PDA

View Full Version : Stana golqm problem pomagaite



brady brato
06-11-2006, 14:16
Znachi predi mesec zabelqzah che glavichkata mi izglejda sparujena kato kisla krastavichka i mnogo se pritisnih pokazah na mama i tq kaza che e po-dobre da pitam tatko a te sa razvedeni hodih pri nego kaza che ne vijdal takova neshto i da utida na lekar kato utidoh na lekar mi kazaha che trqbva da mi impotirat glavichkata :( i sega sym s neshto kato proteza ne izpitvam nikakvo udovolstvie kato masturbiram i neshte da hvyrchi a kazaha che nqma da e problem nqkoi da e imal podoben problem pls help me




____________
Chernobil

maiki
06-11-2006, 14:43
kofti situaciq...dobre de vij sega-poneje ti se e slu4ilo takova ne6to i ne moje6 da se opravi6 sam,to pone sledvai striktno instrukciite na doktorite! tova e mnogo li4no i delikatno,ne o4akvai koi znae kakva pomo6t ot nas tuk! ako ne6to ne e v ramkite si,to nezabavno se oburni kum lekuva6tite te lekari.ne6tata 6te se opravqt,nqma situaciq bez izhod! :wink:

pinki
06-11-2006, 14:44
Ay miliq su4yvstvam ti naistina! :smt009 Mnogo gadno se e po4yvstvalo!

skate_warrior
06-11-2006, 14:59
Да ти импотират главичката? :-k Ако си имал предвид ампотират това означава , че са ти я отрязали... което ми звучи някак си невъзможно... :-k

ProstoAz
06-11-2006, 15:12
11 точка от правилника!
Благодаря!