PDA

View Full Version : А дупетата кво си ги правите бе момичета



NeSTa_86
06-11-2006, 19:01
Бръснете ли си дупетата бе момичета или не ви ръстат косми там ?! :oops:


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

SeXyAdrenaLinka
06-11-2006, 19:03
Бръснете ли си дупетата бе момичета или не ви ръстат косми там ?! :oops:
xaxa mi ne ni rastat poprincip, v smisal ne 4e nqmame ami sa mani4ki, nezabelejimi :)

SheLLia
06-11-2006, 19:07
аз дори и най-малките косъмчета отстранявам , ръце крака , дупе всичко обезкосмявам :)

Tyson
06-11-2006, 19:09
аз дори и най-малките косъмчета отстранявам , ръце крака , дупе всичко обезкосмявам :)

Тва е :lol: :lol: :lol:

flam`f
06-11-2006, 19:17
аз дори и най-малките косъмчета отстранявам , ръце крака , дупе всичко обезкосмявам :)
че по дупата кви косми да има??да не сте космати кат маймуни??!!

SeXyAdrenaLinka
06-11-2006, 19:21
аз дори и най-малките косъмчета отстранявам , ръце крака , дупе всичко обезкосмявам :)
be kakvo otstranqva6 te ne se zabelqzvat vse edno gi nqma, kav e smisala da gi maha6, nqkoi den 6ti pisne kato poostaree6 malko i 6te gi ostavi6 i glei togava kvo stava :PpPp

SheLLia
06-11-2006, 19:21
аз дори и най-малките косъмчета отстранявам , ръце крака , дупе всичко обезкосмявам :)
че по дупата кви косми да има??да не сте космати кат маймуни??!!

хаха много си зле мила , ти на 12 години кви косми искаш да имаш ..... а пък и обезкосмяването се прави от лична хигиена , кво искаш да кажеш че по дупето ти няма нито едно косъмче :?: не знам , аз не виждам нищо лошо в обезкосмяването на тези части , защото колкото и малки да са все пак е неприятно :)

Метълката
06-11-2006, 19:32
Мноо сте смешни с тва че обезкосмяването било въпрос на хигиена. КОСЪМ И ХИЕГИЕНА НЯМАТ НИЩО ОБЩО!!! набиите си го в главите.

По темата - не скубя там. Някой ден ще се престраша, но за сега не :mrgreen: и без тва не е наложително ;)

SheLLia
06-11-2006, 19:37
Мноо сте смешни с тва че обезкосмяването било въпрос на хигиена. КОСЪМ И ХИЕГИЕНА НЯМАТ НИЩО ОБЩО!!! набиите си го в главите.

По темата - не скубя там. Някой ден ще се престраша, но за сега не :mrgreen: и без тва не е наложително ;)


ох айде да не спорим защото смешната в случая май си ти.много ясно че обезкосмяването на интимните части и подмишниците е свързано с хигиена.нали се вмирисваш ма ....... а микробите и мръсотиите според теб къде се събират ???? точно в космите , айде само не се прави на много рабираща

djigi
06-11-2006, 20:02
Ако става въпрос за бузите на дупето - не ги обезкосмявам!

e_l_i_z_a
06-11-2006, 20:16
Ако става въпрос за бузите на дупето - не ги обезкосмявам!
ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааа
Буахуахуахуахахахаахахаха аахахахаха
ААААПФФФФФ.....аве там няма косми ве :shock:

djigi
06-11-2006, 20:27
Ако става въпрос за бузите на дупето - не ги обезкосмявам!
ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааа
Буахуахуахуахахахаахахаха аахахахаха
ААААПФФФФФ.....аве там няма косми ве :shock:

Мъжко дупе виждала ли си? Какво пречи и някоя девойка да има толкова хормон?

MiRaCuLiXbb
06-11-2006, 20:32
Ако някое момиче има "толкоз хормон" ще има клитор поне 12см и с друго наименование...

Jessika_MG
06-11-2006, 21:14
Za6to razvalihte ideqta na temata i cqloto obsyjdane stana adsko typo?!!! Samo se narejdate za6toto horata imat razli4ni razbiraniq :?
Az mnenieto si nqma da dam, za6toto ve4e sam vijdala takava tema tuk!

Метълката
06-11-2006, 21:40
Мноо сте смешни с тва че обезкосмяването било въпрос на хигиена. КОСЪМ И ХИЕГИЕНА НЯМАТ НИЩО ОБЩО!!! набиите си го в главите.

По темата - не скубя там. Някой ден ще се престраша, но за сега не :mrgreen: и без тва не е наложително ;)


ох айде да не спорим защото смешната в случая май си ти.много ясно че обезкосмяването на интимните части и подмишниците е свързано с хигиена.нали се вмирисваш ма ....... а микробите и мръсотиите според теб къде се събират ???? точно в космите , айде само не се прави на много рабираща

НИЩО общо няма - ако си с гладкия гъз и не си се къпала 3 седмици, кво от тва? Космите нищо не съдържат, епилацията се прави от естетични, а не хигиенни съображения

`Death`Whore`
06-11-2006, 21:51
Ако става въпрос за околоанусието, там всеки човек има косми. Преди..може би 1 седмица се обръснах там...сърби ме от време на време, но мъжът се кефи...жертви...

