PDA

View Full Version : диета



бебенце````
06-11-2006, 10:34
Ако цяло лято бягам на стадиона,спазвам някаква диета и от време на време посе6тавам фитнеса, колко килограма 6те сваля горе-долу според вас и изоб6то 6те ми помогне ли бягането?и о6те едно вапрос4е: предполагам като бягам гардите ми 6те се смалят после 6те пораснат ли пак?аз сам на 12 по4ти 13 септември 6те ги навар6а. моля Ви помогнете ми! :( [-o< #-o :cry:


П.П. сайалявам ако темата ми се повтаря ама ни6то не намерих :roll:

06-11-2006, 11:00
spored men,nqma smisal da spazva6 to4no nqkakva opredelena dieta,prosto qj predimno plodove:)i zadljitelno bqgai na stadiona:)ne moga da ti kaja kolko kg 6te svali6 oba4e opredeleno trqbva da ima efekt:)a \za g1rdite 6te se smalqt-DA,posle ako si varne6 kg bi trqbvalo i te da naedreqt:)Uspeh ;)

HeCu
06-11-2006, 13:12
щом си на 13 кфа диета те гони па теб ! :-k
ако искаш да си стегнеш тялото задължително тичай на стадиона и прави коремни преси и подскоци :wink:
недей да се подлагаш на диета а се ограничи от сладкото и тестеното :-) Яж повече плодове и ще видиш че ще има ефект

Tyson
06-11-2006, 14:25
Не е нужно от толкова малко да спазваш диети, защото може да си навредиш по този начин
Тичането си е полезно препоръчва се за всички (ако искаш да услабнеш тичаи с повече дрешки по тебе та да се потиш)
А доколкото за храненето избягваи мазните продукти, по малко хлебни изделия яж и най важното, но не на последно място вечерата да си е ядеш рано не по късно от 6 часа

По този начин ще свалиш килограми, но недей прави диета [-(

mean_girl
06-11-2006, 16:03
Ako se zanimavash s nqkakyv vid sport nezavisimo kakyv e toi,garantiram ti,che shte otslabnesh i shte si pooformish tqloto.A otnosno gyrdite - ako spresh da trenirash i se otdadesh na myrzel estestveno,che shte ti porasnat pak :)