PDA

View Full Version : Red Bull?



06-11-2006, 21:46
iskam da pitam pil li e nqkoi tazi energiina napitka i kakvi sa my vpe4atleniqta? Po drugite forumi ne q prepora4vat,daje edva li ne zabranqvat da se pie.Moi priqteli piha i posle se oplakvaha ot nervnost,treperene,sukletnost. Misleh tezi dni da si vzema,no se razkolebah. Ta ako nqkoi e pil naskoro,da mi kaje kakvi sa my vpe4atleniqta

Lumidee
06-11-2006, 21:55
hehe.. da ti kaja az nqmam takiva vpechatleniq.. piq red bull pone 2-3 puti sedmichno i na men mi deistva mnogo dobre.. daje sled kato go izpiq se chuvstvam zaredena s energiq.. moje da ima xora, na koito ne im ponasq ama tova e normalno.. na men kolata ne mi deistva dobre..karame da se iznervqm i da ne moga da spa :)

priti_kiti
06-11-2006, 22:03
хаха мене супер много ме кефи и си я пия редовно като съм на кеф :) нито ме ободрява с нещо,нито нищо ... на мен не ми действа :-s

ProstoAz
06-11-2006, 22:11
Не обичам никакви енергийни напитки.
Пълни боклуци са според мен.
И между другото не съм усещала нищо по-особено след като изпия един Редбул, Битбул, ПаурЪп и всякакви такива изгъзици.

RoyTheReaper
06-11-2006, 22:29
да, пил съм, и не правя голяма разлика между ефекта на редбул и този на кафето. ако ти се пие и не ти се свидят 4 лева - go for it!

Nekasa4a
06-12-2006, 00:17
Не обичам никакви енергийни напитки.
Пълни боклуци са според мен.
И между другото не съм усещала нищо по-особено след като изпия един Редбул, Битбул, ПаурЪп и всякакви такива изгъзици.


+ Като сложа че и кафе не пия от сички такива работи само колата си обичам :twisted:

WILD__BOY
06-12-2006, 09:52
Щом National Geographic пусната цял брой за това колко вредни са и как кофеина си е чист наркотик (активно консумиращия не може да мисли пълноценно без него). Даже някъв баскетболист пил 5 преди мач, после като влезнал в игра за 10 мин получил инфаркт и починал на корта.

niki7o
06-12-2006, 09:56
mn 4esto piq i mn me kefi

Fena
06-12-2006, 10:21
Даже някъв баскетболист пил 5 преди мач, после като влезнал в игра за 10 мин получил инфаркт и починал на корта.

Тея енергийни напитки много забързват сърдечната дейност, и при натоварне можеш верно да се гътнеш :twisted:

Един приятел наскоро като е бил във фитнеса и си е взел един RedBull затам, като си мисли че ще му даде енергия и ще блъска повече :mrgreen: Добре че са го видяли там в залата, че иначе на лежанката щеше да си остане... много внимавайте с тея енергнийни напитки ! По-точно какво правите след употребата им..

favor_91
06-12-2006, 10:34
аз лично изобщо не им се доверявам на теа енергийни напитки...незнам защо така :-s те са направили вече и на прах :? но има хора на които им харесват :wink:

06-12-2006, 17:15
Аз знам, че в никакъв случай не трябва да се месят с алкохол, както много от вас правят. Та даже и по дискотеките май ги сервират с водка по промоциите.
Иначе са ми гадни на вкус и въобще не ми действат. Но на мен и кафе не ми действа, така че...

white_chik
06-12-2006, 18:37
Пила съм едни два пъти и не съм забелязала да ми оказва некво странно въздействие.Не мога да каже,че е била неква гадна,но за тези пари мисля,че бих предпочела некъв елементарен коктейл

b0n3
06-12-2006, 19:02
Енергийните напитки са и б*хти химията прочетете какво съдържат и ще се уверите.
Веднъж с приятели бях ме изпили около 4-5 Питбула с няколко големи водки и бая бира и ефекта от алкохола почти не се усещаше :shock: и бяхме кукуряк цяла нощ да сме спали 1-2 часа.Ама после как боли глава не е истина.

haheee
06-12-2006, 20:11
изглежда повечето от вас не знаят какво да пият.пийте си там най-простата водка,разредена с чешмяна вода.

Crazy_teen4e`f
06-12-2006, 20:44
Ми пия Пит Бул от време на време.Харесва ми , на мен лично нищо не ми е ставало,ама един приятел го заболяла главата,пък на друг приятел му станало лошо.КОгато пия Пит Бул след някъде около час ме избива и почвам да се хиля като луда :).

06-15-2006, 21:22
Много е готино. Пия го почти всеки ден. Действа ми ободряващо.

басиму!
06-16-2006, 11:16
еми аз бях в кома наистина е лошо