PDA

View Full Version : Mn vav filma



Shellman
06-11-2006, 22:25
Уф! след година съм се решил да проверя какво е станало тук и веднага попадам на статията си и какво да видя нещо непознато но в същия момент много скорошно.Е какво да се прави продължавам да казвам че лубовта несъществува,макар и може би вече да съм усетил несъществуващото. :wink:
(извинявам се за провописните грешки(ако има такива)) :smt017

06-12-2006, 06:03
A vi pak zashto izlizate na kafe zaedno samo ei taka kato priateli li? Za da ti se otprishtvat chuvstvata ? Interesno...I she ti kaja i drugo...iskash q zashtoto ne mojesh da q imash...kogato e bila tvoq ne si q ocenil...

roken
06-12-2006, 06:46
На мен ми се струва че незнаеш какво искаш! Хем си искал да е зарежеш хем после ти е било гадно че тря те зарязала това твоито си е чиста лигавщина. Значи ти ако е беше зарязал немаше да ти е толкова гадно така ли? и кога си решил че си приварзан кам нея след като си искал да е зарежеш? и незнам в каф филм влизаш но филма ти е доста неедекватен!!!

Krem4eto
06-12-2006, 19:46
Да прав си че ще се започне със забрави я!И така е!Момчетата по-бързо забравят!Наистина трябва да си отвлечеш вниманието с други работи!УСПЕХ!

niki7o
06-12-2006, 19:49
На мен ми се струва че незнаеш какво искаш! Хем си искал да е зарежеш хем после ти е било гадно че тря те зарязала това твоито си е чиста лигавщина. Значи ти ако е беше зарязал немаше да ти е толкова гадно така ли? и кога си решил че си приварзан кам нея след като си искал да е зарежеш? и незнам в каф филм влизаш но филма ти е доста неедекватен!!!
i az sam na su6toto mnenie

Bloodlust
06-12-2006, 20:15
A vi pak zashto izlizate na kafe zaedno samo ei taka kato priateli li? Za da ti se otprishtvat chuvstvata ? Interesno...I she ti kaja i drugo...iskash q zashtoto ne mojesh da q imash...kogato e bila tvoq ne si q ocenil...

mdaaam nap1lno s1glasna. bas, 4e ako ti be6e sk1sal s neq p1rvi sega nqma6e da se izm14va6 ot razni misli. a tva, 4e ne moje6 da q zabravi6... nemoje6 ili neiska6 ???