PDA

View Full Version : Бах мааму на 18 а ме гони критическата ;/



Enfoego
06-11-2006, 19:25
От седмица-две нещо напълно съм изтрещял, навън съм си с моита любима маска на "дете идиот" и като се прибера в къщи ме удря нечовешкия сдУх...почвам да се чувствам нервен и да трещея. Нашите се опитаха да ме пратят на психолог, но по-голям успех биха постигнали в убеждаването на камък. Та все едно съм в критическа, въпросът ми е дали някои не го е удряло същото и как се е справил..

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 19:27
Това опрееделено много скоро ще премине. Опитай да си колкото се може по-сппокоен. Споко не си в криитическата! :wink:

Enfoego
06-11-2006, 19:29
аз попринцип съм си нервак ама това на нищо не прилича потроших си ръцете в ламперията (това баща ми не пропусна...маи аз ще плащам ремонта)

HandOfBlood
06-11-2006, 19:32
и при мен беше нещо подобно. просто си мина самичко... без да съм правила нищо по въпроса. само че доста време ме държа...

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 19:33
Разбрах какво имаш преедвид и те уверявам че ще премине.
П.П. Счупи ли си ръката?

Enfoego
06-11-2006, 19:39
мне...тя е здрава..почти колкото главата ми...

Brrrrrrrrrrrrr
06-11-2006, 19:48
Е, радвам се! :wink:

Едноок Смок С Дисаги
06-12-2006, 23:14
Пробвай да лъскаш по-често

The^Burning^Red
06-13-2006, 10:08
Tova ne e kreticheska a pubertet...kato te hvane kriticheskta shte pochenesh da gledash novini i da psuvash prezidenta...
Ako beshe momiche shtqh da ti kaja che imahs predmenstrualen sindrom..
ama ti si momiche :)
sled kato mislish che e nepravilno ne go pravi

06-13-2006, 14:37
От седмица-две нещо напълно съм изтрещял, навън съм си с моита любима маска на "дете идиот" и като се прибера в къщи ме удря нечовешкия сдУх...почвам да се чувствам нервен и да трещея. Нашите се опитаха да ме пратят на психолог, но по-голям успех биха постигнали в убеждаването на камък. Та все едно съм в критическа, въпросът ми е дали някои не го е удряло същото и как се е справил..

Хаха,по-скоро не си излязъл о6те от пъбертета,отколкото да си в крити4еската :wink: А за въпроса ти,аз съм съ6тия понякога,само дето съм доста дале4(-) от твоята възраст

InHell
06-15-2006, 23:17
Трябва да се насочиш към нещо, което ти е интересно и т.н.(оставям на страна учението). И мен ме ръчкаха да ходя на психолог. Как се оправих ли? Ами започнах да работя това което уча и ми е много интересно, боравя с такава апаратура, каквато има на няколко места в Европа. Отделно от това, за пръв път в живота ми нещата започват да се подреждат както трябва и ме изпълва някакво чувство на удовлетвореност. Изведнъж всичката тази апатия изчезва.
Намери нещо което да те движи напред.