Eleonora
06-11-2006, 21:56
ako imah tam 6teh da gi brysna :smt005

`Death`Whore`
06-11-2006, 21:58
Хайде, не лъжи. Като че ли да нямаш косми по половите органи.

SuN4o_F
06-11-2006, 22:29
da we sigurno nqma ako e na 12 e vazmojno....
az maham vsi4ko mn po-dobre se 4uvstvam ... i spored men obeskosmqvaneto ima mn ob6to s higienata.....

Овцата
06-12-2006, 08:59
НИЩО общо няма - ако си с гладкия гъз и не си се къпала 3 седмици, кво от тва? Космите нищо не съдържат, епилацията се прави от естетични, а не хигиенни съображения

И аз мисля, че не е хубаво щом видиш космат човек и веднага да правиш извод, че е нечисъоплътен. Няма никаква зависимост и мисля, че точно това е искала да каже Метълката. (Като стана въпрос, кефя се на мъже, които не си махат космите). Но все пак си е и вярно, че обезкосмяването е хигиенично, не в смисъл, че тези, които се обезкосмяват са по-чистоплътни, а просто е по-лесно добре да се измие дадена част от тялото, като интимните части например, когато няма косми. Но дори да има, с малко старане пак може да се измият добре. Е това е ;)

И по темата - махам си космите и на дупето и отпред от много време и не растат бурени след това, както някои мили малки момиченца си представят ;)

cvety_i_bebeto
06-12-2006, 10:05
maham vsi4ki kosam4eta..ot kadeto i da bilo..draznat me..4uvstvam se..nqkak si mmrasna..za tova spoed men kosmite imat mnogo,mnogo ob6to s higienata..

NeSTa_86
06-12-2006, 11:26
Бати оспорвания вот ... 9 на 9 е ;) хахах
Да задам още един въпрос хахах с кво ги махате. Доколкот разбрах са малки и малко, тка че може и с пинсета май...или ?????

Нищо лично просто питам да се информирам да не се изложа някой ден ако стане въпрос за това :mrgreen:

SheLLia
06-12-2006, 11:57
до преди няколко седмици с епилатора,но много ме боли и беше голяма мъка като настъпи този момент и реших да се олесня като ги махам с бръснач , е не е чак такова олеснение , защото всеки ден съм в банята , но поне не ме боли , а и нищо не ми пречи да отделям всеки ден по 5 минути за обезкосмяване на тези части

NeSTa_86
06-12-2006, 12:49
до преди няколко седмици с епилатора,но много ме боли и беше голяма мъка като настъпи този момент и реших да се олесня като ги махам с бръснач , е не е чак такова олеснение , защото всеки ден съм в банята , но поне не ме боли , а и нищо не ми пречи да отделям всеки ден по 5 минути за обезкосмяване на тези частиДа не съм на мястото на мъжа ти след 10-тина години. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Как с бръснач бе момиче...ти ще станеш по-космата от момче ....... поне така си мисля де.....

Nadelina
06-12-2006, 14:29
аз дори и най-малките косъмчета отстранявам , ръце крака , дупе всичко обезкосмявам :)
Da i az .. i ne razbiram kfi sa tia napatki nadolu..
Vapros na higiena e da si mahash kosmite inache kfo vmirisana mainuna li da stanesh? No vse pak vseki sam si reshava kakvo da pravi..

Nadelina
06-12-2006, 14:31
Бати оспорвания вот ... 9 на 9 е ;) хахах
Да задам още един въпрос хахах с кво ги махате. Доколкот разбрах са малки и малко, тка че може и с пинсета май...или ?????

Нищо лично просто питам да се информирам да не се изложа някой ден ако стане въпрос за това :mrgreen:
Daaaa..az se gyzq na ogledalo i si gi maham edin po edin s pinseta..basi .. chak se vazbujdam po nqkoi pyt :)

Qgodka_
06-12-2006, 15:25
По дупето ?!?!?! Там няма косми ! Обезкосмявам всичко, където има ... ама да си обезкосмявам дупето е все едно да си обезкосмявам дланите на ръцете или ходилата.
При мъжете има, ама при жените ако има ........ хахахахах леле това ще е забавно :lol: :lol: :lol:

Kam4eto
06-12-2006, 15:46
По дупето ?!?!?! Там няма косми ! Обезкосмявам всичко, където има ... ама да си обезкосмявам дупето е все едно да си обезкосмявам дланите на ръцете или ходилата.
При мъжете има, ама при жените ако има ........ хахахахах леле това ще е забавно :lol: :lol: :lol:
е те нямат предвид видимата част на дупето, а около дупката - там всеки има косми, макар и да не ги виждаш

06-12-2006, 16:05
По дупето ?!?!?! Там няма косми ! Обезкосмявам всичко, където има ... ама да си обезкосмявам дупето е все едно да си обезкосмявам дланите на ръцете или ходилата.
При мъжете има, ама при жените ако има ........ хахахахах леле това ще е забавно :lol: :lol: :lol:
е те нямат предвид видимата част на дупето, а около дупката - там всеки има косми, макар и да не ги виждаш
Ей леле златна си :) Е не беше уточнено