PDA

View Full Version : тя ме отряза кво да правя



navits
06-11-2006, 17:53
толкова я обичам че немога без нея
а пук тя харесва др. момче а знам кои е дали ше е мн умно да го пребия
ако някои може да ми помогне моляви :(

djigi
06-11-2006, 18:01
Някой да ти помогне да го пребиеш? Ако беше казал да заколим техните през блока шях да се навия.

LP_girl_14
06-11-2006, 18:01
А пък тя преди 1 година може да е харесвала някой друг?Що не вземеш и него да пребиеш?Я стига!Ти я обичаш(така казваш) :arrow: би трябвало да се радваш на нейното щастие,а тя е щастлива с тва момче!Пребиването на онова момче ще е супер глупава постъпка.Дори да гочслукаш от бой да не мислиш че по този начин ще спечелиш момичето,или ще й се въздигнеш в очите или пък по някакъв начин чувствата й към момчето ще изчезнат?Напротив-само ще спечелиш презрението й.Остави й да бъде щастлива,с този който иска и недей да се правиш на големия мъжкар.Наистина ,сега сигурно ти е доста гадно,но след време ще я забравиш!Тя нее единственото момиче на този свят :wink:

Tyson
06-11-2006, 18:09
толкова я обичам че немога без нея
а пук тя харесва др. момче а знам кои е дали ше е мн умно да го пребия
ако някои може да ми помогне моляви :(

И да го пребиеш и да не го пребиеш се ще си си с пръст в г*зЪ [-(
По добре гледай да се харесаш на мадамата по някъъв начин, щото преди година и аз така бях набил един пич( за което сега съжелявам) и не и хареса на мадамата [-X :lol:

Абее за едно момиче да биеш някой дето тя го харесва е ацки тъпо.... [-(

navits
06-11-2006, 18:10
Някой да ти помогне да го пребиеш? Ако беше казал да заколим техните през блока шях да се навия.

мерси ако ми трябва помощ ше те викна :D

navits
06-11-2006, 18:11
А пък тя преди 1 година може да е харесвала някой друг?Що не вземеш и него да пребиеш?Я стига!Ти я обичаш(така казваш) :arrow: би трябвало да се радваш на нейното щастие,а тя е щастлива с тва момче!Пребиването на онова момче ще е супер глупава постъпка.Дори да гочслукаш от бой да не мислиш че по този начин ще спечелиш момичето,или ще й се въздигнеш в очите или пък по някакъв начин чувствата й към момчето ще изчезнат?Напротив-само ще спечелиш презрението й.Остави й да бъде щастлива,с този който иска и недей да се правиш на големия мъжкар.Наистина ,сега сигурно ти е доста гадно,но след време ще я забравиш!Тя нее единственото момиче на този свят :wink:

може да има нещо вярно ама .....

navits
06-11-2006, 18:14
толкова я обичам че немога без нея
а пук тя харесва др. момче а знам кои е дали ше е мн умно да го пребия
ако някои може да ми помогне моляви :(

И да го пребиеш и да не го пребиеш се ще си си с пръст в г*зЪ [-(
По добре гледай да се харесаш на мадамата по някъъв начин, щото преди година и аз така бях набил един пич( за което сега съжелявам) и не и хареса на мадамата [-X :lol:

Абее за едно момиче да биеш някой дето тя го харесва е ацки тъпо.... [-(

ама ако го пребия поне ше го боли него ама за кратко ](*,)

missito_
06-11-2006, 18:43
Да бе мн ще е умно да го пребиеш...направо върха!абе тва ли е решението,щом не те харесва я остави да си живее живота(верно трудно е щом толкова я обичаш но решението е не да го пребиеш).а пък и ако го направиш ще и пандеш много в очите.

NeSTa_86
06-11-2006, 19:02
няма смисъл...пича не ти е направил нищо!

navits
06-11-2006, 19:03
Да бе мн ще е умно да го пребиеш...направо върха!абе тва ли е решението,щом не те харесва я остави да си живее живота(верно трудно е щом толкова я обичаш но решението е не да го пребиеш).а пък и ако го направиш ще и пандеш много в очите.

мерси
тва неми помага мн ама всепак мерси :|

POLA^_^
06-11-2006, 19:26
Да бе мн ще е умно да го пребиеш...направо върха!абе тва ли е решението,щом не те харесва я остави да си живее живота(верно трудно е щом толкова я обичаш но решението е не да го пребиеш).а пък и ако го направиш ще и пандеш много в очите.

мерси
тва неми помага мн ама всепак мерси :|
ей ти май не искаш да чуеш истината!? :roll:
Наистина би било адски тъпо от твоя страна....детинска постъпка!Не го прави [-X

06-11-2006, 19:34
Ахаха и гледаш отиваш да го биеш и оня те спуква от бой щот си келеш. Ахаха. Ще умра от смях.

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 19:46
Тя не тте харесва. Никой ниищщо не може да направи по въпроса. Остави я да бъде щастлива. Ако наистина я обичаш направи го. Пък и момчето какво ти е виновно?!?

06-12-2006, 05:23
мерси на вс.
мисля дая оставя да си живее живота и да е щаслива :!:

Krem4eto
06-12-2006, 19:36
А пък тя преди 1 година може да е харесвала някой друг?Що не вземеш и него да пребиеш?Я стига!Ти я обичаш(така казваш) :arrow: би трябвало да се радваш на нейното щастие,а тя е щастлива с тва момче!Пребиването на онова момче ще е супер глупава постъпка.Дори да гочслукаш от бой да не мислиш че по този начин ще спечелиш момичето,или ще й се въздигнеш в очите или пък по някакъв начин чувствата й към момчето ще изчезнат?Напротив-само ще спечелиш презрението й.Остави й да бъде щастлива,с този който иска и недей да се правиш на големия мъжкар.Наистина ,сега сигурно ти е доста гадно,но след време ще я забравиш!Тя нее единственото момиче на този свят :wink:

06-13-2006, 05:19
А пък тя преди 1 година може да е харесвала някой друг?Що не вземеш и него да пребиеш?Я стига!Ти я обичаш(така казваш) :arrow: би трябвало да се радваш на нейното щастие,а тя е щастлива с тва момче!Пребиването на онова момче ще е супер глупава постъпка.Дори да гочслукаш от бой да не мислиш че по този начин ще спечелиш момичето,или ще й се въздигнеш в очите или пък по някакъв начин чувствата й към момчето ще изчезнат?Напротив-само ще спечелиш презрението й.Остави й да бъде щастлива,с този който иска и недей да се правиш на големия мъжкар.Наистина ,сега сигурно ти е доста гадно,но след време ще я забравиш!Тя нее единственото момиче на този свят :wink:

mercy за сьвета :)

06-13-2006, 06:08
da go prebiesh e prostashko izpylnenie ot prekaleno nenormalen harakter.nqma smisal.psotavi se na neino mqsto.haresvash veche drugo momiche i tq q hvashta v edna malka ulica i q smazva ot boi.nqma da ti e dobre.ostavi q namira i si bliji ranite.za da obicha drug,qvno si ima prichini.zamisli se nad sebe si. [-X [-( :smt011 :smt013 :mrgreen: