PDA

View Full Version : Моля ви за малко помощ



06-11-2006, 11:14
Мн съм притеснена.Трябваше да ми дойде на 6.06,а още не ми е дошло.Правих си тест Shure Chek на 5.06,резултатът беше отрицателен.Реших,че може да е било рано и направих нов на 8.06,сутринта с първата урина.Пак беше отрицателен.Секс без презерватив не правя никога и сега не съм,но нз може презервативът да се скъсал,да не сме разбрали,или нещо подобно.Имам предменструални болки в корема,рядко в кръста,гърдите ме болят при допир,но знам,че подобни признаци има и при бременност.Не ми се гади.Искам да ви попитам,теста за бременност сигурен ли е,може ли да му се вярва?Ако ми закъснява още,ще ида лекар,но просто искам и вие да споделите какво мислите за ситуацията.Притеснявам се,защото цикълът ми по принцип е редовен и не съм малка.Моля ви,кажете ми-надежден ли е Shure Chek 2-3 дена след закъснението.Благодаря предварително на вси4ки:)

luda^S^vibrator
06-11-2006, 11:26
est 4e e nadejden:)nedei se pritesnqva!moje ot promqnata vyv vremeto da ti zakasnqva,moje da si nastinala i t.n.:)iz4akai 1 sedmica i ako ne ti doide otidi na lekar:(a i ako se be6e skasal prezervativa ti 6te6e da useti6:)Spx ;) nedei si nabiva sama psihoataki:)stiskam palci vs da e OK!

06-11-2006, 11:50
ami az kakvo da kaja kato mi zakasnqva s 10 dni,a?ima si lekari za tova.otidi i proveri. :roll: no vse pak testovete sa nadejdni.Uspeh :wink: :wink: :wink:

06-11-2006, 12:03
6iban izrod

06-11-2006, 12:21
fergieson,при теб каква се оказа причината да ти закъснява 10 дена?Имаш ли симптоми на идване на мензис?Какво ти каза лекарят?

IKisseDAGirL
06-11-2006, 13:58
ами ако си изпълнила всичко точно по инструкциите, вероятността да е станала грешка е минимална, спокойно :) апък и има други причини за тва да ти закъснява
най-добре отиди на гинеколог, тъй като там ще те прегледад и ще ти обяснят най-добре всичко :wink:
УсПеХх 8)

the^one
06-11-2006, 14:19
Сигурни са тестовете.Може първия път да е станала някаква грешка,но щом и втория е отрицателен значи всичко е ок.Ако пък не си спокойна отиваш на лекар ,правят ти изследвания и там няма начин да се сбърка.

06-12-2006, 17:54
blagodarq na vsi4ki,koito se otzovahte na problema mi:)Dnes mi doide i sym mn shtastliva i spokoina ve4e:)nadqvam se nikoe momi4e da ne prejivee tozi koshmar:)