PDA

View Full Version : Лъжете ли?



just_a_kid
06-11-2006, 18:15
Ако ви се случва, кого и за какво лъжете най-често?

ПП:Ако темата се повтаря, се извинявам

RoyTheReaper
06-11-2006, 18:22
лъжа родителите си сравнително често за съжаление. например, че не пуша и че не съм взимал наркотици. това предпочитам да им го спестя, защото няма да им стане особено добре. преди послъгвах и учителите.

flam`f
06-11-2006, 18:25
Еми аз преди доста си послъгвах,най-вече майка ми и баща ми и сега изобщо ми нямат доверие и все се чудят дали пак не съм ги излъгала :smt012

LP_girl_14
06-11-2006, 18:25
Случва се,но се старая да не ми става навик и ако го правя наистина да си има основателна причина :mrgreen:

ProstoAz
06-11-2006, 18:27
От време на време, но за незначителни неща...
По-скоро предпочитам да си спестявам истината.

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 18:28
Изключителнно рядко лъжа и си имам причини и то наистина основатеелни.

Метълката
06-11-2006, 18:32
много често, да не кажа постояннно[/code]

priti_kiti
06-11-2006, 18:36
Еми аз преди доста си послъгвах,най-вече майка ми и баща ми и сега изобщо ми нямат доверие и все се чудят дали пак не съм ги излъгала :smt012 да тва е мн гадно..
Иначе когато се налага,гледам по-скоро да спестя истината,отколкото да лъжа.

ledenata_kralicA
06-11-2006, 18:45
абе...ако трябва да съм честна...абе послъгвам си
или спестявам истината,все едно
дали ще е да си спася кожата,дали ще е да спася приятел,да се измъкна от досадници,учители,от нашите...абе знам,че не е хубаво,ама се опитвам да сведа лъжите до минимум
8-[

miloto_girl_4e
06-11-2006, 19:10
за сЪжаление си лЪжа от време на време ... даже наще си ги лЪжа системно...
с кого излизам(казвам им някого ,когото познават, за да им е по-спокойно, а не да обяснявам тепЪрва от кЪде познавам еди кого си...)
кЪде отивам(за какво да и кажа, че сЪм примерно в Обеля и майка ми да се чуди какво правя там, а да не и кажа примерно, че сЪм из центЪра, за да и е спокойно на жената?!)
за такиве наще лЪжа наще ..
а приятелите ... бих казала, че не ги лЪЖа, а ако това стане - има доооста основателна причина :!:

niki7o
06-11-2006, 19:11
az samo roditelite mi i to mn rqdko

hamilcar
06-11-2006, 20:30
Много рядко, но се случва.

midnight...
06-11-2006, 21:08
спестявам си някои неща понякога :mrgreen:

the_o.c_girl
06-11-2006, 21:15
ами не не лъжа или ако стане се извинявам ...човърка ме
а и също ако е за доброто на някой бих...

Nekasa4a
06-11-2006, 23:14
Ммммм в анкетата казах рядко ам напоследък доста по често защото приятелата ми(с която сам в момента по книга) е доста ревнива личност и се пали като разбере как сам дивял из дискотеките и като се очаква спестявам бая работи :twisted: :mrgreen:

favor_91
06-11-2006, 23:32
да лъжа...хмм :-k това не е точната дума но виж послъгвам :-D то е нормално все пак :oops: :---) :---) :---) аххаха

Едноок Смок С Дисаги
06-12-2006, 06:03
Ми случва се, най-вече наще за неща от сорта на казвам им, че съм на купан в Дружба пък се напивам в Пловдив или нещо такова :)

teenkopele
06-12-2006, 10:48
От време на време, но за незначителни неща...
По-скоро предпочитам да си спестявам истината.

И при мен е горе-долу така. :wink:

I_love_dead_people
06-12-2006, 12:04
Случва се...но главно за незначителни неща,които ще спестят притеснение и главоболия на някой човек (главно нашите). Просто безобидни добродушни послъгвания...Иначе големи лъжи,измами,предателства и такива подлости не се случват!

gigi_00
06-12-2006, 13:35
Случва се но рядко.Е то без да излажа за нещо дребно немога :)

Briseis
06-12-2006, 15:23
О, да лъжа.И то некфи гадни оправдаващи лъжи, ами некфи забавни..ама хората се вържат...Пирмерно поне 10 човека си мислят, че се казвам Хина или пък на празника на града бях казала, че ще пея...Всички повярваха.И наще лъжа, ама там причините са ви познати :mrgreen:

CVETELLINA
06-12-2006, 15:31
От време на време, но за незначителни неща...
По-скоро предпочитам да си спестявам истината.дам и аз така:)премълчаването на нещата не е лъжа се пак
:-D :wink:

b0n3
06-12-2006, 18:16
Случва се, човешко е ко да са прави.Например като ме питат каде съм бил или къде съм им казвам, че съм бил в някое заведение.Как да има кажа бях в квартирата или апартамента на един приятел и се натряскахме толкоз яко че незнам как съм се прибирал :lol:

Labelle
06-12-2006, 18:35
Превърнало ми се е в навик. Лъжа родителите си за да не се притесняват, лъжа гаджето ми за да не му е кофти, лъжа сестра ми за да я хвана в лъжа, лъжа си и приятелите от време на време за да се стреснат за нещо.......

DarkSanctuary
06-13-2006, 00:23
Па послъгвам си! :lol:
Най-често лъжа наще. Например казвам, че съм на концерт в зала "Христо Ботев", а съм в клуб "Гепи" в Пловдив! :lol: Или пък понеже много често в събота ги няма и събирам цяла тумба народ, а на тях им е писнало заради пораженията и всеки път като се изнасят ми казват никой да не идва и аз "Да, бе, да, споко, аз ше ходя към центъра довечера", най-много да отида до там та да взема нек'ви младежи и девойки и аре в нас! :lol: После до последно отричам, че е имало някой и чак като намерят много уличаващи доказателства за противното почвам да увъртам. Или пък, че съм ходила на даскало, а всъщност най-невъзмутимо съм къртила в нас! В краен случай за да изимитирам някаква учебна дейност отивам в близкото кафе да пийна една бира и се прибирам да си доспя! Абе редовно си ги послъгвам за такива работи! :mrgreen:
Като се налага и другите послъгвам или пък тактично просто премълчавам истината! :::

momcheto s tupiq nick...
06-13-2006, 00:25
Ако ви се случва, кого и за какво лъжете най-често?

ПП:Ако темата се повтаря, се извинявам Svetut bez laji nqma da e svqt,a perfekten svqt v koito nqma da ima smisal da se jivee...
vinagi ima dobronamereni laji..bez koito nemoje..koito sa nujni i polezni v dadeni momenti...
zlonamerenite ne sa za predpochitane...osven ako imash da si go vrastash na nqkoi...