11:35
Не трябва да се напрягаш толкова много на фитеса.Първо почни с по-малко упражнения и постепенно увеличавай броя им.Нормално е да те боли кръста и корема ако още от първия път си ги натоварила много.Давай по-полека

Пепи Пекторалиса
06-11-2006, 12:05
Навреме си се сетила 9 дни преди морето. Сори ама ще си единствения тщлен този път на плажа. Като се сетиш друг път гледай 3-4 месеца по отрано и да спреш да се тъпчеш със сладко! :-({|=

dan dan dan
06-12-2006, 19:21
Яж по-малко сладко,нали искам да кажа в умерени количества,гледай да не натоварваш кръста,ами повече дупето,бедрата или там където имаш излишни килца.