PDA

View Full Version : Moderated: Правихме секс и изведнъж ми спадна



Гост_68745817461
06-11-2006, 16:26
Начи хора имам едно проблемче ... значи правиме си секс с приятелката ми и изведнъж ми спада ..... :shock:
Дайте някакъв съвет или поне някфо предположение какво може да е това ...
днес ми се случи за пръв път , ама се страхувам , че може да стане перманентно... :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

ne`znaina
06-11-2006, 17:23
най-добре иди на лекар.. защото едва ли има някой толкова компетентен за да ти отговори най-вярно защо се получава така.

ProstoAz
06-11-2006, 17:30
най-добре иди на лекар.. защото едва ли има някой толкова компетентен за да ти отговори най-вярно защо се получава така.

Какъв лекар??? :shock:

Случва се на всеки, не бой се.
Когато стане (а то няма да стане) перманентно тогава може да имаш повод за притеснение. :lol:

Chucky
06-11-2006, 17:40
мерси ...

air_J
06-11-2006, 20:12
най-добре иди на лекар.. защото едва ли има някой толкова компетентен за да ти отговори най-вярно защо се получава така.

Какъв лекар??? :shock:

Случва се на всеки, не бой се.
Когато стане (а то няма да стане) перманентно тогава може да имаш повод за притеснение. :lol:
Ще стане, ще стане. Че и по-зле ще стане. Като стане на 60 години стои и гледай, няма да може хич да го вдигне. Иначе, да - не е кой знае колко ненормално нещо, дори е често срещано явление.
П.С.> Няма ли начин изключително некомпетентните мнения, като това за лекаря, да се модерират по някакъв начин? :::