PDA

View Full Version : Относно аборт



CuCu
06-11-2006, 21:27
Много ви се моля ако някой има информация колко време след аборт може да се забременее нека ми каже.
Много ми е спешна тази информация, моля ви.
Ако има написано някаде се извинявай че правя тема и нека някой ми даде линк към някой такава тема. :!:

Lumidee
06-11-2006, 21:55
vednaga sled abotr mojesh pak da zabremeneesh !

06-11-2006, 22:00
Аз знам че ти трябва малко време да се възстановиш, но незнам точно колко ](*,) При мен мина месец и ме е страх да не би пак /вече съм си вкарала тази параноя и.../

djigi
06-12-2006, 13:47
Ти се възтановяваш, но все пак тялото ти функционира и в момента, в който узрее яйцеклетка може да се забременее.

Sexapilna_kukla
06-12-2006, 18:41
Sled kato napravish abort 40dni ne trqbva da vodish polov jivot i veche sled tova vednaga mojesh da zabremeneesh otnovo,no tova e strogo individualno,zashtoto vseki organizam e razlichen.Primerno edna moq priqtelka predi 1-2meseca napravi abort i sega otnovo e bremenna

rozovo_dupe
06-12-2006, 20:59
ami i az sam 4uvala 4e trqbva da se iz4aka nqkolko dni
iskam da pitam ne6to ne tolkova do temata......q kajete kak moje da se napravi abort o6te dokato si 2-3 sedmica ot bremennosta...imali nqkakvi takiva hap4eta ili nqkvi metodi plssss kajete 6tot edna priqtelka e bremenna i neznae kakvo da pravi
(sorry 4e ne e po temata ama znam 4e vse 6e se nameri nqkoi da mi se skara 6to sam pusnala nova tema)

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 13:32
Chuvala sam za hapcheta,ama neznam dali gi ima v Balgariq,no izobshto ne sa preporachitelni,zashtoto moje da ne izhvarlish celiq plod i neshto da ostane v teb i ottam natatak...stava mn zle.Taka che nai-dobroto neshto si ostava aborta

Kam4eto
06-13-2006, 14:09
постинор се казва хапчето и го има в България, но нз колко дена трябва да са минали

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 14:15
E to i az znam za Postinor,no toi se vzima do 48 chasa sled poloviq akt,a momicheto e bremenno ot 2-3sedmici veche

djigi
06-13-2006, 14:19
постинор се казва хапчето и го има в България, но нз колко дена трябва да са минали

Постинор е "спешна контрацепция", ако имаш вече узряла яйцеклетка - не действа, а ако тя е оплодена няма за какво да си говорим. Иначе до сега не съм чувала за хапчета, които правят аборт (образно казано). Тази приятелка да каже на родителите си и да действа, че колкото повече време, толкова по-опасно става.

Е,как така забременяват тези момичета? В смисъл не взимат предпазни мерки или се случва хапчето да не е подействало, защото ако се е скъсал презерватива...наистина ми е много интересно!

rozovo_dupe
06-13-2006, 16:11
taq moq priqtelka si e vinovna sama.ot 2godini vodi polov jivot i do sega samo vednaj e polzvala prezervativ i to za6toto e bila v cikal i bilo gnusno.roditeli tq nqma.....jivee pri baba si i tq nqma da i pozvoli da napravi abort.sega pie vsqka sutrin yod na gladno po 10kapki(nqkoi i e kazal)samo 4e az nevijdam kakvo ob6to ima tazi 4ast ot tqloto s matkata i dr ne6tica tam dolu.utre 6te hodi da si vzema promolit nor za6toto i nqkva aku6erka i e kazala da si go vzema....ama az kato 4eta tuka za kakvo e toi vaop6te ne mi prili4a na nadejno hap4e
hora kajete kakvo da q posavetvam ne6to neiskam da i davam da hodi nA nqkoi nelegalen lekar koito da i napravi aborta.........a na legalen nestava 6tot nqma dori o6te 17 navar6eni i roditeli nqma............nz kakvo da pravq ve4e s neq a mn si q obi4kam
plsss pomognete

Sexapilna_kukla
06-13-2006, 16:19
Kakvo da te posavetvam be mila...kato za nachalo kaji na priqtelkata ti po-dobre da prestane da pie tezi neshta,zashtoto ne se znae kakvi posledstviq za organizma moje da ima,tova sa nqkakvi babini devetini spored men.A shtom e nepalnoletna...neznam kak shte stane rabotata,osven s roditel ne stava,inache kakto kazvash ti nelegalno,no e mn opasno,taka che po-dobre da otide s baba si ili de da znam s koi ili chrez vrazki

djigi
06-13-2006, 16:25
Е, това евентуалното дете баба й ли ще го гледа, че не би й дала да направи аборт. Иначе щом тя й е попечител, без нейното съгласие легално няма да стане. Пък тези неща няма да й помогнат, лошото е, че както каза Sexapilna_kukla кой знае какви последствия ще има за организма й, а и за зародиша. Ако ще има дете поне то да не е с дефекти.

rozovo_dupe
06-13-2006, 16:48
mersi mn macki....oba4e tq ne me slu6a kaza 4e 6te go pie toq yod i ne i puka.ne go iska tva bebe......ohhh mersi o6te vednaj za savetite i vnimanieto

zdr
05-20-2007, 20:13
na men lekarit koito izvar6i aborta mi kaza 4e 6est meseca ne triabva da zabremeniavam, no ne znam vse pak mi be6e parvi abort i do sega ne sam imala deca a za vbade6te bih iskala da imam .

ProstoAz
05-20-2007, 20:43
Темата е стара!